Komedyenin şakası Süleyman Soylu'yu kızdırdı: Fetödyen!

Eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 7 yıldır yürüttüğü görevi Ali Yerlikaya'ya devrettikten sonra gündem olmaya devam ediyor. Son olarak bir kabare gösterisinde 7'den 70'e hemen hemen herkesin bildiği ve kullandığı bir grip ilacıyla ilgili espri yapan Süleyman Soylu, komedyen Özgür Turhan'ı suçladı.

“SOYLU'YLA FOTOĞRAF YOK”

Programının bir bölümünde grip ilaçları ile kokain arasında bağlantı olduğuna dair söylentilerin bulunduğunu söyleyen Özgür Turhan, “Tylolhot'un uyuşturucuyla bağlantısı olduğunu düşünmüyorum çünkü Süleyman Soylu'yla fotoğrafını görmedim.”

“SİYASİ UZATMALARIYLA DESTEKLENEN BİR KOMEDYEN”

Soylu'nun Turhan'a verdiği yanıt sosyal medyayı salladı. “Fetödyen” ifadesinin kullanımıyla da dikkat çeken Soylu, tepkisini ve tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

“Ben hayatım boyunca ülkeme ve milletime olan bağlılığımdan dolayı antiemperyalist oldum ve bundan gurur duyuyorum. Devlete yönelik tüm iftiralara tanık olanların saldırılarına neden olan tavrımı bir kez daha yineliyorum. aylardır polis, jandarma ve bizlerle, siyasi uzantısı açıkça ortada olan komedyen veya fetöcüye saldırarak, saldırarak sonuç elde etmeye ve sindirmeye çalışanlar tarafından.” “Şunu söyleyeyim: Amerika Gazze'de katildir. İsrail Gazze'de katildir. PKK-PYD teröristtir. İşbirlikçileri de teröristtir. Bu kişiyi komedyen olarak suçlarsam Nejat'a haksızlık etmiş olurum. Uygur, Halit Akçatepe ve Kemal Sunal'a şifalar diliyorum.”

qweqwBu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
CHP'nin 'ölü seçmen' iddiası: "Seçimlerin iptal edilmesini istiyoruz"CHP'li “ölü seçmenlerin” şikâyeti: “Seçimlerin iptal edilmesini istiyoruz”
Sana dedirten hırsızlık 'Pes' dedirten hırsızlık kameraya yansıdı
AK Partili bakanların seçim sonuçları dikkat çektiAK Partili bakanların seçim sonuçları dikkat çekti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir