Birce Akalay'a Esra Dermancıoğlu'nun çıplaklığa tepkisi sorulduğunda… “Çok utanç verici”

Esra Dermancıoğlu, Cannes'a giden Hande Erçel, Pınar Deniz, Meryem Uzerli, Birce Akalay Özge Özacar ve Dilan Çiçek Deniz'in tarzına takıntılıydı.

“90-60-90 değilim ama oyuncuyum” diyen Esra Dermancıoğlu, şunları ekledi: “Cannes'da olmalıydım. Çünkü onların dilini biliyordum. Oraya gitmek için estetik ameliyata ihtiyacım var mıydı? Ortalıkta çıplak dolaşmadan biriyle iletişim kurabilen insanlardan utandım, onlar adına da utandım.” ' demek günün gündemi haline geldi.

Bu konuyla ilgili Birce Akalay da sorgulandı. Muhabironline'ın haberine göre; Güzel oyuncu Esra Dermancıoğlu'nun ismini duyunca şu tepkiyi verdi:

“Ah, hiç konuşmayalım, gerçekten çok ayıp. Yorum yapmak bile istemiyorum, çok ayıp buluyorum. Fazla polemik oluyor, belki de gerek yok. Biliyorsunuz ben bu işleri sevmiyorum. Bu yüzden yorum yapmak istemiyorum, sadece bunu utanç verici buluyorum.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Maçı izledikleri anlar olay oldu! Maçı izledikleri anlar olaya dönüştü!
Eski eşiyle fotoğrafını görünce azarladı: Eski eşiyle fotoğrafını görünce azarladı: “Ben namussuz insanlara alışığım…”
İstanbul'u bırakıp o şehre yerleşti!  Son görünümü ve çalışması onu şaşırttı.İstanbul'u bırakıp o şehre yerleşti! Son görünümü ve çalışması onu şaşırttı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir