Kendi hapishanesinde aklı sosyal medyada! Dilan Polat ve Engin Polat çiftinden suç duyurusu! “Lama kelepçelendi” yorumu çılgına çevirdi

Lüks ve gösterişli yaşamlarıyla dikkat çeken, ardından tutuklanarak cezaevine gönderilen Dilan ve Engin Polat çifti hakkında yürütülen soruşturma büyük yankı uyandırdı.

Geçen yıl kasım ayında kara para aklama, vergi kaçakçılığı gibi ciddi suçlamalarla tutuklanan Dilan ve Engin Polat halen cezaevinde.

“SUÇ DUYURUSU YAPILDI…”

Cezaevinde sosyal medyayı yakından takip eden Polat çifti, onlarca kişiye hakaret davası açtı. Show Haber'de yer alan bilgiye göre; Dilan Polat, eşi Engin Polat ile birlikte son yaptığı “Lama kelepçelendi” yorumu nedeniyle suç duyurusunda bulundu.

Dilan Polat 3

KARAR SAVCILIK TARAFINDAN VERİLDİ

Polat ailesi savcının kararı karşısında bir kez daha şok oldu. Savcılık bu suç duyurusunun takipsizlik kararı verdi. Gerekçe ise şuydu: “İsim belirtilmeden söylenen söz hakaret sayılmaz.”

Dilan Polat 4

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yeni bir şey yoktu!  Sessizliği bozduYeni bir şey yoktu! Sessizliği bozdu
Challenger rolüyle günün yıldızıydı!  Kombinasyonuyla yine şaşırttı Challenger rolüyle günün yıldızıydı! Kombinasyonuyla yine şaşırttı
Bu hareket onu çileden çıkardı!  'Senden önce...'Bu hareket onu çileden çıkardı! 'Senden önce…'

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir