Selçuk İnan sorumluluğu üstlendi – Futbol Haberleri

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Kendi sahasında Alanyaspor'a 3-0 mağlup olan Gaziantep FK Teknik Direktörü Selçuk İnan, sonuçtan kendisini sorumlu tuttu.

“MAĞLİYETİN TÜM SORUMLULUĞUNU ÜSTLENİYORUM”

Oynanan maçtan dolayı hayal kırıklığı yaşadığını ifade eden İnan, şunları kaydetti: “Çok üzgünüm. Maça pek iyi başlamadık. Yenilginin tüm sorumluluğu bana ait. Aslında bu maça çok iyi hazırlandık. Alanyaspor'u analiz ettik” Güzel ama maça bu kadar konsantrasyonsuz başlayacağımızı beklemiyordum. Bu beni üzdü. Biraz hayal kırıklığı yarattı. Bunlar futbolun içinde olan şeyler. Çok fazla baskı ve hırs bazen daha kötü etkilere neden olabilir. Buraya gelmeden önce zor bir dönemde olduğumun farkındaydım. Bunu aşacağımızı düşünüyorum. Bugün bir maçı kaybettik. Buraya gelmeden önce takımın savunma açısından daha güçlü olduğunu düşünüyordum ama bugün hepsi bu. Daha zayıf olduğumuz için üzgünüm. Hücumda daha çok çalışıyoruz ama bugün savunmada çok kötüydük. Alanyaspor bizim rakibimiz değil. Onlar güçlü bir takım. Bugünkü maçtan pek memnun değildim ama gol arayışındaki takımın tepkisi iyiydi. Psikolojik baskı altında olan ve kolay etkilenen bir takımız” dedi.

TARAFTARLARINA MESAJ GÖNDERDİ

Genç teknik adam, taraftarların futbolculara tepkisine ilişkin ise şunları söyledi: “Taraftarların da yanımızda olması gerekiyor. Maç 1-0 iken tepki vermek iyi bir şey değil. Onlardan ricam, takıma maç sonuna kadar destek vermeleri. maç.” kibrit. Tabii aklımda farklı bir oyun sistemi var ama her şeyi hızlı yapmak istiyorum.” “Bunu bir şekilde değiştirmek kolay değil. Bu zamanla olacak bir durum” diyerek destek beklentisini dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir