Dursun Özbek'ten Galatasaraylı taraftarlara müjde! ''Yıldızlara hazırlanın'' Galatasaray

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, TRT Spor'a açıklamalarda bulundu. Gelecek sezonun planlamasını ve Konyaspor maçını anlatan Dursun Özbek, taraftarlarına yıldız sözü verdi.

“YILDIZLARA HAZIRLANIYORLAR”

“Galatasaray, Avrupa'nın, dünyanın tanıdığı en önemli takımlarından biri. Galatasaray'ın yıldız oyuncu eksikliği hiçbir zaman olmadı. Önümüzdeki dönemde tanıdık bir şeyi değiştirmek kolay değil. Hazır olun. Yıldızlara hazır olun. Umalım ki, 2024'te 24'üncü şampiyonluk, 2025'te 24'üncü şampiyonluk “Galatasaray'ın 5'inci yıldızı her zaman Galatasaray'dan olacaktır. Faydalarını görüyoruz. 50.000 kişinin önünde oynadığımız bir sezon geçirdik. Böylece insanlar bu yıldızları görmeye geliyorlar.”

“HERKESİN MORALİ ÇOK İYİ”

663f3753f260e4491eb8d463

“İki takım zirvede yalnız kaldı. Diğer takımlar 40-50 puan gerideydi. Önde gelen takımların maçlarında heyecan daha fazlaydı. Konya'daki maça iyi hazırlandık. Dün tüm etkinliklerimizi iptal ettik, harcıyoruz. Florya'da geçirdiğimiz vakit Dün Florya'da oyuncular ve aileleriyle çok eğlendik. “Güzel bir piknik yaptık, herkesin keyfi yerindeydi, o yüzden Konya maçına hazırız”.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Jose Mourinho'dan geleceğine ilişkin açıklama!  ''Memnuniyetle kabul ederim''Jose Mourinho'dan geleceğine ilişkin açıklama! ''Memnuniyetle kabul ederim''
Sergen Yalçın veda etti!  ''Bugün ayrılıyoruz''Sergen Yalçın veda etti! ''Bugün ayrılıyoruz''
Galatasaray maçı öncesi Konyaspor'dan hamle geldi!Galatasaray maçı öncesi Konyaspor'dan hamle geldi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir