Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

Ziraat Bankası Müşteri Numarası Öğrenme

Ziraat Bankası İnteraktif Bankacılık işlemlerinde daha çok gereksinim duyulan Müşteri Numarası nedir diye soran kullanıcılarımız için..

Ziraat Bankası Online İşlemlerde Kullanılan Müşteri Numarası hangisidir? Ziraat Bankası müşteri numaramı unuttum, bilmiyorum diyorsanız aşağıda anlattığımız kısa metin sayesinde öğrenebileceksiniz. Müşteri Numarası almak için şu şekilde örnek ile anlatalım..

Farzedelim Kartınız üzerinde yazan rakamlar şu şekilde..

1111 22222222 333

Orta kısımda yer alan 8 karakterli olan bölüm kırmızı renk ile belirtmiş olduğumuz rakamlar sizin müşteri numaranızdır.

Ziraat bankası ile ilgili öğrenmek istedikleriniz farklı konular örneğin hesap numarası öğrenme vs.. aşağıdaki yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Numarası Öğrenme” üzerine 41 düşünce

  1. Erol Aksoy

    Neyi denediysem, 13 yıldır kullandığım ZB BankKart ile Cep bankacılığınız beni kabul etmiyor. Hiç olmaza Iş Bankası ya da Garanti Bankası yazılımlarını örnek alın. Ne diyelim! Koskoca DEVLET bankası mı!

    Yanıtla
  2. ali tutum

    28/12/2013 de kart aldım zarfda verilen müşteri no ile karttaki rakamların birbiriyle alakası yok 2 karttada aynı 4440000 dan öğrenebilirsiniz

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>