Sarunas Jasikevicius: Takım olarak oynamadık

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

THY EuroLeague play-off serisi dördüncü maçında F.Bahçe Beko, Fransız ekibi Monaco'ya 65-62 yenildi ve seride skor 2-2'ye yükseldi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında değerlendirmelerini dile getiren F.Bahçe Teknik Direktörü Beko Sarunas Jasikevicius, konuşmasına Monaco'yu tebrik ederek başladı.

Topu doğru kullanamadıklarını ve çok fazla hata yaptıklarını belirten Jasikevicius, şöyle konuştu: “Maç sonunda yaşanan olaylardan dolayı özür dilerim. Bu bizim imajımız değil. Hatalarımıza bakmamız lazım. Bugünün sorumluluğunu alamadık, takım olarak topu gerektiği gibi kullanamadık, hücumda iyi değildik. Oyuncular topu alıp sorunları çözmek istiyor gibiydi. Taraftarımızın önünde bir fırsatı kaçırdık ama beşinci maç var, oyuncularıma onların benim kahramanlarım olduğunu söyledim. Şimdi video analizde neyi yanlış yaptığımızı göreceğiz.”

Asist sayılarına bakıldığında iyi bir takım oyunu oynamadıklarının açıkça görüldüğünü belirten Litvanyalı çalıştırıcı, şöyle konuştu: “Takım halinde oynamadık. Topu çok fazla elimizde tuttuk. Çok iyi mücadele ettik. ” Bireysel oyunumuz takım oyununa dönüşemedi. Sabırsız bir oyun oynadık.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir