Barisiç ve Lundstram imza için Trabzon'a geldi – Son Dakika Spor Haberleri

İstanbul'da sağlık kontrolünden geçen futbolcular, akşam saatlerinde geldikleri Trabzon Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Barisiç transferden memnun olduğunu belirterek, şöyle konuştu: “Burada John'la birlikte gülen yüzlerle yürüyoruz. Burada olmaktan gerçekten mutlu ve heyecanlıyız.” Dedi.

Transfer sürecinin çok basit olduğunu belirten Barisiç, şöyle konuştu: “Her şey hızla sonuçlandı. Çünkü her iki tarafın da niyeti transferin gerçekleşmesiydi. Trabzonspor benimle iletişime geçtiğinde ben de burada olmak istediğimi söyledim. Koçuma da anlaşma yapmak istediğimi söyledim.” dedi.

Lundstram, sıcak karşılamadan son derece memnun olduğunu belirterek şunları söyledi: “Başlamak için sabırsızlanıyorum. Gerçekten bu kadar çok insanı beklemiyordum. Burada bu kadar çok insanı görmek beni mutlu ediyor ve motive ediyor.” dedi.

Transfer sürecinin hızla ilerlediğini vurgulayan Lundstram, şöyle konuştu: “Gelmeden önce arkadaşım Rıdvan Yılmaz ile konuştum. Hem şehir hem de taraftar hakkında bilgi sahibi oldum. Bütün ülkede gerçekten çılgın taraftarlar olduğunu söyleyebilirim. Rıdvan'ın düşüncelerinden sonra buraya gelmek bana çok iyi geldi ve bunu da yaptım. “ değerlendirmesini yaptı.

Rossoblu taraftarlarının alkışları eşliğinde havalimanından ayrılan oyunculardan Lundstram, taraftarların isteği üzerine üçlü seks yaptırdı.

Futbolcular daha sonra Mehmet Ali Yılmaz'ın tesislerine gitti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir