Bilgi Evi öğrencileri yılın yorgunluğunu geleneksel piknikle atıyor – KÜLTÜR SANAT

Topluma kendine güvenen, donanımlı, kendisi ve ailesinden sorumlu, yaşadığı çevreye duyarlı, manevi ve kültürel değerleri benimseyen bireyler yetiştirmeyi amaçlayan Zeytinburnu Bilgi Evleri tarafından yürütülen Bilge Nesil projesi ilkeleri doğrultusunda, yaz tatili dönemine geleneksel piknik etkinliğiyle başladı.
Bütün bir yılın yorgunluğunu atmak, doğayla iç içe vakit geçirmek ve Bilge Nesil bireylerin kaynaşmasını sağlamak amacıyla her yaz yaz aylarında düzenlenen pikniğin organizasyonunda Bilgi Evi'nin 451 öğrenci ve öğretmeni bir araya geldi. Bilgi boyunca. Evler.
Sabahın erken saatlerinde güzel bir kahvaltının ardından Beykoz piknik alanında bir araya gelen üyeler, mangalların yanı sıra çuval yarışı, yumurta yarışı, yakan top, voleybol, futbol, ​​ip atlama gibi birçok fiziksel aktivitenin keyfini çıkardı. vesaire. bu güzel günün bir hatırasını eklediler.
Öğretmenleri eşliğinde yapılan etkinliklerle doğanın tadını çıkaran ve sosyalleşen üyeler, günü mutlu bir şekilde tamamlayarak pikniği sonlandırdı.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir