Erden Timur'dan flaş açıklama! “Dursun Özbek konusunda farklı düşündüğümüz için yönetimde değilim” Galatasaray

Galatasaray Sportif A.Ş. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Erden Timur, Florya Metin Oktay fabrikasında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“BU POLİTİKAYA YAKALANMADIM”

Florya Project “Biz bu konuları değil, şampiyonluğu ve sahayı konuşmak istiyoruz. Seçim süreci halen devam ediyor. Bu anlamda Galatasaray'ın siyasetinin hiçbir parçasında yer almak istemiyorum. Ben bu yüzden yönetimde görev almayacağım. Galatasaray'ın görev yapacağı her yerde, “Ben her zaman katkı sağlamaya çalışıyorum. Florya meselesi Galatasaray taraftarının ve tüm camianın önemsediği konuların başında geliyor. Bu yüzden bu konuyu bu kadar çok konuşuyoruz. Benim için de önemli bir konu.”

“Ne dersem siyasette olur”

dursun-erndems

“Burada kalan kısmı kendi paramızla satın alarak bu noktaya geldik. Bu rakamlarla değerlendiriliyor. Şimdi ne söylersem bu poliçeye dahil edilecek. şu anda tartışılan bir gerçek. Bunu kendin yaparsın ve daha fazla kar elde edersin. Başka bir şekilde yaparsanız daha uygun olacaktır. Daha az kar elde edeceksiniz. Kişisel kanaatim başından beri bunu bu şekilde ifade ettik.”

“CUMHURBAŞKANI DURSUN İLE FARKLI DÜŞÜNÜYORUZ”

t25_galatasarayda-dursun-ozbe-811

“Dursun ve başkanın Florya konusunda farklı görüşleri var ama yönetimde olmamamın sebebi bu değil. Farklı düşündüğümüz bir konu. Bir taraftan milleti yıpratmak için çok şey yapılıyor. Garip ithamlar var, “Erden Timur bunu kendisi yapmak istiyor” deniyor. Gerek seçim sürecinde, gerek seçim sonrasında, Sayın Dursun'la hiçbir yere gitmeyeceğiz, insanların farklı fikirleri olabilir. görüşler, ama bunun olup olmamasıyla hiçbir ilgisi yok.”

MERTENS'İN AÇIKLAMASI

GNToIpAXsAEOhRz

“Mertens olağanüstü bir performans gösteriyor. Belçika'daki nüfus müdürlüğüyle görüşeceğiz ve 'Bunda bir yanlışlık var' diyeceğiz. Bu yaşta bu olamaz. İletişimdeyiz. İstanbul'da kalmak istiyor. O büyük bir profesyonel, çok değerli bir insan. Birçok oyuncumuz var, atmosfer var, mükemmel insanlar var ve Mertens de onlardan biri. “Önümüzdeki dönemde bir şekilde sonuçlanacak”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Şampiyon Eyüpspor kupayı kaldırdı!Şampiyon Eyüpspor kupayı kaldırdı!
Beşiktaş'ta yeni tüzük kabul edildiBeşiktaş'ta yeni tüzük kabul edildi
Kayserispor'un uçağına yıldırım çarptı!Kayserispor'un uçağına yıldırım çarptı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir