Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan “Edanur” Açıklaması! “Sözlere gelince, mangalda kül bırakmayanların suskunluğu kaldı”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AFAD Başkanlığında DSİ Sel ve Sel Riskini Azaltma Protokolü Töreninde açıklamalarda bulundu.

Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar;

Deprem, sel, heyelan, yangın gibi doğa olaylarını engelleyemeyiz ama zararları en aza indirebiliriz. Bize düşen her türlü tedbiri alıp, Rabbimizin iradesine teslim olmaktır.

Karadeniz'in 13 ilinde risk azaltma çalışmalarına başlıyoruz. 2024 yılını daha sorunsuz ve umutla can ve mal kaybı olmadan atlatacağımıza inanıyorum. Öncelikle yıllardır yaşadığımız felaketlerin önüne geçmeyi hedefliyoruz. Şiddetli yağış dönemi başlamadan gerekli tedbirleri hayata geçireceğiz.

'EDANUR' ÇIKIŞI

İstanbul'da 5 yaşındaki çocuk göz göre göre hayatını kaybetti. Parkta basit bir önlem alınmadı. Sıra ses çıkarmaya gelince işçi hakları konusunda mangalda kül bırakmayanlar sessiz kaldı. İhmal nedeniyle Beşiktaş'ta 29 işçimizi, Antalya'da ise 1 vatandaşımızı kaybettik.

Ayrıntılar yakında…

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Karısını öldürüp intihar etti!  Şok sözler: 'Onu alıp içeri atsalardı...'Karısını öldürüp intihar etti! Şok sözler: 'Onu alıp içeri atsalardı…'
Dünyaca ünlü ilaç şirketi AstraZeneca, sonunda Kovid-19'a karşı aşısını itiraf etti... Bu etkiyi yaratıyor!Dünyaca ünlü ilaç şirketi AstraZeneca, sonunda Kovid-19'a karşı aşısını itiraf etti… Bu etkiyi yaratıyor!
MİT'ten Kuzey Irak'a operasyonMİT'ten Kuzey Irak'a operasyon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir