Ali Koç, Aziz Yıldırım'ı bir kez daha aradı! “Sizi TV kanalına davet ediyorum”Fenerbahçe

F.Bahçe'nin mevcut başkanı Ali Koç, seçimdeki rakibi Aziz Yıldırım'ı canlı yayına davet etti. Koç, açıklamasında şunları söyledi: “Her iki cumhurbaşkanı adayı olarak camiamıza karşı sorumluluğumuz gereği Sayın Aziz Yıldırım'ı kendi seçeceği televizyon kanalında buluşmaya ve gerçekleri yüz yüze konuşmaya davet ediyorum.” dedi.

“HAYAL BİLE OLMAYAN İFADELER”

“Hakkımdaki iddialarla ilgili Sayın Aziz Yıldırım'ı birkaç kez kendi seçeceği bir televizyon kanalında yüz yüze görüşmeye davet ettim, F.Bahçe Demokrasisi'nin ve kongre üyelerimizin hayırlı olması adına bu adımı çok değerli bulduğumu belirttim. Ne yazık ki bu çağrı Sayın Aziz Yıldırım tarafından bugüne kadar reddedildi. “Çağrımı yaptığım günden bu yana seçim süreciyle ilgili açıklamalar, hayal bile sayılmayacak tuhaf iddialar camiamızı daha da rahatsız edecek boyutlara ulaştı. “

“SİZİ TV KANALINA DAVET EDİYORUM”

ali-koç-aa-2211075

“Her iki cumhurbaşkanı adayı olarak da camiamıza karşı sorumluluğumuz gereği Sayın Aziz Yıldırım'ı kendi seçeceği televizyon kanalında buluşmaya, gerçekleri bir kez daha yüz yüze konuşmaya davet ediyorum. Bir yandan birlik ve beraberliğe çağrı yapıyorum. Öte yandan Sayın Aziz Yıldırım ise camiamızı derinden bölecek açıklamalarda bulunuyor.” “Cesaret ve cesaretle çağrımı kabul etmenizi bekliyorum.”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yıldırım listesinden çıktı!  Yıldırım listesinden çıktı! “Oyum Ali Koç'a”
Voleybol Milletler Ligi'nde ikinci hafta sona erdi!  İşte öne çıkanlar...Voleybol Milletler Ligi'nde ikinci hafta sona erdi! İşte öne çıkanlar…
Erden, Timur'un ardından Galatasaray taraftarı Fatih Terim'in açıklamalarını paylaştı!Erden, Timur'un ardından Galatasaray taraftarı Fatih Terim'in açıklamalarını paylaştı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir