Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Yurtdışı Çalışacak Eleman Arayan Firmalar Ve Şirketler

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

Yurtdışı’nda çalışmak için iş arayanlar.. Yurtdışı’nda istihdam etmek üzere eleman, personel ve işçi arayan güncel firma ve şirketler aşağıda belirtilmiştir. Yurtdışında çalışmak istiyorum diyorsanız yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz. Yurtdışı’nda operatör ve farklı branşlarda çalışmak için başvuru şartları nelerdir bu konuda da fikir sahibi olacaksınız.

77 İnşaat, Irak şantiyelerinde çalıştırmak üzere inşaat mühendisleri, beton santral laboratuar teknisyenleri, topoğraflar, alet operatörleri, sağlıkçı, bvinç operatörleri ve elektrikçiler alacak. Başvurular 0 212 445 00 99 numaralı faksa ya da info@77insaat.com adresine yapılabilecek.

Yüksel İnşaat yurt dışı şantiyeleri için eleman alıyor

Yüksel İnşaat bugüne kadar Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Gürcistan, Ukrayna, Romanya, Dubai, Katar, Ürdün, Libya ve Kuzey Irak gibi yabancı ülkelerde bir çok projeyi başarı ile tamamladı. Yapımı devam eden Afganistan, Irak ve Suudi Arabistan şantiyeleri için ise yeni personel alımında bulunacağını açıkladı. Afganistan için yayınlanan ilanlarda alt yapı deneyimi aranırken Irak için ise yol ve asfalt deneyimi olan adaylar tercih ediliyor. Suudi Arabistan şantiyesinde ise çelik boru deneyimi olan adaylara öncelik tanınacak.

IC Holding’ten Azerbaycan çıkartması
Türki Cumhuriyetler’de yaptığı yatırımlarla dikkat çeken İbrahim Çeçen Holding, 2010 yılında Azerbaycan’a tam anlamıyla bir istihdam çıkartması yapıyor. Holding’in Azerbaycan’daki projelerinde altı bin kişi çalışıyor. Bu yıl bu sayıya bin 500 Türk çalışan daha ekleneceğini söyleyen İbrahim Çeçen, projelerin devamının da geleceğini belirtiyor. Şirket, Azerbaycan’da içlerinde alışveriş merkezi, otel ve rezidansların bulunduğu sekiz inşaat projesi üstlenmiş durumda.

Azerbaycan için 25 mimar yolda
Grup Vanucci markası için 2010 yılında Katar, Cezayir ve Azerbaycan’da bayilikler açmayı planlıyor. Sinpaş Mobilya Grup başkanı Tahir Gürhan, bu plan çerçevesinde her üç ülkede de mimar ve montaj elemanları istihdam edeceklerini söylüyor. Gürhan, “Oralarda anlaştığımız bayiler bizden tecrübeli mimar talebinde bulundular. 25 mimarı ilk olarak Azerbaycan’a götüreceğiz” diyor. Bu elemanlar ülkelerdeki yerel mimarların eğitimleri ve sürecin oturtulması konusunda destek olmak üzere birkaç yıl istihdam edilecekler. Vanucci’nin diğer ülkelerindeki bayileri için de şu anda üç mimarın yurt dışına götürülmesi planlanıyor.

Cevahir Holding yurtdışı şantiyesine eleman arıyor

Cevahir Holding, AVM, otel ve lüks konut projelerinde tecrübeli elemanlar alacak. Firma, asgari 15 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen proje müdürleri, asgari 10 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen şantiye şefleri, asgari 5 yıl tecrübeli, İngilizce ve tercihen Arapça bilen şantiye mühendisleri, mimarlar,makine, elektrik ve harita mühendisleri, inşaat, makine ve elektrik teknikerleri ve formenleri, topoğraflar, inşaat muhasebesi konusunda tecrübeli İngilizce ve Arapça bilen muhasebeciler, Türkçe, Arapça ve İngilizce bilen tercümanlar arıyor.

Rixos 400 kişilik ekip topluyor
Yurt dışı yatırımlarını 2010 yılında da turizm ve inşaat sektörlerinde devam ettirmeyi planlayan Rixos Grup’un Türk Cumhuriyetleri, Dubai, Libya, Bahreyn’deki projeleri sürüyor. Şirketin İK Direktörü Yasemin Akad, Kazakistan, Libya, BAE ve Hırvatistan’daki otellerde şu anda 220 kişi çalıştığını söylüyor. Öte yandan Libya’daki catering hizmetlerinde toplam 2 bin 675 Türk vatandaşının istihdam edildiğini vurguluyor. Akad, Türk çalışanları yurtdışındaki yatırımlarda istihdam etmeye devam edeceklerini ve bu yıl Türkmenistan, BAE ve Libya’daki projeler için 400 kişilik ek iş yaratılacağını söylüyor. Alımlar daha çok üst ve ara kademe yönetici kadroları ağırlıklı olmak üzere yetişmiş, eğitimli kalifiye işgücü ihtiyacı olan tüm pozisyonlar için yapılacak. Rixos Grup şu anda yurtdışında 965 kişi istihdam ediyor. Bu sayı 2010 projeleriyle birlikte dört bin 100’e ulaşacak. 2011’de ise buna 100 kişi daha eklenecek.

Libya ve Mozambik için elemanlar isteniyor
İnşaat, çatı-cephe ve beton alanlarında faaliyet gösteren Başak İnşaat’ın özellikle Arap Yarımadası, Kuzey ve Orta Afrika’da üstlendiği işler var. Genel Müdür Erkan Pekdemir, Libya’da birkaç hastane ve kamu binasının cephe kaplamalarını gerçekleştirdiklerini ve Mozambik’te kiremit- çatı işlerini yürüttükleri bir büyük bir proje üstlendiklerini söylüyor. Mozambik’teki proje için Eskişehir’den elemanlar gönderilmiş. Ancak her iki işin de devamı olduğu için eleman aktarımının süreceğini belirtiyor Pekdemir. Bunların dışında Dubai’de 2004’ten beri yapımı süren Palm Island projesine kil kiremit ve çatı sistem elemanlarını göndermeye devam ettiklerini anlatıyor. Tüm yurtdışı projeleri için 2010 yılında Türkiye’den 25 uzman göndereceklerini söyleyen Pekdemir, gerektiği durumlarda beyaz ya da mavi yaka fark etmeksizin Türkiye’den elemanların yurtdışı projelerde uzun süre istihdam edildiklerinin altını çiziyor.

B’IOTA Laboratuarları 20 kişi istiyor
B’OTA, vizyonu doğrultusunda İspanya’dan Şili’ye, Ukrayna’dan Hollanda’ya kadar 33 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Genel Müdür Cihat Dündar, çok yakında Brezilya’da üretime başlamayı planlayacaklarını ayrıca İran, Cezayir, Suriye gibi ülkelerde üretim planları olduğunu ifade ediyor. Dündar, “Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde ikamet etmek üzere geniş bir ülke müdürü kadrosu oluşturduk ve onları ciddi bir eğitimden geçirdik” diyor. Hedefler doğrultusunda Uluslararası Pazarlar Departmanı’nı yeniden yapılandırdıklarını söyleyen Dündar, bu kapsamda önümüzdeki dönemde yurt dışında benzer pozisyonlarda yeni istihdam yapılacağını anlatıyor. Bu plan 20 kişilik yeni istihdamı içeriyor.

Dedeman Arnavutluk’a madenci götürüyor
Dedeman Holding, Arnavutluk’un Korçe şehrinde bulunan bakır sahasında istihdam edilmek üzere Türkiye’den elemanlar götürmeyi planlıyor. Alımlar daha çok sondaj makinesi operatörü ve jeoloji mühendisi pozisyonlarında gerçekleşecek. Bunun dışında geçici olarak görevlendirilmek üzere harita uzmanları da istihdam edilecek.

Aytaç, Belçika’daki fabrikaya götürüyor
Avrupa et ihracatı yasağını aşmak için Belçika’da fabrika kuran Aytaç, yatırımını iki yıllık süreçte genişletmeyi planlıyor. Aytaç yetkilileri, Belçika fabrikasına sistemler konusunda uzman bir Ar-Ge ekibi göndermiş. Yetkililer, 2010’da üretime başlayan fabrikanın çok başarılı olduğunu ve Avrupa’nın her yerinden bayilik talepleri aldığını, bu yüzden de önümüzdeki dönemde yeni istihdam yaratılacağını söylüyor.

Tulip, finansçı ve mühendis istiyor
Yurtdışı yatırımlarıyla dikkat çeken bir başka şirkette Tulip. Tulip Gayrimenkul İcra Kurulu Başkanı Burak Erten, 2010’da Rusya ve İngiltere’de yatırım yapmayı planladıklarını söylüyor. Bu kapsamda ilk olarak Türkiye’den beyaz yakalı elemanlar götürülmesi planlanıyor. Erten, ilk aşamada finans uzmanı ve mühendislik pozisyonlarında elemanlar götüreceklerini anlatıyor. Projelerin geniş istihdam yaratması 2011 yılına kalacağından 2010’da yedi kişilik bir ekip ilk etapta gidecek.

Yurtdışında çalışmak kimler için uygun ?
• İşe kendine aitmiş gibi yaklaşan, sorumluluk sahibi, zaman planlaması yapabilenler,
• İletişim becerileri yüksek, kişisel gelişime açık, kolay uyum sağlayanlar,
• Daha önce yurtdışında bulunmuş, deneyimi olanlar,
• Beyaz yakalılar için şirket içi girişimcilik özellikleri olan, yabancı dil bilen, farklı kültürlere uyum sağlayabilen kişiler isteniyor.

Yurtdışı’nda çalışmak üzere eleman, işçi ve personel arayan şirket ve firmalar hakkında mesajlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden de gerçekleştirebilirsiniz.

Kategori : Ekonomi - Etiketler : - Tarih : 30 Ocak 2014

Yorumlar (1.210)
 • 28 Şubat 2013 tarihinde mehmet gülseren tarafından

  bende yurtdısına gitmek istiyorum ahçı yerdımcısıyım erkek berberiyim güney afrikada bulundum dubai de 05423952106

 • 17 Mart 2013 tarihinde doğan günay tarafından

  merhabalar inşaat işçisiyim yurtdışı tecrübem vardır yurtdışı inşaat projelerinizde çalışmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim saygılarımla 0536 692 63 51

 • 20 Mart 2013 tarihinde ABDULLAH OFLAZ tarafından

  ELEKTİRİK GAZALTI KAYNAKCISIYIM ÇALIŞTIĞIM FİRMALAR RUSYA AKIN ÖZAY İNŞ IRAK KULAK İNŞAAT ANKARA TEFİRON İNŞ İSTANBUL TAV İNŞ EKİP AYARLAYABİLİRİM HEMEN 05426064768

 • 03 Nisan 2013 tarihinde tayfun tarafından

  loder jcb oparatoruyum ırak santıyenızde 5 yıl calıstım yenı purocelerınızde calısa bılırım yurt dısın da

 • 03 Nisan 2013 tarihinde tayfun tarafından

  loder ve jcb oporotoruyum ırak santıyenızde 5 yıl boyunca calıstım yenı pırocelerınızde calısa bılırım telefon 05416785504

 • 06 Nisan 2013 tarihinde Anonim tarafından

  Rusya’da üçyıl almis firmasında çalıştım Rusya’da çalıştım Rusya’da çalışmak istiyorum kalıpçıyım 05349330620

 • 06 Nisan 2013 tarihinde Battal ekşi tarafından

  Rusya’da 3 yıl almis firmasında kalıpçı ustası olarak çalıştım.Rusyada çalışmak istiyorum 0534 933 06 20

 • 11 Nisan 2013 tarihinde ayhan güvenç tarafından

  merhaba ben ankara büyükşehir belediyesi su ve kanalizasyon idaresinden emekli oldum.iki yıl çetin işletmelerinin ukrayna lvivde altyapı işlerini yaptım.cadde ve sokakların kanalizasyon giderleri kollektörlkerin döşenmesi,su borularının döşenmesi,roğarların kurulumu.mevcut olan roğarların asvalt seviyesine göre indirilip yükseltilmesi bakımları temizliği sıvaları,bina içi atık su giderleri,bina su tesisatlarının döşenmesi,binaların abone şube hatlarının bağlantıları şahsım ve profesyonel ekibimin işidir.sizlerle çalışmak isterim,ayrıca e sınıfı ehliyetim var 48 yaşındayım saygılarımla,ayhan güvenç 05334293208.09.03.2013

 • 13 Nisan 2013 tarihinde Ahmet CEYHAN tarafından

  Ben iş işmakinası oto Elektrik ustasıyım CAT KOMATSU WÖGELE HAM WİRTGEN VİBROMAX BOMAK gibi makinalarda çalıştım TL 0535 972 52 40

 • 16 Nisan 2013 tarihinde Bünyamin tarafından

  Selam 25 yıllık inşaat demircisiyim yurt dışında çalışmak istiyorum saygılarımla tel +905372542755

 • 28 Nisan 2013 tarihinde mustafa aktemir tarafından

  işaat saha formeni arayan fimalarla calış mak isterim tercum 25 sene kalıb demir beto 1960 trabzo toğumluym ceb 05344416045

 • 02 Mayıs 2013 tarihinde ilhami aydın tarafından

  caca isı makine sanayi 2yıl tıreysan tıreyler sanainde 2yıl Çukurova holdink de 8yıl borusan holdinkde 5yıl aydın makinada 5yıl formenlik REFERANSLAR altan yüksel makine mühendisi 0532 2160930 musa önay makine mühendisi 0532 2621115 kaynakçı ve tesisatçı olarak görev yaptım ekiplerle beraber çalışarak

 • 06 Mayıs 2013 tarihinde erdal tarafından

  slmben erdal gün hatay reyanlı beşaslan köyünde ikamet etmekteyim ve şu an istanbul da batı inşaat aşede calışyorum firmamın adı anka mekanik pre ustası ve mekanik ustasıyım sizinle calışmak istiyorum yurt dışında rusyada yamata inşaat aşede calıştım 1 sene ve ırakta calıştım rusyada soşide calıştım sizinle calışmak ist pasaportum 10 yılık süresi var sizden tarafımca bilgilendirilmeyi arz edrim num 0539 743 70 73

 • 14 Mayıs 2013 tarihinde mustafa aktemir tarafından

  merhaba ben mustafa akdemir işaat saha formeniyim yurt tışınta calışmak istiyorum iş güvelık ser tifikam var 25 sene der cübem var türkiyete ve yurt tışınta hava alanı köbri yol şantiyelerinte caliştım ılkılilere deşegür eterim 1960 trabzon akcaabat toğum luyum şuan istnbulta ıkamet etiyorum şuan boşum ceb 05344416054 meil mustafaakdemir.61@hotmail.com

 • 22 Mayıs 2013 tarihinde ADINIZ... tarafından

  Selam bopcat operatörüym 10 yıldı yurt dışı isine acgm ulasmak istiyenler 05375457495

 • 23 Mayıs 2013 tarihinde AHMET tarafından

  BEM ATT YİM 10 YILDIR ACİL VE ORTOPEDİ LABURATUVAR TERCÜBEM VAR HER KONUDA KENDİME GÜVENİM VAR YURT DİŞINDA CALIŞMAK İSTIYORUM 05446488423

 • 25 Mayıs 2013 tarihinde ADINIZ... tarafından

  Meraba boyane bakim ustsiyim yurt disi isi ariyorum 5331335937

 • 26 Mayıs 2013 tarihinde alielemen tarafından

  selamlar ben ali elemen yurdışı tercübem ve demir kalıp sıva usta sıyım sizlerle çalışmak isterim 10yıllık yurdışı tercübem var

 • 27 Mayıs 2013 tarihinde cacan can tarafından

  16 yillik oporatorum yışında calişmak istiyornum tl:05545652809

 • 27 Mayıs 2013 tarihinde Anonim tarafından

  selam ismim azmi yurtdışında paletlive lastikli yükleyici operatörü olarak çalışmak istiyorum.27yıllık tecrübem var05333638469

 • 27 Mayıs 2013 tarihinde sinan tarafından

  mobilya ustasiyim ekibim var yurtdisi isi uygundur

 • 27 Mayıs 2013 tarihinde sinan 05343337485 tarafından

  suan azerbeycandayim 24 gun sonra turkiye donecegim

 • 29 Mayıs 2013 tarihinde murat tarafından

  25 yıllık inşaat tecrübem var rusyada 6 yıl demirci kalfası olarak calıştım ekibim var 5347132495

 • 29 Mayıs 2013 tarihinde ramazan kılıçoğlu tarafından

  merhaba. ben exkavatör+loder operatörüyüm.otoyol+baraj+hafriyat ve altyapıda 16 yıllık tecrübeliyim.yurtdışı işi arıyorum.teşekkürler.05415790634

 • 30 Mayıs 2013 tarihinde veysel tarafından

  bende calısmak istiyom ama tecrübem yok dha 18 yasındayım yurdısında hangi iş yada hangi ülke olura olsun ben elaman olarak calısmak istiyom

 • 31 Mayıs 2013 tarihinde hayrullah akdağ tarafından

  inşaat sektöründe betonarme başta olmak üzere kendini çok iyi yetiştirmiş bir kalfayım her ülkeye giderim 0551 551 06 01

 • 01 Haziran 2013 tarihinde İdris tarafından

  Selam ben 18 yıllık iş makinası operatörüyüm, ekskavatör, beko loder, jcb üçünüde kullanıyorum, sertifikam var, yurt dışı tercübem var, 3 yıl kazakistanda çalıştım, her işte tercübem var, yol işinde, şeb kesme işinde, baraj işinde, konut inşaat işinde, alt yapı işinde, çevre düzenleme işinde, mermer ocakları, maden, taş ve kum ocakları, iş fark etmez, her işte tercübem var, yurt dışında iş arıyorum saygılarımla tlf +90 537 832 21 41

 • 03 Haziran 2013 tarihinde REMZİ tarafından

  yaklaşık 15yıllık operator olarak çalışıyorum eskavatör,beko loder,loder[966cat} kullandım doğalgaz,gölet,dsi kanal işlerinde çalıştım

 • 03 Haziran 2013 tarihinde REMZİ tarafından

  yaklaşık 15yıllık operator olarak çalışıyorum eskavatör,beko loder,loder[966cat} kullandım doğalgaz,gölet,dsi kanal işlerinde çalıştım 05437865629

 • 05 Haziran 2013 tarihinde tufan tarafından

  10 senedir beko loder operatörüyüm yurt dışında iş arıyorum şimdiden teşekkürler numaram 0551 238 14 40

 • 06 Haziran 2013 tarihinde ADINIZ... tarafından

  tahsin .yol işinden terçubem var halende yol iş.de.formen olarak çalişyorum yurt dişından çalşmak istiyorum 05309226536

 • 09 Haziran 2013 tarihinde izzet erdenk tarafından

  asma tavan celik kapı pencere montaj pvc ekibim var 05426927122 05416105991

 • 11 Haziran 2013 tarihinde soner eker tarafından

  ben kazakistanda 6 sene camasirhane sorumlusu olarak calistim ve simdi is ariyorim 05374604230 05346597338

 • 11 Haziran 2013 tarihinde ramazan sert tarafından

  tesisat taşeronuyum kendi ekibim var yurt dışında iş arıyorum 05335710239 05373565120 telefon dan ulaşabilir siniz

 • 11 Haziran 2013 tarihinde hakan güçlü tarafından

  sıhhı tesisat ve doğalgaz ustasıyım belgem var iş arıyorum

 • 11 Haziran 2013 tarihinde eray berber tarafından

  selam ben eray berber.10 kişik inşaat ekibim var.3 yıl rusyada çalıştık.tecrübemiz var.sizinle yurtdışında inşaat sektöründe çalışmak isteriz saygılar.05348967918

 • 12 Haziran 2013 tarihinde yılmaz alparslan tarafından

  18 yıllık elektrik tecrübem var yurt dışında iş arıyorum 05415001026

 • 13 Haziran 2013 tarihinde abdulvahid tarafından

  boya badana duvar kağıdı uygulama ve fayans ustasıyım .yurt dışında çalışmak istiyorum.0538 043 15 71

 • 15 Haziran 2013 tarihinde mustafa asan tarafından

  ben sakaryadan katılıyorum yutdışında iş arıyorum acil reva görürseniz sevinirim inşaaat kalıp duvar demir ustasıyım

 • 15 Haziran 2013 tarihinde mustafa asan tarafından

  ben sakaryadan katılıyorum yutdışında iş arıyorum acil reva görürseniz sevinirim inşaaat kalıp duvar demir ustasıyım 05076178593

 • 16 Haziran 2013 tarihinde mustafa aktemir tarafından

  merhababen mustafa akdemir işaat saha formeniyim yut tışinta iş arıyorum kalıb demir ve kaba inşaat konut altyabı işlerinte 25 sene tercübem var şuan boşum ceb 05344416054 ulaşin iyikünler 16/6/2013/deşekür eterim

 • 17 Haziran 2013 tarihinde hüseyin demiri tarafından

  iş makanalar ustasıyım şu anda boştayım iş arayurum yabancı dilim arapca ve ingilizce yut dışı tecrebem vvar cep 05340137124
  reyhanlı hatay da uturyurum
  saygılar

 • 19 Haziran 2013 tarihinde güven tarafından

  12 yıllık kaynakçıyım kazak istanda çalıştım yurt dışında çalışmak istiyorum..tel..05321628536

 • 20 Haziran 2013 tarihinde ömer serin tarafından

  demir veya duvar üzerine libya mısır ırak parası dolgun olan her yere giderim 5466417863

 • 20 Haziran 2013 tarihinde ADEM TOKLUCU tarafından

  İNŞAAT KALIP VE TULA USTASIYIM YUTDIŞI ÇALIŞMAK İSTİYORUM 05352292186

 • 20 Haziran 2013 tarihinde necati tanış tarafından

  duvar ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 0532 3839270

 • 20 Haziran 2013 tarihinde arif yilmaz tarafından

  ben cezayirde 8 yıl kazakistanda 2 yıl ince işler kalfalığı yaptım ahşap üzerine uzman kariyerim var iş arıyorum tel : 0537 679 01 77

 • 20 Haziran 2013 tarihinde ugur ceylan tarafından

  16 yıllık muhasebe elemanıyım yurtdışı deneyimlerim oldu iş arıyorum 0554 662 58 79

 • 22 Haziran 2013 tarihinde emran atay tarafından

  Merhaba Ben Emran ve Rustem biz
  iki kisi Yurt disi Evropa da Irak mem.Kalp, Demir, Tugla orme isi
  ariyorum hemen aran teciben var
  15yil stacym var tel.
  +99365821927
  atayew_hamra@mail.ru
  allaha amanet olun

 • 23 Haziran 2013 tarihinde ben bilal şahbaz tarafından

  20 yıllık tecübeli kule vim oparatoruyüm yurdısındakı fırmaların dikkatine iş arıyorum 0554 678 34 28

 • 25 Haziran 2013 tarihinde RAMAZAN tarafından

  SLM BEN RAMAZAN GAZİANTEPLİYİM 29 Y İYİ BİR İNŞAAT KALIPÇI USTASIYIM USTALIK BELGEM VAR DENENMEK VE SINAV ŞARTIYLA YURTDIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM DAHA ÖNCE YURTDIŞINDA ÇALIŞTIM ŞUAN ÇALIŞIYORUM AMA PARA BİRİKTİREMİYORUM OYÜZDEN İYİ BİR ŞİRKETLE HAKKIM OLAN MAAŞLA ÇALIŞMAK İSTİYORUM KENDİME ÇOK GÜVENİYORUM PASAPORTUM VAR IRAK HARİCİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM TŞKR EDERİM. GSM:05327810844

 • 26 Haziran 2013 tarihinde habib arduç tarafından

  ben berberrim cok iyi bir ustayım saatkarım yani şirketlerde maaş iyi olursa çalışırım diger işlerdede yardımcı olurum size numaram arayın05317080010

 • 26 Haziran 2013 tarihinde cebrail ak tarafından

  slm ben beko loder ve eskavator operatoruyum yurtdisinda is ariyorum 6 kisiyiz ve alt yapi cevre duzenlemesi gibi bicok isde calistik tecrubemiz var eger cok sayida operatore ihtiyac olursa yutr disinda xx_kazuya_xx@hotmail.com adresinden ulasa bilirsinizz

 • 26 Haziran 2013 tarihinde eyüp dilmaç tarafından

  elektrik ustasıyım oldukça tecrübeliyim 0 543 295 56 33

 • 27 Haziran 2013 tarihinde alpaslan candaş tarafından

  slm ben sıhhi tesisat işiyapıyorum yurt dışında iş arıyorum irt 05366667307

 • 27 Haziran 2013 tarihinde mehmet yıldırım tarafından

  elektrik elektronik ustalık belgem var meslek lisesi mezunuyum bekarım siğortası ve parası günü gününe yatan sağlam ve süreklilik sağlayacak bir iş arıyorum calışma saati sorun değil yeterki hakkımız yenmesin. 7 yıllık truzimde teknik servis elektrikçi olarak çalışmışlığım var.şu an santiyede çalışmaktayım.ilgilenenler arayabilir….05380638731

 • 28 Haziran 2013 tarihinde kemal tarafından

  eskavatör oparatör u yim iş ariyorum

 • 29 Haziran 2013 tarihinde ali çamlı tarafından

  BEN ALİ ÇAMLI ÇELİK FORMEYİM YURT DIŞINTA ÇALIŞMAK İSTİYORUM EN SON IRAKTAYTIM ENKATA ÇELİK FORMENİYTİM TARSUS MERSİN TL NO 05380475044

 • 30 Haziran 2013 tarihinde necati ateş tarafından

  alçıpen ters tavan fayans mermer kilit parke boya alçı izalosyon işleri için provosyenel ekip yurtdışı deneyimli işine sdık insanlar libya moskova umman da çalışmış tercübeli ekibiz ilgililere arz olunur:5348724574.

 • 30 Haziran 2013 tarihinde VOLKAN GÜRBÜZ tarafından

  AĞIR VASITA ŞÖFÖRÜM İŞ ARIYORUM

 • 06 Temmuz 2013 tarihinde kenan tarafından

  slm bn kenan 14 yillik santıye hayatim var eskavator loder bekoloder silindir forklif kamyon kullanıyorum e.g ehliyetım var yurt dişinda calişmak istiyorum herturlu iş kabiliyetim var yas 27 05305841228

 • 07 Temmuz 2013 tarihinde Anonim tarafından

  mrb ben nurettin yurdışında çalıuşmak isdiyom inşaat demircisiyim 05322215509

 • 07 Temmuz 2013 tarihinde lokman tarafından

  selam ben lokman 8 yıllık duvar ustasıyım her turlu duvar projesini anlarım yurt dışında çalışmışım pasaportum var no 05318999379

 • 07 Temmuz 2013 tarihinde mustafa kocabas tarafından

  ÇELIK FORMENIYIM SAGLAM EKIBIM IS GUCUM SONUCA ULASACAK COK SAGLAM BECERIKLI USTALARIM VAR. ILGILENEN FIRMA YETKILİLERI; SAAT UCRETLERINDE ANLASTIKTAN SONRA HIC BIR ULKE FARK ETMEZ. AFYONLUYUM EKIBIMDE AFYONLU SAKIN VE DINDAR BIR EKIBE SAHIBIM CELIKTE IMALAT,MONTAJ,DEMONTAJ,PROFIL ISLERINDE SIZLERE YARDIMCI OLABILIRIM. AYRICA ARITMA VE BARAJ TCRUBEM VAR. CIMENTO VE TONAJLI CELIK ISE ZATEN BIZIM ISIMIZ TESEKKURLER BANA ULASACAGINIZ TEL NO:05074525120

 • 08 Temmuz 2013 tarihinde turgay tınaz tarafından

  inşaat ustasıyım kalıp demir yurt dışı teçrübem varaynı zamanda zemin etüt işlerinde de deneyimim var *yurt dışı olsunda fark etmez ülke *ekibim mevcut -irtibat tel.0.538.526.75.53.

 • 09 Temmuz 2013 tarihinde gökhan tarafından

  İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun oldum. Şuana kadar birçok şirkete sözlü-yazılı tercüme konusunda hizmet verdim. Bazı dış ticaret şirketlerine danışmanlık hizmeti verdim. Bazı yabancı uyruklu futbolcuların tercümesini ve AB hibe proje tercümelerini başarıyla gerçekleştirdim. Üniversite öğrencilik yıllarımda Amerika’da da bulundum. DIŞ TİCARET KONUSUNDA DENEYİMLİYİM.
  email: bosnakgokhan@hotmail.com
  TEL: 0536 390 77 57

 • 10 Temmuz 2013 tarihinde yusuf tarafından

  çelik boya ustasıyım 05462529641

 • 10 Temmuz 2013 tarihinde mazhar tarafından

  selam ben boya ve alcı ustasıyim yurtdışında calışmak istiyorum saygılarımla o535 623 o4 17

 • 11 Temmuz 2013 tarihinde mücahit altun tarafından

  elektırık gazaltı argon kaynaklarında tecrube sahibiyim tesli kaynakçıyım imalat montaj makina bakım makina montaj çelik kontürüksiyon proje okuma bilgim var yurt dışında çalışmak istiyorum 0542 442 70 81

 • 12 Temmuz 2013 tarihinde süleyman açık tarafından

  işmak operatörüyüm loaderve ekskawatör kullanıyorum.g.ehliyetim var..pasaportumun süresi 9.yıl var daha tel05375832227

 • 12 Temmuz 2013 tarihinde METE YILMAZ tarafından

  MERHABA BEN METE İŞ ARIYORUM 9YILDIR KAYNAKCIYIM VE NEİŞ OLURSAYAPARIM 0541 694 8252 0312 623 88 69

 • 13 Temmuz 2013 tarihinde hasan idin tarafından

  merhaba ben dekorasyon ustasıyım dekoratif duwar kagıdı dekoratif italyan desenli boya yaglı plastik boya ustasıyım..yut dışında kuzey ırak zaxoda bir sene çalıştım ilgilenirseniz sewinirim tşk 0507 860 51 85

 • 14 Temmuz 2013 tarihinde ibrahim tarafından

  slm bn ibrahim seramik fayans sıva ustasıyım yaş 36 0532 710 87 65

 • 16 Temmuz 2013 tarihinde Abdulaziz yıldz tarafından

  Mrb.ismin Aziz 25 yasindayim.KULEVİN ve Bekoleder paletli makina oparatörüyüm sertifikalrim var Kulevinc icin özel ders aldim tecrübeliyim calismama engel olacak hic bi sorunum yok.bilgilerinize arz ederim.0538 782 62 52

 • 17 Temmuz 2013 tarihinde savas tarafından

  kamp amiri arayan firmalar.sagalam refarans verilir.iletişim savaş kaynarca 053447230 94

 • 17 Temmuz 2013 tarihinde hasan tarafından

  şuan rusyadayım ben orenburk sehrindeyim un fabrıka sı ustalıgı ve montaj da yapabilirim

 • 17 Temmuz 2013 tarihinde hasan tarafından

  şuan rusyadayım orenburk sehrınde unfabrıkası ustasıyım montajda yapabilirim tel +7987 888 28 87

 • 17 Temmuz 2013 tarihinde Anonim tarafından

  ben omer ince işler formenıyım ekıbım var yurt dışında ince işlerde çalıştım formen olarak çalıştıgım yerler rusya azarbaycan kazakıstan son olarakda suudi arabıstanda çalıştım işimde çok tıtızım ılgılenen fırmalara duyurulur tlfnm 0543 784 03 10

 • 17 Temmuz 2013 tarihinde serkan kartal tarafından

  Slm ben tir kamyon soforuyum tercubeliyim yurt disinda calismak istiyorum ülke fark etmez

 • 19 Temmuz 2013 tarihinde nevzat aksu tarafından

  slm..yurtdışında depo ve lojistik üzerine olan işlerde ayrıcada vasıfsız eleman olarak çalışırım..ülke farketmez…tel: 538 272 91 10

 • 19 Temmuz 2013 tarihinde rıdvan tarafından

  slm ben duvarcıyım hertürlü duvar yapılır no 0543 972 0548

 • 19 Temmuz 2013 tarihinde mete hafçi tarafından

  yurt dışında çalışmak istiyorum turizm sektöründe yöneticilik yaptım mutfak bilgim vardır ayrıca döner ve kebab ustasıyım 05417190371

 • 19 Temmuz 2013 tarihinde salih doğan tarafından

  slm ben ağır vasıta ustayım no 05316936204

 • 20 Temmuz 2013 tarihinde ramazan tarafından

  mrb ben sildir oprtoryum iş aryurum yur dış 05426731632

 • 21 Temmuz 2013 tarihinde selahattin tarafından

  merhaba ben plastik ve çelik boya ustasıyım.yurt dışında çalişmak istiyorum.05333147806

 • 21 Temmuz 2013 tarihinde menduh cecen tarafından

  ben palet vekepce ve bobket ve mılıper opertorım ılgınızı sunyorum ıhtyacı olanlar benı arasın yurt dısı yurt ıcı farketmez 05317895724

 • 21 Temmuz 2013 tarihinde yalçın tarafından

  ben oto elektirikçisiyim gerekli belgelerim vardır ve kaynak işlerindende anlarım
  tel:0553 409 89 53

 • 21 Temmuz 2013 tarihinde ÜMIT ĞENÇ tarafından

  KUZEY IRAKTAN YENI ĞELDIM ELEKTRIK USTASIYIM BÜYÜK PROJLERI TAMAMLADIM PASQPOTUM HAZIR BILĞILI MAKAMLARA ILETIRIM CEP 0554 622 45 01

 • 21 Temmuz 2013 tarihinde duran akveran tarafından

  2o kişilik ince işler ekibim var alçı boya sıva işleriyapıyorum yurtdışında ekibimle birlikte çalışmak istiyorum saygılar 05424934634

 • 21 Temmuz 2013 tarihinde Hamza Kuruağaç tarafından

  mrb ben inşaat işçisiyim mermer sıhhı tesisat boya doğalgaz tesisatı yardımcı elemanlığı tecrübem ve yurtdışı (ırak ) tecrübem var
  0506-569-9070

 • 22 Temmuz 2013 tarihinde ALİ KARADAĞ tarafından

  Selam alt yapıda icme suyu HDP CDP POLETYEN boru USTASIYIM yurt dışı tercubem var hemen 10 kişilık ekip kurarım kısa zaman önce ESER inşaat ile ÖZBEKİSTAN da ustabaşı olarak calıştım proje bitimi TÜRKİYE ye dönmüş bulunmaktayım 0534 357 20 20

 • 22 Temmuz 2013 tarihinde mete Hafci tarafından

  Merhaba döner ve kebap hastasıyım ihtiyaç olursa yurt dışı için arayın goruselim 0541 719 03 71

 • 22 Temmuz 2013 tarihinde mete Hafci tarafından

  Merhaba döner ve kebap ustasiyim yurt dışı için 0541 719 03 71

 • 22 Temmuz 2013 tarihinde erdem güçlü tarafından

  duvar kagıdı üzerine iş yerim var aynı zmanda ustayım iki kişilik ekibiz yurtdışı işlerinde gideriz izmirden 05327268068

 • 23 Temmuz 2013 tarihinde uğu batmaz tarafından

  yurt dısında calısmak uzere ıs arıyorum 24 yasındayım pvc ustasıyım ısımı severek yapıyorum ılgılenen fırmalar bu 05387071532 numaradan ulasa bılır

 • 23 Temmuz 2013 tarihinde cengiz tarafından

  slm biz üc düz isciyiz acil iş arıyoruz yurt içi yurt dışı farketmez 0538 378 09 54

 • 23 Temmuz 2013 tarihinde ısmaıl ozbek tarafından

  16 yıllık mobılya ustasıyım ankarada ıkamah etmekteyım yurt dısında calısmak uzere ıs arıyorum her turlu mobılya ve dekor ısınden anlarım yasım 29 evlı 2 cocuk babasıyım 0 533 361 14 22

 • 24 Temmuz 2013 tarihinde Meriç Çakır tarafından

  Selam, Mimari İnşaat Teknikeri olarak bende buradayım,,, 0537 275 65 10

 • 24 Temmuz 2013 tarihinde YAHYA AKKOYUN tarafından

  25 YILLIK MOBİLYA USTASIYIM İŞ DEKARASYON VE FAPRİKASYON DENEYİMİM VARDIR YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM

  TEL:05534986598

 • 25 Temmuz 2013 tarihinde hakan tarafından

  ben ve amca oğlu ekskavatör beko loder operatörüyüz yut dışında çalışmak isteriz…bize ulaşmak isterseniz… 0542 817 47 26

 • 25 Temmuz 2013 tarihinde Anonim tarafından

  Gokhan

 • 25 Temmuz 2013 tarihinde gokhn tarafından

  Slm kaynakciyim yurtdizinda calismK istyrum

 • 25 Temmuz 2013 tarihinde gokhn tarafından

  Slm kaynakciyim yurtdisinda calismak isteri.m 0536 297 15 37

 • 25 Temmuz 2013 tarihinde emrah duman tarafından

  ben elktrık tesısat ınsat temzlık vb ıslrnde tecrubem var sağlm bı sırktle yurt dısnda çalşmak ıstıyorum acıll ıse ıhtıyacm var 546 237 20 34

 • 25 Temmuz 2013 tarihinde cemal tarafından

  Slm alkm. Ismim cemal TURKMENISTANDA yasiyorum galip,demir isini Yapyorum 50,60, kişilik ekibim var avropa,arap rusya fark etmez tel no 0099367543542 saygılar.

 • 25 Temmuz 2013 tarihinde ADEM tarafından

  Selam ben taş ocakların da konkosör operetörlügü ve bakım onarım ve kurulum yaptım ve beko loder lastıkli yükleylici ve paletli maklinalar bulanırım sıkıntı olmaz hepsinin belgesi vardır sağlam güvenillir şirketler olursa yurt Daşın da çalışmak istiyorum ilgilenen olursa 0532 767 8489 ulaşabilirler saygılarımla

 • 26 Temmuz 2013 tarihinde serkan tarafından

  saglık memuruyum ve yurt dısında faalıyet gosteren ınsaat sırketlerınde vaya farklı alanda saglık memuruna ıhtıyacı olan sırkette yurt dısında calısmak ıstıyorum..0543 690 75 42

 • 27 Temmuz 2013 tarihinde Anonim tarafından

  slm ben mehmet beton santral oparatörüyüm düşünürseniz 0507 499 17 15

 • 27 Temmuz 2013 tarihinde kalender kamık tarafından

  ben kuzey ırakta sap ıslerı yapıyoru dort sap pompam var tel 009647503758051

 • 27 Temmuz 2013 tarihinde yucel.akcam tarafından

  Benturkmenistanda.iki.yil.calistim.mobilyaciyim.yurtdisi.is.ariyom.turkmenistan.haric.neresi.olsa.fark.etmez.mobilyaci.ekip.basi.olarak.bir.til.calistim.05435205341

 • 29 Temmuz 2013 tarihinde Erol Beniz tarafından

  Ailece yurt dışında çalışabilirim.Gaz altı kaynakçısıyım.0536275 93 86

 • 29 Temmuz 2013 tarihinde zeki GÜNDÜZ tarafından

  TOPOGRAF ALET OPERATÖRÜYÜM 3 YILDIR BU İŞİYAPIYORUM 3 TANE HES İNŞATINDA ÇALIŞTIM AYRILMA SEBEBİB İŞ BİTİŞİ.İHTİYAÇ DUYDUGUNUZDA SİZİN FİRMADA TOPOGRAF ALET OPERATÖRÜ OLARAK ÇALIŞMAKTAN SAYGI DUYARIM.TLF:05342458140-05340213087

 • 31 Temmuz 2013 tarihinde refik tarafından

  slm ben çelik ve kaynak ustasıyım alarkoda kazakistanda çalıştım yurtdışı tecrübem var tel:05379996566

 • 31 Temmuz 2013 tarihinde alim eren tarafından

  selam alcıboya ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum uygun görürseniz +çelikkapı panelkapı montajı ustasıyım saygılar 05325228857

 • 01 Ağustos 2013 tarihinde umit tarafından

  Selam boya siva alci ustasiyim daha iyi bir birikim icin yurt disinda calismak istiyorum. 05347057175.

 • 01 Ağustos 2013 tarihinde mehmet gündüz tarafından

  merhabalar ben şap şıyım yurtdışı deneyimim var ırakda çalışmışım eyer şap işiniz olursa yaparım teklif için birebir göruşuruz tel 533 810 58 88

 • 01 Ağustos 2013 tarihinde serdar eliuz tarafından

  slm ben greyder yağcısıyım operatör ehliyetimvar cat marka greyder kulandım 29 yaşndayım yurdişinda iş arıyorum tl:05395818258

 • 01 Ağustos 2013 tarihinde yusuf kaplan tarafından

  selam elk muhendisiyim yurt dışı tecrübem var ingilizce arapça rusça almanca biliyorum büyük bir firmada iş başı yapmak istiyorum ilgililere duyrulur selametle kalın by tel 89105192663

 • 01 Ağustos 2013 tarihinde ibrahim tarafından

  ben adanadan ibrahim s.demirci ustasıyım ayrıca formeenim ekibimde mevcuttur demir ve kalıp üzeri.sizle çalışmak istiyorum tek veya ekibimle hepside çekirdekten yetişme ustalardır büyük projeler bitirdik refans verebilirim saygılarımı sunarım,05413466832

 • 02 Ağustos 2013 tarihinde İsim tarafından

  mobilya dekor ahşap dekor ustasıyım asya avrupa arap farketmez kariyer açısından yurtdışında çalışmak istiyorum 05350230032

 • 02 Ağustos 2013 tarihinde enver tarafından

  merabalar türkiyede yaşıyroum aslen aerbaycan dogumluyum 20 sendir tükiyedey,m ve 24 yaşındayım yurtdışında çalışmak istyorum 05369147276

 • 02 Ağustos 2013 tarihinde sinan tarafından

  Kayserde yasiyorum 27 yasindayim bekarim mobilya montajsiyim seyahat engelim yok saygilarmla 536 020 09 05

 • 03 Ağustos 2013 tarihinde ben nafiz tarafından

  çelik kondiriksiyon ustasıyım imalat montaj çelik zerine neolursa meslek isesi mezunuum 05374404411

 • 03 Ağustos 2013 tarihinde özcan Erkan tarafından

  Ben alçı boya hostasıyım ve yurt dışında çalışmak istiyorum ayrıca on kişilik ekibim var telefon numaram 05356949531

 • 03 Ağustos 2013 tarihinde ali bahadır tarafından

  KAPI MONTAJ YAPIM USTASIYIM 25 YILLIK DENEYİMİM BULUNMAKTADIR.IRAK ERBİL DE ÇALISMALAR YAPTIM POSAPORTUM SURESI GECERLI IHTIYAC KONUMUNDA GELEBILIRIM. 0534 746 58 02

 • 04 Ağustos 2013 tarihinde erdoğan aras tarafından

  10 yıllık aşçıyım.kendi işim gibi,çalışır,hizmet ederim.yurt dışı,hangi ülke olursa farketmez.aslan.gibi çalışırız.saygılar..0536.3790750

 • 04 Ağustos 2013 tarihinde battal timur tarafından

  ben demir ustasıyım daha önce rusya ve ırakta çalıştım citti şirketlerde elaman ihtiyacı olanlar ararsa sevinirim tlf 05380728676

 • 05 Ağustos 2013 tarihinde Ekrem alagöz tarafından

  Merhaba 7 yıldır forklift operatörüyüm yurtdışına çalışmak istiyorum hangi ülke olursa

 • 05 Ağustos 2013 tarihinde baram tarafından

  1971 aksaray gogumluyum G EHLİYETLİ EXKAVATÖR LOJİSTİK LEVELİ JCB OPARATÖRUM YUR DIŞINDA CALIŞMAK İSTİYORUM GAMADA ENKADA POLİMEKSTE YAPI MERKEZİNDE CALIŞTIM EXKAVTÖR JCB OPARATÖRU OLARAK BANA ULAŞMAK İCİN CEP 0545 306 07 51

 • 05 Ağustos 2013 tarihinde mesut öztaş tarafından

  30 yıllık şoförüm yurt dışında uygun şartlarda çalışmak istiyorum

 • 06 Ağustos 2013 tarihinde tekın kaban tarafından

  05350660292 23 yıllık deneyımımle yurt dısında çalısmak ıcın iş arıyorum ekıbım var not yurt dısında hıç çalısmadım ve çalışmak ıstyrum saygılarımla ıyı bayramlar güzlerinizden üper

 • 06 Ağustos 2013 tarihinde ulaş kaban tarafından

  deyerli arkadaşlarım üncelikle şunu süylemek istiyrum eşi ve benzeri bulunmayan bi ustayım ve her ustayıda beyenmiyorum ama kahrolsunki yurt dıında hıç çalşmadım ve çalışmak istiyorum ve yapabildiyim işler bunlardır KARA SIVA ALÇI SIVA DIŞ CEPHE MANTOLAMA VE İÇ DİŞ BOYA tlfnum 05354853563 saygılarımla

 • 06 Ağustos 2013 tarihinde İsim tarafından

  ben ahşap kapı mobilya taşeronuyum 30 kişilik ekibim var daha öne rusya ve iranda bulundum lokman sağlam 05076055718

 • 06 Ağustos 2013 tarihinde ADEM BORAN tarafından

  OTO elektrik ustasıyım iş makinası kamyon tır üzerine calışıyorum daha önce türkmenistanda ickale ve polimeks inşaata calıştım şuan iş arıyorum tel 05078494673

 • 07 Ağustos 2013 tarihinde AYTAÇ tarafından

  SLM BEN YURTDIŞINDA CALIŞMAK İSTİYORUMELEMAN ARIYANLAR BENİ ARAYIN 0533 397 63 94

 • 07 Ağustos 2013 tarihinde fatih tarafından

  slm beton püskürtme robotu ve loder kullana bilirim tünel işçiliğinden anlarım 05345235755

 • 07 Ağustos 2013 tarihinde parkeci mustafa usta tarafından

  ahşap zemin duvar ve tavan kaplama montaj işleri bizden sorulur masif parke döşeme artı silim cila laminant lamine mineflo malley havuz kenarı dek artı lambir döşeme silim ve cila işleriniz zamanında teslim olur hepsi işinde uzman kadrodur saygılarımla

 • 08 Ağustos 2013 tarihinde cevdet sogurman tarafından

  mrb ben cevdet sogurman kaynakcıyım elektrık oksıjen ve borucu kaynakcıyım yurtdısında ış aryom 05374187882

 • 09 Ağustos 2013 tarihinde İsim tarafından

  slm mobılya ustasıyım aynı zamanda yangın kapısı celık kapı montaj işlerı yapıyum ıarak ta calıstm erbılde pasaportumun suresı var ıhtıyacolanların 05422495219 ulasabılırsınız

 • 10 Ağustos 2013 tarihinde Aziz tarafından

  (04.08.2013) Aziz Ekskavatör (Paletli- yurd dışı tercihimdir.32 yaşındayım 13 senelik oparatö yurdışı deneyimim var..calişmiş oldugum ülkeler Almanya danımarka horlanda Belçika .her türlü excavator kullanabilirim.hem almam hem Türk belgem vardır..kullan Mış oldugum markalar volvo hitachi neuson weiderman hunydai Bobcat terex doosan vesayire .asya ülkelerinde calişmak istiyorum.0 (532) 358 48 98 teşekkürler.bu arada tamir işleri elimden gelir.!! Mert67li1981@hotmail.de Mert67li1981@hotmail.de Mert67li1981@hotmail.de

 • 10 Ağustos 2013 tarihinde ali gözümoğlu tarafından

  ali boya alçı kartonbiyer duvar kağıdı ustasıyım yurt dışında çalışmak isterim 05445011653

 • 10 Ağustos 2013 tarihinde İsim tarafından

  selam 12 yıldır yurt dışında talıştım kaynakcı urtasıyım hertür celik işi yaparım referans verilir saygılarımla atilla usta 05425331709

 • 10 Ağustos 2013 tarihinde yılmaz ayaz tarafından

  mrb boru imalat ve montaj formenıyım ve kaynakcı formenıde var saglam ekıple calısmak ısterız tabıkıde para konusunda anlasırsak ıs konusunda hıc bır sıkıntı yok

 • 10 Ağustos 2013 tarihinde İsim tarafından

  özhan han alüminyum demir pvc doğrama ve kaynakcıym iyi iş ariom 05534484501

 • 11 Ağustos 2013 tarihinde ömer özdemir tarafından

  mermer seramik uyglamacısıyım yurt dışında çalışmak istiyorum ekibim var 0535 3542590

 • 11 Ağustos 2013 tarihinde ben ali tarafından

  biz 4kişiyiz mezleyimiz celik catı bıre faprik evler cam ve ısıcam pvc kapı pencere işleri ve doğalgaz işleri itinayla yapiyoruz tlf 05382822585 05326586886

 • 12 Ağustos 2013 tarihinde mustafa tarafından

  yurt dışı inşaat veya tiriko dokuma şımamakina ustası için işimkanı arıyorum

 • 13 Ağustos 2013 tarihinde erdinç tarafından

  tekfen holding ve net mühendislikte çalışıyorum elektirik ensrumancıyım 1.5 yıldır turkmenistandayım yoloten gaz firmasında halen çalışıyorum LOOP CEHCK EKİP SORUMLUSUYUM ulke farketmez sartlar uygun olsun yeter 2.5 yılda katarda calıstım rusya Sibirya

 • 13 Ağustos 2013 tarihinde İsim tarafından

  Slm ben ali usta 10 yıl yurt tercbeliyim fayans ustasyım 5347004060

 • 13 Ağustos 2013 tarihinde mustafa güneş tarafından

  merhaba ben 10 yıllık alçak gerilim orta gerilim yüksek gerilim işçisiyim 4 yıldır bursa 2 iletim iletişim grup müdürlügünde çalışmaktayım kısaca enerji sektörünün doayeniyim yapım ve bakım konusunda çok iyiyim ihtiyaç duyulursa 0532 168 28 52 yurt içi yurt dışı fark etmez

 • 13 Ağustos 2013 tarihinde Faik pusa tarafından

  Merhaba yıllardır inşaatta çalışıyorum kalfayım 29 yaşındayım yurt dışında çalışmak istiyorum gsm 05344527887

 • 14 Ağustos 2013 tarihinde Anonim tarafından

  17 yıllık mobilya imalat ve montaj ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum ilgili kişilerin aramasını bekliyorum istanbulda oturuyorum 593 580 68 65

 • 14 Ağustos 2013 tarihinde bahri sipahi tarafından

  bendi yurt dışına gitmek istiyorum 24 yaşında askerliğini yapmış lise mezunuyum.
  0541 436 51 13

 • 14 Ağustos 2013 tarihinde ismail tarafından

  slm yurdışı tecrübem var yeme rusya azerbaycanda çalıştım mermer ve seramik ustasıyım yurt dışı iş arıyorum 0541 765 70 10

 • 14 Ağustos 2013 tarihinde mustafa beyazova tarafından

  harita teknikeriyim işi tecrübem var yurt dısında iş aramaktayım netcad netpro autocad gps total nivo hpsinde iyiyim 0507 162 69 63

 • 14 Ağustos 2013 tarihinde ayhan tarafından

  merheba ben yurt dışın da çalışmak istiyorum bhçe düzenleme ve mermer ocakların da deyim liyim olduk ça nu maram 0444 246 09 10

 • 14 Ağustos 2013 tarihinde muhammet kodalak tarafından

  İnşaat teknikeriyim iş ariyorum

 • 15 Ağustos 2013 tarihinde İsim tarafından

  ben oto elektiri elektoronik ustasıyım işmakınasından anlarım
  yurt dısı deneyimim var telim 05355532145 ahmet gökce

 • 17 Ağustos 2013 tarihinde seddal yiğid tarafından

  mermer ustasıyım yurt dışındsa çalışmak istiyorum

 • 17 Ağustos 2013 tarihinde seddal yiğid 05058674255 tarafından

  mermer ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 05058674255

 • 17 Ağustos 2013 tarihinde fuat tarafından

  merhaba beton san opr iş arıyorum tercihim yurt dışı bilgilerinize arzederim 05417695494

 • 17 Ağustos 2013 tarihinde muammer çınar tarafından

  alçı boya asma tavan ve dış cephe montalama ustasıyım yurt dışı iş arıyorum ilgilenenlere telefon nmrm 05438572580 saygılarımla

 • 18 Ağustos 2013 tarihinde Aziz tarafından

  8.2013) (12.08.2013) .2013) (04.08.2013) Paletli- r.32 yaşındayım 13 senelik oparatö yurdışı deneyimim var..calişmiş oldugum ülkeler Almanya danımarka horlanda Belçika .her türlü excavator kullanabilirim.hem almam hem Türk belgem vardır..kullan Mış oldugum markalar volvo hitachi neuson weiderman hunydai Bobcat terex doosan vesayire .asya ülkelerinde calişmak istiyorum.0 (532) 358 48 98 teşekkürler.bu arada tamir işleri elimden gelir.!! Mert67li1981@hotmail.de Mert67li1981@hotmail.de Mert67li1981@hotmail.de

 • 18 Ağustos 2013 tarihinde atıf oruc tarafından

  ben 1996 dan beri yurt dısında calisiyorum 19 ülke de calıstım mermer fayans ustasıyım dızayenlik te yaptım yurt dısında iş arıyorum tel 05397041084

 • 18 Ağustos 2013 tarihinde murat tarafından

  meraba ben havalandırma ustasıyım 12 kişilik ekibimle iş arıyorum ilgilenenler 05323427501

 • 18 Ağustos 2013 tarihinde davut toprak tarafından

  slm 10 yıllık deneyım ve 6 kişilik şap ekibimle her turlü şap işlerinız yapılırilgınıze tesekkurler

 • 18 Ağustos 2013 tarihinde davut toprak tarafından

  slm 10 yıllık deneyım ve 6 kişilik şap ekıbımle her türlü şap işlerınız yapılır ılgınıze tesekkurler 05395831461

 • 18 Ağustos 2013 tarihinde veysi akıncı tarafından

  14 yıllık ekiskavator operatoruyum A
  Prabca biliyorum arap ulkelerinde iş arıyorum

 • 18 Ağustos 2013 tarihinde ekrem keçeci tarafından

  merhabalar 2013 üniversite mezunuyum makina teknikeriyim iş deneyimim oldukça var yurt disinda bende çalısmak iştiyorum tabi ki de 544 384 97 30 …

 • 18 Ağustos 2013 tarihinde mustafa tarafından

  Elektirikciyim yurt dışında çalışmak istiyorum.

 • 19 Ağustos 2013 tarihinde mustafa tarafından

  alcıpan isinde 17yıllık tecruben var proje bilgim ustduzey köklü birfirmada formen olarak gorev yapabilirim 0536 442 53 63

 • 19 Ağustos 2013 tarihinde ersin tarafından

  slm ben izolasyon ve seramik ustasıyım uluslar arası sertifikamla e sınıfı ehliyetimle yurt sışı tercübemle ekip ruhuna sahip iş srıyorum 0535 861 57 57

 • 19 Ağustos 2013 tarihinde neşat dülger tarafından

  elektrikçiyim rusya ve civarın bikaç yıl çalıştım

 • 19 Ağustos 2013 tarihinde ugur tarafından

  merhaba ben inşaat soğuk demir ustasıyım birçok yerde çalışdım 25 yasındayım tekrar yurt dışında çalışmak istiyorum deneyimliyim ekip isterseniz ekipde bulurum aramanızı bekliyorum 05413268323

 • 19 Ağustos 2013 tarihinde emrah türkmen tarafından

  harita teknikeriyim deneyimliyim yurt dısında yada içinde acil işe ihtiyacım var ( 0545 641 40 45 )

 • 20 Ağustos 2013 tarihinde hasan tarafından

  merhaba 25 YILLIK MOBİLYA USTASIYIM EKİP RUHUNA SAHİP İŞİNİ TİTİZLİKLE YAPAN PIROFOSÖNEYNEL BİR USTAYIM YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM GSM 0536 814 01 02 gul_mobilya25@hotmail.com

 • 20 Ağustos 2013 tarihinde ersin tarafından

  merhaba ben izolasyon ve seramik ustasıyım işini titizlikle yapan ekip ruhuna sahip yurt dışı tercübemle uluslar arası sertifikamla E sınıfı ehliyetimle yurt dışın da çalışmak istiyorum gsm 0535 861 57 57 ersincal1@hotmail.com

 • 20 Ağustos 2013 tarihinde alper tarafından

  gazaltı ve elektirik kaynakçısıyım ayrica çelik montaj ve sıcak izalasyon yapıyorum yurtdışında bulgaristan.romanya rusya.ırak.ta çalıştım yurtdışında çalışmak istiyorum 05382314711

 • 20 Ağustos 2013 tarihinde ümit ceviz tarafından

  selam ırak ve arabistanda çalıştım 10 yıllık pasaportumvar gazaltı ve elektirik kaynakcısıyım yeneresiolursaolsun farketmez hemengiderim tl 05068940068

 • 20 Ağustos 2013 tarihinde hasan tarafından

  boruyla alakali her iş yapacak teccu bedeyım ekip var 0546 491 56 07

 • 20 Ağustos 2013 tarihinde ali tarafından

  paletli yükleyici oparatoruyum yurt disinda calismak istiyorum su an kullandigim makina komatsu d66s boyle mqkinalar yurt disinda daha fazla turkiyede fazla yok umarim ins bu makinayida yurt disinda kullanmak nasip olur 0506 699 54 03

 • 21 Ağustos 2013 tarihinde ISLAM tarafından

  ELEKTRIKCIYEM AZERIYEM YAXSI BIR IS AXTARIRAM PROJEYI SUPER BILIREM

 • 21 Ağustos 2013 tarihinde İsim tarafından

  0705300090 0517155758 BU MENIM TEL NOMRELERIM

 • 21 Ağustos 2013 tarihinde ergün çetin tarafından

  25 yllk elktrik teknisyeniyim.formenlik yapableck deneyiminm var.proje okuna uygulama tasarim tecrubem var.b21 yldr serbest calisiyorum
  İ42 yasndaym.uzun vadede ve ucret dolgun ise yurtdisini dusunyrum.05423037954

 • 21 Ağustos 2013 tarihinde fatih saka tarafından

  selam ben fatıh 12 yıdan berı yurdısında calısıyorum kalıp fanyas celıkpano ve duvar ustasıyım yurtdısında calısmak ıstıyorum 0539 764 16 25

 • 21 Ağustos 2013 tarihinde a.r.a tarafından

  19 yıllık makina tamir bakım onarım tecrübem var yurt dışında çalışmak istiyorum.05327014317

 • 21 Ağustos 2013 tarihinde ATTİLLABEKKİ tarafından

  MERHABA BEN FAYANC.
  İ USTASİYİM 22 SENELİK USTASİYİM USTALİK BELGEMDEVAR TLF 5393070544 MYL ATİLLABEKKİ27@HOTMAİL.COM İLGİLENİRSENİZ TŞK

 • 21 Ağustos 2013 tarihinde mümin arslan tarafından

  selam ben mobilya ustasıyım 1994 yılından beri bu meslekte çalışıyorum 2008 den bu yana mastikli deck yer döşeme ve duvar girdirme işinde çalıştım.çıraklıktan yetişme bir ustayım iki defa kıbrıza ğittim yurt içinde 19 şehirde çalıştım .deneyimli ve işine sahip çıkan bir ustayımdır.yurt dışı engeli bılunmayan pasaportu ve b.sınıfı ehlıyetı olan biriyim yurt dısı işi arıyorum ilğilenen firmalar.+90 0535 456 82 50 numaradan irtibat kurabilirler.1980 istanbul dogumlu .beykozda ikamet ediyorum .ilgilenen firmalara çok teşekkür ederim.yurt dışı iş arıyorum..

 • 22 Ağustos 2013 tarihinde suleyman sen tarafından

  insaat boya alcı matolama ustasıyım yurt dısında ıs arıyorum 0532 164 46 33 ıletısım numaram tercıhım rusaya avusturya farnsa

 • 22 Ağustos 2013 tarihinde ıntıkam kuzgun tarafından

  agır vasıta sofor luk belgelerım mevcuttur seyahat engelım yoktur yurt dısında calısabılırım ve yurt dısında eleman olarakta calısa bılrım ıletısım0533 271 53 34ıntıkam kuzgun

 • 22 Ağustos 2013 tarihinde İsimeyyup tarafından

  15 yıl elektrık tesısat ustasıyım yurtdısı ıs arıyorum tel=05327479225 yurtdısı deneyımım var

 • 22 Ağustos 2013 tarihinde ali usta tarafından

  celik boru kaynakcisiyım ve kaynakci belgem var yurt ici ve yurt dişi farketmez ben işime bakarim arayın göruşelim 05445503866

 • 22 Ağustos 2013 tarihinde oktay düzen tarafından

  slm ben 6 yıllık elektrikçiyim.çıraklıktan yetiştim yurt dışı tecrubem var şahsen ustayım.iş arıyorum sizinle çalısmak istiyorum 0541 450 34 19

 • 23 Ağustos 2013 tarihinde İsim tarafından

  slm ben demir ustasıyım 6yıl israelde calıstım ve rusyada calıstım su anda bostayım yurtdısında calısmak istiyorum tel 05435497138

 • 23 Ağustos 2013 tarihinde ufuk kus tarafından

  slm ben demirciyim 6 yıl isarelde calıstım ve rusyada calıstım simdi tekrar yurtdısına cıkmak calısmak istiyorum rusya da esta firmasında calıstım israelde ise efi firmasıyla calıstım tel 05435497138

 • 23 Ağustos 2013 tarihinde yaşar yılmaz tarafından

  adı soy adı : yaşar yılmaz
  baba adı : ramazan
  ana adı : ayşe
  doğum yeri : samsun/terme
  doğum tarihi : 15.05.1961
  medeni drumu : evli 2 çocuk babası

  1985-1988 yılları libya raslanuf-berega şantiyelerinde elektrik ustası olarak çalıştım

  1989-1995 yılları çanakkele hastane bayırı semtinde 120 dairelik elekrik taşeron ustalığı yaptım

  1996-1998 yılları teksitil fabrikaları kurulumu

  1999-2012 yılları elektrik malzeme toptancılığı yaptım

  şuanda yurt dışı elektrik ustası elamanı olarak çalışıcak iş arıyorum
  yetkili kişinin dikkatine sunarım
  212 544 61 29

 • 23 Ağustos 2013 tarihinde şaban kara tarafından

  5 yıllık ekskavatör oparatörüyüm yurt dışından iş arıyorum yol. taş ocağı. baraj. alt yapı da felan tecrübem var ilgilenenler arasın bekliyorum 05314271259

 • 23 Ağustos 2013 tarihinde ali tarafından

  exskavatör ve loader operatörüyüm 13 yıllık is de.eyimim var yurt dısìnda calsmayì dusunuyorum 0534 326 79 49

 • 23 Ağustos 2013 tarihinde volkan ünver tarafından

  yapı denetim labaratuarında 8 yıllık tecrübem var. ayrıca beton santralınde de 3 yıllık denyımım var bekarım yurt dışı engelim yok yaş:29

 • 23 Ağustos 2013 tarihinde cemal yıldırımer tarafından

  selam ben dıs cepede 8 yıldır çalışmaktayım ve yurt dışı işlerınde calısmak istiyorum 0543 206 45 38

 • 23 Ağustos 2013 tarihinde irfan kay tarafından

  merhaba saygı deger iş verenlerimiz ben 1970 dogumlu orduluyum izmirde ikamet ediyorum 30 yıldır calışmaktayım bu zaman icinde 13 yıl ticari faaliyetim oldu elektrik tesisat montajlama kablolama tava işleme tünel elektrik tesisatı uygulama belgelerim e sınıfı sürücü belgem var ustalık kalfalık usta ögretici belgem mevcuttur ihtiya olan firmaların aramalarını saygılarıml sunar aramalarını beklerim 0532 163 09 66 irfan.kay@hotmail.com

 • 23 Ağustos 2013 tarihinde engin Yozgatlı tarafından

  selam ben su tesisatı PVC kalorifer ustasıyım 24 yaşındayım istanbulda oturuyorum libya,dubai,azerbeycan tercihimdir fark etmez yurt dışında çalışmak istiyorum 0538 606 18 94

 • 24 Ağustos 2013 tarihinde AHMET ÖZTÜRK tarafından

  4 ay önce sudiarabistanta iki yıl çaliştım kalipcı demirci alt yapı silindir ve şirketimin her işinde çalışırım arapça dilini iyi bilirim sizlen çalışmak istiyorm 05428047978 04628418190

 • 24 Ağustos 2013 tarihinde ersin tarafından

  SLM İZOLASYON VE SERAMİK FAYANS USTASIYIM YURT DIŞI TERCÜBEMLE ULUSLAR ARASI SERTİFİKAMLA (E SINIFI EHLİYETİMLE 32 YAŞIN DA EKİP KURABİLİR ÇALIŞTIRA BİLİRM GSM 0535 861 57 57

 • 24 Ağustos 2013 tarihinde hamdullah tarafından

  Beko loder ve eskvator operatoriyim ehliyetim g e dir iş ariyorum telefon 05373519149

 • 25 Ağustos 2013 tarihinde ömer alatas tarafından

  Slm 12 yillik eskavator operatoruyum yurt disinda calksmayi dusunuyorum
  0507.830.16.63 0546.802.53.63

 • 26 Ağustos 2013 tarihinde suat kaçar tarafından

  15 yıllık tecrübeli iş makinası operatörüm eskavatör,yükleyici,jcb fark etmez yurt dışında saglam bi firmayla çalışmak istiyorum.saygılarımla.05079171821

 • 26 Ağustos 2013 tarihinde beyhan albay tarafından

  20 yıllık elektirik gazaltı oksijen kaynakları ve kesim tercübem var ihtiyaç oldugu taktirde seyahat ve yurt dışı engelim yok pasaportum hazır 0542 739 80 06

 • 26 Ağustos 2013 tarihinde rüstem tarafından

  slm inşaat demircisiyim 12 yıldır yapmaktayım ustalık belgem varyurdışında çalışmayı düşünüyorum 054352202521

 • 26 Ağustos 2013 tarihinde cafer tarafından

  elektrik teknikeriyim yurt dışında çalışmak istiyorum.tel:05532192136

 • 26 Ağustos 2013 tarihinde ejder başaran tarafından

  ağır çelık işlerınde ve proje denyımım var 15 yıllık yurt dışı tecrubem var atölye ekıpbaşı olarak çalıştım tekrar yurt dışına çıkmak ıstıyorum 05444599929

 • 26 Ağustos 2013 tarihinde zeki tarafından

  bekoleder tır ehlıyetı olan eskavator ve foklıf belgelerine sahip 4 vasıflı biriyim yurt dısında ve yurt içinde uygun ücret dahilinde calısabilirim.05512085102

 • 26 Ağustos 2013 tarihinde Aydın Öztürk tarafından

  20 yılı aşkın süredir plastik enjeksiyon sektöründe çalışmaktayım otomotiv,beyaz eşya, elektrik malzemeleri, inşaat malzemeleri, sağlık, gıda vs sektöründe teçrübe sahibiyim usta, usta başılık, vardiya ve üretim sorumlusu görevlerinde yurt dışında görev yapacak iş aramaktayım

 • 26 Ağustos 2013 tarihinde Aydın Öztürk tarafından

  İrtibat numaram
  542 342 62 14

 • 27 Ağustos 2013 tarihinde İsim tarafından

  avalandırma imalat montaj ustasıyım ekibile beraber yurt dışında sorumluluk alarak çalışmak istiyorum ilgilenenler bu numaradan ulşsın 05466081968

 • 27 Ağustos 2013 tarihinde Aydın Özdemir tarafından

  slm.ben makina teknisyeniyim.10 yıl türkiye,içi 4yılda yurt dışı şantiye hayatım var.daha önce suudi arabistan,ırak(basra….su arıtma tesisi)ırak(erbil….ffst haddehane) gibi yerlerde çalıştım.ehliyetim var.irtibat no.0536 778 93 92.0539 767 64 98.kendi ekibimi kurabilirim gerek elektrik ve montaj konusunda deniyimim vardır.

 • 27 Ağustos 2013 tarihinde edip küçük tarafından

  merhaba 2003 ten beri altyap,üstyapı ve yol projelerinde alet operatörü olarak çalıştım.özellikle altyapı tecrübem vardır.yuşındada çalıştım .yutdışı projelerde yer almak istiyorum.05419192526

 • 27 Ağustos 2013 tarihinde bülent gencer tarafından

  24 yasındayım 13 senedir mobilyacıyım montaj ve ımalatcı arayan iş sahipleri yurdısına gitmek istiyorum eger uygun görürseniz 0507 517 96 74 nolu telefonum benimdir arayıp konuşmak iterseniz ankarada yasıyorum hayırlı işler.

 • 27 Ağustos 2013 tarihinde kamil tarafından

  mobilya dekarasyoncusuyum yıllardır turizm bölgelerindeyim otel işi rezidanj mobilya montajı üzerine deneyimliyim cep nom 0546 610 4948 ekibim war taşaronluk yapyorum

 • 28 Ağustos 2013 tarihinde mustafa tarafından

  Elektrkciyim.ekat belgem war yurt dışında eğer uygunsa calismk istiyrm 05063240506

 • 28 Ağustos 2013 tarihinde alidemir tarafından

  ben 15 yıllık karotçuyum yurt dışında çalışmak istiyorum arasanız sevinirim tlf 05355994619 istanbulda oturuyom

 • 28 Ağustos 2013 tarihinde bilal tarafından

  biz 5 arkadaşız boya ve dekorasyon ustalarıyız yurdışında iş arıyoruz ilgilenen ler bu numaradan ulaşa bilir 05467720047

 • 28 Ağustos 2013 tarihinde hakan kök tarafından

  işmakina operatörüyüm loder ve bekoloder operatörüyüm 7 yıllık tecrübemle yurtdışında çalışmak istiyorum
  05458872511

 • 29 Ağustos 2013 tarihinde yusuf korkmaz tarafından

  yaşim 27 yaklaşık 12 senedir inşaat işi ile ugraşıyorum ve A dan Z ye bütün işleri yapmaktayım ingilizce almanca ve arapca dil bilgim var 0507 125 8272 numaralı hattan ulaşa bilirsiniz

 • 29 Ağustos 2013 tarihinde Anonim tarafından

  ismail demirbilek 71 doğum samsun libyada v moskovada calıştım 4 yıl izelasyon v şap ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyoum ihtiyacı olan firmalar arasın irtibat 05356496465

 • 29 Ağustos 2013 tarihinde emine tarafından

  15ve 20 arası elemanım var 5 yıldızlı otellerde garson olarak calışıyoruz…5414863713

 • 30 Ağustos 2013 tarihinde HATTAP tarafından

  Jeloji mühendisiyim yardımcı olursanız çok sevinirim her türlü jeolojik sorunu çözerim.TLF.05434714126

 • 30 Ağustos 2013 tarihinde Hüseyin Ak tarafından

  Türkiye de formen olarak Sudan,Ekvator Gine de şoför ve güvenlik olarak çalıştım. Ekibim hazır. Yurt dışı projelerinde çalışmak istiyoruz. 05455880703

 • 30 Ağustos 2013 tarihinde İsim tarafından

  metin,alçi,ve.sıva.boya.işleri.için.ekiplerim.var.ityaçlari.olan.şirketler.arasın.q5379873624

 • 30 Ağustos 2013 tarihinde ayhan tarafından

  yurddsında santıyelerde santıye genelı test paketlerı hazırlama sorumlusuyum ırtıbat 0543 532 13 34 ayhand.27@gmail.com

 • 31 Ağustos 2013 tarihinde emrah zencirel tarafından

  gazaltı.oksijen kaynakçısıyım 1982 dogumluyum irtibat tel=0537.054.26,31 emrah zencirel saygılar

 • 31 Ağustos 2013 tarihinde emre mustafa yolcu tarafından

  bende turizm otelcilikn otellerde meydancı temızlık olarak çalışıorum bnde caşışmak istiorum yurtdışında tel numaram 05448063054

 • 31 Ağustos 2013 tarihinde mustafa ağan tarafından

  mrb.13 yıl tecrübeli elektrik ustasıyım.ehliyetlim var.yurtdışında çalışmak istiyorum.İrtibat: 0537 434 65 00. Teşekkürler.

 • 31 Ağustos 2013 tarihinde İsim tarafından

  elektrik ve bakım tamir ekibiyiz.yurtdışında çalışmak için karar aldık .ilgi ve ihtiyacı olanlar arayınız.:0 537434 65 00.

 • 31 Ağustos 2013 tarihinde mustafa ağan tarafından

  elektrik ve bakım tamir ekibiyiz.yurtdışında çalışmak için karar aldık .ilgi ve ihtiyacı olanlar arayınız.:0 537434 65 00.

 • 31 Ağustos 2013 tarihinde fatih atmaca tarafından

  15 senelik eskavatör operatörüyüm e g sınıfıehliyete sahi bim 05393285407

 • 31 Ağustos 2013 tarihinde İsimYusuf usta tarafından

  52 YASINDAYIM MESLEGIM DOZER OPERATORUYUM TECRUBEM 35 YIL CALISTIGIM ISLER OTO YOL DUBLE YOL ORMAN YOLU DEKAPAJ TUNEL BARAJ(KAYA DOLGU ARSISI BETON)AYRICA KAZI DOLGU FORMENLIGI YAPTIM YURT DISI DEYIMIM VAR TEL=0546 779 75 01

 • 31 Ağustos 2013 tarihinde coşkun tarafından

  kalıp demir ve duvar ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum ihtiyacı olan firmaların telfonlarını bekliyorum cep 0532 609 22 11

 • 31 Ağustos 2013 tarihinde orhan tarafından

  ben şöförüm deneyimli e sınıf ehlietim var ayrıca kepçe ve traktör de kullanırım cebim 05363564450

 • 01 Eylül 2013 tarihinde mehmet tarafından

  17 yıllık elektirik teknisyeniyim cok sayıda iş bitiririm var 4 ülkede çalıştım dürüst çalışkan ve çözümleyici bir insanım iyi firmada yönetici veya formen olarak çalışmak istiyorum 05345804239

 • 01 Eylül 2013 tarihinde serdar tarafından

  10 yıl kadar yurt dışında rusya bölgelerinde çalıştım ekskavator operatörüyüm 05356536814

 • 01 Eylül 2013 tarihinde lutfi abidin tarafından

  selam ben lutfi abidin libya tiripolide yasiyorum arapca turkce tercumaniyim ehliyetim var sofur tercuman olabilir ilgilenirseniz tel 00218922464979

 • 01 Eylül 2013 tarihinde ferhat tanık tarafından

  merhaba ben türmenitandan türkmenbaşinda peyjaz formeni olarak calıstım askahabatta baskanlık sarayında da calıstım sizinle calısmak iştiyorum yalovalıyım 05358441828

 • 01 Eylül 2013 tarihinde Garip tarafından

  bu ne sahtekarca bidavranış şekli böyle ? iş için başvuru alacaksan , açarsın bir başvuru sayfası, alırsın başvuruları. Yok efendim yorum sayfasından başvurulabilirmiş….. Dalga geçmeyin şu gariban milletle yahu. :( ………..

 • 01 Eylül 2013 tarihinde sabri yalçin tarafından

  sudı arabıstanda 14 yıl calıştım mekanık ustasıyım arapça ingilizce türkce artı kürtce biliyorum ihtiyacı olan fırma arasın tlf 05316507717 yurt dışinda heryerde çalışırım saygılar

 • 01 Eylül 2013 tarihinde Halit KORUCU tarafından

  1. sınıf mobilya ustasıyım. bilgisayar destekli modellemede yapıyorum. E sinifi ehliyet ve SRC3 belgem mevcuttur. Ayni zamanda mimari projeler ciziyorum… 0531 540 92 92

 • 02 Eylül 2013 tarihinde GÜLDEN PAMUKCU tarafından

  22 Yıldır modelistlik yapmaktayım (dokuma,örme,abiye)iyi derece de dikiş ve genel tekstil bilgisine sahibim,,,yurttışında çalışabilirim,yurtışında markasını Türkiyede yapmak isteyen tasarımcı ile çalışabilirim…
  mail:guldenpamukcu@rodimood.com.tr
  GSM:0 538 772 45 24

 • 02 Eylül 2013 tarihinde İsim tarafından

  pilastik kapı pencere ustasıyım ilgileniyorsanız lütfen arayın 05360257830

 • 02 Eylül 2013 tarihinde Yavuz tarafından

  Yurt içi ve Yurt dışı şantiyelerde,büyük projelerde,uzun süre çalıştım,Tekfen,Gama,Enka,Enka Teknik,77İnşaat,Simens,Otel,Hastahane,Üniversite,Endüstriyel tesis, ve çalışmakistiyorum,ilgilenen firmalar detaylı CV ve refaranslarımı yollarım saygılar hunter.can@hotmail.com

 • 02 Eylül 2013 tarihinde yılmaz sancar tarafından

  25 yıllık mobılya tasarım ustasıyım yurt dısında calısmak ıstıyorum 0506 457 8419 0543 549 44 94

 • 02 Eylül 2013 tarihinde yunus emre bozdağ tarafından

  5 senedir uzay kafes işindeyim imalatta her alanında tecrübem var gaz altı kaynakçısıyım montajında da çalıştım yurt dışı işi arıyorum

  saygılarımLa
  tel : 0542 219 47 63

 • 02 Eylül 2013 tarihinde İsim tarafından

  pizza ustasiyim 12 Yildan beri lahmacun pizza pidenin tum cesitlrini yapabiliyorum. turizm otel isletmeciligi mezunuyum ingilizce orta seviyede biliyrm 05434584434 ten bna ulasabilirsiniz

 • 03 Eylül 2013 tarihinde Faruk Karasu tarafından

  1993ten bu yana mobilya ustasiyim imalat ve montajda çalıştım 0543 696 29 16

 • 04 Eylül 2013 tarihinde abdullah ekin tarafından

  alci sıva ve boya ustasi ekib var deneyimli +1.5+ yıl afganistan kandahr ve dıvayır basyon kırgızıstan bişkek rusya sochi + calıştım TLF 05373305204

 • 04 Eylül 2013 tarihinde sezaı aydogan tarafından

  10 yıl yurt dısınd calıstım kalıpcı ustasılm proje okurum kazakıstan turkmenıstan ukrayna da calıstım

 • 04 Eylül 2013 tarihinde zülküf yeğin tarafından

  15 yıllık taşocağı ustasıyım 05383574008
  heryerde çalışırım

 • 04 Eylül 2013 tarihinde İlqar Abbaszade tarafından

  Name:/ Ad və Soyad
  Ilqar Abbaszade
  Date of birth:/ Doğum tarixi
  20.02.1965
  Address:/Ünvan

  Azerbaycan.Baku.

  Mobile:/ Mob telefon
  (+99455) 398-10-77:(+99451) 345-53-69

  E-mail:
  ilqar_abbaszade@mail.ru

  Nationality:/ Milliyeti
  Azeri

  Citizenship: Vətəndaşlığı

  Azerbaycan
  Marital Status:/ Ailə vəziyyəti

  Evli
  Education:/Tehsil
  Azerbaycan Devlət Neft (petrol)Akademisı ,matematik-muhendis), fakultesi.
  Mühəndis -
  Specialty Grade:/Xüsusi dərəcə
  Diplom

  Work Experience:/ İş staji bilgisi

  1992-1994-ci yillarda (Azerbaycanda valilkde maliye şefi . 1994-1997-ci yillarda Delta AS.-de (Rusiya)təmsilçi. 1998-2001-ci illərdə Bem.Dis.Ticaret AS.-nin Turkmenistan temsilciliyinde mudir yardimcisi.2002-2008-ci illərdə SAF AS.-də muhasebçi.“Mirage” AS.-də (Azerbaycanda Turk sirketi) mühasebci.,2011-2012-ci yillarda Kazakistanda(bir yillik kontraktla gorevli)Hal-hazirda Turk sirketlerinde muhasebcilik yapiyorum.

  Languages Skills:/ Dil bilgisi

  Turk.Rus dili(iyi)
  Computer Skills:/ Bilgisayar bilgisi
  MS office paketi(orta),Google Chrom
  Yurt disinda belli sure calisdim.Hem maliye islerini iyi biliyorum.Sirket yonetiminden tutmus gumruk banka ve.bir cok bu gibi islerde calismam ve basarim var.

 • 05 Eylül 2013 tarihinde Aslan tarafından

  8 yıllık ekskaator operatoruyum yurt dısı ıs arıyorum ıngılızce bılıyorum 05533722928

 • 05 Eylül 2013 tarihinde ERSİN YILMAZ tarafından

  KİLİT TAŞI DÖŞEMESİ BETON DÖKÜMÜ YAPIYORUM

 • 05 Eylül 2013 tarihinde ERSİN YILMAZ tarafından

  KİLİT TAŞI DÖŞEME ÇİM SERME BETON DÖKME YAPARIM 05315674312

 • 06 Eylül 2013 tarihinde özal bayram tarafından

  6 yıllık loder oparatöruyum tas ocaklarında ve yol santıyelerinde calıstım yurt dısı işi arıyorum
  5397055029

 • 06 Eylül 2013 tarihinde mesut tarafından

  daha önce afrika tanzania da calıstım pvc dograma montaj ve kaynakcılıkta yapabilirim yurt dısında ilginize tesekkürlerr 05426057132

 • 06 Eylül 2013 tarihinde kayhan tarafından

  selam 27 yasındayım bekarım saglık sorunum yoktur yurt dısında ınsaat usta yardımcısı olarak calısmak ıstıyorum 0539 339 25 68

 • 06 Eylül 2013 tarihinde engin yalçın tarafından

  ege üniversitesi kimya bölümü mezunuyum yurtdışında çalışmak istiyorum ülke fark etmez 05434235064

 • 07 Eylül 2013 tarihinde ganni AYDIN tarafından

  ben emekliyim 47 yaşındayım iş makınası operatörüyüm ehliyetliyim ax vaatör ve loder kulanıyorum her işde tecrübem vardır yurt dışında sizinle çalışmak istiyorum tşler 5334667857

 • 07 Eylül 2013 tarihinde Ali DÖNMEZ tarafından

  slm ali ben malatyadan iş makinaları oparatörüyüm 24 yıllık deneyimim var yaklaşık on yıldır formen olarak çalışıyorum yurtdışında makina formeni olarak çalıştım libyada 3 yıl enka ve metear deniz işlerinde sizinle çalışmak isterim saygılarımla
  tel 05360202608

 • 07 Eylül 2013 tarihinde ahmet tarafından

  16 yıllık eskavatör operatörüyüm kırıcıda kovada ve altyapı işlerinde cok tecrübeliyim her türlü işi yapacak tecrübeye sahibim ilgilenenler beni 0543 771 01 88 nulu tlf dan arayabilirler tşk ler.

 • 08 Eylül 2013 tarihinde Orhan Ergül tarafından

  1971 ankaralıyın kırma eleme beton santıralı arızasını montacını calıştırmasını yaparım celik kondiyon iş yaparım purece okurum elektirik kayanaı gaz altı kaynaı yaparım oksicen kesimim vardır bildimdil arapca sadece yutdışı işi icin arayın tel 05352742527 saygılarımla

 • 08 Eylül 2013 tarihinde ercan ateş tarafından

  15 yıldır tır şöförüyüm uluslararası tır şöförü işi arıyorum. 05386252710

 • 08 Eylül 2013 tarihinde İsim tarafından

  22 yıllık kaynakçı ustasıyım elektirik gazaltı oksijen kaynakları ve kesim tercübem var gemilerde ve tersanelerde uzun zaman çalıştım seyahat engelim bulunmamaktadır ihtiyaç oldugunda yurt içi yurt dışı çalışa bilirim ilginize teşekkür ederim

 • 08 Eylül 2013 tarihinde turgay boran tarafından

  slm lar ben formenim gaz altı cam dış cepe giydirme kompozit panel sandevic panel celik catı işlerinden anlıyorum 05350810002

 • 08 Eylül 2013 tarihinde mahmut olgun tarafından

  26 10 1960 trabzon arsın doğumluyum ınşaat genel formenıyım yur dışı deneyımılıyım ıst ıkame etmekteyım ışsızım 0535 243 42 83

 • 08 Eylül 2013 tarihinde adem yüksel tarafından

  kendim ankara yaprak döner ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum ilgilenen firmalar araya bilir 05438485348 bu işte ittalıyım

 • 08 Eylül 2013 tarihinde kemal çetinkaya tarafından

  25 yıllık deneyimli ekskavetör oporotörüyüm. yurdışında çalışmak istiyorum. o5072055130

 • 09 Eylül 2013 tarihinde can usta tarafından

  yurtdışında mobilya üretimi ve montajları yapmakdayım.30 kişilik teknik ekibimle toplu konut hastane ve otel projelerinizde sizlerle çalışmak isterim.can usta 0535 583 20 89 ulaşabilirsiniz.

 • 09 Eylül 2013 tarihinde denizenes007@hotmail.com tarafından

  ekvaratör operatörüyüm ehliyetni yurt dışında iş arıyorum

 • 09 Eylül 2013 tarihinde kadri kara tarafından

  20 yıllık torna tesviye ustasıyım her türlü ağır sanayı ve ya pinomatık makinalardan ve hidrolik bakım onarım bilgisine sahibim yurtışında tornacı olarak iş arıyorum mesleyimle alakalı bütün tezgahlarda calışırım torna fireze borvek kaynak gibi vesayire pasaportum vardır ilgileriniz için teşekür ederim saygıllar irtibat telofonum 0535 559 64 13.kadri kara

 • 09 Eylül 2013 tarihinde FERHAT DEMİR tarafından

  FERHAT DEMİR 27YŞ 12YILLIK TERCÜBELİ KAYNAKCIYIM E.ARK KAYNAGI GAZ ALTI KAYNAGI YAPMAM MÜMKÜNDÜR.YAPTIGIM İŞLER KALEFÖER KAZANI. BENZİNLİK TANKLARI.BUHAR KAZANI. ÖN OCAK KAYNAGI YAPMAKTAYIM DİK KAYNAK MEVCÜTTUR.FLİMLİK KAYNAKCIYIM 0546 880 01 77 +0544 738 55 77

 • 10 Eylül 2013 tarihinde isa acar tarafından

  SLM BEN 26 YAŞINDAYIM YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM CEP 05453784250

 • 10 Eylül 2013 tarihinde Anonim tarafından

  rusya aımaya çin fransada işi arıyorum

 • 10 Eylül 2013 tarihinde özay aşık tarafından

  kaynak ustasıyım iş arıyorum gürcüstan olur azarbeycan olur tel 05304556214

 • 10 Eylül 2013 tarihinde haçim bulut tarafından

  almanyada fransada çin rusyada iş arıyorum

 • 10 Eylül 2013 tarihinde haçim bulut tarafından

  cevap bekliyorum

 • 10 Eylül 2013 tarihinde ersin tarafından

  izolasyon ve seramik ustasıyım yurt dışı tercübemle uluslar arası sertifikamla çalışmak istiyorum 0535 861 57 57

 • 11 Eylül 2013 tarihinde huseyın arslan tarafından

  arslan017@hotmail.com ırak tel +964 750 503 82 01 kalıpcı ekıbım var ırak dohokta famılı mool karfur ınsaatı yapıyoruz sızınle calısmak ısterız NOT IDARI ISLERDE KAMP AMIRI PUANTAJ CALISABILIRIZ

 • 11 Eylül 2013 tarihinde Musa celik tarafından

  05464673437.yurt disina bitmek icin is ariyorum 1974dogumluyum on iki yil saudi arabistanda riyata calistim idarecilik ve kasiyerlik yapdim arapcam iyidir herhangi Arap ulkesine gidebilirim

 • 11 Eylül 2013 tarihinde Musa celik tarafından

  Is ariyorum 1974 dogumluyum arabistanda on iki yil kasiyerlik ve idarecilik yapdim uc ay once geldim is ariyorum arapcam iyidir ikna gabiliyetim iyidir iyi bir idareciyimdir 05464673437 ist ikamet ediyorum

 • 11 Eylül 2013 tarihinde muzaffer usta tarafından

  20yıllık kaynakçıyım yurtdışıiş arıyorum alçıpan ve taşyünü de yapıyorum 0507 642 6034 teşekkürler
  yaş 35

 • 12 Eylül 2013 tarihinde Musa celık tarafından

  Yurt dısında saudı arabıstan rıyata on ıkı yıl calıstım arapcam ıyıdır ınsaat fımalaylan gıdebılırım herhangı bır Arap ulkesıne esnaflık yapdım rıyatta tlf nom 05464673437 1974dogumluyum

 • 12 Eylül 2013 tarihinde ilhan yaşmin tarafından

  7 senelik inşaat tercübem var montalama giydirme dış boya iç boya alçı kartonpiyer fayans ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorm 05413010485

 • 13 Eylül 2013 tarihinde fatih usta tarafından

  yurt dışı deneyimi olan kalıp duvar ustasıyım ekibim var (45kişilik 30kalıpçı 15 demirci )yurt dişi iş arıyorum ülke farketmez 05319187741

 • 13 Eylül 2013 tarihinde mehmet tuğhan pınar tarafından

  12 yıllık forklift oparatörüyüm.ayrıca loder,exkavatör belgelerim var.Esınıfı ehliyetliyim kamyon kullana bilirim.

 • 13 Eylül 2013 tarihinde izolasiyon ekibi tarafından

  yakalaşık 15 yıldır izolasiyon işleri yapmaktayız çok deneyimli ustalarla Ağaoğlu d yap doğuş holding Altınsoy gibi büyük şantiyelerde çok iyi trcube edndik ekip sıkıntımız olmaksızın şartlarda anlaşırsak yurt dışına ekip verebiliriz EMİN 05337162403 ENVER 05437483652

 • 13 Eylül 2013 tarihinde cengiz .. tarafından

  slm 1971 dogumluyum 25 yıllık kaynakcıyım kendini kanıtlamiş yurtdışı firmalarda iş arıyorum saygılar 0535 297 4456

 • 13 Eylül 2013 tarihinde taner tarafından

  ekskavatôr operatörüyüm 05327896912 taner

 • 14 Eylül 2013 tarihinde mutlu candur tarafından

  5 yıllık jcb beko loder operatörüyüm
  546 643 56 12

 • 14 Eylül 2013 tarihinde dlovan tarafından

  ben suryaliym 43yasindeyim arabce okyorum ve yaziyorum 100%.kurdce 100%.turkce 70%.inglizce 60%.bilgisayrar tamirci olarak simdi yapiyorum ve
  ben bir ise ariyorum.teskkrler

 • 14 Eylül 2013 tarihinde Anonim tarafından

  özay aşık tel 05304556214
  kaynak ustasıyım hertürlü ceryanlı aletleri kullanırım

 • 14 Eylül 2013 tarihinde doğan günay tarafından

  merhabalar inşaat işçisiyim yurtdışı tecrübem vardır yurtdışı projelerinizde çalışmak isterim saygılarımla 0536 692 63 51

 • 15 Eylül 2013 tarihinde nazım türlü tarafından

  20 yıllık aşçıyım arabistanda çalıştım yurt dışı çalışmak istiyorum 05303812090

 • 15 Eylül 2013 tarihinde hasaari tarafından

  adım hassari dizel tamircisiyim 20yıldır aynı zamanda kaynak işinide yaparım oto lastikçilikteyaparım kendime güvenim çok 0531 835 1784

 • 15 Eylül 2013 tarihinde ENGİN ATÇAKAN tarafından

  demirdoğrama ve cepe ustasıyım ilanınızlan ilgileniyorum 05363848834

 • 15 Eylül 2013 tarihinde İsim tarafından

  iş arıyorum 1976 dogumluyum mobılya dekarasyon hazır mutfak kapı ray dolap Adan Z YE ahsap işleri. ahşap ev yapımı işlerinle ugrastım 20 yılı aşkın tecrübemle yurt ici dısı iş arıyorum 05352339819

 • 15 Eylül 2013 tarihinde ufuk tarafından

  yurtdısında calısmak ıstıyorum sıhhı tesısatcıyım fakat ınsaat ıscılıgıde yapabılırım duyurulur 05434171605

 • 15 Eylül 2013 tarihinde dursun arlı tarafından

  ben kaynakçı ustasıyım 25 yıllık deneyimim var proceyi iyi bilirim mesleklisesi meğzunuyum çeşitli ülkelerde çalıştım çogu yerlerde formenlik yaptım çalıştıgım ülkeler israil libya ırak kazakistan özbekistan tataristan gürcistan rusyaazerbeyacanilgilenler için tel 05393197457 saygılarımla çalışmak istiyorum

 • 15 Eylül 2013 tarihinde nurettin kaynak tarafından

  05075433194 benim bıranjım inşaat üzerine inşaatın yüzde doksanı üzerinde terjübeliyim ekipkurmak ekip çalıştırmak benim işim pilan okurum bonservisli biriyim kaba ince işleri çok iyibilir ve uygularım kısaca inşaatın adan zeye bilirim işci ve işte çalışmamı benimle işyapmak isteyen firmalarla çalışmak isterim karşılıklı görüşmeile anlaşma yaparak ekibinle iş arıyorum benimle çalışmak isteyenler aramasını istiyorum dürüslük önceligim

 • 15 Eylül 2013 tarihinde İsim tarafından

  16 yıllık seramık döseme ustasıyım arapçam ıyı derecede dır .iş olanagı olursa gıtmek ısterım.5303462694

 • 16 Eylül 2013 tarihinde şaban kuru tarafından

  3 sene rusyada calıştım kalıp ve celik domine montajı ustasıyım numaram 05326359048 05343620277

 • 16 Eylül 2013 tarihinde CELAL ÇALIK tarafından

  BETON SANTRAL OPR VE FORMEN İOLARAK ENKA GÜRİŞ TEKSER VE YURTDIŞI SANTİYELERİN DE VE TÜRKİYE DE BİR ÇOK FİRMALAR DA ÇALIŞ DENEYİM 30 YIL DENEYİMLİ VE ELKTRİK DİPLOMASI MAKİNA MONDAJ HER TÜRLÜ YABMAKDAYIM 10 SADECE HAZIR BETON DA SANTRAL İŞLETTİM TLF 05323352467

 • 16 Eylül 2013 tarihinde parham tarafından

  merhaba
  iran vatandasiyim yaşim 31 turkce biliyotum ve ana dilim farsça 9 yil istanbul da yasadim.
  meslegim bilgisayar dir ve suan iran tahran da ikamet ediyorum inşaat işinde karakus ve akom firmalarla iranda ve turkiyede calistim.
  ve çalişmaya hazirim.tel:+98-935-7680932

 • 16 Eylül 2013 tarihinde yasin tarafından

  5 senedir cam balkon ısı yapıyorum hem ımalat hem montajcıyım yasım 19 yurtdısında iş arıyorum

 • 16 Eylül 2013 tarihinde HALİT YEŞİL tarafından

  1985 DUĞUMLUYUM herhangi bi arap ülkesine gidebilirim arapçam çok çok iyidir kendime güveniiyorum… ben inşaat iç ve dış epoks üzeri demir boyada profosyonel bi ustayım, ayrıca deneyimliyim daha önce ırakta bağdat’ta 1 yıl görev yaptım… ilgilenlere sunuyorum numaramda bu: 05344995423

 • 17 Eylül 2013 tarihinde bayram doksal tarafından

  mobılya sektorunde calısmaktayım ve yurt dısı iş arıyorum 05418370772

 • 17 Eylül 2013 tarihinde birol çolak tarafından

  1974 doğumluyum 20 yıllık mobilya montaj ustasıyım ve bir çok yurt dışında mobılya dekarasyon ve montajında görev yaptım.şuan boştayım yurtdısında iş arıyorum 0541 260 55 14

 • 17 Eylül 2013 tarihinde ALİ DÖNMEZ tarafından

  SLM ALİ BEN MALATYADA 1987 DE BERİ BÜTÜN AGIR İŞ MAKİNALARINI KULANIYORUM EKSVATOR LODER UZUN ARIM ECGAVATÖR JCB DOZER GSINIFI EHLİYETİM VAR 25 YILLIK DENEYİMİM VAR YURT DIŞI DENEYİMİM VAR LİBYADA ENKA TEKNİKTE ÇALIŞTIM MAKİNA FORMENİ OLARAK YOL FORMENİ SAHA FORMENİ OLARAK GÖREV YAPTIM MEKANİK PLENT SORUMLUSU OLARAK ÇALIŞTIM ALTYAPI ÜSTYAPI VE İNŞAT İNCE VE KABA İŞLERİ DENEYİMİM VAR YURDIŞINDA ÇALIŞMAM İÇİN ENGEL YOKTUR SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM SAYGILARIMLA 0536 02 02 608 EV 0422 361 35 76

 • 17 Eylül 2013 tarihinde ferhat tanık tarafından

  ben bahcicanım daha önce türkmeniştan aşkahabat cumurbaşkanlık sarayı türkmenbaşi bakanlık sarayı türkmenbaşi kanal purozesi de calıştım cok sahlam ekibim var yurt dısında tekrar calısmak iştiyorum 05358441828

 • 18 Eylül 2013 tarihinde kerem burkaz tarafından

  1980 doğumluyum ve 18 yilık kaba inşaat ustasıyı pilan pıroje billiyorum ve uygulamada hiç bisikıntım yok çünkü temelı oturtmak ve uygulamak bizim işimiz sizinle calişmakla gurur duyarız kalıp duvar izalasyon catı haşap ve çelik fark etmez bizim bırancımız kere burkaz 0537 732 40 93 NOT YÜRTDIŞI YUT İÇİ BİZİM İÇİN FARK ETMEZ

 • 18 Eylül 2013 tarihinde kenan tarafından

  20 yıllık exskavatör deneyimli operatör arayan firma varsa biz burdaolucagz kısa bir süre için 0536 781 24 71

 • 19 Eylül 2013 tarihinde Anonim tarafından

  oktay sivri badana boya ustasıyım pistore tabanca boya ustalıgımda var iş arıyorum tel.0542 443 71 36

 • 19 Eylül 2013 tarihinde remzi çot tarafından

  deneyimlieskavatör oparetörum yol barajsanatyapıları beni işim
  tlf:0 537 275 27 03

 • 19 Eylül 2013 tarihinde İsim tarafından

  yüksel inşaatın suudi arabistandaki çelik boru işine talibim.daha önce ekonun tunustaki şantiyesinde ekip başı olarak görev aldım ve iş bitiminden dolayı 16.09.2013 te türkiye ye dönüş yaptım.14 senelik şantiye hayatım var.0 531 225 55 56

 • 19 Eylül 2013 tarihinde murat batmaz tarafından

  merhaba 32 yaşındayım 22 yıllık boyacıyım her tür boyadan anlarım boya işleriniz varsa sizinle çalışmak isterim hayırlı akşamlar

 • 19 Eylül 2013 tarihinde kasım akgün tarafından

  merhaba ben iç ve dış cephe ustasıyım 2000 yılından beri bu işin içindeyim tecrübeme güveniyorum alçı boya kaplama mantolama giydirme işlerinde uygulamacıyım suanda ama turkmenistanda çalışmak istiyorum saygılar 0533 600 94 63

 • 20 Eylül 2013 tarihinde huseyin camur tarafından

  celik konduksuyon ve soguk demir sicak demir montaj uzmaniyim elektirik kaynagi yapiyorum bir cok ulkede calistim dubai israil unman katar ve irakta calistim suan pasaportum 5 yillik suresi var ve is ariyorum yurt disi tercihim acil nom.05422747323 paylastiginiz icin tesekkur ederim huseyin camur

 • 20 Eylül 2013 tarihinde fatih tarafından

  adım fatih budak inşşat iç dekarasyon ustasıyım 10 seneden beri bu işle meşgulum yurtdışı deneyimli büyük firmalarla çalışmış türkiyenin bir çok yerinde bir çok firmalarıyla imza atmış iş teslimatını zamanında teslim eden başarılara imza atmış bulunmaktayız. dzayn proje iç dekarasyon da bulunan iş hareketlerimiz bolme duvar, asma tavan, detay gavan, metal tavan, taş yönü tavan, kaynaklı tavan, kalvanisli tavan, gergi tavan, gizli ledli tavanlar, kübbe tavanları, italyan duvar kağıtları, italyan boya, alçı, iç ahşap dekarasyonu, fayans yapımı, mermer yapımı, dış cehpe montalama alamimyum dış cehpe montalama, temel proje çizimleri, elektirik tesisatı su tesisatı, tüm inşaat taadilat ve tamirhat işlerinizde yapılan sözleşme gereğince gününde teslim edilir……DELFİN DİZAYN DEKARASYON

  İLETİŞİM: 053325333632 E POSTA:fatih_budak_04@hotmail.com

 • 20 Eylül 2013 tarihinde metin çankar tarafından

  ben alçı sıva alçı veboya ustasıyım türkmenista afganistan rusya gibi ülkelerde çalışdım 05357943991

 • 20 Eylül 2013 tarihinde z abidin özdemir tarafından

  1966 doğumluyum 35 yıldır mobilyacıyım 3 yıl kuzey ırakta çalıştım şimdi yurtdışı neresi olursa yine çalışırım her turlu spariş iş yaparım olçuden başlar yerine montaja kadar her şey dair yaparım 05072415006 05395955415 TŞK LER

 • 21 Eylül 2013 tarihinde yılmaz sancar tarafından

  25 yıllık mobılya ustasıyım yurt dısında calısmak ıstıyorum numaram 0543 549 44 94

 • 21 Eylül 2013 tarihinde ATA tarafından

  KENDİM SAĞ SEFLİYİM VAR ALT YAPI ÜZERİNDE NİVOCUYUM OPARATÖRLÜM VAR HER TÜRLÜ İŞ MAKİNASINI KULANIRIM 10 YILLIK ALT YAPI DENEYİMİM VAR İLGİLENEN YETKİLİ ARKADAS BENİ BU NODAN ARAYABİLİR 0536 246 10 64

 • 21 Eylül 2013 tarihinde alimeren tarafından

  alçıboyaustasıyım+çelikkapıpanelkapı montaj ustasıyım uygungörürseninsizinleçalışmak istiyorum saygılar 05325228857

 • 21 Eylül 2013 tarihinde ALİ YAZICI tarafından

  BEN BETON SANTRAL OPARATÖRÜ VE FORMENİYİM. 20 YILLIK SANATKARIM. YURT DIŞINDA VE İÇİNDE ANLAŞARAK KALİTELİ FİRMALARDA ÇALIŞIRIM. DENEYİMLİ VE İŞİMDE CİDDİYİM. 05319278119-05467240064

 • 21 Eylül 2013 tarihinde Yılmaz Yıldıran tarafından

  Mobilya ve iç dekorosyon ustasıyım . 30 yıllık tecrübem olduğu gibi yurt dışındada tecrübem vardır . yurt dışı da çalışırım . Kapı , çatı , lambir gibi işlerdede ustayım. Görüşmek dileğiyle 0546 792 38 76

 • 22 Eylül 2013 tarihinde ömer tarafından

  slm ben eletrik kaynak ustasıyım daha önce arabistanda calıştım ve sizilede calışmak isterim ithiyaç olursa bana ulaşabilirsiniz tel 537224561 tşk.

 • 22 Eylül 2013 tarihinde oğuz güneş tarafından

  1977 doğumluyum bursa da oturuyorum
  yurt dışında iş arıyorum bilgisayar operatörüyüm
  forklift de kullanabiliyorum ve teknik lise makina bölümü mezunuyum daha bir çok branş sahibiyim
  534 4925776

 • 22 Eylül 2013 tarihinde KAYA BİLİK tarafından

  BEN DSİDEN EMEKLİ 27 YIL ESKAVATÖR OPRT OLARAK CALIŞARAK 2005 YILINDA EMEKLİYİM 2005DEN SONRA TEKFEN MAKYOL TAŞYAPI CETİN İŞLETMELERİ VE ENSON YENİ GELDİM SUMMADA YURT DIŞINDA CALIŞTIM ARALIKLI MAKINA FORMENLİGİ YAPTIM 52YAŞINDAYİM EHLİYETİM VE 10 YILLIK PASAPORT VİZEM VAR

 • 22 Eylül 2013 tarihinde nuri tarafından

  slm 10 senelik esxkavatör jcb ve kapma oparatörüyüm yurt dışında çalışmak istiyorum
  05393338092

 • 23 Eylül 2013 tarihinde barboros pamirtas tarafından

  98den bu yana branslarim kaba is karasiva alci duzlemeelle de olabilir makinelede izalosyon kablama bunlarda verim saglaya bilirim daha once yurtdisida rusya libyada clstm denymlym tlfnum 0530 156 43 21 bunu belirteyim torba dolsun spor olsun diye degil burdada para kznym borclarim var 2 sene dsnyrm degerlendirirseniz clsmk istiyorum basarilar

 • 23 Eylül 2013 tarihinde alı şahın 1975 dogumluyum tarafından

  ınşaat ve çatı boya badana ışlerınde ustayım yurt dışında çalışmak ıstıyorum

 • 23 Eylül 2013 tarihinde alı şahın 1975 dogumluyum tarafından

  ınşaat ve çatı ve boya badana ışlerınde ustayım 0543 522 33 02

 • 23 Eylül 2013 tarihinde Erdoğan tarafından

  insaat kalfasiyim 45 yasinda turkiyenin bircok projesinde görev yaptim kendime guvenim tamdir yurt dısinda Almanyada calistim 05308468352

 • 23 Eylül 2013 tarihinde kadir karakoc tarafından

  slm dış cepe ustasıyım orta asyada calıdım iş arıyorum yurt dısında 05417251893

 • 23 Eylül 2013 tarihinde kadir karakıoc tarafından

  yurt dışında calışmak istıyorum 05417251893

 • 23 Eylül 2013 tarihinde halis say tarafından

  Ben inşaat formeniyim sektörün hangi kalemi olursa olsun farketmez

  Ben üst düzey inşaat formeniyim sektörün her projesinde tecrübeliyim yurt dışı yurt içi farketmez(atogatve netcat orta düzeyde kullanır,
  ekip çalışmalarına uyumlu çalışmak arzu ederim.
  halis.say@hotmail.com cep:507 8186785- 5358919921

  8

 • 23 Eylül 2013 tarihinde İsim tarafından

  baba meslegi marangozum her turlu dekarasyon işleri ayrıca ahsap ev ustasıyım yurt dışı iş araıyorum 37 yasındayım tlf,05352339819

 • 23 Eylül 2013 tarihinde rihat tarafından

  1974 dogumluyum otobüs kaptanıyım belcıkada calışmak ıstıyorum cep 0532 367 18 06

 • 23 Eylül 2013 tarihinde İsim tarafından

  13 yildir eskowator operetoruyum sifirlama şef we bütün işlerden anliyorum yurt dişi işi ariyorum tlf 05535029526

 • 23 Eylül 2013 tarihinde TAHSİN USTA tarafından

  KONUT YAPIMI TÜM PROJE UYGULAMA İŞ YÖNETİMİ 1990 YILINDAN ŞEŞİTLİ KONUT YAPIMI YUT DIŞI TERJUBEMLE İNŞAATIN KABA İNCE VE EKİBİMLE ÇALIŞMAK ISTIYORUM TELEFONUM 05319373141
  İZMİR REFERANS VEREBİLİRİM

 • 23 Eylül 2013 tarihinde İsim tarafından

  ben ibrahim 1978 dogumluyum ırak nejefte kamp tesisatçılıgı ve kamp amiri yardımcılıgı yaptım şuan istanbuldayım yurtdışında çalışmak istiyom tel 0546 208 12 46 saygılarla

 • 23 Eylül 2013 tarihinde ferit tarafından

  selam ben yurt dışında çalışmak istiyorum meslek hava kompresörleri jeneratör tarım motorları çapa motorları dizel ve benzinli ustasıyım acil işe ihtiyacım var tel 05423610232

 • 24 Eylül 2013 tarihinde hasan bakadur tarafından

  Ben 20 yillik deneyimli cati ve demir dorama perfoje ustasiyim
  Is ariyorum 10 yildir kiprista ozok gup bunyesinde calistim
  Suan turkiyedeyim is ariyorum

 • 24 Eylül 2013 tarihinde iyi tarafından

  selam ben erkek berberi ustasıyım yurt dışında calışmak istiyorum

 • 25 Eylül 2013 tarihinde özgür tarafından

  elektirik orta gelirim .alçak gerilim su tesısatı klıma kaynak torna tesfıye belgem var cnc , havuz 1000 1500 tonluk havuzlara baktım yurt dışında çalışmak istiyorum ilgilenen 05433837173

 • 25 Eylül 2013 tarihinde izzet aksu tarafından

  mobilya montaj ve cila ve beyaz eşya teknik servisi /e sınıfı ehliyet şöfürlüğüm düzgün ve bir çok bıranşta çalışa bileceğim bir iş arıyorum iletişim 05395986982

 • 25 Eylül 2013 tarihinde sedat yamac tarafından

  daha once yurt disinda calismadim ama calisabilecek kabiliyetim ar ihtiyacimda var gercekten maddi durumum cok kotu bekarim bana verecek isiniz varsa vermenizi istiyorum kabul ederseniz lutfen beni arayin aydin didimde yasiyorum ingilizcem var rahatca konusurum alci boya isi yaparim amele vasifsiz olarakta calisirim 05457701509 ararsanin memnun olurum

 • 25 Eylül 2013 tarihinde İsim tarafından

  slm ben 20 yıllık bayan kuaförüyüm işimde ustayım belgelerim mevcut yurtdışında herhengi biryerde çalışmak istiyorum yardımcı olursanı sevinirim 0531 338 71 72

 • 26 Eylül 2013 tarihinde zafer tarafından

  kalıpcı ve demrıcı ekıp var 0534 478 01 31 yurtdışından ış ıçın

 • 26 Eylül 2013 tarihinde adem toklucu tarafından

  giresun alucra 1963 doğumluyum kalıp ve tugla ustaıyım.. yurdışında çalışmak istiyorum

  05352292186

 • 26 Eylül 2013 tarihinde İsim tarafından

  1796 doğumluyum.b sınıfı ehliyet sahibiyim.20 yıllık ticari bir geçmişim var.her türlü iş yapabilirim.05533845625 metin üstüner balıkesir

 • 26 Eylül 2013 tarihinde halil şahin tarafından

  sontaj ustasıyım jeotermal tecrübem vardır iş arıyorum 5387380628

 • 26 Eylül 2013 tarihinde İsim tarafından

  ben 13 yılık eskowator operetoruyum yurt dişi iş ariyorum teçübeni operetorum 05535029526

 • 26 Eylül 2013 tarihinde alim calmaz tarafından

  insaat işçisiyim hertürlü insaat işini yaparım duvar kalıp sıva fayans boya 05435759029 simdiden tesekürler

 • 26 Eylül 2013 tarihinde ismail aksu tarafından

  24 yasindayim10 senedir seramik isi yapiyorum ustaligima guveniyorum yurt ddisinda calismak istiyorum ilgilenenlerin bu numarayi aramasini rica ediyorum05304355399

 • 27 Eylül 2013 tarihinde MUSTAFA tarafından

  BSK İŞİ YAPITORUM ARAŞTIRMA TEKNİSYENIYIM KENDIME GUVENIYORUM05417689481

 • 27 Eylül 2013 tarihinde ergin tarafından

  Is makinalari mekanik hidrolik ve kaynak ustasiyim yurt disinda is ariyorum tel 05437489795

 • 27 Eylül 2013 tarihinde yasin atalay tarafından

  yurtdışında iş arıyorum suva boya yaparım su tesisatı yaparım Cep545 938 01 02

 • 28 Eylül 2013 tarihinde canip gözlek tarafından

  yurdısın da calısmak istiyorum ascıyım 10 yıllık türizm resteorant ve otel tecrübenm var ilgilenen firmalara 05458510066

 • 28 Eylül 2013 tarihinde tayfun tarafından

  aliminyum dışcephe ve kompozit cephe işlerinde görev almak istiyorum.yurt dışı tecrübem var gerekli olduğu takdirde eleman sayısını artırabilirim iletişim no:0 507 417 58 55 MERSİN

 • 28 Eylül 2013 tarihinde faruk coskun tarafından

  slm yurt dısı isi arıyorum elektirik ustasıyım yurt dısı tercubem var ırak rusya da calıstım 10 yılık pasa portum var acil is arıyorum 05425256736

 • 28 Eylül 2013 tarihinde ALİ YAZICI tarafından

  BETON SANRAL OPARATÖRÜ VE FORMENİYİM.20 YILLIK SANAT TECRÜBEM VARDIR. MEKANİK VE SANTRAL ARIZALARINA BİREBİR MÜDAHELE BİGİSİNE SAHİBİM. TEL:05319278119

 • 28 Eylül 2013 tarihinde ümit tarafından

  selamlar…
  Yurt dışında yaşamak ve ortak iş düzeni kurmak …
  Orta Asya da Kırgızistan merkezli ve aynı zamanda Özbekistan ve Kazakistan da açılabileceğimiz altyapısını hazırladığım bir iş projem adına az bir sermaye koyarak hem çalışma izni hem de oturma izni ve şirket ortağım olacaksınız bu yüzden az sermayesi olan bir ortak arayışındayım ilgilenirseniz tanışmak isterim. Büyük risklere girmeden hayırlısı ile başaracağız ben kendimden ve projemden eminim.
  Saygılarımla…
  nemesis.73@outlook.com
  Skype : nemesis.73_1

 • 29 Eylül 2013 tarihinde yücel tarafından

  mermer fayans ustasıyım ilglilenen firmalar ararsa sevinirim tlf 05434318797

 • 29 Eylül 2013 tarihinde murat tarafından

  15 yıldır jcb operetörüyüm 35 yaşındayım evli deyilim yurdısına çalışmak istiyorum… 532 618 09 62 murat bozkurt

 • 29 Eylül 2013 tarihinde mustafa sen tarafından

  merhaba ùmit bey sermaye olarak nekadar istiyorsunuz bilmek isterim teklifiniz cok makul geldi 0538 251 70 14 tesekkùr ederim

 • 30 Eylül 2013 tarihinde ömer tarafından

  kaynakciyim 24 yasindayim gaz alti oksijen elektrot tecrubem var yurt disinda calismak istiyom

 • 30 Eylül 2013 tarihinde ömer tarafından

  kaynakciyim 24 yasindayim gaz alti oksijen elektrot tecrubem var yurt disinda calismak istiyom numaram 05356289257

 • 30 Eylül 2013 tarihinde ömer tarafından

  gazalti elektrot oksijen kaynakcisiyim 10 yillik tecrubem var 24 yasindayim numaram 05356289257

 • 30 Eylül 2013 tarihinde İsim tarafından

  ibrahim tesisat kalfasısıyım ilgilenen firmalar ararsa sevinirim 5414379131

 • 30 Eylül 2013 tarihinde serdar tarafından

  ankara gölbaşında otruyorum yurt dışında iş arıyorum metal bolumu mezunuyum 2 yıl endüstryl kalıp bolumu okudum 2 ncı sınıfdan maddı durumlar sebebıyle bıraktım 1990 dogumluyum 05543541558

 • 30 Eylül 2013 tarihinde ismet yüksek tarafından

  istanbulda yaşıyorum kalıp duvar kaba inşaat ustasıyım 20 yıllık tecrübem var yurt dışına gitmek istiyorum 0539 606 48 98

 • 01 Ekim 2013 tarihinde cemal tarafından

  Slm ismim cemal türkmenistanda yaşıyorum yurt dışında cok firmada galip demir işinde çalışdım 50 60 kişilik ekibim demir galip alçı boya fayans ekidim var tel no 0099367543542 saygılar.

 • 01 Ekim 2013 tarihinde tekın kalkan tarafından

  kaba ınsaat formenıyım ekıbımle ıs arıyoruz tel 5388150091

 • 01 Ekim 2013 tarihinde yunus tarafından

  10yılık elektrikçiyim belgem var 05073789161

 • 02 Ekim 2013 tarihinde yaşar tagtegin tarafından

  slm ben yaşar ordu fatsalıyım kalıp ve duvar ustasıyım ic holdınk firmasında azerbayjana gitmek istiyorum tel 05318308235

 • 02 Ekim 2013 tarihinde sadık özbek tarafından

  yurt dışinda calışmak istıyorum mermer ustasıyım numaram 05423575937

 • 02 Ekim 2013 tarihinde sadık tarafından

  yut dışinda calışmak istiyorum. Mermer ustasıyım Her türl dış cepe kaplamasını yaparım. Montaj, taban.. Tecrubeliyım. Daha onda 10 yıl yurt dışında çalıştım.
  İtibat tel : 0542-357-59-37

 • 02 Ekim 2013 tarihinde alimeren tarafından

  alçıboya ustasıyım+çelikkapı ve panelkapı montaj utasıyım sizinle çalışmakistiyorum uygun görürseniz saygılar 05325228857

 • 03 Ekim 2013 tarihinde cuma tarafından

  Hidromek kepçe operatörüyüm yurt dışında çalışmak istiyorum 5534849623

 • 03 Ekim 2013 tarihinde İsim tarafından

  ukraynada dusunmezmisiniz?

 • 03 Ekim 2013 tarihinde alidolunay44@hotmail.com tarafından

  slm ben ali malatyalıyım 25 yıldır yurt içi yurt dışında iş makinaları oparatörü ve formen olarak birçok firmada çalıştım sizinle çalışmak isterim alt yapı formeni saha formeni ve makina formeni olarak çalıştım yol formeni olarak bir çok projede yer aldım libyada 3 yıl enka teknik ve mete ar deniz işlerinde 05360202608tel

 • 03 Ekim 2013 tarihinde muharrem senpotuk tarafından

  Insaat demircisiyim 20 yillik deneyim var azerbaycanda calismak istiyorum. 05323477159

 • 03 Ekim 2013 tarihinde yaşar tagtegin tarafından

  slm ic holdink ben yaşar fatsalıyım kalıp ve duvar ustasıyım azerbayjandaki şirketinizde calışmak istiyorum yurt dişı tercübem vardır birkac şirketle azerbayjanda rusyada calıştım ilgilenirseniz sevinirim tel 05318308235

 • 03 Ekim 2013 tarihinde volkan tarafından

  gaz altı ve elektrot kaynakçısıyım yurt dışı iş arıyorum tel 05363953605.

 • 04 Ekim 2013 tarihinde metin koçak tarafından

  25 yıldan fazla yurt dışında ve yurt içinde beton santrali operatörlüğü yaptım.arapça.ingilizce .ve azerice bilirim C EHLİYETİNE SAHİBİM yurt dışında çalışma engelim yoktur telefonum 05447645005

 • 04 Ekim 2013 tarihinde serhat tarafından

  oto mekanik elektirik kaynak montaj agır vasıta araç kulanabilirim tır otobüs sahada çok yönlüyüm kendime güveniyorum 05425334423

 • 04 Ekim 2013 tarihinde nazım türlü tarafından

  selam ben nazım 20 yıllık aşcıyım yurt dışı santiyenizde calışmak istiyorum sulu yemek döner ızgarayaparım daha önce yurt dışı calıştım pasaport var cep 05303812090 ilgilemenizi arz ederim

 • 04 Ekim 2013 tarihinde murat öztürk tarafından

  Selam ben murat öztürk 25 yilik asciyim irakta ve libyada calistim 10 yilik pasaportum var yurt dişı neresi olursa olsun anlaşirsam sizinle çalişa bilirim benim numaram 0536 733 46 94 saygilar

 • 04 Ekim 2013 tarihinde ramazan tarafından

  merhaba ben 20 yılık oto lastik ustasıyım.kalfalık,ustalık,ustaögretiçi diplomalarım var.çalışdıgım yerler soyak inşaatta ve kendi iş yerim vardı.iş makinası,tır,kamyon,ve tüm harfiyat araçların lastik ustasıyım.ben yurt dışında çalışmak istiyorum.arap ve müslüman ülkelerde çalışmak istiyorum. tşkr ederim.0541 810 7445

 • 04 Ekim 2013 tarihinde Anonim tarafından

  slm ısıtma sogutma yetkili servisde teknısyenıyım yurtdısında calısmak ıstıyorum bilginize…

 • 05 Ekim 2013 tarihinde nuri yuksek tarafından

  Beton boru imalatı yapıyorum ekibim var 0538 820 10 34

 • 05 Ekim 2013 tarihinde unal mentes tarafından

  kaynacıyım yurt dışlarındadada calıştım iş arıyorum telf nom 05379729239

 • 05 Ekim 2013 tarihinde Anonim tarafından

  Ben loder operatöruym is ariyorum sertifikam var

 • 05 Ekim 2013 tarihinde İsim tarafından

  tamam gel

 • 06 Ekim 2013 tarihinde muhammet mecidiyeli tarafından

  gazaltı kaynak var elektrik kaynakda var 15 yıldan beri yapıyom numaram 0543 313 66 20

 • 06 Ekim 2013 tarihinde hıdır gül tarafından

  10 yıldır epoksi zemin kaplama işinde calısıyorum profosyonel çalısırım işimde orta dogu ulkeleri hariç her ulkede calısırım tel;05344032862

 • 06 Ekim 2013 tarihinde engin saruhan tarafından

  yaklasık 7 8 yıldır zemin kaplama işindeyim alanımda profosyonelim yurt dısı işi arıyorum tel;0545 604 28 61

 • 06 Ekim 2013 tarihinde hakan balıkesir tarafından

  afganıstan turkmenıstan da calısmıslıgım var lastıklı kepce operatoruyum ayrıca en son turkmenıstanda turkmen bası sapar muratta bugday sülo ınsaatı yapımında ambar sefliği ıcra ettim santıye ambarcılık gecmişim var ( yurt dısı ve yurt içi )ENKA VE TEPE insaat…demır alcı asma tavan kutulama boya dıs mantolama vs mesleklerim var yasım 37 rusyada calısmak ısterım ılgılenen olursa 0531 779 02 33

 • 06 Ekim 2013 tarihinde remzi kara tarafından

  Celik montaj ve iskele kurumda yurtdisinda halen calismaktayim işin bitimine kısa bir sure kaldigindan dolayi is aramaktayim bu bölumlerde isteyen firmalarda calisa bilirim 05326606594

 • 06 Ekim 2013 tarihinde süreyya aydınlıoglu tarafından

  26 yıllık elektrik tesisisat mekanik ve zayıf akım ustasıyım 5 yıldır yurt dışlarında calışmaktayım türkmenistan ve rusyada iş aramaktayım ilgili şirketlerden iş arıyorum 0542 382 1975

 • 07 Ekim 2013 tarihinde şerafettin tarafından

  15 yıllık oto lastik tamircisiyim hes şantiyesinde çalıştım sizin başarılı çalışmanızı sürekli takip ediyorum ve sizinle çalışmak istiyorum ilglnizi bekliyorum 05360363753

 • 07 Ekim 2013 tarihinde recep tarafından

  sel diyabakırdan eskavatüropratürüyüm 10lik tecrubeliyim iybirmaaşla heryere giderim 05321594572

 • 07 Ekim 2013 tarihinde mehmet şahin tarafından

  ben mobilya dekarasyon ustasıyım.her türlü koşullarda çalışa bilirim.yurt dışı tecrübem vardır.uyumlu bir kişiyimdir.05318710843.

 • 08 Ekim 2013 tarihinde ahmet tarafından

  Meraba ben 10 yildir turkiyede baraj insaatlarinda calistim kalip cati betom ustaligim ve diblamam vardir yurt disinda is ariyorum 0536_587_99_22

 • 08 Ekim 2013 tarihinde İsim tarafından

  6yıldır sondaj kullanıyorum soforlum cok ıı..05350404645

 • 08 Ekim 2013 tarihinde hüseyin sialy tarafından

  ben kaynakçı ve imalatçıyım 10 yıldır kaynak çılık ve mak imalatı yapıyorum düsgün bir firma ile yurt dişinda çalışmak istiyorum 541 392 70 65

 • 08 Ekim 2013 tarihinde nuri karakılcık tarafından

  beton santral operatörüyüm 13senelik tercübem var

 • 08 Ekim 2013 tarihinde İSMET tarafından

  TESİSATCIYIM YURTDIISDA CALISMAK İSTIYORUM 12YIL DENEYIMIM VAR 0532176 4496

 • 08 Ekim 2013 tarihinde mehmet tarafından

  15 yıldır eksvatör operatörlüğü yapıyorum yurt dışında iş arıyorum tel: 0531 421 71 31

 • 08 Ekim 2013 tarihinde hasan bulut tarafından

  MERHABA BEN İYİ BİR MOBİL VİNC OPERTORUYUM ŞU AN B0ŞTAYİM YUT DIŞI YURT İCİ FARK ETMEZ REFARANSLARIM TEKFEN ENKA VE DOGUŞ TA CALISTIM TELEFONUM 0537 705 22 03

 • 08 Ekim 2013 tarihinde mahmut tarafından

  30 sene karayollarında kaynakçı ustası olarak çalıştım güzel bi iş arıyorum 0532 596 32 86

 • 09 Ekim 2013 tarihinde erdinç ak tarafından

  sevgili aytaç yetkilileri daha öncede de bükreşte bilinen bir firmanın genel müdür yardımcılığını yapmıştım şu anda da eskişehirde yine büyük bir yurt dışı firmasının müdürlüğünü yapıyorum ama hedefim sizinle yurt dışında beraber çalışmak.0 506 304 75 96 lütfen bana ulaşın seve seve yurt dışında görev alabilirim

 • 10 Ekim 2013 tarihinde mehmet selim altıntoprak tarafından

  1987den buyana marangoz ve montaj ustasıyım.1999dan buyanada yurt dışında çalıştım.4 yıl formenlik yaptım.05398827742

 • 10 Ekim 2013 tarihinde Hasan Kürşat tarafından

  15 yıldır boya badana işleri yapıyorum,3 sene Almanya’da bir tersanede izolasyon ve ısı yalıtımı işinde çalıştım,alçıpan ve inşaat işlerinden anlarım,yurt dışında sağlam bir firmayla veya şirket le çalışmak istiyorum.(0530 263 60 51).yurt dışı deneyimim var…

 • 10 Ekim 2013 tarihinde İsim tarafından

  musa celik 12 yıl saudı arabıstanda kasıyerlık vede personel sorumlusu olarak calıstım arapcam ıyıdır konusmam lıpya ırak cezayır herhangı bır ulkeye gıdebılırım ınsaat fırmaları ıle gıdebılırım1974 dogumluyum ıstda ikamet edıyorum saygılarımlan.tlf.05464673437.saygılarımlan

 • 10 Ekim 2013 tarihinde Serdar Sevim tarafından

  iş makinası operatörüyüm hem lastikli hemde eskavator kullana biliyorum belge var tercihim yurt dışı işlerdir

 • 10 Ekim 2013 tarihinde Kazım DÖNMEZ tarafından

  2006 yılından E-D-G ehliyetim var.Yükleyici kepçe operatörü-damperli kamyon kullanabilmekteyim.Azerbeycanda iş arıyorum.
  Tel: 05426899667
  Mail: bytrader@hotmail.com

 • 10 Ekim 2013 tarihinde ergün serçe tarafından

  beş yıldır eksgavatör operatörü olarak çalışıyorum rusyada çalıştım yine yurt dışında çalışmak istiyorum tel no:05315171115

 • 11 Ekim 2013 tarihinde VOLKAN tarafından

  İŞ MAKİNASI OPARATÖRÜYÜM 16 YIL DENEYİMİM VAR İŞ ARIYORUM 05455650955

 • 11 Ekim 2013 tarihinde mustatafa tuna tarafından

  hidromek kepce kullanıyorum yurt dışı veya içi çalışmak isterim 0538 584 82 30 ararsanız s

 • 11 Ekim 2013 tarihinde mustatafa tuna tarafından

  yurt dışı işi olursa lütfen arayın saygılar 0538 584 82 30

 • 11 Ekim 2013 tarihinde mustafa pınar tarafından

  Ben inşaat sektörün de fayans suva montalama işleri yaparım ekibim de vardir gitmek istiyoruz telefon numaramız 0539 772 58 17

 • 12 Ekim 2013 tarihinde alişan tarafından

  slm 7 yıllık kaynakçıyım argon ve gaz altı kaynakçısıyım yurt dışında çalışmak istiyorum

 • 12 Ekim 2013 tarihinde fedail tarafından

  vasıfsız işciyım yanı kuaför dukkanım vardı battım şuan dolgun maaşlı bı iş arıyorum ne olursa gende çalışırım

 • 12 Ekim 2013 tarihinde İsim tarafından

  Yurt dışında çalışmak istiyorum mesleğim aşcı 05312670513
  .

 • 13 Ekim 2013 tarihinde İsim tarafından

  Ark ve mig – mag kaynakcisiyim yurtdisinda calismak istiyorum Istanbul acibademde ikamet ediyorum 05377119006

 • 13 Ekim 2013 tarihinde Ercan KANBAY tarafından

  insaat ustasıyım sıva,alcı,boya yurt dışında çalışırım ilgilenen olursa görüşelim tl: 05363649057

 • 13 Ekim 2013 tarihinde ABDULLAH tarafından

  iyi akşamlar 48 yaşındayım 30 yıllık inşaat ustasıyım .ALARKO,BELDAŞ,ÇELİK ve SERBEST çalıştım formenlik,kalfalık tecrübem mevcuttur.BOYA,FAYANS,DIŞ CEPHE,SIVA,ALÇI çalışma alanlarımdır,kendi ekibim vardır,YURT İÇİ VE YURT DIŞI FARKETMEZ NUMARam:0535 717 19 52

 • 13 Ekim 2013 tarihinde yaşar tagtegin tarafından

  ben yaşar ordu fatsalıyım kalıpcı ve duvarcı arayan şirketlerle gitmek istiyorum tşk ler arasanız sevinirim tel 05318308235

 • 13 Ekim 2013 tarihinde tarkan karuk tarafından

  Belcika gent te yasiyorum is ariyorum…..0484512652

 • 14 Ekim 2013 tarihinde ugur tarafından

  kilitli parke taşı döşeme ustasıyım yurtdışı ve yurt içinde çalışmak istiyorum?

 • 14 Ekim 2013 tarihinde sezai şahin tarafından

  7 yıldır inşat sektöründe calışıyorum yaşım 24 5 ülkeye gittim afganistan ırak basra ırak talil dubai katar ırak süleymanie inşat sektöründe derz kesim sübürgeli beton alcı sıva epoksi perdahlı peton hepsinde kendime ve 7 kişilik ekibime güveniyorum herzam yaptıgım işlerde anlımın akkıyla cıkmayı temelli ederim işten asla kacmam yaptıgım işe sahiplenirim DAHA FAZLASI VAR. ZAMANLA İNŞALLAH KABUL EDERSENİZ BAŞVURUMU İLERDE PİŞMAN OLMAZSINIZ KENDİME HER ŞEKİLDE GÜVENİYORUM cep no 05347340635 kayseriliyim…

 • 14 Ekim 2013 tarihinde hayrettin hazar tarafından

  benım yurt dısında deneyımım var ve boya alcı dıs cephe ve duvar kagıtları yapıyorum ve ekıbımle her zaman yurt dısında calısıyorum saglem bir fırmayla devam etmek istiyorum 09647503579627

 • 14 Ekim 2013 tarihinde İSA tarafından

  12 yıldır inşaat sektöründe formenlik yaptım rusya azerbaycan romanya kazakistan ağırlıklı olmK üzere çalıştım dürüst ciddiyetli saygılı ve işe samimiyetlilik parolamızdır ilgilenen firmalara şimdiden tşk ederim

 • 14 Ekim 2013 tarihinde servet yumrudaş tarafından

  türkmenistanda 6 ay çalıştm ve kaynak ve boya ustasıyım 20 yaşındayımm 2 sene yurtdışında calışmak istiyorummm
  0543 278 4067

 • 15 Ekim 2013 tarihinde AHMET ÖZTÜRK VE ARKADAŞLARI tarafından

  İyi bayramlar kalıpcı demircı ve altyapı popket silindir kullandı cidde iki yıl çalişdık iş bitirdik geldik sizlen çalışmak istiyorz 05428047978 04628418190

 • 15 Ekim 2013 tarihinde muhammer tarafından

  21 senelik kaynak ustasiyimm fransada yasiyorumm ilgilenlere duyrulur

 • 16 Ekim 2013 tarihinde imdat ay tarafından

  alt yapı icme suyu alın kaynak kanalizyon terşübem vardır yurdışında çalışmak istiyorum 0541 480 14 98

 • 16 Ekim 2013 tarihinde Erdoğan tarafından

  Slm ben elektrik usta diyim yurtdışı iş arıyorum acil 05434658861

 • 16 Ekim 2013 tarihinde İsim tarafından

  selam brafabrik montaj demirci ustası ışıngrup esta bp firmalarında çalışmışım adamlarımızda var iş ahlakımız iyidir 05072076933 türküm ama aslımız ırak felluceden gelme arabça anadilim türkçe anadilim kuran arabçasınıda okuyom yaşım 27 uzun vaadeli çalışmayı düşünüyorum en son rusyada çalışdım bir sene işçi vizesi çıktı gidmedim soguk diye saygılarımla ellerinizden öperim

 • 16 Ekim 2013 tarihinde nezir şırayder tarafından

  diplommalı mobilya imalat ve montaj ustasıyım 2009 libya trablus askeri hava alanı lider odası ve prtokol salonları mobilyaları imalat ve montaj 2011 çeçenistan hosiyurt cumhurbaşkanlığı konutu mobilyaları imalat ve montaj 2012 saudi arabistan riyad riyad tawur ikiz kuleleri mobilya montajı 2013 azerbaycan çemkir haydar aliyev kültür merkezi bazı yurt dışı refefanslarım 10 kişilik seçkin seckin ekibimle yurt dışında iş arıyorum saygılar tel 5367238113

 • 17 Ekim 2013 tarihinde şevket korkmaz tarafından

  elektrik teknisyeniyim kendi dükkanımı kapattımm yurt dışında çalışmak istiyorum 25 yaşındayım 5558706447

 • 17 Ekim 2013 tarihinde ŞAHİN YİLMAZ tarafından

  1978 ADANA DOGUMLUYUM ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK 1997 MEZUNUYUM 16 YILLIK ELEKTRİK DENEYİMİM BİRDE IRAK DENEYİMİM VAR NUMARAM 0542 799 32 70

 • 17 Ekim 2013 tarihinde serdar sevinc mail. adreesim... serciyo1453@hotmail.com tarafından

  Merhabalar ben italyada yaşamakta olan bir Türk beyim italyadan permeeson oturum iznim var tüm avrupa ulkellerine seyahat ve oturum ve çalışma iznim var ingiltere ve Norveç ve rusyadanda oturum iznim olmakta tim avrupa ve rusya dahil seyahat engelim yok rusca ingilizce ve italyac biliyorum ve biraz fransizca ve almancam olmakla beraber agir vasita ehliyetim bulunmakta uzun yol tecrubem vardir avrupadaki tum taşıma ve plasiyer ve nakliye ve lojistik işlerinde calisabilirim avrupada tum dagitim islerini yapa bilirim ve seyahat engelim yoktur herhan gibi bir turk firmasinds görev alabilirim saygilar iyi çalışmaları

 • 17 Ekim 2013 tarihinde muammer tarafından

  20 yıllık altyapı ve üst yapı taş ocakları gbi işlerde çalıştım exvatör operatörü olarak yurdışında cezairde çalıştım güvenilir bir firmayla yurtdışında tekrar çalışmak istiyorum ırak libya afganistan hariç her ülkede çalışabilirim iletişim 05352319857

 • 18 Ekim 2013 tarihinde erhan tarafından

  mobilya imalat ustasıyım 5389386154

 • 18 Ekim 2013 tarihinde İsim tarafından

  5 yıldır trafo fabrikası nda çalışıyorum montaj ustası 0 5428186276

 • 18 Ekim 2013 tarihinde kamil tarafından

  Mrh lar ben 1966 samsun dogumluyum insaatin kalip islerinde tecrubeliyim uzun yillar yurtdisinda degisik firmalarda buyuk projeler tamamladik hsxirda kalipci ekiplerim mevcuttur saygilar kamil.epik 0542 764 46 58. 0542 635 28 20

 • 18 Ekim 2013 tarihinde Anonim tarafından

  05443502kalıpcı083 05443502083

 • 18 Ekim 2013 tarihinde HASİP ACAR tarafından

  35 YILDAN BUGÜNE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE KALIP KAYNAK CATI DUVAR ÖRME KAPI KURMA ÜZERINDE ÇALIŞMAKDAYIM ASLI MESLEGİM CAMI KUTBESİ ŞADIRVAN MİNARE KALIPCISIYIM BU İŞLERIN GENELINDE DENEYIMLIYIM TALEBİNİZ OLURSA AZERBAYCAN ÜLGESİNDE CALIŞABİLİRİM CEP TEL(05365414298

 • 18 Ekim 2013 tarihinde evren tarafından

  ben çelık catı ustasıyım ekıbımle iş arıyorum 05425570150

 • 18 Ekim 2013 tarihinde Halim Zengin tarafından

  30 yıldır turizm ve yiyecek içecek sektöründe değişik kademelerde çalıştım.Son 10 yıldır mutfakda sıcak ve soğuk meze üzerine çalışıyorum.Almanca ve İngilizce meslek dili biliyorum.Yurt dışında kendi sektörüm ile ilgili çalışmak istiyorum… tlf:0 538 297 59 26

 • 18 Ekim 2013 tarihinde Anonim tarafından

  15 03 1980 Aksaray dogumluyum yurtdışında çalışmak istiyorum gazaltı ve elektrot kaynakçısıyım şantiye ortamında yaklaşık 6 yıldır çalışıyorum kaynakçı arayan firmaların dikkatine teşekkür ederim 0543 723 67 03 salih sarı

 • 19 Ekim 2013 tarihinde behcet ekinci tarafından

  1963 doğumluyum yurtdışında elektrkustası olarak ırakta görkem pikaron prosi zafer brg ve romanyada b water firmasında çalıştım yurtdışıda uygun bır firma ile istenirse ekipde bulabilirim tel 05399161385 saygılarımla

 • 19 Ekim 2013 tarihinde mustafa tarafından

  beton santral oparatörlügünde 5 yıllık tercübemle yurt dışında iş arıyorum belgem var tel0533 375 3265

 • 19 Ekim 2013 tarihinde yalçin tarafından

  10 yildir denizciyim cok ulke gezdim nisanlimdan dolayi ukraynada yasamam gerekli bu sebebden ukraynada is aramaktayim Beko loder ve forklift ehliyetim var 18 yillik agir vasita ehliyetim var denizci belgem var Lutfen allah rizasi icin yardim edin 530 5279026..tesekkur ederim

 • 19 Ekim 2013 tarihinde siraç tanlak tarafından

  çelık konstrüksıyon kaynakçosıyın yurd dişinda çalıştım yurt dışinda iş arıyorum saygılar 0535 797 17 68

 • 19 Ekim 2013 tarihinde yavuz tarafından

  inşaat ve mermer kalfasıyım yurt dışı engelim yok seyehat engelimde yok 0553 374 37 74 0531 945 70 65.

 • 19 Ekim 2013 tarihinde sinan tarafından

  Ben. Ekskavator operatoruyum belgem var 6 yillik is deneyimim varbircok iste bilgi ve tecrubeye sahibim tel 05443892364

 • 19 Ekim 2013 tarihinde serdar topcu tarafından

  selam ben 2sene yurdışında elektirik ve gaz altı kaynakcılında calıştım ayrıyetten insaat kalıbında hem yurdısı hem yurt içinde calıştım sizinlede calışmak isteriö tel 05414658265

 • 19 Ekim 2013 tarihinde zafer tarafından

  selam kalıpcı demırcı ekıbım var lıbyada iş yapdım 0534 478 01 31

 • 20 Ekim 2013 tarihinde İsim tarafından

  1989dan beri elektrikciyim yurt disinda dolgun bir ucretle calismak istiyorum 05379123513 sehmuz

 • 20 Ekim 2013 tarihinde Murat tarafından

  Mrb ben 6 yıllık kaynakcı tecrübeli, işkur kaynak sertifikalı işinde deneyimli biriyim. yurt dışı işlerinizde bulunmak istiyorum 0541 298 51 49

 • 20 Ekim 2013 tarihinde mehemt tarafından

  2 sene qatarda mobılaya dekarasyon ısınde calıstım ıs bıtım nedenıyle gelmek zorunda kaldım yurt dısında yenı ıs arıyorum pasaportum var 05428272075

 • 20 Ekim 2013 tarihinde murat akduman tarafından

  15 yıllık alüminyum ve cephe ustasıyım dolgun maaş ve sigortaya yurtdışında çalışmak istiyorum acil 0543 253 86 26

 • 20 Ekim 2013 tarihinde İsim tarafından

  yetkili elektrikçiyim ustalık ve usta eğitici belgem varafganistan ırak gürcistan libya ve rusyada çaliştın buru işinde rusyada gamada çalıştım iş arıyorum ekip kurabilirim ankarada ikamet ediyorum tel,05456758803

 • 20 Ekim 2013 tarihinde mehmet tarafından

  yurt dışı işlerinde çalışacak arkadaşlarımla birlikte gelicek iş tekliflerine açıgız 05321711809

 • 20 Ekim 2013 tarihinde murat tarafından

  ben 1980 dogumlu yaklasık 1993 den buyana mobılya ımalat ve montaj ısınde calıstım yalasık 20 gun oncede ırak baghdattaydım banka mobılya montajındaydım 6 aydır daha oncede fas muhammedıa da otel mobılya montajına gıttım ıs eyıtımım ıyıdır yapamıyacagım ıs yoktur kendıme guvenıyorum yurt dısı sorunum yoktur mobılya ımalat veya montaj ısı arıyorum 0537 024 17 49 nolu telefonumdan ulasabılırsınız

 • 20 Ekim 2013 tarihinde hamza bilgi tarafından

  herkeseselam.ben elektirikçiyim konutlar hastane atölyeler işmerkezi gibi.v.s.alanım 20yıllık ustalık deneyimimvar .05396996442

 • 20 Ekim 2013 tarihinde mahmut olgun tarafından

  selamun aleykum 1960 trabzonluyum ıstanbulda ıkame etmekteyım yurt dışı deneyımı olan ınşaat genel foremenıyım 535 243 42 83 selamun aleykum

 • 21 Ekim 2013 tarihinde ibrahim tarafından

  3 yıllık eskavatöroperatorüyüm işarıyorum 05382326211

 • 21 Ekim 2013 tarihinde MEHMET tarafından

  15 SENE TEKSTİL VE NAKIŞ SEKTÖRÜNDE ÇALIŞTIM 2 SENE ÖZEL GÜVENLİK OLARAK ÇALIŞTIM ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINA SAHİBİM NE İŞ OLURSA YAPARIM ATILGANIM ÇABUK KAVRAYABİLEN BİR KİŞİLİĞİM VAR YURTDIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM İLGİLENEN ŞİRKETLER BANA BU NUMARADAN ULAŞABİLİRLER +90538 396 33 55

 • 21 Ekim 2013 tarihinde MEHMET tarafından

  YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM NAKIŞ SEKTÖRÜNDE 10 YIL USTABAŞILIK YAPTIM ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTIM MEVCUTTUR +905383963355

 • 21 Ekim 2013 tarihinde OLCAY ÇETİN tarafından

  YAŞIM 24 KÜÇÜK YAŞTAN BUYANA MOBİLYA BOYA İŞİ YAPIYORUM DAHA ÖNCE YURT DIŞI DENEYİMİ BULUNMAKTADIR OTEL TESLİMAT,BAKIM,ONARIM,BOYA İŞİNDE YER ALDIM ELİM YATKIN OLMASINA RAMEN İŞ SIKINTIM VAR;AZERBAYCAN veya DİYER YURT DIŞI İŞLERİNDE CALIŞMAK İSTİYORUM inşalah dikkate alınır: saygılarımla 0542 325 07 64

 • 21 Ekim 2013 tarihinde osman usta tarafından

  30 yılı aşkın mermer ve seramik ustasıyım yurt dışında bir çok ülkede çalıştım iş arıyorum 05382907418

 • 21 Ekim 2013 tarihinde İsim tarafından

  yetkili elektrikçiyim işarıyorum rusya ırak libya gürcistan ve afganistanda elektrikçilik yaptım ankarada ikamet ediyorumgms 05456758803

 • 21 Ekim 2013 tarihinde mehmet yoldas tarafından

  2009 beli silindir opatoru olarak calisiyom elktirik tesisati nda tercubeliyim silindir opretor belgem var daberli kamiyon tercubem var tel.05327759224

 • 22 Ekim 2013 tarihinde mehmet tarafından

  yaş 23
  2o yıl lubnanda yaşadım
  şöför çalıştım
  arapçam çok iyi ingizce de biliyorum
  yurtdışı çalışmak için her hangi bi iş olursa fark etmez tel :05319248363
  istanbul saygılar

 • 22 Ekim 2013 tarihinde turan uludag tarafından

  iş makınası oparatöruyum eskavatör loder ve cısıbı kullanıyorum 2 yıl tanzanyada ve 1 yıl somalıde calıstım tekrar yurt dısında calısmak istıyorum ihtıyactan dolayı 0542 621 78 64

 • 22 Ekim 2013 tarihinde bünyamin CİMEN tarafından

  selam ben sakarya’dan boya badana ıslerı kalebodur fayans doseme mermer ıslerı sus dekarasyon ıslerı yapıyorum dodal tas doseme yapıyorum askerden yenı geldım acıl ıs arıyorum rusya yada dubai cok ıstıyorum olursa saygılar

  tel:0507 153 43 61 0546 44 49 60

 • 22 Ekim 2013 tarihinde recep tarafından

  mrb ben elektirikçiyim yaklaşık 10 seneye yakın türkiyede tokilerde çalıştım son 1 sene ırak süleymaniyede çalıştım yurt dışında çalışmak istiyorum 05414396083

 • 22 Ekim 2013 tarihinde Aydın GÜLGÖNÜL tarafından

  ince işler formeni olarak yurt dışında iş arıyorum. daha önce tadilat dekorasyonla ilgili firmam vardı kapattım. ince işlerle ilgili tecrübeliyim şartlar uyarsa yurt dışında çalışabilirim

 • 22 Ekim 2013 tarihinde İsim tarafından

  ince işler formeni olarak yurt dışında iş arıyorum. daha önce tadilat dekorasyonla ilgili firmam vardı kapattım.ince işlerle ilgili tecrübeliyim. şartlar uyarsa yurt dışında çalışmak istiyorum. 0532 661 75 53 aydingulgonul@hotmail.com

 • 22 Ekim 2013 tarihinde Aydın GÜLGÖNÜL tarafından

  ince işler formeni olarak yurt dışında iş arıyorum 0532 661 75 53 aydingulgonul@hotmail.com

 • 22 Ekim 2013 tarihinde mevlit yegin tarafından

  rusya ukrayna belarus gıbı yerlerde calısmak ısdıyorum meselegım mekanık celık kondıksyon ustasıyım tank celık formenlıgı yapdım borucu ekıp baslıgı yapdım calısdıgım ulkeler rusya turkmenıstan ve arnavutlukdur ısci ve ekıp kaynakcı arıyan fırmalar bu telden ulasa bılırler 05344833430 saygılar

 • 22 Ekim 2013 tarihinde zeynel tarafından

  Amerikada 25 sene ikamet etmis biriyim iyi seviyede ingilizcem var cep 0536 660 3739

 • 22 Ekim 2013 tarihinde halil ibraahim kaya tarafından

  yurdisinda fanyas koro mermer ustayim yurdisinda calismak istiyorum 5 sen rusyada calistim

 • 23 Ekim 2013 tarihinde yunus avcı tarafından

  selam ben 1986 doumlu 20 senedir elektirik kaynak ustasıyım işyerim vardı kapattım yurt dışında kaynak işi arıyorum belgem var

 • 23 Ekim 2013 tarihinde yunus avcı tarafından

  selam 1986 doumlu 20 senelik elektirik kaynakcısıyım işyerimvardı yeni devrettim yurdışnda calışmak isterim belgem var tel 0537 292 92 52

 • 23 Ekim 2013 tarihinde mustafa erişmiş tarafından

  ben çati ustasıyım 10 senedir bu iş yapıyorum 0546 910 00 63

 • 23 Ekim 2013 tarihinde alp algül tarafından

  32 yıllık konut inşaatlarında şantiye şefi ve proje müdürü olarak görev yapan şantiye deneyimli mimarım..yurt dışında ailemle birlikte gitmek şartıyla görev almaya hazırım..saygılar..0532 612 31 16

 • 23 Ekim 2013 tarihinde mustafa tarafından

  Kaynakçı olarak 13 yıldırçalışmaktayım imalatçı olarakçalışmaktayım yurt dışına gitmek istiyorum saygılar 5392330514

 • 24 Ekim 2013 tarihinde abidin duman tarafından

  Alci boyociyim sibiryave moskovada dort sene calistim yurt disinda calismak istiyorum tel.0541 343 98 73

 • 24 Ekim 2013 tarihinde Anonim tarafından

  benim 3 yılık yortdışı deneyimim var kozeyırakta dıhuk erbil de gürbağ inşaatta elektirikçi olarak görev aldım körtçem çok iyidir çok oyumluyum işede ihtiyacım var hakkaride otoriyurum bana telefunla geri dönüş yapılırsa sevinirim saygılar 0543 365 14 50

 • 25 Ekim 2013 tarihinde gokhan berber tarafından

  yas33 yurt disinda calismak istiyrm mesleyim boyacilikti ama biraktim suan ise celik konduksyon isinde calisiyorm saglam bir sirketle yurt disinda calismak istiyorum her iki iside yaparim hangisi cazip gelirse calisirim 05462809280 bana ulasabilceniz telefonum

 • 25 Ekim 2013 tarihinde fatih özdemir tarafından

  bende 22 yıldır ankara pastanesinde yetiştim kendi kariyerime daha üst seviyelere çıkarmak için yurt dışındaki iyi ottellerde çalışıp farklı tatları sunmak istiyorum benimle iletişime geçin özellikle rixos otelleri yurt dışına götürüyor bilen varsa yardımcı olabilirmı telefonum 05367307604 yardımcı olursanız sevinirim

 • 25 Ekim 2013 tarihinde Anonim tarafından

  yurt dışında şirketlerde çalişmak istiyorum tır kamyom lobet fark etmez. yurt dışında kalmak için hiç bir engelim bulunmamaktadır saygılar.05445182119

 • 25 Ekim 2013 tarihinde hamit tarafından

  10 yıllık ekskavatör opr. yurt dışında çalışmak istiyorum 0533 058 48 61

 • 25 Ekim 2013 tarihinde ali acar tarafından

  13 senedir kaynakcılık yapıyorum cekırdekten yetısmeyım ve gurcıstanda ıs arıyorum 0545 349 02 19

 • 25 Ekim 2013 tarihinde Anonim tarafından

  haci topac 29 sen tekd çalşdm yen mosvdn 1 yil calşdm şandy eldrkcdm sikort isdmyorm iş girmden ayn samnd kepci ve dunrcimd şirkm hr zman faidalmdr tel 05335403466

 • 26 Ekim 2013 tarihinde ahmet tarafından

  kaynakcıyım yurt dışın da calışında libyada kaynakcı olarak calıştım yurt dışınbda calışmak istiyorum şirketlerde kaynakcılık yaptım

 • 26 Ekim 2013 tarihinde ahmet tarafından

  libyada kaynakcı olarak cakıştım 05384101526

 • 26 Ekim 2013 tarihinde chefff tarafından

  Merhaba 1978 dogumluyum italyan makarnalar salatalar pizza cesitleri sicak sulu yemekler doner iskender alakart ve fast food konusunda tecrubeliyim kendime ait special urunlerimde mevcut calistigim yerin cirosunu kisa surede yukarilara cikarma garantisini veriyorum yurt disi tecrubem ve pasaportum var yurt disinda acil is ariyorum irtibat icin 0542 2135807 nolu numaraya mesaj atabilirsiniz

 • 27 Ekim 2013 tarihinde ali tarafından

  oto,işmakinası,hernevi boyasını 15 yıllık tecrubemle yapıyorum çeşitli firmalarda çalıştım yurt dışında çalışmak istiyorum saygılar.05352061331

 • 27 Ekim 2013 tarihinde Muhammet tarafından

  24 yasindaym elk.teknisyeniym,kumanda otomasyon ve tesisat isleri yapiyorum
  (0542 332 89 13

 • 27 Ekim 2013 tarihinde Anonim tarafından

  erkan

 • 28 Ekim 2013 tarihinde ahmet tarafından

  yutdıslarında stfa ve argede calıştım kademe formenıydım tırve kamyon da kunanıyorum meslek faketmez ekmek parası

 • 28 Ekim 2013 tarihinde ömer tarafından

  gazalti elektronik oksijen kaynakcisiyim is ariyorum 13 yillik tecrube var 05356289257

 • 28 Ekim 2013 tarihinde muhammet tarafından

  Ûc yil libyada boya ve alci isinde calistim tekrar yurt disinda calismak istiyorum 05449332151

 • 28 Ekim 2013 tarihinde mehemt tarafından

  kaynakcıyım gaz altı elektirik kaynagi kullanıyom yurt dişi yurt ici acil iş arıyorum yş36 tlf 05535344041

 • 28 Ekim 2013 tarihinde cengiz kaynar tarafından

  azerbaycanda iş arıyorum inşaat olur b sınıfı ehliyetim de var 0507 605 73 45

 • 28 Ekim 2013 tarihinde memet tarafından

  Kalıp demir taşöreniyim temmlden çatıya kadar ekibsıkıtm yok 05316647207

 • 28 Ekim 2013 tarihinde memet oguz tarafından

  15 yıldır kaba inşat taşörunuyumy enkanın agaoglunun sinpaşın torunların cihanın işini yapmışım araştırma bilirsiz

 • 28 Ekim 2013 tarihinde Ahmet tarafından

  Maddi durumlardan dolayı yurt dışında her türlü işte çalışabilirim daha önce dış cephe işinde çalıştım yaklaşık 15 ay tercihin dış cephe işidir 05078253285

 • 28 Ekim 2013 tarihinde fatma ispir tarafından

  souk meze ara sıcak türk yemek cesitleri yapıyorum 5 yıdızlı hotelde çalıstım yurt dısına gitmem icin engel yok yurt dısında calısmak istiyorum 542 813 05 19

 • 29 Ekim 2013 tarihinde dursun tarafından

  mrb 32 yasındayım 15yıllık loder operatoruyum yurtdısında calısmak ıstıyorum no 0537 389 09 60

 • 29 Ekim 2013 tarihinde hasan hayri mut tarafından

  dozer/kepçe/ve ağır vasıta şöförüm. yurt dışı deneyimim var yurt dışında çalışmak istiyorum ilgililerin bu telefonda aramasını rica ediyorum. 0 535 316 17 83 istanbul

 • 29 Ekim 2013 tarihinde ali paşa tarafından

  mrb oncelıkle hayırlı gunler ben yurt dısında calışmak ıstıyorum herhanqı bır deneyımım yok hızlı dınamık bırıyım daha once elektronık ısı yaptım herhanqı bır sıcıl kaydım yok yurt dısında ıs arıyorum ılgılenlerın ılgısıne 05331382144 tskler.

 • 29 Ekim 2013 tarihinde ali tarafından

  mobilyacıyım 1 yıl israilde çalıştım 1 yıl turkmenistanda calıştım israile tekrar gıtmek istıyorum 30 yıllık mobılyacıyım .0538 035 64 49

 • 29 Ekim 2013 tarihinde atilla tarafından

  agırvasıta şoforuyüm yurdışında calışmak istiyorum

 • 29 Ekim 2013 tarihinde Zafer tarafından

  Ben beton santirali operatörüyum 9yildir yurt disindayim 05368120244

 • 29 Ekim 2013 tarihinde cem tarafından

  iş arıyorum

 • 30 Ekim 2013 tarihinde murat fırat tarafından

  slm ben murat dekarasyon alanında alcı boyo ızalasyon catı ve dıyer ıslerde deneyımlıyım yur dısı tecrubem var azerbaycanda turk fırmalarıyla calısmak ıstıyorum ılgılılere duyrulur 0542 383 40 23

 • 30 Ekim 2013 tarihinde fırat tarafından

  ben yapı labaratarında calıştım elektrik elektronık mesleklisesimezunuyum yurtdişindacalışmak istiyorum 0530145198

 • 30 Ekim 2013 tarihinde davut tarafından

  slm 15 yıllık torna ve kaynak ustasıyım posapot var yurt dışında iş arıyorum 05433764275

 • 30 Ekim 2013 tarihinde oktay kurnaz tarafından

  15 senedır inssat işlerınde çalışmaktayım boya alçı dıs cephe kalama işlerini yapmaktayım 25 kişilik ekibimlen yurt dışına elaman götürecek fırmalarlan calısmak ısterım tel 05380449817

 • 30 Ekim 2013 tarihinde fahrettin tarafından

  yurdışında tekfende 7 yıl işmakinalarıve kamyon atölyasinde formenlik yaptım 4 yıl yamatada rusya sibirya bölgesinde tamirve bakım atölyesinde formenlik yaptım iş bitimi türkiyedeyim iş arıyorum saygılarımla tel 0536 993 55 35

 • 30 Ekim 2013 tarihinde ramazan karageçili tarafından

  Ben

  1993 den buyana çekirdekten yetişmiş mobilyaciyim ve 4 yil idarecilik te yaptim yurt dişinda çalişmak istiyorum ilginize

 • 31 Ekim 2013 tarihinde Fevzi tarafından

  Suudi arabistanda 22 yıldır kesintisiz calısıyorum neredeyse 2.watanım sayılır her konuda burokrasi is olsu her is yapabilirım tesekkurler.05326227253.

 • 31 Ekim 2013 tarihinde hüseyi tarafından

  traktör şöförüyüm 05427931543 yurt dısında calısmak istiyorum

 • 31 Ekim 2013 tarihinde yasin tarafından

  11 yıldır beton santral operatörüyüm iş arıyorum 05443308718

 • 31 Ekim 2013 tarihinde mehmet mete tarafından

  fayans karo işlerını yapmaktayım banım işe ihtıyacım var

 • 31 Ekim 2013 tarihinde mehmetmete tarafından

  uzakdiyarlardan_41@hotmail.com
  fayans karo işlerıyle oğraşıyorum işe ihtıyacım var
  sigortalı iş arıyorum işçiya ihtıyacı olan benı arasın

 • 31 Ekim 2013 tarihinde erdem tarafından

  rusya veya gürcistanda iş arıyorum izolasyon ve boyacılıktan anlıyorum 05532377472

 • 31 Ekim 2013 tarihinde mehmet akkus tarafından

  16 yıldır elektirik ve gaz altı kaynakcısıyım acil işe ihtiyacim var saygilarım latlf 05535344041

 • 01 Kasım 2013 tarihinde sezer tarafından

  eskavatör operatöruyum ehlıyetım var yurt dısında ıs arıyorum 05416671180

 • 01 Kasım 2013 tarihinde mehmet ispir tarafından

  ırak ve rusyada seramik ustası oıarakcalıştım

 • 01 Kasım 2013 tarihinde erol tarafından

  20 yıldır inşaat işleriyle uğraşıyorum alçı dekorasyon boya yalıtım zemin kaplama duvar bölme epoksi zemin bakımı kendi sınıfımda çözemiyeceğim sorun yok 3 kişilik ekibimle yurt dışı işlerinde bize ihtiyacı olanlar arasın.05368347207

 • 01 Kasım 2013 tarihinde turgut arslan tarafından

  pvc sistemleri ve prefabrik ev villa çelik kontrüksiyon gibi işlerde deneyimi olan birisiyim lise mezunuyum 3 kişilik ekibimle size en iyi şekilde hizmet sunmak isterim tel:05345431984

 • 01 Kasım 2013 tarihinde adem karaman tarafından

  adem karaman yurt dışında calışmak istiyorum 25 yıllık tercübem var alakart dabölot yemek ceşitleri yaş 42 yurt disında calışmak icin hic bir enkel yok tel 05338367734 aşcıyım işine sadik biriyim işini seven yurt dışında calişmak

 • 01 Kasım 2013 tarihinde adem karaman tarafından

  yur dışında calışmak istiyum dabölot alakart piza cesitleri ve 25 yıllık tercübem vvar suanda kktc aşcı bası olarak calışıyorum tabülöt üzerine özel bir okolda bana ulaşmak icin tel 05338367734 adem karaman

 • 01 Kasım 2013 tarihinde İsim tarafından

  abdurrahman 15 yıldır harfiyat şöförüyüm yurtdışında calışmak isdiyorum tl 0543 834 00 13

 • 01 Kasım 2013 tarihinde abdurrahman tarafından

  15 yılık harfiyat şöförüyüm yurtdışıda çalışmak isdiyorum

 • 01 Kasım 2013 tarihinde hüseyin mehmet tarafından

  2 kalıpçıyız vede demir ustası hüseyin ve mehmet iş arıyoruz 05434652687

 • 01 Kasım 2013 tarihinde hüseyin mehmet tarafından

  2 kalıpçıyız vede demir ustası hüseyin ve mehmet iş arıyoruz 05434652687 & 05452131430

 • 01 Kasım 2013 tarihinde serdal yıldır tarafından

  12 yıldır beko eksvator kullanıyorum yurt dışı işi arıyorum ehliyetim g eksvator saygılarımla

 • 01 Kasım 2013 tarihinde serdal yıldır tarafından

  12 yıldır beko eksvator kullanıyorum yurt dışı işi arırıyorum ehliyetim g eksvator saygılamla 0538 299 34 81

 • 01 Kasım 2013 tarihinde İsim tarafından

  27 yıllık altyapı,konut,çelik montajı deneyimli Topoğrafım.acil iş arıyorum.0 532 5654551

 • 01 Kasım 2013 tarihinde Muharrem MALÇOK tarafından

  27 YIL DENEYİMLİ ALTYAPI,KONUT,ÇELİK MONTAJI DENEYİMLİ TOPOĞRAFIM.KİLİT PARKE BORDÜR DÖŞEME EKİBİMDE MEVCUTTUR.GEREKİRSE GÖTÜRÜ İŞTE YAPABİLECEĞİM MESLEĞİMİ YAPABİLECEĞİM İŞ ARIYORUM

 • 02 Kasım 2013 tarihinde İsim cafer çolak tarafından

  1970 doğumluyum, 20 yıllık ekskavatör operatörüyüm yüksek maaşlı yurtdışına ihtiyacım var. Teşekürler

 • 02 Kasım 2013 tarihinde saban coban tarafından

  selam ben saban coban mobılya tasarım ustasıyım alcıpan vs ınce ısler teknık eleman ekıbım var seyhat engelım yoktur ekıbıme ıs arıyorum 0536 592 39 97 komodor.79@hotmail.com selamlar

 • 02 Kasım 2013 tarihinde cengiz yılmaz tarafından

  mobilya ve akrilik tezgah ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum 0532 567 29 72

 • 02 Kasım 2013 tarihinde ismail aksu tarafından

  seramik ve mermer ustasiyim azerbaycan veya rusyada calismak istiyorum tel 05443243861

 • 02 Kasım 2013 tarihinde erdem ilhan tarafından

  5 yıldır çeşitli kurumlarda aşcılık yapıyorum ama aldıyım ücret yetmiyor işe ityacım var saygılerımla

 • 02 Kasım 2013 tarihinde erdem ilhan tarafından

  5 yıldır çeşitli kurumlarda aşcılık yapıyorum ama aldıyım ücret yetmiyor işe ityacım var saygılerımla 5301142768

 • 02 Kasım 2013 tarihinde arif düzgün tarafından

  celik montaj ustasıyım ırakta ve rusyada calıştım gazaltı elektirik kaynakcısıyım acil işe ihtiyacım var 0541 354 80 81

 • 02 Kasım 2013 tarihinde engin dursun tarafından

  slm ben engin 25 yasında mobilya boyacısıyım kayseride oturuyorum vernik renk mat lake atabilirim tel 0541 717 40 38

 • 03 Kasım 2013 tarihinde hamit üner sivas tarafından

  27 yaşındayım 15 yıldır kaynak çıyım 5 yıldırda alümünyum küpeşte işleri yapıyorum yurtdışında becerilerimi göstermek istıyorum eğer elemana ihtiyacınız olursa sizinle çalışmak isterim selamın aleykum tl 0543 667 07 58

 • 03 Kasım 2013 tarihinde dede bozkurt tarafından

  libyada ve rusyada.kazakıstanda calıitım kulmanyacagım arac yoktur harffiyatta inşaatta beton santıralında sizinle calışmak istıyorum saygılar acil… tel 05363119453

 • 03 Kasım 2013 tarihinde necati ayyıldız tarafından

  30 yıl deneylı demir dograma ve celik catı ustasıyım yurt dışında acil iş aramaktayım 05362913816

 • 04 Kasım 2013 tarihinde berkan gündoğdu tarafından

  iş makineleri operatörüyüm ön lisans mezunuyum acil işe ihtiyacım var 05532881100

 • 04 Kasım 2013 tarihinde ertuğrul darcaboğaz tarafından

  25 yıllık elekrikçiyim sudi arabistan ve arabistanda çalıştım fabrika montajı ve vardiya elektriğine fabrikada çalıştım bobinaj soğutma sistemleri ve esturman cihaz montajı ve otomatik vana tamiri kalibrasyonu. 05468080004

 • 04 Kasım 2013 tarihinde ilhan kara tarafından

  9 yıllık aluminyum dış cephe ve aluminyum dograma tecrubem vardır nahçivanda calıştım. 0535 333 47 74

 • 04 Kasım 2013 tarihinde yakup duvar tarafından

  tecrübeli beton santral oparatörüyüm,yurt dışında çalışmak istiyorum ilgili firmalar 05068686270,

 • 04 Kasım 2013 tarihinde mursel tarafından

  Slm ben elektir ark kaynakcisiym 5073438821

 • 04 Kasım 2013 tarihinde isa bayrak tarafından

  bursada yaşıyorum 15 yılsır rot ve balans işi yapıyorum imkanlardan dolayı iş yeri açamıyorum imkanı olan arkadaşla iş kurmak istiyorum 05356855372

 • 05 Kasım 2013 tarihinde ERDAL tarafından

  MERHABA 8 YILDIR ÇEŞİTLİ KURULUŞLARDA BETON SANTARALİVE FORMENİ OLARAK ÇALIŞTIM THBB LİĞİNDEN SERTİFİKAM VARDIR YURT DIŞI DENEYİMİ VARDIR BETON SANTARAL ARZA VE TAMİRİNDEN ANLARIM 05372500461 TELEFON NUMARAM

 • 05 Kasım 2013 tarihinde sedat tarafından

  ben su tesisatçısıyım yurdışında çalışmak istiyorum 0542 460 28 10

 • 05 Kasım 2013 tarihinde nebi dokumacı tarafından

  1 yıldır yurt dısıda calısıyorum kaynakcıyım iş arıyorum lutfen yardımcı olurmusunuz 0542 744 68 27

 • 05 Kasım 2013 tarihinde YAŞAR COSKUN tarafından

  EKSKAVATÖR(BEKO) OPERATÖRÜYÜM YURT DISINDA IS ARIYORUM

 • 05 Kasım 2013 tarihinde durdu kuru tarafından

  Lastikli.hmk.ket.opt.yüm.yurt dışında çalışmakisdiyorum.05357345914

 • 06 Kasım 2013 tarihinde mehmetakbulut tarafından

  mobılya ustasıyım yurt dısında eleman almak ısteyen bılgı versın 10 yıllık deneyımım var 05075210351

 • 07 Kasım 2013 tarihinde osman tarafından

  Slm ben on yılık aşçıyim

 • 07 Kasım 2013 tarihinde bekir tarafından

  mrh 14 yıldan beri inş işinde alçı boya mantolama işi yapıyouz yurt dışı tecrubemiz var ekip olarak 0539 914 78 18 ulaşa bilirsiniz

 • 07 Kasım 2013 tarihinde çelebi içbudak diyor ki tarafından

  ben asfalt formeni çelebi içbudak 8 yıllık tercübem var ekibim hazır 05445561126

 • 07 Kasım 2013 tarihinde Turan tarafından

  Merhaba ben turan 51 yaşındayım Dış cephe montalama ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum. Numaram 0537 501 59 84

 • 07 Kasım 2013 tarihinde recep kara tarafından

  alçı boya kartonpiyer ustasıyım yurtdışında sağlam şirketlerde çalışmak durumu olursa çalışmayı düşünürüm 3 yıllık pasaportum var yurtdışına gitmek istemem türkiyede neyapsak aynıtas aynı hama belki yurt dışında hakkımızı alırız 05466028394

 • 07 Kasım 2013 tarihinde mehmet ali tarafından

  18 yıllık eskavator iş makinesi oporotoruyum yurt dışı bir engelim olmaksızın tecrubeme ve oporotorlugume güveniyorum acil iş arıyorum 05071461534

 • 07 Kasım 2013 tarihinde yunus abay tarafından

  duvar ustasıyım şu an işsizim yurt dışında çalıştım tecrübem var ustaya ihtiyacı olan kişilerin aramasını bekliyorum bilecikte oturuyorum 05432675437

 • 07 Kasım 2013 tarihinde İsim tarafından

  irfan kay 25 yıllık cıraklıktan yetişme sanatkarım bu zaman icinde 13 yıl ticari faaliyetim oldu iş tecrübem sıhhi tesisat.yağmur ve atık su tesisatı işleme tesisat aksesuarları montajlama kombi ve radyatör montajı yerden ısıtma hidrafor sistemi kurma kırom depo montajı uygulamasıyla calışmaktayız 07 10 1970 ordu dogumluyum yurt dışında calışmak istiyorum 0 532 163 09 66

 • 08 Kasım 2013 tarihinde tansel tarafından

  18 yasındayım 4 yıl tarım makina imalatında gazaltıkaynakçısı olarak çalıstım kalfalık belgem var yurtdısında calısmak istiyorum 05412387396

 • 08 Kasım 2013 tarihinde ERDAL tarafından

  restifikalı beton santaral po olarak 8 yıldır op çalışıyorum iş arıyorum 5372500461

 • 08 Kasım 2013 tarihinde kenan atay tarafından

  mrb 10 yıllık alçı ve kara sıva ustasıyım ekibim ve makinamla ik arıyorum

 • 08 Kasım 2013 tarihinde İsim tarafından

  kalıpçı ustasıyım şu anda boşum işe ihtıyacım var sizle çalışmak ısterım mumkunse şimdiden olumu olumsuz teşekkür ederım tel no 05317372116rize ardeşen şenyamaç mo 39 muhammet uyğur …referans cen group inşşaat rusya nobosibirsk..ayrına birçok imar yurt inşaatlari

 • 08 Kasım 2013 tarihinde ismail yigit tarafından

  eksavator öperatoruyum 533 568 58 77

 • 09 Kasım 2013 tarihinde emin tarafından

  slm ben berberim sizinle çalışmak isterim

 • 09 Kasım 2013 tarihinde adem karaman tarafından

  yurt dışında calışmak istiyorum aşcıyım tabülut ve alakart ustasıyım iyi ve dürüst insanlarla lalışmak istiyum adem karaman tel 05338367734 bütün ustalık belkelerim mevcutdur hic bir engel yoktur kitmem icin saygılarımla adem usta

 • 09 Kasım 2013 tarihinde ŞABANKOS ARTVINLIYIM tarafından

  AŞÇİYIM SIRKETLEDEÇALIŞTIM CEZAYIR RUSYA ALBAYRAKTA 1000 15OO KAFASITESINDEYEMEK YAFABILIRIM 05352626479

 • 09 Kasım 2013 tarihinde aydoğan duran tarafından

  işverenlerin dikkatine merabalar efendim ben 12 yıldır inşaat camiasındayım ve bıranjım fayans ve kalebodur üzerine 9 yılımı döşeme yaparak 3 yılımıda taşıronluk yaparak sürdürüyorum rusya bergamadada 1 yıl formenlik yaptım işciyi nasıl çalıştıracağımı çok iyi biliyorum yurtdışında çalışmayı çok istiyorum FİRMALAR 05392537568

 • 09 Kasım 2013 tarihinde ORHAN SEYITOGLU tarafından

  ORHAN SEYITOGLU
  17 YILIK TASARON KALIP DEMIR BETON INSA ETMEKTEYIM 9 YILDIR KUZEY IRAKTA BC GURUP FALKON SALLAHADIN HOLDING VESAYEREN SIRKETLERDE ALDIGIM PIROJELER ZAMANLI SURECTE BASARIYLA BITIRMISIM YURDISI NERE OLURSA FARKATMEZ 05342564063 FAXS 0750 304 93 32

 • 09 Kasım 2013 tarihinde ali ihsan güngör tarafından

  tabldot ve alacarte ustasıyım özellikle türk mutfağı ve sulu ev yemekleri konusunda uzmanım yurtdışında toplu yemek işinde çalışmaya gidebilirim 05418984453 numaralı telefondan ulaşabilirsi,niz

 • 09 Kasım 2013 tarihinde nihat şenocak tarafından

  yuim
  rtdışında topoğraf olarak çalışmak istyorum arazıde her türlü işi yaparım ekıpleri yönlendıririm 3 yılık topoğraflık tecrübem var tekliflerinizi bekler

 • 09 Kasım 2013 tarihinde mehmet tarafından

  selm ben mehmet seramik ustasıyım15 yıl tecrübem var yurt dışında dubaide çalıştım 05373501894

 • 09 Kasım 2013 tarihinde hasan kurt tarafından

  25 yıldır taksi dolmuş şöförüyüm bu işleri hep ankarada yaptım ehliyetim agır vasıta şöförlügüm çok saglamdır yur dışında iş arıyorum tel 05325971129

 • 09 Kasım 2013 tarihinde Köksal Zengin tarafından

  Azerbaycan-Baküde harita mühendisliği son sınıf öğrencisiyim ve mezun olduktan sonra Azerbaycanda yaşaöayı düşünüyorum.Mümkünse baküde değilse azerbaycanın diğer sehirlerinde çalışabilirim saygılarımla… 0099 451 599 54 61

 • 10 Kasım 2013 tarihinde cüneyt tarafından

  merhaba efendim ben 25 sene mobilya ustasıyım ve yurtdışında çalışmak için mobilya işi arıyorum 05462201106

 • 10 Kasım 2013 tarihinde aytaç kenç tarafından

  elektrik ve sıhhi tesisat ustasıyım alanımda terminasyon işlerinde uzmanım,termik santrallerde avm otel okul toplu konut gibi yurt dışı ve meslek tercübem ilgili merci ve kurumların dikkatine,05369749282tlf,

 • 10 Kasım 2013 tarihinde salihaslan tarafından

  slm baklava ustasiyim yurtdişindan iş ariyorum nomaram .05318249479

 • 10 Kasım 2013 tarihinde eray erdogan o533 0321715 tarafından

  ben altyapı ve yol sanat yapı uzmanıyım yurt dısında ozellıkle rusyada calısmak ıstıyorum cıddı fırmalardan teklıf beklıyorum

 • 10 Kasım 2013 tarihinde eray erdogan o533 0321715 tarafından

  ben altyapı ve yol sanat yapı uzmanıyım yurt dısında ozellıkle rusyada calısmak ıstıyorum cıddı fırmalardan teklıf beklıyorum
  05330321715

 • 10 Kasım 2013 tarihinde zıya tarafından

  15 yıldır ınsaattya kalıpcı usdasıyım yurtdısında yuksek maaslı olursa calısmak ıstıyorum 5534129791

 • 10 Kasım 2013 tarihinde durmuş amaçlı tarafından

  daha önce romanya rusya bulgaristan,da depa amirligi yaptım şuan itibarıylada türkiye,de izmir,de koç holdingde satış pazarlama yapıyorum acilen iş arıyorum

 • 10 Kasım 2013 tarihinde Anonim tarafından

  kasap arayan şirketler varsa arayabilirler 05377963333 yurt dışında çalışmak isterim yaklaşık 10 yıldır kasaplık yapıyorum
  DOĞAN…

 • 11 Kasım 2013 tarihinde kadir köse tarafından

  Slm hafriyat konusunda 25 yillik deneyimim var yurt disinda calismalarim oldu ilgili firmalarin dikkate almasini diliyorum.05435086532 saygilarimla

 • 11 Kasım 2013 tarihinde erol pullu tarafından

  Slm ben canakkaleden erol eksvatör loder csb operatoruyum makinalar uzerinde 25 yillik deneyimim var bunyeniz dahilinde yurt disinda calismak istiyorum tel no:0542 688 0181 saugilarimla

 • 11 Kasım 2013 tarihinde ercan tarafından

  klima ustasıyım yurt dışı çalışabilirim tlf 05376817890 ercan usta

 • 11 Kasım 2013 tarihinde fevzi yıldırım diyorki tarafından

  kaynakçıyım yurt dısında calımak istiyorum gaz altı kaynagı varise iseihtiyacım var bana bu numaradan ulaa
  sın 05378128431 aliagda bir cok sirketlerdr calıstım ilginize tesekkur ederim

 • 11 Kasım 2013 tarihinde kazım türkmen tarafından

  28 yıllık mobilyacı usatasıym imalat boya cila ve montaj her departmandada iyi çalışkan iş ahlakına sahip bir kişiyim acil yurt dışında iş arıyorum saygılar tel 05346297017

 • 11 Kasım 2013 tarihinde keramettin özleyen tarafından

  mekanik tesisat ustasıyım yurdışında çalışmak istiyorum kurumsal firmalarda saygılarımla05446958486

 • 11 Kasım 2013 tarihinde keramettin özleyen tarafından

  mekanik tesisat ustasıyım kuramsal firmalarda yangın sistemleri geberit ppr pimaş mobil petek tesisatı resim okurum

  saygılarımla

  05446958486

 • 11 Kasım 2013 tarihinde seyfettin cagman tarafından

  kaynakçıyım yurt dışı tecrubem vardır 14 yıl uyraynada çalıştım dil sorunum yoktur beş yılda kalfalık yaptım ilgilenenlere guyurulur saygılar

 • 11 Kasım 2013 tarihinde seyfettin cagman tarafından

  kaynakçıyım yurt dışı tecrubem vardır 14 yıl uyraynada çalıştım dil sorunum yoktur beş yılda kalfalık yaptım ilgilenenlere duyurulur saygılar 05375530738

 • 12 Kasım 2013 tarihinde İsim tarafından

  Ben ramazan eslavatör,jsb ve loder oparötörüyüm yurt dışında çalışmak istiyorum iş konusunda sıkıntı yok yurt dışına uyumlu biriyim ülke fark etmez ilgilenen olursa sevinir ım tlf (05442507590)

 • 12 Kasım 2013 tarihinde ramazan avcı tarafından

  Eskavatör oparötörüyüm yalnız jisbi ve loder de kullanıyorum yurt dışında çalışmak istiyorum 05442507590

 • 12 Kasım 2013 tarihinde kadir uysal tarafından

  Ben alci siva iscisiyim usta degilim yurt disinda calismak istiyorum

 • 12 Kasım 2013 tarihinde kadir uysal tarafından

  Ben alci siva iscisiyim usta degilim yurt disinda calismak istiyorum yasim 22 askerligimi yaptim 0534 650 27 49

 • 12 Kasım 2013 tarihinde Aydın GÜLGÖNÜL tarafından

  tadilat dekorasyonda tecrübeliyim suudi arabistan ve diğer ülkelerde formen yada gerekli bölümlerde çalışmak isterim. saygılarımla. 0 532 661 75 53 aydingulgonul@hotmail.com

 • 12 Kasım 2013 tarihinde Fevzi ARSLAN tarafından

  Ben 47 yaşındayım 22 yıldır kesintisiz Suudi arabistanda çalışyorun Arapça İnglizce ve Turkçe dillerini hakim.
  şimdi Turkiye’de yıllık izinimi kullanıyorum.

 • 12 Kasım 2013 tarihinde İsim tarafından

  Fevzi ARSLAN 47 yaşındayım 22 yıldır kesintisiz Suudi arabistan’da hala çalışmaktayım.şuanda Turkıyede yıllık izinimi kullanıyorum. memleketin her yerini iyi bilen ayni zamanda herhangi bürokrasi işlerinde deneyimli tecrübeli.Turkçe Arapça İnglizce filipince dillerine hakim.MOB:
  05326227253

 • 13 Kasım 2013 tarihinde mustafa kızılok tarafından

  ben jcb loder yukleyıcı işmakınası öporatörüyüm belgem var askerlıgımı yaptım 0530 495 3419

 • 13 Kasım 2013 tarihinde suat karakaş tarafından

  volvo işmakinasında calısıyorum gürcistanda calısmak ıstıyorum elaman arayanlar 0530 112 45 40 bu numaradan araya bilir.

 • 13 Kasım 2013 tarihinde ali öztürk tarafından

  kaynak ve tornacı usta emekliyim yur dısı iş arıyorum düzce 5317065795

 • 13 Kasım 2013 tarihinde abit karakoyun tarafından

  ben mobilya dekoras yon işin de çalışı yorum işim de iyim dir severek yapı yorum ustayım mobilya konusun da yapamıycam iş yoktur yurt dışında çalışmak istiyorum 10 yıllık pasaportum falan hazır ilgilenen varsa bunumaradan ulaşa bilir siniz bana 05321726014

 • 14 Kasım 2013 tarihinde a-ihsan karaman tarafından

  mekanik ve sıhhi tesisat ustasıyım ayrıca çatı işleri yapıyorum yurtdışı tecrübem var Libya ve cezayirde çakıştım usta ve formen olarakyurt dışında çalışmak istrim saygılar, gsm0535-856-85-07

 • 14 Kasım 2013 tarihinde ibrahim çifći tarafından

  Grayder 120 M ve 140 m ve beko loder makine kullaniyorum 05078201606

 • 15 Kasım 2013 tarihinde BURHAN tarafından

  TÜRK MUTFAĞI AŞÇISIYIM ELİ HIZLI VE ÇOK PRATİK VE YARATIÇILIK YETENEĞİM VAR IZGARA USTASIYIMDA HER BRANJDA ÇOK DENEYİMLİYİM….yurt dışı engelim yok tur ilginize teşekürler…05350234901

 • 15 Kasım 2013 tarihinde İsim tarafından

  ben 36 yasında demır dograma ferforje celık kontruksıyon ustasıyım boru montajındanda anlarım kuzey ırakta daha once gurbag ınsaat sırketınte 1.5 yıl calıstım yurt dısında calısmak ıstıyorum tel 05432744540

 • 15 Kasım 2013 tarihinde kasım agca tarafından

  Eskavator oparatorüm e g sınıf ehliyetim var iş ariyorum cep 05439496034

 • 15 Kasım 2013 tarihinde Yücel diyorki tarafından

  ben 39 yaşındayım 5 yıl sürekli torna,tesviye ve kaynak işlerinde çalıştım. daha sonra inşaat dekorasyon boya badana uygulama işlerini meslek halinde yapmaktayım. yurt dışında hiç çalışmadım ancak yurt dışında faaliyet gösteren firmalar bu yönde tercih ederlerse yurt dışında çalışmak istiyorum. tel.05307763939

 • 16 Kasım 2013 tarihinde metin koçak tarafından

  ben 25 yıldan fazladır yurt dışı ve yurt içinde beton santrali operatörlüğü yaptım arapça-ingilizce-azerice bilirim lise mezunu olup yurt dışında çalışmak istiyorum tel 05447645005

 • 16 Kasım 2013 tarihinde kasım yıldız tarafından

  mrb ben 1982 doğmluyum alçı kara sıva ustasiyım yurt sışna çalışmak istiyorum 05399324514

 • 16 Kasım 2013 tarihinde Savaş kurtbas tarafından

  Lastikli loder.jbc.eskavetor operatoruyum 14 senedir bu isteyim afganista da calistim kars ddy tiflis tren hattinda calistim ve yurtdisinda calismak istiyorum tel 0532 157 36 03

 • 17 Kasım 2013 tarihinde hasan tarafından

  boya ve alcı ustasıym e05398521434kibnde vr iş arıyrm

 • 17 Kasım 2013 tarihinde seyithan caldlran tarafından

  kayak ustaylm is arlyorum yartlmcl olursanlz sevinirim 05356025343.bu nkmaradan ulasa bilrsiniz

 • 18 Kasım 2013 tarihinde ALİ GÜVEN tarafından

  yurtdışında calışmak istiyorum elektrik ustasıyım 23yıllık yaş 40 daha önce yurtdışında calışmadım ilk olacak kısmet olursa 05372908437

 • 18 Kasım 2013 tarihinde faruk tarafından

  ben tesisat ustasıyım mekanik-pprc-pvc-bakır-montaj gibi hertürlü tesisat işinde profesyonel ustayım 32 yaşındayım yaklaşık 3 yıl yurtdışı deneyimim var yurt dışında iş arıyorum 537 381 45 69

 • 18 Kasım 2013 tarihinde hüseyin tarafından

  deneyimli ahşap ve demir doğrama ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum 0537 410 79 01

 • 18 Kasım 2013 tarihinde İsim tarafından

  engin eski 17 kasım 2013 30 yıllık gerek oto boya weinşaat iç boya tcrübemle rusya belarus ukryna gibi ülkelerde çalışmayı arzuluyorum yaşım 50 not şantiyelerde ahçı yardımcısı veya garsonluk ypabilirim yükseklik korkum olduğundan dış cephede çalışamam saygılarımla telefonum 0534 875 45 57

 • 19 Kasım 2013 tarihinde ali çar tarafından

  merabalar ben daha once sızınle calıstım gene calısmak ıstıyorum turmenıstanda unuvestede ve envede ısaatında calıstım gene sızınle calısmak ıcın basvuruyorum benı enkısazamanda armanızı temelıederım mesleyım alcı ve boya ekıpbımde var hepsı de kalıtelı ustalarımız sızlerle caısmak ıcın aramanızı temelı edırım saygılarla cep,05417451538 aramanızı beklıyorum saggılarımla

 • 19 Kasım 2013 tarihinde fatih tarafından

  eskavatör oparatöryüm yurt dışı iş arıyorum
  05308470754

 • 19 Kasım 2013 tarihinde ihsan baş tarafından

  uzun yılların verdiği tecrübelerimle sizlere faydalı olabileceksem 0534 591 0910 tel numaramdan konuşabiliriz. yurt dışı olması tercihimdir sanatıma güveniyorum ekim sorumluluğu üstlenebilirim.mobilya marangoz merdiven işleri. saygılar kolay gelsin.

 • 19 Kasım 2013 tarihinde mehmet şahin tarafından

  8 yıllık eskavatör ve loder operatörüyüm bekarım yurtdışında çalışmak için iş arıyorum saygılar 0541 443 00 98

 • 20 Kasım 2013 tarihinde volkan bıyıksız tarafından

  11 yıllık eskavator operatoyum ehliyetim var yol baraj boru hattı alt yapı gibi vs işlerde çalıştım yurt dışında çalşışmak istiyorum 0534 926 39* 81

 • 20 Kasım 2013 tarihinde İsim tarafından

  ben 40 yaşındayım 1982 yılından beli kaynakçılık yapmaktayım kendi iş yerim var artık artık kapatıp yurt dışında çalışmak istiyorum telfonum 05334138243

 • 20 Kasım 2013 tarihinde Anonim tarafından

  kartonpiyer stropiyer alçı boya söve yalı baskı işleri yapıyoruz ekip mevcuttur tlf.0537 338 03 09memet

 • 21 Kasım 2013 tarihinde ziya tarafından

  Selamlar. yurtdisinda calistim sifirdan demir celik fabrikasi kurduk. depo sorumlysu olarak da calistim, fabrikada da calistim,
  inşaat iskelesi imalatı Delik Delme Tezgahları calistm. Sizinle cok cok calismak istiyorum.05535071688

 • 21 Kasım 2013 tarihinde emirhan tarafından

  Ben masörum,
  7 yıllık masörum
  gerekli masörlük sertifikalarım var meb onaylı
  russıa ülkesinde yaşamak ve çalışmak istiyorum,
  0545,209,55,87

 • 21 Kasım 2013 tarihinde İsim tarafından

  garsonumyurtdışındaçalışmakistiyorum 05345725193

 • 21 Kasım 2013 tarihinde Anonim tarafından

  Demir doğrama kaynak ustasıyım 1983 doğumluyum daha önce gama tekfen yamanlar m sezgin inşaat firmalarda çalıştım yurtdışında çalışmak istiyorum saygılar 05413075541

 • 21 Kasım 2013 tarihinde yavuz tarafından

  deneyimli mobilya doğrama ustasıyım yurt dısı deneyimi ırak ,rusya. afrika, azarbeycan gibi ülkelerde calıstım yurt dısında calısmak istiyorum
  cep: 0536 386 75 74

 • 21 Kasım 2013 tarihinde ismail yalın tarafından

  selam ben iş makinası operatörü ismail yalın yurtdışından iş arıyorum 18 yıllık tecrübem var firmalara duyrulur 05432521004 saygılar

 • 22 Kasım 2013 tarihinde yusuf alim tarafından

  Yurtdışı isi için Loder operatör şoför olarak çalışmak istiyorum pasaport var

 • 22 Kasım 2013 tarihinde Toyli tarafından

  Merhabalar! Ben inglizce, rusca ve turkce dillerinde konusa biliyorum. Bilgisayarda calismayi cok severim. Keni ulkemdeki Turk universite mezunuyum,bolumum ise Uluslar arasi ticaret (ish yonetici, marketing, muhasebe vs.) yabanci ulkelerde calismak ve onlarin dilini de ogrenmek cok hosuma gider. Hayatimda basladigim isi yari yolda birakmayi sevmem… Ben sevdigim isde calismak istiyorum… Aramanizi bekliyorum 99365639036

 • 22 Kasım 2013 tarihinde Toyli tarafından

  Merhaba ben inglizce, turkce, rusca, turkmence dillerinde konusmayi ve bilgisayarda calismayi bilen biriyim. yabanci ulkelerde calismak istiyorum 99365639036

 • 22 Kasım 2013 tarihinde ahmet gulmez tarafından

  Ben fayansciyim dunyanin her yerinde calisirim. 05353142733

 • 22 Kasım 2013 tarihinde fikret güney tarafından

  ben 6 yıllık damperli kamyon şöförüyüm ayrıca aşcıyardımcılıgımdavar yurtdışındaiş arıyorum 33yaşındayım elim herişeyatkındır saygılar

 • 22 Kasım 2013 tarihinde İsim tarafından

  alçı alcıpan fayan işleri yapıyoruz ekip var urt dışında çalışırız

 • 23 Kasım 2013 tarihinde selahattin albayrak tarafından

  aşcı işi arıyorum yurt dışı

 • 23 Kasım 2013 tarihinde cuma altınparmak tarafından

  gazi antepliyim yurtdışında calışmak istiyorum lahmacun ustasıyım muracat telefon 05517189584,

 • 24 Kasım 2013 tarihinde emrah tarafından

  yurt dışında çalışabilir işini sahiplenen saygılı dürüst biriyim özel şöför yakın koruma işi yapabilirim 05335589491

 • 24 Kasım 2013 tarihinde ferdi tarafından

  ben kayseride 7 yıldır berberLik yapıyorum kaLfaLık beLqem var mesLeqimi en iyi şekiLde yurt dışında yapmak istiyorum aramanıza bekliyorum 05546726225

 • 24 Kasım 2013 tarihinde adil tarafından

  merhaba benim mesleğim yok ama yurt dışındaaa çalşmak istiyorum şantiye işlerin de ne iş varsa yaparım çok hızlı ve seri olarak işimi düzenle yapıp çalışırım ilginize çok teşekkür ederim cevabınızı en kısa zamanda bekliyorum numaram 05422861505

 • 24 Kasım 2013 tarihinde cüneyt tarafından

  mobilya ustasıyım yurt dışın da çalış mak isterim yaşım 35 2o senelik ustayım mobilya üzerinde yapamıyacam iş yokj tur

 • 24 Kasım 2013 tarihinde Oktay Şahin tarafından

  Ben bursada yaşıyorum yurt dışında çalışmak istiyorum.Meslegim çevre düzenleme kayrak taşı kaplama rüstik kaplama villa site çevre düzenleme teretuvar işleri ayrıyeten kilitli taş döşeme işleri yapıyorum eyer ilgilenirseniz telim..0532 747 61 66.Oktay Şahin.

 • 25 Kasım 2013 tarihinde ismail tarafından

  belili bi isim yok uygun gorurseniz sizinle calismak istiyorum 05423914616

 • 25 Kasım 2013 tarihinde yusuf sezgın tarafından

  ben elektrik formenıyım yurt dısında calışmak istiyorum 05308480103

 • 25 Kasım 2013 tarihinde GÜNGÖR UZAYIR tarafından

  SERTİFİKALI İNŞAAT KALIP DUVAR USTASIYIM İZMİRDE YAŞIYORUM YURT DIŞINDA ÇALIŞIRIM

 • 25 Kasım 2013 tarihinde hasan tarafından

  ben yüzme havuz veyapaykaya sauna ustasıyım yurdışında calışmak istiyorum 05354186817

 • 25 Kasım 2013 tarihinde zafer tarafından

  selam kalıpcı demırcı ekıbım var yurtdışından ış arıyoruz lıbyada iş yapdık 05344780131

 • 25 Kasım 2013 tarihinde İsim tarafından

  ben kepse opatörüyum suan da calışmıyom hertarafa calışırıö 05077187513

 • 25 Kasım 2013 tarihinde SERKAN SARI tarafından

  Merhabalar 14 yıllık damperli kamyon şöförüyüm yurt dışı SRC belgesi ve D sınıfı ehliyetim var sizinle çalışmak isterim 05353815626 aramanızı bekliyorum

 • 25 Kasım 2013 tarihinde mehmet tarafından

  MERMER MONTAJ CISIMI ARIYORSUNUZ YOKSA SERAMİKCİMİ OZAMAN BENİBULUN SİZE CEBİNİZDEKİ TELEFON KADARYAKINIM DETAYAGEREKYOK TECRÜBELİYİM YURTDIŞINDA 7 8 ÜLKEDEDE ÇALIŞTIM E HADİARAYIN KONUŞALIM TEL 05319325363

 • 26 Kasım 2013 tarihinde İsim tarafından

  slm benim asfalt ve mekanik ekibim var ekib ariyan firmalar 16 yıldır bu şileri yapıyorum tel 05347019060 05434481813

 • 26 Kasım 2013 tarihinde RECEP DANYILDIZ tarafından

  SERAMİK,DIŞCEPE MONTALAMA VE KAPLAMA,BOYAYADA SOĞUK DEMİRCİYİM YURTDIŞI TECRÜBEM VARDIR IRAK,MOOSKOVA,VE SOÇHİ DE ÇALIŞTIM İLGİLENEN FİRMALARA TEŞEKKÜR EDİYORUM TEL.0537 053 63 64 RUSYADA ÇALIŞAN FİRMALARIN İLGİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM…

 • 26 Kasım 2013 tarihinde mustafa yalım tarafından

  30 yıldır inşaat işleriyle ugraşıyorum baba meslegim sekiz yıl babamla birlikte 22yıldırda taşronluk yapıyorum adanada kaba inşaat ekip sıkıntım yok kaba işleri purojeye uygun teslim ederim refaran isterseniz talih inş. sertaş demir çelik. baytek ısıtma sogutma bu firmalar adanaını önde gelen firmalarıdır talih inşaata 6 yıl sertaşda 3 yıl son bir buçuk senedirde baytek ısıtma sogutmada çalışıyordum. (05462210611)

 • 26 Kasım 2013 tarihinde hakan tarafından

  mustafa abi adanada sana işmi yokta yurdışına çıkacaksın

 • 26 Kasım 2013 tarihinde abdullah altınsoy tarafından

  slm ben elektik ve gaz altı kaynakcısıyım 10 yıldır bu işin içindeiyim ve yurt dışına gitmek istiyorum tl 0507 190 23 00/ 0543 974 14 68 aksaray …

 • 26 Kasım 2013 tarihinde tahsin tarafından

  İnsaat ve yatili eleman olarak is ariyorm ne olsa yaparim 26 yas 05453297001 bek sayglar

 • 26 Kasım 2013 tarihinde aziz taşkeser tarafından

  30 yıllık tır şöförüyüm özelikle lovbet ve damper dorse yurt dışında çalışmak istiyorum 53 yaşındayım tlf 05436222061

 • 26 Kasım 2013 tarihinde turgut tarafından

  inşaat üzerine çok iyi sıva alcı örgü kalıp ilgileri bulunmaktadır ilgisi çeken ve ihtiyacı olan usta arayan firmalar yurtdışı yurt içi olarak çalışabilirim tel : 05386102997

 • 27 Kasım 2013 tarihinde y tarafından

  berber

 • 27 Kasım 2013 tarihinde abdullah demir tarafından

  kaynakçıyım yur dışında iş arıyorum yardımcı olurmusunuz

 • 28 Kasım 2013 tarihinde erhan tarafından

  5 senelik ekskavator oparatoruyum ve daha önce lıpya ve ırak ta calıstım ve yurt dısında ış arıyorum 05317001854

 • 28 Kasım 2013 tarihinde İsim tarafından

  çelik konstriksiyon demir doğramacı ustasıyım ekşibşmle yurt dışına iş bakiyorumz ingilizce arapça biliyorum gsm.05326531358

 • 28 Kasım 2013 tarihinde İsim tarafından

  jcb öperatürüyüm yurdışında çalışmak istiyorum 05304267142

 • 28 Kasım 2013 tarihinde şeyhmus ve oran tarafından

  şehymus bayrak loder operatoruyum ben orhan çiçek ekskavator operatoruyüm 5325919847 05375049441 iş aramaktayız

 • 28 Kasım 2013 tarihinde Tezcan tarafından

  Cep tel. : 05326064091
  Email : tzcngz@hotmail.com.tr

  1993 yılında babamın işi gereği ailece Suudi Arabistan’a yerleştik ilk ve orta öğrenimimi Riyad Türk İlköğretim Okulu’nda , liseyi Mehmet Akif Ersoy (Boyabat/Sinop) Lisesinde okurken lise 3′cü sınıf ikinci dönem okulu bıraktım , 31 ocak 2003 te askerlikten terhis oldum , tekrar Suudi Arabistan’a döndüm , 2010 da Dubai’ye yerleştim Türkiye’de Antakya ve Hatay bölgesinden doğal defne , zeytinyağlı GAR sabunu alıp Dubai’de kendi mağazamda satıyordum , kira bedellerinin aşırı artmasından dolayı mayıs-haziran ayında mağazayı devrettim ve 20 agustos 2013 te Türkiye ye kesin dönüş yaptım , ileri derecede ve çok iyi ARAPÇA biliyorum ayrıca İNGİLİZCE biliyorum .

  iPad’imden gönderildi

 • 28 Kasım 2013 tarihinde halil tarafından

  inşaat boyacısıyım yurt dışında iş arıyorum

 • 28 Kasım 2013 tarihinde halil tarafından

  inşaat boyacısıyım yurdışında iş arıyorum 05423418021

 • 29 Kasım 2013 tarihinde İsim tarafından

  ben emekli e sınıfı ehliyete sahibim daha önce ırakta 4 yıl çalıştım demirden anlarım şantiyeden anlarım yurtdışında her işte çalışırım pasaportum hazır hemen gide bilirim ilgilenen firmalar için tel 0212 2824165

 • 29 Kasım 2013 tarihinde yalçın yanmaz tarafından

  39 yasinda ukraynadan nisanliyim allah nasip ederse evlenicegim..beko loder..forklift…e sinifi ehliyetim…ve denizci belgelerim bulunmaktadir…yurtdisinda cok bulundum kolay uyum saglarim sorunsuz birisiyim..ukraynada calismak istiyor yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim..telefonum..05305279026….05363530556

 • 29 Kasım 2013 tarihinde kazım tarafından

  30 senelik mobilyacı ustasıyım imalat boya cila ve montajına kadar herbölümde verimlitimdir yaşım 48 acilen yurt dışı veya yurt içi sağlam ssklı iş arıyorum 0534 629 70 17

 • 29 Kasım 2013 tarihinde ramazan tarafından

  ben bir şirkette çalışyorum kaynakçıyım ben ama bir yurtdışında bir şirkette çalışmak istiyorum ben gazaltı ve montaj elektorot kaynağı yapıyorum ve daha önce Avusturya da geçici olarak çalıştım çelik metal….tel 05457945965 ramazan 12.12.1974

 • 29 Kasım 2013 tarihinde medeni esenboga tarafından

  ben herturlu iş makinasi kulaniyorum arapçam varyurddişi işi tehrcıyımdır tum turk birmarara selam olsun 05398448911 05453992511 2 yılık pasabortum var

 • 29 Kasım 2013 tarihinde latif gülmez tarafından

  20 yıllık tecrübeli bay aşcıyım. Bunun 7 yılını yurtdışında aşcıbaşı olarak çalıştım. Yurtdışında çalışmaya engelim yoktur Aşcılık sertifikam vardır saygılarımla 05313488177

 • 30 Kasım 2013 tarihinde hasan gül 05535258046 tarafından

  merhaba 44 yaşındayım 14 y ıl yurdışı tercübem iyi bir formenim sizinle çalışmak istiyorum .

 • 30 Kasım 2013 tarihinde süleyman mestan tarafından

  ekskavatörrr ve jcb operatörüyüm ve agır vasıta şöförlüğümde var işimde on numarayım yurt dışında çalışmak istiyorummm 0543 883 00 94

 • 30 Kasım 2013 tarihinde zülkif tarafından

  merhaba alçı boya ustasıyım ve yurt dışında çalışmak istiyorum herhangi bir sağlık sorunum yok uygun bir ücret karşılığında istenilen yerde çalışabilirim tel 0507 865 11 91

 • 30 Kasım 2013 tarihinde ali tarafından

  Selamlar butun firmalar yurt disinda is ariyorum meskeyim boya ve alci dekorosyon uzerinde uzmanim not ekip isternirse mumkun ola billir 05417451538 bun ulasa bilirsiniz bana

 • 01 Aralık 2013 tarihinde mehmet sait tarafından

  slm ben eskowator operetoruyum 13 yilik iş tecübem war G işmakine eliyetim war yurt dişinda iş ariyorum ararsaniz sevinirim saygilarimla CEP 05535029526

 • 01 Aralık 2013 tarihinde ramazan deniz tarafından

  Yurdışında iş arıyorum libydada 15 ay çalıştım tır soforuyum 0536 389 69 61

 • 01 Aralık 2013 tarihinde erkan akdag tarafından

  sekiz yıllık exkavatör oparetörüyüm yurtdışında altı yıl calıştım calştığım yerler dört yıl ırak bagdat kuzey ırak ta afganistan da ıkı yıl kaldım ayrıca 20 ila 60 tonluk arası hiap ve loder de kullanıyorum ıraktan yenı geldım şu an boştayım ve iş arıyorum
  tel 0533 488 75 16

 • 01 Aralık 2013 tarihinde zafer tarafından

  Ben 25 yaşındayım her is bölümünde çalışacak kapesitedeyim girisimciyim ve her işi kendi isim gibi yaparım prensibim bu ana dilim arapca
  Numaram 0531 2428807

 • 02 Aralık 2013 tarihinde murat tarafından

  slm Alçı ve Kara sıva ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum.. Tel: 05382856432

 • 02 Aralık 2013 tarihinde mehmet tarafından

  Slm ben çelik imalat montaj ve boru kaynak ustasiyim güney Kore Seul türkmenistan ve Rusya da calistm isimin uzmaniym ekibinde vardır gerektiğinde sizinle çalışmak isterim tskler iyi çalışmalar 543 548 6104

 • 02 Aralık 2013 tarihinde fehmi tarafından

  meslek lisesi mezunuyum makine bakım onarım dan anlarım ayrıca cnc freze operetörüyüm 05377443648

 • 02 Aralık 2013 tarihinde murat tarafından

  Slm ben jcb öperatörüyüm 8 yıllık deneyimliyim şu an çalışmıyorum iş arıyorum ilgilenenler bu 541 842 13 04 numarada ulaşabir saygılarımlA ehlihet var

 • 02 Aralık 2013 tarihinde faruk baş tarafından

  ben 28 yasında kaynakçıyım ve 15 senelik iş tecrübem var celik montaj kaynak celik üzerine her turlü işte çalışırım yurtiçi yurtdışı santıyelerinizde sızinle çalışmaktan gurur duyarım 0533 252 66 14

 • 02 Aralık 2013 tarihinde hasan bakadur tarafından

  Slm ben demir dograma ve celik kaynak ve montaj iscisiyim is ariyorum
  Tlf :: 0534 011 93 08

 • 02 Aralık 2013 tarihinde murat çetindağ tarafından

  Selam ben azerbaycan baküde 2 yıl çalıştım gazaltı ve elektirik kaynakçısıyım,çoğunlukla gazaltı azerbaycanda çalıştığım firma adı (gbs general board system) 29 yaşındayım ilgilenen firma sahipleriyle görüşmeye açığımdır ( 0507 504 32 14 )saygılarımla . Murat çetindağ . İst..

 • 03 Aralık 2013 tarihinde çavuş tarafından

  slm ben mobilya imalatçısıyım meslek lisesi mezunuyum 25 yasındayım iş arıyorum 0554 359 55 16

 • 03 Aralık 2013 tarihinde rıdvan tarafından

  Slm 10 senelik işaat işleriyle uğraşıyom büyıük şirketlerde deneyimim var yur d ışında çalışmak istiyorum ekip arkadaslarım uar 05363066521

 • 03 Aralık 2013 tarihinde necmettin tarafından

  25yîllîk formenim burc halifede 3 yil formenlik yaptim nurol ins ve buna benzer birçok firmalarda 3 yabanci dil bilirim civil formen

 • 03 Aralık 2013 tarihinde abit karakoyun tarafından

  slm ismim abit karakoyun 1982 doğumluyum 1994 den beri mobilya işiyle uğraşıyorum çıraklık tan yetiş tim ahşap masıf mobilya dekoras yon işinde iyim dir montaj dahil yurt dışında çalışmak istiyorum ilgilenen şirketler veya personel eksiyi olan arkadaş lar numaram 05321726014
  10 yllık pasapor tum hazır.

 • 03 Aralık 2013 tarihinde mustafa tarafından

  inşaat kalıp çatı marangoz ustasıyım yurt dışı tecrubem proje bilgim var ihtiyacı olan şirkette çalişmak isterim 05327439955

 • 04 Aralık 2013 tarihinde resmi kuvanoglu tarafından

  iyi çalışmalar
  ben 22 yılık tektil firmalarında çalıştım yur dışında bir cok ülkede makine montajı ve bakımı yaptım corp sektörü araıyorsanız bana ulaşın tel 0536 5909496

 • 04 Aralık 2013 tarihinde ebedin tarafından

  loder lastikli operatörüyüm iş arıyorum 05322379075

 • 04 Aralık 2013 tarihinde engin tarafından

  slm yurt dışında calışmak istiyorum ben 29 yaşındayım mesleğim aşçı.. santiyelerde calıştım libya ve ırakta calıştım cok iyi derecede arapca konuşurum. pasaport tum hazır engelim yok tşklr.05398127090

 • 04 Aralık 2013 tarihinde erhan tarafından

  slm benim sap ekibim var apron ve saha betonu calistigim firmalar kazakistan rusya afkanistan irak kipris saygilarimla 05357140032

 • 04 Aralık 2013 tarihinde MUSTAFA tarafından

  30 YILLIK SU,ELEKTRİK VE DOGALGAZ USTASIYIM İKTİSAT FAK OKUDUM İNGİLİZCE VE ARAPCA BİLİYORUM KENDİNDİ İŞ YERİMİ KAPATTIM YURTDIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM İNŞAAT İŞLERİNDE UZMANIM

 • 05 Aralık 2013 tarihinde mahmut ERTAŞ tarafından

  Ben 17 yıllık inşaat teknikeriyim branş ile ilgili tüm paket programlarını kullanmaktayım. Yapı,alt yapı yol tüm işlerde çalıştım. Rusya veya Türki cumhuriyetlerde iş arıyorum.irtibat tlf:05412071994 ararsanız memnun olurum.

 • 05 Aralık 2013 tarihinde serkan tarafından

  Elektrik teknisyeniyim 10 yillik tecrubem var ag og isleri yaptim yurt disina giderim 535 438 19 44

 • 05 Aralık 2013 tarihinde halil tarafından

  inşaatın her bölümünde çalıştım duvar sıva saten alçı çatı yapımında fayans boya dışcepe montalama işleri yapıyorum kendi ekibim var 30 yıllık tecrübem var tlf 0536 978 3598

 • 05 Aralık 2013 tarihinde ugur tarafından

  selam merhaba ben ugur 25 yasındayım ınsaat soguk demır ustasıyım 10 yıldır bu işde calısıyorum ustalık deneyimim iyi yurddısında bırkac yerdede calısdım tekrar nasıp olursa calısmak istiyorum eger ekip de isterseniz saglam usta arkadaslarım var 05413268323 ararsanız sevınırım e posta adresim çalısmıyor

 • 05 Aralık 2013 tarihinde ugur tarafından

  merhaba ben ugur 25 yasındayım insaat soguk demir ustasıyım 10 yıldır bu işde çalısıyorum yurtdısına da devamlı gider gelirim eger ekip isterseniz ekip de var nasip olursa tekrar gitmek istiyorum 05413268323 ararsanız sevinirim

 • 05 Aralık 2013 tarihinde özkan tarafından

  Ben 15 yildir insaat sektörundeyim alci boya dis cepe mantolama epoksi kaplama ekipmanlarmla yurdisinda calismaya hazirim

 • 05 Aralık 2013 tarihinde İsim tarafından

  Özkan 05326849267 epoksi kaplama ustasi

 • 05 Aralık 2013 tarihinde yusuf tarafından

  Vasifsiz olarak rusyada calisabilecegim is ariyorum 5439494332

 • 06 Aralık 2013 tarihinde ahmet çetindağ tarafından

  kalıp ve çatı ustasıyım iş arıyorum tel 0553 449 84 53

 • 06 Aralık 2013 tarihinde mehmet deniz tarafından

  loder operatörüyüm 7 yıllık deneyimin var yurdışında çalışmak isterim ehliyetim var tl:05340642926

 • 06 Aralık 2013 tarihinde hamza bilgi tarafından

  20yıllık elektirikçiyim konut.avm.süperlüksvilkla.küçük fabrika.hastane.tecrübelerimvar.yurtdışına gitmek istiyorum .05396996442

 • 06 Aralık 2013 tarihinde serhat gedık tarafından

  5 yılık sılındır oprt sertıfıkam var referansım da var 05308709219

 • 06 Aralık 2013 tarihinde Tuncergök tarafından

  Ben 10yılk eskavatör operatürüyöm daha önce yurtdışında çalıştım yurtdışında çalışmak istiyurom GSM : 05433908121

 • 06 Aralık 2013 tarihinde maksut geçit tarafından

  montaj ustasıyım 3 yıl ırakta tepe inş görev yaptım
  iş arıyorum 0535 288 12 oo

 • 07 Aralık 2013 tarihinde cengiz partal dıyoki tarafından

  cengiz partal paletli lastıklı ve yukleyici kullanırım dısarıda calıs mak istiyorum ehlıyet var tercıbu var 05365011738

 • 07 Aralık 2013 tarihinde serkan tarafından

  Elektrik teknisyeniyim10yillik tecrubem var ag og isleri yapili. 0535 4381944

 • 07 Aralık 2013 tarihinde HAYRİ EROL tarafından

  LASTİKLİ KEPCE YANİ JSB VE ESGİVATÖR KULANIYORUM EHLİYETİM VAR BU İŞİ 13 YILDIR YAPIYORUM
  ACİL İŞE İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 • 07 Aralık 2013 tarihinde HAYRİ EROL tarafından

  LASTİKLİ KEPCE YANİ JSB VE ESGİVATÖR KULANIYORUM EHLİYETİM VAR BU İŞİ 13 YILDIR YAPIYORUM
  ACİL İŞE İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  0532 676 82 56

 • 07 Aralık 2013 tarihinde ali çevık tarafından

  8yıldır kaynakcıyım yas 25 gorusmenızı beklıyorum 0542 217 22 90

 • 07 Aralık 2013 tarihinde serdar kılınç tarafından

  slm ben alcı sıva ustasıyım iş arıyorum yutdişi deneyimim vardır 05492170039

 • 07 Aralık 2013 tarihinde ali tarafından

  32 yıllık ekskavatör ve cjb operatörüyüm yol altyapı ve kanal sev ve hertürlü işte çalışmışlığım var başta Libya bir iş arıyorum bana telden ulaşa bilirsiniz saygılar

 • 07 Aralık 2013 tarihinde İsim tarafından

  32 yıllık ekskavatör ve cjb operatörüyüm yol altyapı ve kanal sev ve hertürlü işte çalışmışlığım var başta Libya bir iş arıyorum
  bana telden ulaşabilirsiniz 05347271472

 • 08 Aralık 2013 tarihinde tacettin daştan tarafından

  yurt dışında çalişmak istıyorum inşaat ince işler ustasıyım e sınıfı ehliyet 05323978793

 • 08 Aralık 2013 tarihinde burhan tarafından

  19 yıllık ekskavator opratoruyum yurt dışında iş arıyorum 0533 325 18 83

 • 09 Aralık 2013 tarihinde murat lök tarafından

  kalıp duvar ustasıyım Erzurumluyum 26 yaşındayım yurtdışında iş istiyorum.slm

 • 09 Aralık 2013 tarihinde engin tarafından

  slm ben 20.yıllıktesisat ustasıyım.tesisat işinde her türlü iş yaparım..b sınıfı ehliyetim var..güvenlik sertifikam var..taekwondo siyah kuşak sahibiyim..azda olsa aşçılığım var..boya badana yapıyorum…yani beni alacak firma hiçbir zaman zaralı çıkmaz..bana 05516007328 nodan ulaşabilirsiniz..saygılarımla..

 • 09 Aralık 2013 tarihinde derviş yazıcı tarafından

  BORU MEKANİK ve CEKİK İMALATCISIYIM 1\50 1\100 ÖLCEKLİ POROZEJE UKUYUP UYGULUYORUM 15 SENELİK TEKNİK MEKANİK TECRÜBEYE SAYİBİM YUR DIŞINDA CALIŞMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA
  05075382011

 • 10 Aralık 2013 tarihinde ramazan doğan tarafından

  10 yıllık damperli kamyon şoförüyüm belden kırma oparatörüyüm her türlü otomatik araç kullanabilirim (c)sınıfı ehliyetm var 05455151016 ilgilenirseniz memnun olurum

 • 10 Aralık 2013 tarihinde gazanfer aşcı tarafından

  torna freze ve hertürlü kaynak işleri yaparım endüstri meslek lisesi mezunuyum yurt dışında çalışmak istiyorum e sınıfı ehliyetim var hiç bir engelim yoktur tel 05389494030

 • 11 Aralık 2013 tarihinde erkan akdağ tarafından

  slm ben ekakavatör oparetörüyüm iş arıyorum lastikli veya paletlş farkemez kullanırım
  tel 0533 488 75 16

 • 11 Aralık 2013 tarihinde erkan akdağ tarafından

  slm ben ekakavatör oparetörüyüm iş arıyorum lastikli veya paletli farkemez kullanırım
  tel 0533 488 75 16

 • 11 Aralık 2013 tarihinde serdal unutkanlar tarafından

  25yıldan beri elektirik ustasıyım.kalfalık belgem var.yurtdışında çalıştım yurtdışında iş arıyorum tel.05344402785

 • 12 Aralık 2013 tarihinde erkan akdağ tarafından

  hayırşlı işler ekskavatör oparetörüyüm lastikli yada paletli farketme artı loder ve hıap ta kullanıyorum ekskavatör belgemde var yurtdışında 2007 bu yana çalışıyorum şu an boştayım iş arıyorum
  tel 0533 488 75 16

 • 12 Aralık 2013 tarihinde celal şahin tarafından

  kalıp ve duvar ustssıyım yurt dışdın da iş arıyorum 05365285450

 • 12 Aralık 2013 tarihinde davut tarafından

  Torna tesfiyé marangoz ustasıyım yurt dışı işarıyorum tercih dubai

 • 12 Aralık 2013 tarihinde davut tarafından

  Torna tesfiyé marangoz ustasıyım yurt dışı işarıyorum tercih dubai
  Tel05369706706

 • 12 Aralık 2013 tarihinde Soner çalışkan tarafından

  0535 469 41 83 Exkavatör oparatörüyüm Yurt dışı iş arıyorum.. 14 yıllık tec rübem var bunun 4 yılı dekapaj santiyesinde formen olarak tamamladım..

 • 12 Aralık 2013 tarihinde Anonim tarafından

  moskovada kalıp işinde calıştım 2 sene kalebodur işindende anlıyorum yurt dışında iş arıyorum ilgilenirseniz sevinirim saygılarla.tel.05425647763

 • 14 Aralık 2013 tarihinde murat tarafından

  Slm ben kepce operatoruyum belgelerim var hidromek 102s ve hundaiy 170 kullaniyom ise ihtiyacim var 05424338435 bekliyom

 • 14 Aralık 2013 tarihinde sebahattin delimehmet tarafından

  38 yaşındayım kamyon şoferi lastikli kepce oporotoruyum konkosode calıştım 8 yıldır birşatiyede şatiye formenligi yaptın yuttışında calışmak istiyorum

 • 14 Aralık 2013 tarihinde sabahattinm- delimehmet tarafından

  15 yıl şantiye fonmenligi yaptım ve lastikli kepce oporotoruyum belgeli kamyon şöferi konkosor mekanik bülenti kurumu ve bakımı yaptım 05365623075

 • 14 Aralık 2013 tarihinde halil yeşilay tarafından

  4 yıllık operatörlük deneyimim var askerliğimi yaptım sizle çalışmak isterim 0545 779 01 65

 • 14 Aralık 2013 tarihinde ahmet colak tarafından

  CEZAYIR VE RUSYADA ASCI OLARAK CALISTIM ÖZELLIKLE ARAP ÜLKELERINDE CALISMAK İSTIYORUM. ASCI EMEKLISIYIM YAS 57 TELEFON 538 4790946

 • 14 Aralık 2013 tarihinde ASİF DEMİROGLU tarafından

  ADIM ASİF ŞAP İŞLERNDEN ANLARIM HELİ KOPTER ŞAP USTASYIM 10 YILDIR CALŞIRIM BURSADA İŞ ARARIM FARK ETMYOR NERESİ OLURSA OLSUN GEDERİM TELFON 05387652123 BUDA AZERBAYCAN NUMARAM00994507336238

 • 14 Aralık 2013 tarihinde ahmet DENIZLI tarafından

  1993 den beri kaynakciyim argon. Gazalti.oksijen kaynaklarını yapıyorum yurtdışında iş yapan firma larda çalışmak istiyorum meslek lisesi mezunuyum tel:05354396049

 • 15 Aralık 2013 tarihinde mustafa tarafından

  fayas karo ustasıyım yurdısında calısmak istiyorum tel05358980060

 • 15 Aralık 2013 tarihinde CİHAN DERİN tarafından

  YURTİÇİ YURTDIŞI ÇALIŞMALARIM VAR .ESKAVATÖR LODER. ÜÇGEN DOZER OPARATÖRÜYÜM.İŞ İMKANI SUNAN FİRMALAR VARMI .CEP:545 201 24 24

 • 15 Aralık 2013 tarihinde ismail aktoğan tarafından

  28 yıllık tır kamyon iş makinası motor ustasıyım 05323736536

 • 15 Aralık 2013 tarihinde abdulkadır demir tarafından

  2 yıllık g 6 yıllık e sınıfı ehlıyetım ver eskavator ve bekoloder operatoruyum yurt dışında calişmak istıyorum erzurumdayım cep….0506 491 53 98 …dunyanın her yerınde çalışa bilirim

 • 15 Aralık 2013 tarihinde İsim tarafından

  insaat boyacisiyim 05423418021

 • 16 Aralık 2013 tarihinde umit tarafından

  Slm ben insaat iscisiiyim yurt disinda calismak uzere is ariyorum ayrica seramik fayans ustasiyim

 • 16 Aralık 2013 tarihinde haci ozkan tarafından

  Yurt disinda calismak istiyorum 7 yilik exvator oparetoruyum + iki yilik loder oparetoruyum ilgililere sagilarla

 • 16 Aralık 2013 tarihinde ugur tarafından

  Merhaba ben Ugur seramik fayans mermer granit isleri yapmaktayim yurtdisinda calismak istiyorum ekibim de var tel 05315269988

 • 16 Aralık 2013 tarihinde ender yıldırım tarafından

  merhaba ben ender mobilya imalat montaj cıla kapı ustasıyım 28 yıldır bu meslegin içinde her branşta çalıştım şuan sivas kangal ilçesinde imalat atölyem var ama kış şartları nedeni ile burada fazla ş olmuyor yurt dışında montaj elemenı yada imalat ustası ihtiyacı olanların bana ulaş masını rüca ederim tel. 05389274268

 • 16 Aralık 2013 tarihinde mesut ersoy tarafından

  35 yıllık mobilya ustasıyım yurt dışı deneyimlerim 10 yıllık passeportum var cep539 560 89 73 no lu telefondan araya bilirler

 • 16 Aralık 2013 tarihinde erhan cetin tarafından

  merhaba benim sap ekibim var saha betonu ve helikopter betonu saygilarimla tlf 0535 5804015

 • 16 Aralık 2013 tarihinde mehmet tarafından

  slm ş.urfalıyım asfalt santiyesinde tır şöförlügü yaptım 24 yaşındayım 0544 499 99 56 nodan ulaşabilirsniz

 • 16 Aralık 2013 tarihinde bekir şimşek tarafından

  tır şöförüyüm yurtdışında iş arıyorum 05074376014

 • 16 Aralık 2013 tarihinde bekir şimşek tarafından

  inşaat elektrik tesisatçı ustasıyım yurtdışında iş arıyorum 05074376014

 • 16 Aralık 2013 tarihinde ercan tarafından

  Mrb 8 yillik kepce operatoruyum her turlu makina kullanirim biransim eskavator ve jcb suan mardi
  n de calisiyom yurtdisi is olursa sewinirim tsk 0543 225 9581

 • 17 Aralık 2013 tarihinde beşir danyıldız tarafından

  26yilik demirci vekaynakcim sertifkam var2023 yilinakadar pasaportim var yutdisinda calismak istiyorum tel05367429667

 • 17 Aralık 2013 tarihinde vurur gecer tarafından

  arkadaslar sizden bi pohh olmaz ekranı mesgul etmeyin genc kasarlar arsın anladınızmı mallar

 • 17 Aralık 2013 tarihinde birkan kaya tarafından

  slm ben manisadan 26 yaşındayım iş arıyorum elimden her iş gelir yeterki iş olsun.05468510143

 • 17 Aralık 2013 tarihinde birkan kaya tarafından

  slm ben manisada oturuyorum 26 yaşındayım çalışmıyorum iş arıyorum elimden her iş gelir

 • 17 Aralık 2013 tarihinde birkan kaya tarafından

  slm ben manisada oturuyorum erzurumluyum 26 yaşındayım iş arıyorum

 • 17 Aralık 2013 tarihinde avni dok tarafından

  selam ben mobılya ustasıyım kapı kayıt takarım normal ıscılık yaparım acıl ıse ıhtıyacım var selam saygılarımla arz ederım

 • 17 Aralık 2013 tarihinde avni dok tarafından

  selam ben mobılya ustasıyım kapı kayıt takarım normal ıscılık yaparım acıl ıse ıhtıyacım var selam saygılarımla arz ederım 0553 217 61 30 telefon numaram

 • 17 Aralık 2013 tarihinde yunus tarafından

  Oto elektrik ustasiyim yurt dışında is ariyorum yaş 33 ulke fark etmez 0533 409 06 29

 • 17 Aralık 2013 tarihinde mesut okutan tarafından

  merhaba ben mesut alçıpan asma tavan bölme duvar ustasıyım yaşım 22 iş deneyımım vardır referans olarak barış insaat kadak insaat form akustık fırmalarında çalıştım . alçıpancıya ihtıyacınız varsa bu numaradan irtibata gecebilirsiniz . 05447479308

 • 17 Aralık 2013 tarihinde bunyamin tarafından

  meraba ASFALT ekibim vardır tel 05321590318

 • 18 Aralık 2013 tarihinde senol yildirim tarafından

  Yozgatliyim ve meslegim ince iscilik kara siva ve alci siva yurt disi deneyimim var ictas astaldi rusya hava alani santiyesinde calistim 18 ay. Dorce. Holding le calistim 5 ay kadar moritanyada maden santi yesinde pasaportum hazir her an giderim yur disina. Saygilar. 0534 428 35 61

 • 18 Aralık 2013 tarihinde mustafa erarslan tarafından

  inşaat işinde tercubeliyimdir hertur işiyapac eleman temın edebilirim yurt içi yurt dışı fark etmez bilgi için no 05321544906

 • 18 Aralık 2013 tarihinde haydar ışıklı tarafından

  merhabalar haydar ışıklı ben 34 yaşında adanada yaşıyorum paslanmaz çelik alüminyum ve demir korkuluk ustasıyım kompozit terekota taşı montajlarınıda yapmaktayım bir süredir iş aramaktayım şmdiden tşklr saygılarımla haydar0112@gmail.com 03224310019 irtibata geçebilirsiniz

 • 18 Aralık 2013 tarihinde recep çelik tarafından

  merhaba ismim recep 1972 doğumluyum ingilterede uzun süre bulundum ingiliz ve türk vatandaşıyım sağlığım yerinde her ülkede çalışabilirim ama bir meslek sahibi değilim çalışkanlığıma ve dürüstlüğüme güvenirim saygılarımla tel 05324088452

 • 18 Aralık 2013 tarihinde mustafa er tarafından

  aır vaısta şöförüm tanker damperli gayru işler afganistanda calıstım ırakta çalıstım almanyada calıştım kömür ocaklarında calıştım 05372583266

 • 18 Aralık 2013 tarihinde HACIMEHMETBILGIN tarafından

  CELIKMONTAJ USTASIYIM 05354896937 SUAN BOSTAYIM

 • 19 Aralık 2013 tarihinde muammer çelik tarafından

  erzurumluyum dogalgaz ustasıyım

 • 19 Aralık 2013 tarihinde ali tarafından

  slm 41 yasındayım elektirik ve oksijen kaynagı ustasıyım ankarada yasıyorum azerbeycanda calısmak istiyorum.

 • 19 Aralık 2013 tarihinde duran tarafından

  mrb ben alcı boya formeni yim 26 kişilik calışma ekiim var rusya liya ırak afrika ve türkiye de işlerimizi başarılı bir şekilde tamamladık cep no 05424545557

 • 20 Aralık 2013 tarihinde uğur yeğen tarafından

  inşaat işçisiyi kara suva ve alçı işlerinden anlarım 46 yaşındayım yurtdışı yurt içi farketmez çalışmak isteyenler bana bu numaradan ulaşabilir tel:0546 640 05 10

 • 21 Aralık 2013 tarihinde MEHMET ÇAKIR tarafından

  MALATYALIYIM 12 YILDIR FOTİF OPERATÖRÜYÜM

 • 21 Aralık 2013 tarihinde ahmet yılmaz tarafından

  ince işler formeniyim tercubeli ustalarla iş aramaktayı dikatinize arz ederim tel 05376147613 kayseri

 • 21 Aralık 2013 tarihinde ali tarafından

  kayna vemantaj ustasıyım 0538 7224302

 • 21 Aralık 2013 tarihinde hasan tarafından

  Yontar kilit parke operatoruyum is ariyorum yontar kpm36full otomatik beton parke makinaoperatoruyum 0545 973 20 73

 • 22 Aralık 2013 tarihinde cebrail durna tarafından

  slm 8 yil oporatorum yurtdisina giderim 0536 074 32 72

 • 22 Aralık 2013 tarihinde İsim tarafından

  slm formenlik yaptim he
  mde oporotor olarak calistim yurt disinada giderim

 • 22 Aralık 2013 tarihinde cebrail durna tarafından

  slm osmaniyeli formenlikte yaptim oporotor olarak calistim normalda her turlu ismakinasi kullaniyorum yurt disinada giderim 0536 074 32 72

 • 22 Aralık 2013 tarihinde Murat KARDAS/ Çorum/ Sungurlu tarafından

  95/96 endüstri meslek lisesi mznym Ankara ve İstanbulda sirketler,de çalıst Kaynakçı Ustasıyım Gsm:05388266561.

 • 22 Aralık 2013 tarihinde mehmet yıldız tarafından

  elektrik bobinaj sanai elektriği işi yapıyorum yurt dısı ısı arıyorum 05323481577

 • 23 Aralık 2013 tarihinde remzi kara tarafından

  Çelik montaj ustasıyım ayrıca iskele montaj bölümünde calistim yurtdışından Afrika gabondan yeni geldim iş bitimi benim için nere olduğu önemli değil iş olsun gönderin giderim tel05344322001

 • 23 Aralık 2013 tarihinde ibrahim yakşi tarafından

  şoforluk yapıyorum E sınıfı ehliyetim var arapca kurtce turkce dil biliyorum tel 05453904949

 • 24 Aralık 2013 tarihinde nazım tarafından

  SELAM BEN KAYNAK USTASIYIM YAŞIM 29 DAHA ÖNCE LİBYA VE IARAKTA ÇALIŞTIM TEKRARDAN YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM SAYDILARIMLA 05344407755

 • 24 Aralık 2013 tarihinde kadir celik tarafından

  onyildir hi up vinc operatoruyum 05459585848

 • 24 Aralık 2013 tarihinde İsim tarafından

  14 yıllık exkavatör oparatörüyüm

  • İşe kendine aitmiş gibi yaklaşan, sorumluluk sahibi, zaman planlaması yapabilen biriyim
  • İletişim becerileri yüksek, kişisel gelişime açık, kolay uyum sağlayanlarım
  • Daha önce yurtdışında bulunmuş, deneyimim kıbrıs var.

  deneyimli ve esnek çalışma şartlarına uyum saglıyabilcek biriyim tüm yasal haklara sahibim

  .. yurt dışı ve dier

  işler için acilen cvp bekliyorum Tüm meslektaşlarıma Hayırlı işler
  TLF
  ….0535 469 41 83

 • 24 Aralık 2013 tarihinde raşit güneş tarafından

  Ekskavatör oparetörüyüm yurtdışı engelim yok nerde olursa çalışırım 5414238626

 • 25 Aralık 2013 tarihinde elektrik teknisyeniyim tarafından

  rusyada ikea fabrikası imalatındaçalıştım 13 yıllık iştecrübemvar ekipçe yurddışında çalışırız 05387015362

 • 25 Aralık 2013 tarihinde cebrail durna tarafından

  8 yil oporotorum makina formenliginde yaptim ehliyetim var yurtna giderim 0536 074 32 72

 • 25 Aralık 2013 tarihinde ali sezer tarafından

  Demir dograma ve çelik ustasıyım iş tecrübem yüksektir yurt dışı çalışmışlıgım var iş arıyorum 0532 598 72 31

 • 25 Aralık 2013 tarihinde Ali Sezer tarafından

  çelik ustasıyım yurt dışı tecrübem var yurt dışı işi arıyorum

 • 25 Aralık 2013 tarihinde yahya tarafından

  seramik fayans ustasıyım yurt dışı şirketler usta alımı için müracaat ediyorum

 • 25 Aralık 2013 tarihinde yahya karasungur tarafından

  seramik fayans ustasıyım yurtdışı yurtiçi şirketler usta alımı için müracaat ediyorum 0537 371 30 40

 • 26 Aralık 2013 tarihinde aysegul turan tarafından

  05355187362 ben yurtdışında çalışmak istiyorum ilkokul mezunuyum elimden her iş gelir

 • 26 Aralık 2013 tarihinde recepkurban tarafından

  borumontaş ustasıyım.dah önce türkmeniztan ve ırakta çalıştım.yurdışında çalışmak istiyorum tel05547829049

 • 26 Aralık 2013 tarihinde gencel unlu tarafından

  silindir opt yum yut disinda calismak istiyom

 • 26 Aralık 2013 tarihinde gencel unlu tarafından

  silindir opt yum yut disinda calismak istiyom 541735 0829

 • 27 Aralık 2013 tarihinde neşet yıldırım tarafından

  ben inşaat ta duvar sıva kalfasıyım ekibim var yurt dışında 15 yıl çalışmış tercübeli bir elemanım yurt dışından iş teklifi olursa memnuniyetle ğideriz sayğılar

 • 27 Aralık 2013 tarihinde alişan ildem tarafından

  1978 doğumluyum 18 yılık mobilya ustasıyım yurt içi çok projede çalıştım yurt dışında da çalışmayı arzuluyorum yeterki iş olanağı olsun

 • 28 Aralık 2013 tarihinde gökhan gıran tarafından

  Kaynak demir dograma ustasiyim daha önce yurt dısında çalismadim ve calismak istiyorum 0554420436

 • 28 Aralık 2013 tarihinde tahir tarafından

  her turlu mobılya montajı ve ımalatı yaparım.ayrıca ALÇIBAN ve ASMA TAVANDA yaparım.PIMAPEN pencerede takarım.yurt dışında çalışmak istiyorum. 0534 200 36 76

 • 28 Aralık 2013 tarihinde İsim tarafından

  ayrıca 13 ay Afganıstanda KANDAHARDA bulundum en son burda çalışştım 0534 200 36 76

 • 28 Aralık 2013 tarihinde mustafa tarafından

  Fayansciyim yurtdışında çalışmak istiyorum numaram 0 538 049 11 57

 • 28 Aralık 2013 tarihinde ramazan arslan tarafından

  eskavatör operatörüyüm 8 yıllık tecrübem var yurtdışında heryere giderim yapamıcam iş yok tek eksigim belge ama iş konusunda güvenim sonsuz ilgilenenlei bekliyorum çorumluyum 27 yasındayım tel 0541 354 9476

 • 28 Aralık 2013 tarihinde şahin kırmızı tarafından

  kuzek ırakta gurbag şirketınde demir doğrama ustası olarak caliştım 25 senelik ustayım şu an istanbuldayım güzel şartaları mankul olan sağlam bir şirketle istediği yere giderim 05348160459

 • 28 Aralık 2013 tarihinde şamil isaoğlu tarafından

  azerbaycan doğumluyum T.C vatandaşıyım iyi derecede rusça biliyorum.
  0536 252 18 39
  samil1453@gmail.com

 • 28 Aralık 2013 tarihinde İsim tarafından

  Metin günaydn mekanik kaynak montaj 05464217161

 • 28 Aralık 2013 tarihinde habib tarafından

  alcıcı boyacıyım iş arıyorumo5393973665

 • 28 Aralık 2013 tarihinde orcun tarafından

  Ben liseden yeni mezunum elektirik eloktironik mezunuyum yardimci olursaniz sevinirim

 • 28 Aralık 2013 tarihinde İsim tarafından

  hayrettin çebi

  ben 15 yildir mekanik tesisat taşorenlihi yapiyorüm şimdi ekipimle ekip başi olarak yurt dişina çikmak iştiyorüm 0507 370 9142

 • 28 Aralık 2013 tarihinde süleyman tarafından

  10 yıllık ekskavaratör kullanıyorum yurtdışı olursa ıyı olur saygılar

 • 28 Aralık 2013 tarihinde süleyman tarafından

  10 yıldr ekskavaratör kullanıyorum yurt dışı olursa ıyı olur 5454408399

 • 29 Aralık 2013 tarihinde abdullah avcı tarafından

  DUYURU tüm firma sektörleri ve inşaat sektörleritüm işletme iş sayiplerin dikkatine sunulur ben erzurumlu dadaş yaş 30 genc dinamik ve güvenilir kişiyim yurt dışında calışmak istiyom sürekli ayrıca icki alkol sıkara kesinlikle kullanmam ilgili yetgililere saygılarımla duyurulur 05314251524 05347175271 nolu telefondan ulaşa bilirsiniz saygılar selam

 • 29 Aralık 2013 tarihinde mehmet kaplan tarafından

  AFGANİSTAN KANDAHAR DA CALIŞTIM BETON KAPLAMA BETON DERZ KESME USTASIYIM DEMİR CELIK KALIB VE BÜTÜN SAHA İŞLERİNDEN ANLARIM AYIRICA SAHA FORMENLİK YAPTIM YANI JOHKERM 2001 DEN BELİ CALIŞİYOM İŞLERİMİZ BİTI ŞUAN BOŞTAYIM
  FARK ETMEZ YERDE CALIŞIRIM CALİŞMA SERFTİKALARIM VAR TLF 0535 0154901

 • 29 Aralık 2013 tarihinde serdar tarafından

  alcı boya ustası 05413501444

 • 29 Aralık 2013 tarihinde şahin mehmet balta tarafından

  merhaba ben vinç operatörüyüm iş arıyorum kendime yetecek kadar İngilizce biliyorum ve yurt dışında çalışmak ıstıyorum yurt dışı engelım yoktur şartlar uyuşsun her yere gıderım sorun yok daha önce ırakta çalıştım tel 0538 638 81 89

 • 30 Aralık 2013 tarihinde savaş tarafından

  ben çekirdekte yetişme tercübeli ustalık belgesi olankasabım avrupada sağlıklı bir kasap işi arıyom cevabınız beklerim ayırca yabancı dilim almanca

 • 30 Aralık 2013 tarihinde İsim tarafından

  ben savaş kasap işi için benim tel.05380747061

 • 30 Aralık 2013 tarihinde mehmet tarafından

  sıva alçı şap ve kaynak ustalığım var iş arıyorum yurt içi ve yurt dışı fsrk etmez 05349343905 yabancı numaralara kapalı oldum için msj atın ararım

 • 30 Aralık 2013 tarihinde murat tarafından

  20 yılık eskavatör operatörüyüm tahkımat rıprap yol yol şebi alt yapı taş ocakları maden ocaklarıhes kısaca her türlüü iş tecrübesine sahibim ilgili firmalar için tel numaram 5443855758 saygılar

 • 30 Aralık 2013 tarihinde İsim tarafından

  Slm jcb ve lastiki loder operatörüyüm ehliyet mevcut deneyim 10 yıllık alt yapı üst yapı peysaj hadriyat işleri yaptım

 • 30 Aralık 2013 tarihinde Anonim tarafından

  Numaram 5416283669 mustafa teke

 • 30 Aralık 2013 tarihinde ramazan tarafından

  beko loder operatoruyum neresı olursa olsun faretmez calısırım ve kamyon tır soforlugum var 05415986533

 • 30 Aralık 2013 tarihinde İsim tarafından

  agır vasta şoförum tum belgelerım var yurt dışının neresı olursa olsun fark etmez 0533 271 53 34

 • 30 Aralık 2013 tarihinde ibrahim özbek tarafından

  20 yıllık kalıpçı ustasıyım samsunluyum istambul ikitellide oturuyorum tlf 0546 299 44 60

 • 31 Aralık 2013 tarihinde idris kaya sivas merkez tarafından

  inşaat usdasıyım ekibimle beraber kalı demir dugar yaparım her ahgi ulke olursa olsun giderim tel 05422024561

 • 31 Aralık 2013 tarihinde idris kaya sivas merkez tarafından

  merhaba işci arayan hemşerilerim işaat kalfasıyım ekibimle beraber iş arıyom kalıp demir dugar 05422025461

 • 31 Aralık 2013 tarihinde şaban tarafından

  6 yıl sudi arabistanda çalıştım arabcam çok iyidir iş arıyorum paşaportum var şöförlüğüm var ufak araç için her iş için olabilir
  05319006647

 • 31 Aralık 2013 tarihinde ramazan güven tarafından

  slm jcb oparatörüyüm yurt dışında iş arıyorum 17 yıldır oparatörüm alt yapı deneyimim var ilgilenenlerin dikkatine saygılarımla

 • 31 Aralık 2013 tarihinde erdal tarafından

  25 seneden beri elektirikciyim yurt dişinde çalıştim iş arıyorum yurt dışı olursa iyi olur ceo 05433130487

 • 01 Ocak 2014 tarihinde İsim tarafından

  6 yillik celik,tunel,ahsap,toka,kalib ustasiyim yurt disi is ariyorum 0534 294 68 61

 • 01 Ocak 2014 tarihinde süleyman tarafından

  beton mikser bakım onarımı beton santralı mekanik ve kaynak işlerinde 30 yıllık denetimli ustayım uygun şartlar olursa düşünürüm 0543 502 9754

 • 01 Ocak 2014 tarihinde halis tarafından

  ben çelik konstriksiyon ustasıyım projede ve teknik resimde iyi anlarım İngilizce arapça biliyorum yurt dışında ciddi firmalarla çalışmak istiyorum ilginize tlf 05326531358

 • 01 Ocak 2014 tarihinde ali tursun tarafından

  slm yaş 30 onbeş yaşımdan beri kullanıyorum eskavatör beke loder yükleyici ve kamyon belgem e ve g vadır iş fark etmez altyapı tecrübem bi hayli yüksektir türkiye ve yurtdışı her yerde çalışabilirim tel 541142900

 • 01 Ocak 2014 tarihinde durmuş ali tursun tarafından

  slm 30 yaşındayım eskavatör beko loder yükleyici ve kamyon kullanıyorum 15 yıldı bu meslği yapıyorum 14 yıldı tek firmada çalıştım alt yapı tecrübem bi hayli yüsektir
  0541 314 29
  00

 • 01 Ocak 2014 tarihinde Yavuz tarafından

  35 senedir ,Yurt içi ve dışı büyük ölçekli projelerde,
  elektrik ustası,teknisyeni,ekip başı ve formen olarak çalıştım,işimi seviyorum,saygılarımla,..Mail adres; hunter.can@hotmail.com

 • 01 Ocak 2014 tarihinde İsim tarafından

  Benim yurt dışı tercubem var daha önce israil’rusya’ venezuella gibi yerlerde çalıştım sıva alcı sab ısıyalıtım işleri yapíyorum istenilirse ekibimde var yurtdışı tercihimdir tlf.05303270958
  Abdullah.

 • 01 Ocak 2014 tarihinde abdullah tarafından

  Benim yurt dışı tercubem var daha önce israil’rusya’ venezuella gibi yerlerde çalıştım sıva alcı sab ısıyalıtım işleri yapíyorum istenilirse ekibimde var yurtdışı tercihimdir tlf.05303270958
  Abdullah.

 • 02 Ocak 2014 tarihinde ahmet dağdelen tarafından

  selamın alyküm ben soğuk demir duvar sıva ustasıyım summada libyada çalıştım tekrardan yurt dışında çalışmak istiyorum numaram 05393814565

 • 02 Ocak 2014 tarihinde arif kocturk tarafından

  kazaltı boya elyens kullanıyorum kazaltı ustasıyım yurtdışı olursa ıy olur 05077101764

 • 02 Ocak 2014 tarihinde tuncay tarafından

  selamun aleykum 7 senedir bilgisayar sistem bakım onarım ve firmalara güvenlik kemera sistemleri kurmaktayım bunun dışında bekoloder JCB eskavatör ve vinc oparatörlük sertifikalarım bulunmaktadır ilgilenen firmalarla çalışmak istiyorum ve isteyen firmalara ekip kurabilirim
  0535 646 26 73 tuncay
  0543 289 61 86

 • 02 Ocak 2014 tarihinde tuncay tarafından

  selamun aleykum 7 senedir bilgisayar sistem bakım onarım ve firmalara güvenlik kemara sistemleri kurmaktayım bunun dışında bekoloder eskavatör ve vinc oparatörlülk sertifikam mevcuttur yağcı veya oparatör olarak firmanın istegine göre çalışabilirim hiç fark etmez ilgilenen firmalarla çalışmak istiyorum konuda yardımcı olacak firmalar işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız memnun olurum
  0535 646 26 73 tuncay

 • 02 Ocak 2014 tarihinde gökhan tarafından

  merhaba gazaltı kaynakçısıyım askerliğimi yaptım meslek lisesi metal isleri bölümü mezunuyum yurtdışı işler arıyorum 0551 409 8958

 • 02 Ocak 2014 tarihinde davut altun tarafından

  beko loder eskavator sılındır saha formenlıgı yaptım 10 yıldır bu ısı yapıyorum yurt dısı ılk tercıhım

 • 02 Ocak 2014 tarihinde yaşasın tok tarafından

  20 yıllık volvo daf scania ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum ismim yaşasın tok cep 05428423297 ilgilenlerin dikkatine

 • 03 Ocak 2014 tarihinde ahmet yılmaz tarafından

  soguk demirci inşaat formeniyim ekibimle sizinle calışmak istiyorum

 • 03 Ocak 2014 tarihinde cüneyt tarafından

  adim cüneyt mobilya ustasıyım iş arıyorum telim 05462201106

 • 03 Ocak 2014 tarihinde Orhan ALP tarafından

  Ben 26 yıllık deneyimli muhasebeciyim. 26 yıllık deneyimimi 4 firmada tamamladım.
  26 yıllık deneyimimim ilk 7 yılını muhasebe elemanı olarak yaptım, daha sonra muhasebe müdürü yani orta düzey yönetici olarak sürdürdüm. İlk firmam metal üzerine makine imalatı yapan holding ölçeğinde firma idi. 2.firmam gıda üzerine üretim yapan ve %100 ihracatını yapan holding idi. 3.firmam uluslar arası nakliye lojistik yapan bir firma ve son olarak, 4.firmam yurtdışı Afganistan ve güney afrikada inşaat işleri yapan firma idi.son çalıştığım fimamdan 31.12.2013 tarihinde iş akdimi kendim fesh ettim. Diğer üçünde de istifa ile ayrıldım. Yurdısında muhasebe sorumlusu ve muhasebe müdürü pozisyonunda çalışacağım firma arıyorum. Tel.no:0.553.4147608

 • 03 Ocak 2014 tarihinde selami tarafından

  24 yıldır eskavatör operatörüyüm pasoportum vardır tel05357937834

 • 03 Ocak 2014 tarihinde erdogan golgor tarafından

  20 11 1974 .doğumluyum duzcede yaşıyorum taşocaginda kongosorde calistm inşaat demircisi. Olarak suancalisiyorum yurtdisinda çalışmayı çok istiyorum şimdiden teşekkürler 0535 689 06 51

 • 03 Ocak 2014 tarihinde ali tarafından

  bende boya badana kartonpiyer ustasıyımm daha önce arabisten mekkede çalıştım uygun iş olursa bende gitmek isterım arabistanda yol yapımındada çalıştımm tel 543 777 19 64.

 • 03 Ocak 2014 tarihinde gökhan tarafından

  merhaba ben gökhan bursada yasıyorum aslen erzurumluyum benım mesleğim hiyap vinç forklift operatorlugundeyım yasım 24 telefonum 05314536557

 • 03 Ocak 2014 tarihinde ali tarafından

  Yurt disinda calismak istiyoorum eskavator oparatoruyum

 • 04 Ocak 2014 tarihinde özkan şahin tarafından

  ben yurt dışında çalışmak istiyorum alet operatörüyüm 29 yaşındayım gerekli projelerde çalıştım arnavutluk bechtel enka otoyol tuneli ve vıyaduk calısmaları 1,5 sene moskova bilim kedemisi binası mebe inşaat , istanbul esenkent akbatı avm projesinde 1 sene onur tahattüt çetin işletmeleri asfalt fırması 2 sene kıbrıs duble yol ve şehir içi yollar 2 sene bolu tuneli ve ankara arası yenıleme yenıcaga mengen arası asfalt calısması bolu merkez gerede merkez sehır ıclerı asfal calısmaları

 • 04 Ocak 2014 tarihinde özkan şahin tarafından

  yukarıdakı tel :=05313797748

 • 04 Ocak 2014 tarihinde isa dikci tarafından

  gaz altı ve elektrik kaynakçısıyım 0544 632 22 42

 • 04 Ocak 2014 tarihinde kemal yalvaç 05074199660 tarafından

  selam. ben kemal 25 yaşındayım.alçıpan ve soğuk demir ustasıyım. ayrıca e+d sürücü belgemle yurtdışında çalışmak istiyorum. İyi günler…

 • 05 Ocak 2014 tarihinde mevlüt tarafından

  15 SENE YUR DIŞI İNŞAAT TERCÜBEM VAR YABANCI VE TÜRK ŞİRKETLERİNDE İNCE İŞLER TAŞERONLUĞU YAPTIM İYİ DERCE RUSCA BİLİRİM İYİ TEKLİFLER OLURSA CALIŞIRIM.TL.05362864321

 • 05 Ocak 2014 tarihinde suayip tarafından

  Selamun aleykum ben suayip dinc 1971 konya dogumluyum 22 senedir asmatavan kaynak galvaniz klipin tasyunu tavan bolme duvarda kalfalik ve taseronluk yapiyorum ekibimle beraber yurt disinda durust firmalarla kismet olursa calismak istiyorum 05323263687.

 • 05 Ocak 2014 tarihinde özgür tarafından

  10 yıllık loder operatörüyüm yurt içi yurt dışı fark etmez 0541 761 11 61

 • 05 Ocak 2014 tarihinde menderes karaot tarafından

  deneyimli mobilya ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorun 05366363433

 • 05 Ocak 2014 tarihinde İsim tarafından

  ben dekarasyon işçisiyim

 • 05 Ocak 2014 tarihinde bünyamin altıok tarafından

  sıyah boru montajcısıyım suan rusyadayım calısmaktayım rusya da baska bı fırmayla calısmayı dusunuyorum +79384719434 bu benım rus telım +905444202146 turk telım
  ekıbımde var

 • 05 Ocak 2014 tarihinde VOLKAN SIMSEK tarafından

  merhaba butun kaynaklara hakımım ve nıvo oporatoruyum 25 yasındayım pasaportum hazır numaram 05073378011

 • 06 Ocak 2014 tarihinde Anonim tarafından

  17 senedir makina kullanıyorum EKSKAWATÖR VE HİAP OPERATÖRÜYÜM daha önce 5 yıl ırakta çalıştım e+g+g ehliyetim var ve pasaportum hazırdır yurtdışında neresi olursa çalışmak istiyorum 05382308061

 • 06 Ocak 2014 tarihinde İsim tarafından

  17 senedir makina kullanıyorum EKSKAWATÖR VE HİAP OPERATÖRÜYÜM daha önce 5 yıl ırakta çalıştım e+g+g ehliyetim var ve pasaportum hazırdır yurtdışında neresi olursa çalışmak istiyorum 05382308061

 • 06 Ocak 2014 tarihinde celal usta tarafından

  Merhabalar Yasim 26 usta demirciyim aslen Trabzon,dogma buyume sakaryaliyim ENKA insaat firmasinin amerikan elcilik projelerinin 3 ayri ulkesinde ve 4 ayri santiyesinde is bitimi olarak calistim konusabildigim diller ingilizce normal ispanyolca az seviyede suan bostayim ilgililere duyrulur…

 • 06 Ocak 2014 tarihinde fatih diyorki tarafından

  15 senelik fırın sektöründe çalışıyorum daha öncede rusyada çalıştım yurtdışı tecrubem var fırıncı ustasıyım yurt dışında çalımak istiyorum arayanlar için cep no 0534 445 24 16

 • 06 Ocak 2014 tarihinde ZEKI tarafından

  SELAM BEN KABA ISLER KALFASIYIM 60 KISILIK DEMIRCI KALIPCI EKIBIM VAR 10 YILLIK YURTDISI DENEYIMIM VAR ENKA TEKFEN BETA TEK METAG VE RUS FIRMALARINDA BUYUK PROJELERDE CALISTIM SIZLERLEDE CALISMAK ISTERIM TEL 0537 947 92 78 SAYGILAR HURMETLER

 • 06 Ocak 2014 tarihinde İbrahim Yel tarafından

  bir çok yurtdışı deneyimim olmuştur damperli kamyon şoförüyüm tüm belgelerim mevcuttur ulaşabileceğiniz telefon numaram 0537 373 36 06

 • 07 Ocak 2014 tarihinde mustafa sungur tarafından

  mön inşaat koçoglu açık inşaat ismail celik şantiyelerinde kaynakcı olakak çalıştım mekanik asvalt pilenti kaynagı işmakinası kaynagı köprülerin genleşme derzinde deneyimlerim yüksek derecede saygılarımla cep 05327738433

 • 07 Ocak 2014 tarihinde ZEKİ tarafından

  SELAM BEN KABA İŞLER FORMENİYİM 60 KİŞLİK DEMİRCİ KALIPCI EKİBİM VAR 10 YILLIK YURTDIŞI DDENEYİMİM VAR ENKA TEKFEN BETA TEK METAG VE RUS FİRMALARINDA BÜYÜK PROJELERDE CALIŞTIM SIZLERLEDE ÇALIŞMAK İSTERIM TEL 0537 947 92 78 SAYGILAR HÜRMETLER

 • 07 Ocak 2014 tarihinde gökşin tarafından

  iyi bir bay erkek kuaförüyüm yurt dışında çalışmak istiyorum 0554 921 96 86 nolu telden ulaşabilirsiniz…

 • 07 Ocak 2014 tarihinde serdar tarafından

  Ben ekskavator operatoruyum yurt disinda saglam bi firmada calismak istiyorum 0545 651 55 22

 • 07 Ocak 2014 tarihinde erolbozkir tarafından

  ben trabzondan erol bozkir eskavator operator rum urttisinta calismak istiyorum buyuk firmalar arasin 05392627773 eliyet var

 • 08 Ocak 2014 tarihinde erkan tarafından

  slm ben erkan güldaş 02 22 1981 ordu dogumluyum tır şöförü aynı zamanda vinc opörötörüyüm ve aynı zamanda beko loder dozer gıreyder şöför ekibimde mevcut ilgilenirseniz memnun olurum irtibat no 0539 446 56 28 0541 894 87 07 şimdiden teşekkürler

 • 08 Ocak 2014 tarihinde hüseyin tarafından

  merhabalar ben yurt dışında çalışmak istiyorum elektrik teknisyeniyim ilgilenenlere duyrulur 0532 137 76 29

 • 08 Ocak 2014 tarihinde servet bülbül tarafından

  6 yıllık dıs cephe catı kaplama ustasıyım suanda bostayım elemen ıhtıyacı olanlar arasın ırt tlf:05452671950

 • 09 Ocak 2014 tarihinde ömer bozkurt tarafından

  ben kepçe operatörüyüm yurtdışında çalışırım numaram 0541 8557365

 • 10 Ocak 2014 tarihinde mustafa turaçcı tarafından

  35 yıllık mobilya ustasıyım mobilya alanında hertürlü deneyimim vardır imalat montaj ve bilğisayar tasarımı proje çizimi yapmaktayım. önceden yurt dışı deneyimim vardır. tüm belğelerim mevcuttur. 0532 451 9376.

 • 10 Ocak 2014 tarihinde murat bozkurt tarafından

  ben inşaat alcı boya montalama ustasıyım ekibim var pasaport larımız var ve hazırdır benim numaram 05375191617

 • 21 Ocak 2014 tarihinde irfan kay tarafından

  irfan kay yurtdışı şantiyelerinizde calışmak istiyorum ülke farketmez elektrik tesisat montajlama kablolama tava işleme zayıf akım tesisatı uygulama tünelelektirik tesisatı uygulaması 1970 ordu dogumluyum 1986 dan bugüne kadar calışmaktayım e sınıfı sürücü belgem var kalfalık belgesi ustalık belgesi usta ögretici belgem bulunmaktadır saygılar sunar cevabınızı beklerim 05321630966 calıştıgım firmalar hasko a ş oraş a ş eska a ş kılima a ş cukur ova baytur a ş mesa mesken a ş libya

 • 21 Ocak 2014 tarihinde yahya gedik tarafından

  slm ben yurddisinda tercubeli formenlik yaptim fransizca bilen 100de 80 fransizcam farkli kulturlere sahibim pasaportum hazir calismak istiyorum 0543 281 23 05

 • 21 Ocak 2014 tarihinde bahattin tarafından

  Merhaba ben bahattin topcu kaynak ciyim daha önce hollanda da calistim tekrar avrupa ulkesinde calismak istiyorum 05368849736

 • 22 Ocak 2014 tarihinde mustafaskaya tarafından

  e sınıfı ehliyetim src psiko teknik belgelerim var bilğisayar kullanıyorum cezayir fas özbekistanda iş arıyorum aşçı yardımcılıgı elektirik teknisyen yardımcılığı ögretilecek işleri çabuk kavrarım

 • 22 Ocak 2014 tarihinde bazo ceylan ben beton santıralı formenliği montaj yani santıralı söküp kurarım sevkiyat benim işim tarafından

  yurt dışı tercübem var

 • 22 Ocak 2014 tarihinde bazo ceylan tarafından

  24 beton santralı oparatörlüğü formen bakım montaj yurt dışı tercübem var şuan azerbaycandayım tel 00994518031677 türkiye tel 05354614401

 • 22 Ocak 2014 tarihinde Anonim tarafından

  Ben ibrahim iş arıyorum oparatorüm tlf num bu 05353372680 ararsanız sevinirim BLK

 • 22 Ocak 2014 tarihinde cevdet tarafından

  su tesisatı ustasıyım konu su olunca yapamayacağım iş yoktur kendime güvenyorum saygılar?

 • 22 Ocak 2014 tarihinde Gökhan KEÇECİ tarafından

  lisans mezunuyum ve alçı sıva kartonpiyer ısı yalıtım ve bir çok dekor ustasıyım orta derecede ingilizcem vardır .
  ilginize teşekkürler
  cep: 0551 727 35 29

 • 23 Ocak 2014 tarihinde ilyas demirci 05372389713 tarafından

  gazaltı eletirik ve boru kaynağı filimlik kaynakçıyım

 • 23 Ocak 2014 tarihinde Mohammad tahan tarafından

  ben suriyeliyim türkiyede mimarlık bölümünden 2010 da mezun oldum arapça ,türkçe ana dilim ve inglizce de bilioyorum .
  3d max ,autocad , photoshopta biliyorum .
  şuanda turkiyede çalışiyorum ama yurtdışında çalışmayı tercih ederim özellikle arap ülkeleri .

 • 23 Ocak 2014 tarihinde Mohammad tahan tarafından

  bnm cep no : 05380781850
  mohammad tahan

 • 23 Ocak 2014 tarihinde Mohammad tahan tarafından

  ben suriyeliyim türkiyede mimarlık bölümünden 2010 da mezun oldum arapça ,türkçe ana dilim ve inglizce de bilioyorum .
  3d max ,autocad , photoshopta biliyorum .
  şuanda turkiyede çalışiyorum ama yurtdışında çalışmayı tercih ederim özellikle arap ülkeleri .
  cep tel no : 00905380781850

 • 23 Ocak 2014 tarihinde yusuf tarafından

  Slm yurdisinda calismak uzere is ariyorum 0543 949 4332

 • 23 Ocak 2014 tarihinde MEHMET GOZEL tarafından

  mobilya ve doğrama ustasıyım 5 senelik pasaportum var 05413040520 05413040520

 • 23 Ocak 2014 tarihinde Anonim tarafından

  merhaba ben tekstilciyim aynı zamanda beyaz eşya da satış temsilcisi bakım onarım vs iş arıyorum uygun bir konumda 05300662397 numaram bu kolay gelsin

 • 24 Ocak 2014 tarihinde recep tarafından

  Erkek kuaförüyum yurt dışında iş arıyorum05375453016

 • 24 Ocak 2014 tarihinde irfan kay tarafından

  irfan kay derki yurtdışında calışmak istiyorum 1986 bugüne elektrik tesisat montajlama kablolama tava işleme tünel kalıp tesisatı uygulaması zayıf akım tesisat uygulaması ve belgelerim kalfalık..ustalık ..usta ögretici belgem ve e sınıfı sürücü belgem vardır bu zaman icinde ekip başı formenlik yaptım şu an usta olarak calışmaktayım saygı deger iş verenlerin dikkatine tel 05321630966

 • 24 Ocak 2014 tarihinde soner durmuş tarafından

  tesisat kalorifer doğal gaz demir boru ustalığı boru kaynağı bu alanlarda uzmanımdır tel,.05323043436

 • 25 Ocak 2014 tarihinde Yavuz tarafından

  yurt içi ve dışı Büyük projelerde çalıştım,elektrik teknisyebliği,formenliği yaptım,Tekfen,Gama,Siemans,Enka Teknik,Enka,Dağlıoğlu,77İnşşatın Şantiyelerinde çalıştım,hertürlü yapı,endüstriyel tesiste,Proje kapsamında,elektrikle ilgili her türlüuygulamayı başarı ile yaparım saygılarımla ,CV yollayabilirim 05353055428

 • 25 Ocak 2014 tarihinde mehmet ihsan gürses tarafından

  çelik konstrüksüyon,kaynak,imalat,boyama ustasıyım..

 • 25 Ocak 2014 tarihinde mehmet ali inan tarafından

  benim kendime göre alçi-boya-montalama ve sıva ekibim var yurt dışında çalışmak istiyoruz tel 05416802102

 • 25 Ocak 2014 tarihinde Anonim tarafından

  ben sukru ismakina lastikli ve paletli eskavator operatoruyum icerde disarda is ariyom tel 0532 784 1332

 • 25 Ocak 2014 tarihinde SEBAHATTİN BİRİNCİ tarafından

  ALT YAPI- ASFALTLAMA BÜZ MONTAJ USTASIYIM. SİBİRYA DA 3 YIL ÇALIŞTIM. SAKARYA KINALI OTOYOLUNDA ALT YAPI USTASI OLARAK 4 YIL ÇALIŞTIM. YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM 0535 707 44 06

 • 25 Ocak 2014 tarihinde erol mevlütoğlu tarafından

  ben 45 yaşında yurtdışı tercuben var ırakta 4 yıl yol sfatta calıştım arapcam var calışkan her verilen işi laikiyel yaparım acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim pasaportum hazır e sınıfı ehliyetim var 05514117991

 • 25 Ocak 2014 tarihinde mehmet karaahmetli tarafından

  merhaba ben mehmet karaahmetli aşçı usta arayanlar yemek üzerine +yurt içi yurt dışı uluslar arası gemi belgesi mevcuttur tel 05364917090

 • 26 Ocak 2014 tarihinde umut ergün tarafından

  Mersin.de ikamet etmekteyim ırakta 1 yıl süreyle çalıştım çalıştığım bölüm öncelikle kablo çekimi daha sonra yer altı topraklama iyi derecede arapçam var tercumanlık.ta yapabilirim

 • 26 Ocak 2014 tarihinde NADİR ÇOBAN tarafından

  yemek hane işletmesi deneyımlı ekip açcılarımla yurt dışı tecrübeye sahip veya satın alma şefi olarak iş arıyorum ilgili firmeların dikatine ,nadir çoban ,05379978996,ELAZIĞ LIYIM.

 • 26 Ocak 2014 tarihinde NADİR ÇOBAN tarafından

  yurt dışında iş yapan şirketleri ,yemek hanelerınde yemek hane işletmesi ve deneyımlı ,aşcı ekiplerımle iş arıyorum ,,,tel 05379978996 taşoron olarakta yurt dışı deneyıme sahibim.saygılarımla ,NADİR ÇOBAN,,ELAZIĞ

 • 26 Ocak 2014 tarihinde oguzhan demirbag tarafından

  Is makinasi tamircisiyim is ariyorum 05073841974 tlf

 • 26 Ocak 2014 tarihinde onur çınar tarafından

  ben su tesisat ve dogalgaz ustasıyım 23 yaşmdayım 10 yıldır bu işle ugrasıyorum yardımlarınız için teşekkur ederım 05434301437

 • 26 Ocak 2014 tarihinde mehmetparlak tarafından

  slm ben mehmet kaynakçıyım ırakta silver teknikte 4ay çalıştım iş bitti kolin inşaat hes projesi tibyem bölümünde 28 ay çalıştım iş bitimi şuan kolin inşaat hızlı tiren hattı projesinde çalışıyom ama yurdışında çalışmayı düşünüyom saygılarımla 05418485413nolu tlf dan ulaşabilirsiniz

 • 26 Ocak 2014 tarihinde Anonim tarafından

  YUSEL İNŞ AFGANISTANDA TANIRIM IYI FIRMA OLDUGU İCİN MURACAT ETIM SAYIGILARMLA

 • 26 Ocak 2014 tarihinde Anonim tarafından

  yorum yok

 • 27 Ocak 2014 tarihinde ahmet temur tarafından

  sıhı tesısat ustasıyız 10 arkadasomızla ulkelerın cogunda calıstık elaman arayan fırmalar varsa ıs konusunda yardımcı ola bolırız 0531 314 88 85

 • 27 Ocak 2014 tarihinde yasar saclı tarafından

  slm ben beko loder operatoruyum yurt dısında calısmak ıstıyorum arap ulkesı harıc deneyımım var tel 05335405435 ararsanız sevınırm sımdıden saygılar

 • 27 Ocak 2014 tarihinde dogan çelik tarafından

  Merhaba 16yillik jcb ve excavator operatoruyum yurt disinda saglam firmalarla calismak isterim tel 0532 4969634

 • 27 Ocak 2014 tarihinde Metin kayar tarafından

  Ben 12 senelil oto korkuluk ustasıyım yol işi yapan firmalardan cevap bekliyorum tel…05378435153 şimdiden saygılar

 • 28 Ocak 2014 tarihinde isa aygcı tarafından

  merhabalar ismim isa ıspartalıyım yurdısında ahcı olarak calısmaki stiyorum ilgili kuruluslardan telefon beklıyorum05386580519

 • 28 Ocak 2014 tarihinde mahmut şahin tarafından

  BEN 28 YILLIK JCB+LODER OPERATÖRÜYÜM.YURTİÇİ YURTDIŞI DENEYİMİM VAR.TEL:05388253115

 • 28 Ocak 2014 tarihinde Anonim tarafından

  demeyimlı 4 yıl yurt dışında calismislıgim var gece bekçisi olarak çalıştım. tekrar gitmek istiyorum. değerlendirirseniz sevinirim.0534448262e

 • 29 Ocak 2014 tarihinde sinan demir tarafından

  iş arıyorum ırak ve arabistanda calistım su anda calışmıyorum.iş vere bilirseniz sizinlede calışmak işterim

 • 29 Ocak 2014 tarihinde yavuz tarafından

  slm ben mermer ustasıyım ekibimde var yurt içi yurtdışı da mermer granit işleri yapılır 05454755438

 • 29 Ocak 2014 tarihinde Anonim tarafından

  yurt dışında işi olan firmaların dikkatine istedigi kadar elman kaynakcı ve montajcı ve yardımcı ekip proje uygulama tel…0538 660 23 20 saygılarımla.

 • 29 Ocak 2014 tarihinde nurullah tarafından

  05414209289 tesısatçıyım her tulu tesısat işlerı tamır tadılat işlerı yaparım o yuzden yurt dişından çalışmak ıstıyorum

 • 29 Ocak 2014 tarihinde omer tarafından

  Loder opretoruyum 7yıllik tünel deneyimim var acık saha vb islerde calistım ilgılenenler 05342246607 bolu tlf ulasabilirsiniz

 • 29 Ocak 2014 tarihinde SEDATERDAL tarafından

  elektrik projelerinin zayıf akım ve kuvvetli akım iş güclerinde uzun yıl görev yapmaktayım talebiniz doğrultusunda görev aldığım projeleri tarafınıza gönderebilirim

 • 29 Ocak 2014 tarihinde SEDATERDAL tarafından

  ben sedat erdal elektrik projelerinizde görev alabilirim problemli firmalardan sıkıldım kendime saygın firma arıyorum saygılarımla

 • 29 Ocak 2014 tarihinde şehmuz usta tarafından

  alçı ve dış cephe ustasıtım deneyimlerimi yurtdışında değerlendirmek istiyorum sağlam bir firma ile yurtdışında çalışmak istiyorum

 • 29 Ocak 2014 tarihinde MUSTAFA GÜNANA tarafından

  YÜKSEL İNŞAATA ÇALİŞMAK ISTYORUM AFGANISTAN OLURSA SEVINIRIM CEVAP BEKLIYORUM 5392473664

 • 29 Ocak 2014 tarihinde nuru tarafından

  mrhba ben jcb operatörüyüm ehliyetim var 6 yıllık deneyimim var yurtdışında çalışmak istiyorum

 • 29 Ocak 2014 tarihinde nuru tarafından

  mrhba ben jcb operatörüyüm ehliyetim var yurtdışında çalışmak istiyorum 05342281216

 • 29 Ocak 2014 tarihinde nurullah tarafından

  jcb operatörüyüm 05342281216

 • 29 Ocak 2014 tarihinde UGUR ÇİFTÇİ tarafından

  YURT DIŞI İŞ ARIYORUM CELİK KAYNAKÇISIYIM 05452063190

 • 30 Ocak 2014 tarihinde celil tan tarafından

  Merhabalar ismim celil 31 yaşındayım,7 yaşından beri elektrik sektöründe çalışıyorum, geçen süre içinde tesisat, otomasyon kompanzasyon, aydınlatma, vb tüm elektrik dallarında kendimi olabildiği kadar geliştirmeye çalıştım, kendime güveniyorum.ekip yönetimi is takibi keşif konularında da yeterli tecrübeye sahibim.bekarım seyahat engelim yok öncelik yurtdışı olmak üzere türkiye geneli de olabilir süreli olarak çalışacağım bir firmada mesleğime devam etmek istiyorum.ilginize şimdiden teşekkür ederim iletişim numaram:05076080980 celil tan

 • 30 Ocak 2014 tarihinde mesut tarafından

  İki Aşcı ve yardımcı var lazımsa 05444541080

 • 30 Ocak 2014 tarihinde erol tarafından

  jcb kepçe operatöruyum :) 0535 388 54 67

 • 30 Ocak 2014 tarihinde FATİH tarafından

  mobilya dekarasyon montaj ekibim var şu anda 25 kişiyiz ayriyetten boyacı alcıcı ekiplerimde var bana ulaşmak isterseniz e postaya mesaj atabilirsiniz.

 • 30 Ocak 2014 tarihinde mehmet tarafından

  aleninyüm ustasıyım 10 ekibim var yurdişin daçalişmak istiyorum 05438769347

 • 30 Ocak 2014 tarihinde şeyhmus albayrak tarafından

  slm ben seyhmus albayrak 1983 dogumluyum iyi derecede ingilizce yazıp konusuyorum 6 sene american üstünde tercumanlık yaptım şöförlük var ayrıyetten mobilya ustasıyım yurt dışı işe ihtıyacım var yardımcı olursanız sevinirim 0535 411 68 37

 • 31 Ocak 2014 tarihinde ENGİN tarafından

  25yıldır elektrik ustasıyım anlasabılırse santıyelerınızde yer almak ıstıyorum

 • 31 Ocak 2014 tarihinde mustafa tarafından

  ekmek ve kahvaltılık ustasıyım 20 yıl deneyimimvar işe ihtiyacımvar. saygılar.05382032571..

 • 01 Şubat 2014 tarihinde Anonim tarafından

  jcb operatörüyüm yurtdışi firmalarında güvenilir iş arıyorum 0535 274 10 93

 • 01 Şubat 2014 tarihinde Anonim tarafından

  Gsz alti kaynak ve elektirot kaynagi yapiyorum lagzimsa 05063392057

 • 01 Şubat 2014 tarihinde hüdeyin tarafından

  Santral pompa operatörüyüm 7 yıl tecrübeliyim yurt dışında da calışabilirim 0543 327 99 22

 • 01 Şubat 2014 tarihinde abdullah aka tarafından

  ekskavator operetörüyüm

 • 01 Şubat 2014 tarihinde idris gundoğdu tarafından

  ben inşaat soguk demırcı formenlıgı yapıyorum yurdişında calıştım ve y urdısında calışmaya devam etmek ıstıyorum tel 05309442461 calışdıgım firmalar enka artı yapı ve bınladın fırması

 • 01 Şubat 2014 tarihinde fuat şeker tarafından

  İNCEİŞLER FORMENİYİM ONBEŞYILLIK TEJRÜBEM VAR DÖRTYIL YUTDIŞI TEJRÜBEM VAR 05312902321

 • 02 Şubat 2014 tarihinde doğan günay tarafından

  merhabalar inşaat işçisiyim yurtdışı tecrübem vardır yurtdışında çalışmak istiyorum saygılarımla 0536 692 63 51

 • 02 Şubat 2014 tarihinde ercan üren tarafından

  İNŞAAT KUM SIVA ALÇISIVA İÇ VE DIŞ CEPHE YALITIM ISI SU SES YALITIMI YAPMAKDAYIM İNŞAAT SEKDÖRÜNDE 30 YILLIK TECRÜBEM VAR KAYSERİDE BİRÇOK KONUTU TAŞARON OLRAK TESLİM ETTİM REFERANSLARIM MEVCUTTUR YURTDIŞI TECRÜBEM VAR İLGİLİ YERLERE KALİFİYELİ KALİFİYESİZ İŞÇİTEMİNİDE EDEBİLİRİM YURTDIŞINA GİTMEK İSTİYORUM İLGİLİLERİN DİKKATİNE GSM 05322470633 KAYSERİ

 • 02 Şubat 2014 tarihinde mehmet yilmaz tarafından

  Ekskavator ve savel kulaniyorum ihtiyac varsa tlf 5397714572

 • 02 Şubat 2014 tarihinde muammer çınar tarafından

  25 yıllık alçı sıva boya ve mantolama ustasıyım yurt dışıiş arıyorum irtibat tlfnm 05438572580

 • 16 Şubat 2014 tarihinde mustafa çağlın tarafından

  inşaatta kalıp demir duvar kalebodur sıva sıtropiyer ustasıyım bu gibi işlerin yapımında ve yaptırımında ekip olarakta çalışabilirim irtibat tl.05389805622

 • 17 Şubat 2014 tarihinde mehmet duman tarafından

  SELAM BEN AŞÇIYIM YURTDIŞINDA AŞÇI OLARAK ÇALIŞABİLİRİM 42 YAŞINDA HERHANGİ BİR ENGELİM YOK ŞUAN ŞANTİYEDE AŞÇI OLARAK ÇALIŞIYORUM AMA YURT DIŞINDA ÇALIŞMAYI ÇOK İSTİYORUM YAKLAŞIK 100 ÜZARİNDE SICAK VE SOGUK DÖNER VE TATLI ÇEŞİTLERİM VAR ŞU ANAKADAR ÇALIŞTIGIM YERLERDE SEVBİLEN BİRİ OLDUM TEŞ ŞANTİYELER OLURSA SEVİNİRİM TEL 0537 765 21 67

 • 17 Şubat 2014 tarihinde saban coban tarafından

  slm ben saban coban mobılya ustasıyım yurt dısı calısmalarında tecrubelıyım bız ekıbız alcıpan mobılya dek ekıbım var daha once calıstıgım fırmalar paırus ahsap mısır ıs bıtırım enka ıns malabo ıs bıtırım mapa ıns azerbaycan hava lımanı ıs bıtırm f k ınce ısler azerbaycan semkır excelsior ıs bıtmı almıs bulunmaktayım su an bostayım summa ıle calısmak ıstıyoruz saygılarım la saban coban 0536 592 39 97 *0542 366 78 63 *0542 366 78 69

 • 17 Şubat 2014 tarihinde MUSTAFA tarafından

  MESLEGİM TORNACILIK ,FREZECİLİK,VE, KAYNAKÇILIK TIR
  YAŞ:39 YURT DIŞI TERCÜBEM YOK İHTİYAÇ DUYULDUGUNDA DEGERLENDİRMEK İSTERİM.. 5335583210

 • 17 Şubat 2014 tarihinde Anonim tarafından

  exkavatör ve bekoloder oparatörüyüm lazımsa 05324383540 05324020594

 • 17 Şubat 2014 tarihinde Ali tarafından

  İnşat işçisiyım her işi yaparım yurtdışında çalışmak istiyorom saygılar 05454752163

 • 17 Şubat 2014 tarihinde abdullah tarafından

  yurt dışına cıkmak yurt dışında calısmak istiyorum her iş yaparım ilgilenen şirketler arayın detayları konusalım 0531749 90 52 abdullah

 • 17 Şubat 2014 tarihinde adil tarafından

  20 yıllık oto elektirik tecrübem vr ustalık belgelerim vr tercih ederseniz çalışırız işmakinalar kamyonlar ve otomobil den anlarım tl 05355778728

 • 18 Şubat 2014 tarihinde mehmet kalkan tarafından

  santek mak vuruşkan mak metrik aliminyum enka kastaş forakazık intesko gibi şirketlerde Kaynakçı olarakçalıştım yurtdışında kaynakçıolarak çalışmak istiyorum tel 05382395333

 • 18 Şubat 2014 tarihinde aykut unan tarafından

  torna kaynak hidrolik ustasıyım 29 yasındayım yurdısında calısabilirim 05427245799

 • 18 Şubat 2014 tarihinde kemal okyaz tarafından

  merhabalar alcı sıva dekarasyon utasıyım artı oğuk kaynakta yapıyorum ağır vaıta ehliyetimde var arabada kullana bilirim azerbeycanda calışmak istiyorum 05305123165

 • 18 Şubat 2014 tarihinde ayhan öztürk tarafından

  asma tavan bölme duvar saten alçı boya duvar kağıtı ince işler ekibim var yurt dışındaki firmalarda taşoronluk şeklinde iş yapmak istiyoruz 0532 711 42 26

 • 18 Şubat 2014 tarihinde ayhan öztürk tarafından

  asma tavan bölme duvar alçı boya duvar kağıtı ince işler ekibim var yurt dışında iş yapmak istiyoruz

  0532 711 42 26 ————- 0545 574 50 81

 • 18 Şubat 2014 tarihinde semih can tarafından

  ben 2 yıllık unıversıte mezunuyum ıngılızcem orta duzeyde yurtdısında calısıp orada kalmak ıstıyorum grı pasaportum var ogrenmeye acıgım ılgılenırsenız sevınırm

 • 19 Şubat 2014 tarihinde serdar tarafından

  damperli kamyon söföruyum daha önce ırakta yol calısmasında calıstım yurt dısı iş arıyorum

 • 19 Şubat 2014 tarihinde tahsin tarafından

  Ben beko loder opr deneyimliyim şu anı calışıyorum yurtdişi olsa giderim 05373229873

 • 19 Şubat 2014 tarihinde huseyin tarafından

  Yuksel insaata nasil ulasirim . ,0507 182 9223

 • 19 Şubat 2014 tarihinde ömer tarafından

  elektrik ve gazaltı kaynakcısıyım yaşım33 yurt dışında calışmak istiyorum şehirler arası cimeto fabrikalarında kaynakcı tecrübem var tel5464988087

 • 19 Şubat 2014 tarihinde ahmet turan gokce tarafından

  makına bakımonarım ve kaynak ve metal işlrinde tecrubem vardır.telefon no:0506 290 01 53 nolu telden ulasabılırsınız

 • 19 Şubat 2014 tarihinde sedat tarafından

  gazaltı çelik elkturot rutil boru kaynağı elektirik kaynak ustasıyım yurt dışı iş aramaktayım 25 yıılık tecrubeye sahibim 0537 554 69 57

 • 19 Şubat 2014 tarihinde kahraman altan tarafından

  ben kaynak montaj ustasıyım 20 senelik tecrübem var şirketinizde calışmak istiyorum 05554518165

 • 19 Şubat 2014 tarihinde MEHMET ERKOL tarafından

  inşaat işlerinden duvar catı kalıp işlerini titizlikle yapmaktayım mobilya işlerinindede ahşap üzerine olan her seyi itina ile yapmaktayım yurdısında calısmak istıyorm acil işe ihtiyacım var

 • 19 Şubat 2014 tarihinde MEHMET ERKOL tarafından

  inşaat işlerinden duvar kalıp çatı işleri yapmaktayım ayrıca ahşap üzerinede mobilya dahil her türlü üretim yapabılırım işime sadığım ve insanlarla diyologum ıyıdır yurtdışında calısmak istiyorum irtibat no.0536 848 44 22 ilgilenirseniz sevinirim

 • 19 Şubat 2014 tarihinde Hasan alan tarafından

  Bordur parke ustasiyim yurt disinda calismak istiyorum daha once nesma eser onur firmalarinda calistim .. yurt disinda calismama dewam etmek istiyorum .. 0537 655 59 52

 • 20 Şubat 2014 tarihinde Hakan Bozdemir tarafından

  Merhaba Adım Hakan Bozdemir Boy 1,78 Kg 65 25 Yaşındayım. Malatya Yeşilyurt Doğumluyum Medeni Halim Bekar,Askerliği Yapmış Bilgisayarda Kullanılabilecek Temel Bilgileri Biliyorum, (E) Tipi Ehliyetim Var İngilizce orta düzeyde. İnsanlarla Kolay İletişim Kurabiliyorum, Sosyal Bilimler Bölümü Lise Mevzunuyum yaklaşık olarak 13 yıldırlı inşaatta çalışıyorum inşaat kalıp ustasım Irak Rusya Gürcistan çalıştım şuan memleketteyim iş ilanınızı gördüm başvuruda bulunmak istyedim saygılarımla.
  Tlf:05434994646

 • 20 Şubat 2014 tarihinde mehmet durdu tarafından

  Mobilya.ahsap ve ciladan çok iyi anlarim yurtdisi tecrubem var 5524478857

 • 20 Şubat 2014 tarihinde mehmet durdu tarafından

  Yurtdisi tecrubem var mobilya.ahşap ve ciladan iyi anlarim Almanya meslek okulundan mezunum 5534478857

 • 20 Şubat 2014 tarihinde selcuk tarafından

  20 yıllık seramik fayans ustasıyım rusya bölgesinde iş arıyorum 05075676299

 • 11 Mart 2014 tarihinde Pinar Dincer tarafından

  Ingilterede yasiyorum. Turkiyede 5 yillik yazilim gelistirme tecrubem var is ariyorum.

 • 12 Mart 2014 tarihinde Şemsettin erden tarafından

  Elektrik ustasiyim her türlü elektrk işleri yaparim yurt dışında çalişmak istiyorum telefonum. 05468080203

 • 12 Mart 2014 tarihinde emin tarafından

  emin barınmaz

 • 12 Mart 2014 tarihinde hüsnü kaban tarafından

  Meraba ben hüsnü kaban ankaradan iaşaat ustası soguk demirciyim eger bana göre iş varsa lütfen bana ulaşın yurt dişi tercübem var tel:05416579871

 • 13 Mart 2014 tarihinde necmettin tarafından

  Yirmi yillik tecrubeli kalfayim arapca ingilizce var dubaide burc halifede kalfalik yaptim necmettin ustabas tel 05340812875

 • 13 Mart 2014 tarihinde Anonim tarafından

  ben şerif 15 yıllık operatörlük deneyimim var yurdışında çalışmak istiyorum loder yükleyici jcb eskavatör kullanıyorum numaram 05318916231

 • 13 Mart 2014 tarihinde Ruhfen tarafından

  Uzun yıllar yurt dışında inşaat teknikeri ve şantiye şefliği görevlerinde bulundum. Meslek lisesinden teknik ressam olarak mezun oldum. Plân proje işleri, takibi ve kontrolleri ile ilgili tecrübem var. İngilizce, rusça, almanca, türkmence, flemence dillerini biliyorum, öncelikle azerbaycan olmak üzere orta asya ve rusyada çalışmak istiyorum.

 • 13 Mart 2014 tarihinde Ali dogan tarafından

  Elektrik hostasiyim kuvetli akim aydinlatma aydinlatma uzerinde iki bucuk yildir rusyada calisiyorum aynizamanda otomosyon zayif akimi da gurmusum moskovada bir santiye bitirdim markuri site .75 katli bina ordan st.petersburga geldim havaalani pulkova .halen burda calisiyorum burada bitti size calismak istiyorum

 • 13 Mart 2014 tarihinde volkan deniz tarafından

  Ust yapi yol formeniyim ekibim var yurt disi tecrubem var 05325893488

 • 14 Mart 2014 tarihinde Anonim tarafından

  merhaba mutfak dolabı ve ray dalap ustasıyım 0533 556 14 71

 • 14 Mart 2014 tarihinde ali aydoğdu tarafından

  selam beton santral operatörüyüm .Yurtdışı engelim yok bekarım 28.07.1988 doğumluyum.beton santrali deneyimim 9 yıl.Ankara da çeşitli firmalarda ve İran da rusyada çalıştım biraz ruscam var.hertürlü beton santralini kullanırım .mekanik arızaların çoğunu kendim yaparım.telefon numaram:0507 843 5709

 • 14 Mart 2014 tarihinde zulkuf tarafından

  zulkuf bn 16 yıllık ekskavator operatoryum e+g ehliyetim var 2023 kadar pasaportum var yurt dısında yenı geldım saglm fırmalarla clşmak istıyorm 0532 051 23 79

 • 15 Mart 2014 tarihinde deniz tarafından

  slm ben uşaktan deniz usta 36 yaşındayım 22 yaşından beri sıva duvar fayans ustasıyım ayrıca kalıp işindede kalfalık yapabilirim 05070990921 saygılar

 • 16 Mart 2014 tarihinde yılmaz doğan tarafından

  sıva ustası olarak çalışmak istiyorum tl 05326069315

 • 16 Mart 2014 tarihinde sebahattin özyurt tarafından

  ben sebahattin özyurt 25 yıllık aşçıyım 45 yaşındayım sıcak yemekler hamur işleri tatlı cesitleri iyi derecede anlarım daha önce 6yıl irak ta çalıştım ilgilenenlere teşekkür dddpgm05352445149

 • 16 Mart 2014 tarihinde erhan yılmaz tarafından

  mobilya ustasıyım rusyada iş istiyorum

 • 17 Mart 2014 tarihinde mehmet karacan tarafından

  slm 20 yıllık kaynakcı ustasıyım argon elektirik oksijen tik kaynaklarınla caliştim aynı zamanda dalgıclık yapıyorum ama su altında hiç kaynak yapmadım 36 yaşında fethiyede yaşiyorum yurdışı 12 ay yaz olan bölgelerde iş arıyorum 05332498253

 • 17 Mart 2014 tarihinde ihsan kayaalp tarafından

  selam ben ihsan Ağır vasıta söforluk kalıp,demir belgeli ispat etmek üzere plan pröjeden anlarım teşekkür ederim

 • 17 Mart 2014 tarihinde Anonim tarafından

  merhaba…. ben yurtdışında kaynakçı olarak yıllarca çalıştım… güzel arapça konuşurum…. katar ehliyetim var…. iş arıyorum…. ilgilenenler lütfen arasın…. tel cep…05399172605 saygılarımla…..

 • 17 Mart 2014 tarihinde suleyman eslikızı tarafından

  merhaba…ben uzun yıllar arab ülkelerinde çalıştım… arapçayı anadilim gibi konuşurum….kaynakçı olarak çalıştım…katar araba ehliyetim var…. iş arıyorum…. şöfer ve tercuman olarak çalışırım…. ilgilenenler lütfen arasın…. cep numaram….. 05399172605….. saygılarımla……

 • 17 Mart 2014 tarihinde ömür sumar tarafından

  Jcb oparoturuyum yurtdisi tecrubem var .0532 589 40 19

 • 17 Mart 2014 tarihinde MAHMUT YALÇIN tarafından

  12 YILIK JCB OPERATÖRÜYÜM YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM 05384196439

 • 18 Mart 2014 tarihinde Hakkı tarafından

  Eskavator operatöruyum yurtdışı tecrübem var tercihim Kazakistan 05425578961

 • 18 Mart 2014 tarihinde murat karabiyik tarafından

  mrba ben konkasor ustasiyim calismaktan yilmam gercekten isimi kendi isim gibi gorurum nerde calistiysam beni birakmak kimse istemedi bircok is yerinden referans vere bilirim tel gurcistanda calismak oncelikli tercihimdir tel numaram 00995558493619

 • 18 Mart 2014 tarihinde mutlu tarafından

  merhaba eskavatör ve loder operatörüyüm ehliyetim var 17 yılık tecrübe sahibiyim bir çok alanda çalıştım iş yurdışı için iş arıyorum haha önce kazakistanda alarko bünyesinde çalıştım pasaportum var 10 yıl süreli ismim mutlu türk 0536..924..07..89

 • 23 Nisan 2014 tarihinde ramazan ünver tarafından

  merhaba ben ramazan ünver hiyap vinç opa ve boru kaynakcısım 10 yılgamada çalişdı ikisın dede deneyım liyım vinç ehliyem var kaynak ertıkam var yıne yurtdışında calişmak ıstıyorum ıkısınde gerekırse tsete gıreım saygılar05416988792

 • 24 Nisan 2014 tarihinde süleyman tarafından

  e. g..fortlif vinç sontaj elliyetim var ameliyat tecrrübeliyim iş arıyorum 05427433960

 • 25 Nisan 2014 tarihinde süleyman muyan tarafından

  merhaba benim mesleğim kaynakcıyım sizin ihtiyacınız varsa sizinle çalışmak istiyom ben iyi bir ustayım tel no 05384147568

 • 25 Nisan 2014 tarihinde Anonim tarafından

  merhabalar ben Sadık bozömeroğlu 24-6-1975 trabzon of doğumluyum yirmibeş yıl dır inşaat sektöründeyim ustalık belgem var kaynakçıyım son on yıldır tadilat dekoras yon iç dizayn yaşam alanlarını güzelleştirme uygun kullanım durumuna getirme pozisyonunda mimarlarla çalışıyorum şantiye şefliğide yapabilirim ekonomik şartlar uygun olursa yurt dışında inşaat sektöründe çalışmak istiyorum ihtiyaç halinde ekip kurabilirim

 • 25 Nisan 2014 tarihinde Mustafa kurt tarafından

  10 senelik operotörüm jcb ,hidromek ,eskavator kullanıyorum kendime güveniyorum hertürlü işin en iyisini yaparım. Numaram =0537 495 90 07

 • 25 Nisan 2014 tarihinde Anonim tarafından

  yurt dışında kaynakçı olarak çalışmak istiyorum 05445188925

 • 26 Nisan 2014 tarihinde halil tarafından

  merhaba biz elektirik işinde uzman 10 ile 20 arasında değişen bir elektirikçi ekibiyiz şu anda yurtdışı ve yurtiçi olmak uzere frketmeksizin her turlu elektirik işine açığız irtibat numaramız halil aktaş 0545 484 43 33

 • 26 Nisan 2014 tarihinde tanju bulut tarafından

  aşçıbaşılıl deneyim var yurt dışında çalıştım,kazakhistan ,sibirya ,ukrayna ve avrupa amerika ülkelerinde çalışmak isterim 0533 472 89 95 isteğe göre cv gönderebilirim

 • 27 Nisan 2014 tarihinde Anonim tarafından

  merhaba ben özcan gaz altı ve ellektirik kaynakcısı bir çok çelik sektörde çalışdım yurt dışında çalışmak istiyorum tl05436372984 05466372984 numaralarından birinden ulaşabilirsiniz

 • 28 Nisan 2014 tarihinde HAMZA KILINÇ tarafından

  Çatı ve cephe kaplama ustasiyim 13 yıldır bu işi yapıyorum yurt dışında çalışmak istiyorum.34 yaşındayım hiçbir seyahat engelim yok mersin de yaşıyorum telefonum ;0537 690 88 83

 • 28 Nisan 2014 tarihinde mesut tarafından

  yurtdışı deneyimle kalıp usta sıyım

 • 29 Nisan 2014 tarihinde erhan tarafından

  slm yaşim 28 çelik kondisyon kaynak ve projeli asmatavan ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum 0531 272 42 97

 • 29 Nisan 2014 tarihinde erhan tarafından

  yaişm 28 çelik kondisyon kaynak ve asmatavan ustayım 0531 272 42 97

 • 30 Nisan 2014 tarihinde beşir danyildiz tarafından

  selm 15yilik kaynakciyi sertifika vr 10 yilik pasaport var yurtdışı da çalışmak istiyorum ilgilenmenizi saygilarimla arzederim tel 05367429667

 • 30 Nisan 2014 tarihinde Anonim tarafından

  exavatör operatöruyum iş ariyorum 05389783653

 • 30 Nisan 2014 tarihinde saffetyldz.halilefe@outlook.com.tr tarafından

  elektırcıyım 15 yıl deneyımım var

 • 30 Nisan 2014 tarihinde yunus karahoyük tarafından

  slm ben vasıflısız olarak arıyorum işi artı k.ırak zaho da çaliştım su tesıaatcı olarak çalıştım yurt dışı işi arıyorum tlm 0531 783 33 69

 • 01 Mayıs 2014 tarihinde FATİH tarafından

  yut dışında aşçı olarak ve tabldot uzerı şantiyelerde çalışacak iş arıyorum sertifika vardır iyi günler tel 0538 338 52 53

 • 02 Mayıs 2014 tarihinde Anonim tarafından

  Ben mobilya monitör ustasiyim kapi ve mutfak dolabi montaj isleri yapiyorum bana uygun bir is varsa 05427757864

 • 02 Mayıs 2014 tarihinde mustafa tarafından

  merhaba ben mustafa jcb ve eskovator oparatoruyum yurt dında calısmak ıstıyorum yurt ıcı tecrubem var 5 yıllık bu meslekteyım meslegımden gayet memnunum ama bu meslegımı yurt dısında degerlendırmek ıstıyorum

 • 02 Mayıs 2014 tarihinde mustafa tarafından

  05412110969 cep numaram 7 24 acıktır

 • 03 Mayıs 2014 tarihinde rustem kurt tarafından

  Ben kaynakciyim elektirik kazalti alamunyum kazalti kaynagim var yurt disinda is ariyorum

 • 03 Mayıs 2014 tarihinde önder caner tarafından

  yaklaşık 10 yıllık sondaj tecrübem var ve 6 yıldan buyana belgeli sondaj ustasıyım yurtdışında calışmak istiyorum 546 960 6964 bartın

 • 03 Mayıs 2014 tarihinde mehmet bektir tarafından

  ceket ve pantolonda uzman kişi olarak model makinacı veya bant ustası olarak 20 yıllık tecrübemle yurtdışında iş arıyorum aciiil

 • 05 Mayıs 2014 tarihinde hulisi demir tarafından

  meraba arap ülkelerinde inşaat ustası olarak calışmak istiyorum 20 senedir ustayım
  dikkate alarsanız sevinirim şartları knuşup anlaşırsak calışmak
  isterim 05367724131

 • 05 Mayıs 2014 tarihinde sebahattin tarafından

  merhaba ben silindir operatörüyüm aynı zamanda inşaat ustasıyım montalama sıva alçı boya işlerini yapıyorum ilgilenenler beni arasın. 0542 657 26 00

 • 05 Mayıs 2014 tarihinde muhammet erdem tarafından

  Yasim daha genc oldugu icin yurtdisi tercihimdir oncellikle lise mezunuyum ama bir cok isyerinde calistgim.icin bir kac meslek esindim bunlar kaynak insaat kalip. Siva.mantolama.elektirik.mobilya.camasir buzdolobi tamiri. Vb islerde calistim..

 • 06 Mayıs 2014 tarihinde canan tarafından

  Merhabalar
  Ben 14 yildir teknik ressam olarak calisiyorum.1976 dogumluyum ve 1 cocuk annesiyim. Lise olarak makina model, Üniversite olarak makine resim konstrüksiyon bölümü mezunuyum.suan ucak baglanti parçaları üreten bir fabrikanın mühendislik departmanında çalışmaktayım. avrupa ülkelerinde is arıyorum.
  Teşekkürler.

 • 07 Mayıs 2014 tarihinde hikmet pulat tarafından

  25 yıl ekmek ustasıyım a dan z eye

 • 07 Mayıs 2014 tarihinde mustafa ayğün tarafından

  ben mobilya ve marangoz ustasıyım 35 yıllık deneyimim var her türlü firmalardan teklif bekliyorum yurt dışı deneyimim ve ekip çalışma ve çalıştırma yeteneğine sahibim 0534 012 39 40

 • 07 Mayıs 2014 tarihinde ALİ TEKKAL tarafından

  İLGİLENEN FİRMALARIN DİKKATİNE; yurt dışı projelerinde çalışmak üzere çelik imalat montaj ve kaynakçı ekibim var.
  ilgilenen firmaların bana ulaşmasını beklerim.
  SAYGILARIMLA
  ALİ TEKKAL

 • 08 Mayıs 2014 tarihinde refik tarafından

  Slm çelik imalat montaj her tür kaynak ustasıyım projem var 3 ay önce kazakistandaydım iş bitimi geldim şu an boştayım istenirse ekip bulurum
  05379996566 saygılar

 • 08 Mayıs 2014 tarihinde haluk köksal tarafından

  gaz altı ve alumınyum kaynakcısıyım zırh kaynagı yapıyorum mıllı tank projesınde calısıyorum yurt dısında calısmak ıstıyorum kaynaklarım ndt den hatasız gecmektedır 05452335198

 • 09 Mayıs 2014 tarihinde Umutşimşek tarafından

  Slm ben inşaat saha formeni’yim 18 yıllık iş tecrübem var son 7 yıldır Afganistan’da çalıştım Amerikan İngiliz üstlerinde ince iş kaba iş altyapı üstyapı inşaat genel saha işi irtibat tel 05074441584 yurt dışı için iş arıyorum saygılarımla ilgilenenlere teşekkür ederim

 • 09 Mayıs 2014 tarihinde Ferman tarafından

  Selamlar.ben 15 sene yurt dışında russ,ukran,kazah,satın-alma,lojistika ve mühendis görevlerinde calışdım. ruscam cok iy. 0536 9855602 saygılarımla

 • 10 Mayıs 2014 tarihinde adem ırız tarafından

  Dozer oporotörüyüm emekliyim yurt kosavada bekyel enkada calıştım yurt dışı işi arıyorum

 • 10 Mayıs 2014 tarihinde adem ırız tarafından

  Selam ben otuz yıllık dozer oporötörüyüm yurt dışında dört yıl calıştım bektel enka kosava purecesinda şu an calışmıyorum yurt dışı işi olursa calışırım TEL0546 677 6100

 • 10 Mayıs 2014 tarihinde m recep aslan tarafından

  sa ben su tasısatçiyım baya zaman dır çalış madım yort dıçına gıt mek ısterım nereye olor saolsun 535 761 32 48 saygılar

 • 10 Mayıs 2014 tarihinde mursel ERKILIÇ tarafından

  iyi günler 14 senedir suudi arabistandayım mısır ezher üniversitesi mezunuyum suudi arabistanda iş arıyorum oturumum b+a2 surucu eklıyetım mevcuttur teşekkür ederım
  tel 00966533164464

 • 10 Mayıs 2014 tarihinde ali paşa sağkal tarafından

  merhabalar adım ali paşa sağkal 15 yıldır yurt dışlarında birçok şirketlerde aşçı olarak çalıştım aşçılık belgem var daha yeni geldim ıraktan 15 gün oldu şu an işsizim evliyim birtane kızım var işe ihtiyacım var hertürlü firmalardan teklif bekliyorum aşçılık için yurt dışı deneyimim var referanslarım var birçok şirketlerden yurt dışında nere olursa olsun çalışırım 05373082803 saygılarımla

 • 11 Mayıs 2014 tarihinde hayrullah solak tarafından

  25 yıllık torna,kaynak ustasıyım.tel:0534 782 63 07

 • 11 Mayıs 2014 tarihinde Şönol Özer tarafından

  MERHABA BEN 20 YILDIR İNAŞŞAT SEKTÖRÜNDE ÇALIŞIYORUM ( SIVA , ŞAP , DIŞCEPHE MONTALAMA , TAMİRAT VE HERTÜRLÜ İNŞAAT İŞİ TECRÜBESİNE SAHİP BİRİYİMDİR YURT DIŞI REFERANSA SAHİBİMDİR VE İSTER ŞAHSİ İSTER EKİP VE EKİPMANA SAHİBİMDİR İŞ TEKLİFLERİNİZİ BEKLİYORUM.

 • 12 Mayıs 2014 tarihinde m recep aslan tarafından

  sa ben ıstabul zeytınburnu dayıy daha ünce sutasçı yort dışında çalışmak ıstıyorum özbek asıllı göçmen parsçe okuma ve yazma turkçe okuma ve yaxm üç dılımvar 0535 761 32 48 ıh tıacı olan arasın her ışe elım yat kın dır severek yaparım sagılarımla not. dun yanın her yerı ne gıderım her şey hazır

 • 12 Mayıs 2014 tarihinde ahmet tarafından

  Slm ben kaynakciyim elektrik kaynakciyim çevreme geniş adamda getiririm yurt dışında çalışmak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinorim

 • 12 Mayıs 2014 tarihinde gokhan tarafından

  elektırık bolumu mezunuyum ve yurt dısınds calısmak ıstıyorum

 • 16 Mayıs 2014 tarihinde ali derya tarafından

  ben 35 yıllık aşçı yım yurt dışında çalışmak isyiyorum 6yıllık Cezayir çalışmışlığım var

 • 16 Mayıs 2014 tarihinde ali derya tarafından

  tel 05426756088 ali derya

 • 16 Mayıs 2014 tarihinde Hasan akci tarafından

  TECRÜBELİ ELEKTRİK USTASIYIM YURT DIŞI TECRÜBELİ VAR GEREKTIGINDE ELEMAN BULABILIRIM TÜRKİYE NUMARAM:05372135100.

 • 16 Mayıs 2014 tarihinde özcan yıldırım tarafından

  ben seramik ve mermer ustasıyım yurtdışı tecrübem var enson belarustaydım ilgilenen şirketlerle görüşe bilirim saygılar 05413926897

 • 16 Mayıs 2014 tarihinde özcan yıldırım tarafından

  seramik ve mermer ustasıyım yurtdışı ve şantiye tecrübem var 05413926897

 • 16 Mayıs 2014 tarihinde mehmet ögüç tarafından

  ÇELİK İMALAT VE MONTAJCIYIM PÖREJE OKUMADA İMALATTA EKSİĞİM YOKTUR KAYNAK USTASIYIM VE BAKIMDANDA ANLARIM RUSYA TURKMENİSTAN KAZAKİSTEN GİBİ ÜLKELERDE ÇALIŞMAK İSTİYOROM. VE YURT DIŞI ACEMİLİĞİM YOKTUR ÇÜNKÜ DAHA ONCE ÇALİŞTIĞIM VARDIR SAYGILARIMLA …TLF 0537 652 74 45

  ACRONYM TİTLE

 • 16 Mayıs 2014 tarihinde mehmet ögüç tarafından

  ÇELİK VE İMELAT MO0NTAJ USTASIYIM POREJEDEN ÇOK İYİ ANLIYORUM RUSYA KAJAKİSTAN TÜRKMENİSTEN GİBİ ÜLKELERDE ÇALIŞMAK İSTİYORU SAYGILARIMLA …TLF 05376527445

 • 18 Mayıs 2014 tarihinde rubil yavuz tarafından

  selam ınsaat kalıpcı ustasıyım yasım 28 yurt dısında calısmayı dusunuyorum daha once yurt dısında calıstım tl 0531 465 79 20

 • 18 Mayıs 2014 tarihinde ALİ ÖZTÜRK tarafından

  BEN 20 O8 1966 KASTAMONU DOĞUMLUALİ ÖZTÜRK mesleğim 1983 ten bu tarihe kadar tersane ve çelik işçiliği ve formenliği yaptım ve şirket kurup kendim gemi inşa ve çelik işleri yaptım kıriz nedeni ile iflaz ettim şim di ekip kurup yurt dışında çalışmaktayım şu an ENKADA burezevskaya kömür santirali inşaatında mekanik montajı ve çelik işleri yapmaktayız ihtiyaç olduğunda ekibimle çalışmaya hazırız İLGİLİ SAYGDEĞER ŞİRKET YÖNETİCİ VE SAHİPLERİNE İLETİRİM SAYGILARIMLA

 • 18 Mayıs 2014 tarihinde Sinan Kayış tarafından

  Yurtiçi ve yurtdışından tecrübeli soğuk demir ustasıyım tercihim Azerbaycan ve Gürcistan’dır ilgilenen firmalara duyrulur 0538 700 58 29

  Murgul / Artvin

 • 18 Mayıs 2014 tarihinde yunis es tarafından

  20Seluk mobilya ustasiyim agac isleri meslek lisesi mezunuyum elimde usta usta ogreticisi agir islerde calisabilir hayat boyu ogrenme is guvenliyive issaglikurslari aldim belgelerimvarmesleyim uzerine veya insaatta calisabilirim santiye isciyi deneyimimdevaronsenelik pasaporttum hazir itibat tlf05393764125

 • 19 Mayıs 2014 tarihinde ziyeddin ozdemir tarafından

  MERABALAR BEN İÇE İŞLER FORMENIYIM ALÇİ BOYA ALÇİ SIVA KARA SİVA DUVAR ŞAP KALE BODUR FANYAZ VB İŞLER İTİNAİLE VE TEMİZ KALİTELİ BİR ŞEKİLDE EKİBİMLE BİRLİKTE YAPİYORUM 30 SENEKLİK BİR TEÇRUBEYE SAYİBİM DAHA ÖCE CALİŞTİGİM FİRMALAR VE ULKERE ( LİBYA ETA ) RUSYA LUKOVA (MOSKOVA ENTES ) KAZAKİSTAN ATRAVO (BELARUSYA ERİŞ ) AZERBEYCAN ALMAN FİRMASİ STRABAK (ARABİSTAN BİNLADİN) TURKİYE ZORLU HONG ( SOÇİ ESTA ) BU YAZMİŞ OLDUGUM ŞİRKETLERİN İNÇE İŞÇİLİGİNİ BAPMİŞ BULUNUYORUM BENİMLE ÇALİŞMAK İSTEYEN ŞİRKETLERİN ARAMASİNİ RİCAEDERİM SAYGİLARİMLA 0537 819 49 62 ZİYEDDİN ÖZDEMİR 0553 568 72 24 VOLKAN ÖZDEMİR

 • 19 Mayıs 2014 tarihinde fuat tarafından

  25 yıllık beton san opr lipyadan 15 gün oldu döneli iş arıyorum bilgilerinize 05417695494

 • 21 Mayıs 2014 tarihinde latif gülmez tarafından

  20 yıllık tecrübeli bay aşcıyım. bunun 7 yılınıyurtdışıda aşcıbaşı olarak çalıştım. yurtdışında çalışmayaengelim yoktur. aşcılık sertifikam vardır saygılarımla 05313488177

 • 23 Mayıs 2014 tarihinde tahir tarafından

  7 sene altın gümüş ilamalatı yaptım ustayım acil kendime iş arıyorum yurtdışında ulaşmak iteyenlere numaram 05338730673

 • 25 Mayıs 2014 tarihinde turgut can tarafından

  elektirik işçisiyim 05415306152

 • 26 Mayıs 2014 tarihinde selim doğan tarafından

  ben selim doğan 15 yıldır çelik montaj ustası olarak deyişik projelerde çalıştım bazı projelerde formenlik yaptım bunlardan biri istanbul zincirli kuyu zorlusentır da toprak mahsulleri ofisinde tüm şantiyelerinde formenlik yaptım tel.05433554844.

 • 26 Mayıs 2014 tarihinde Salih Alkan tarafından

  Selam.35 yıllık şoförüm.Kazakistan’da çalıştım.Tır ve kamyon ehliyetlerim, vinç , silindir ve forklift operatörlük belgelerim bulunmaktadır.
  İlgilenen firmaların ulaşmasını beklerim.Saygılarımla…
  05333301975
  salihalkan07@hotmail.com

 • 28 Mayıs 2014 tarihinde Anonim tarafından

  slm ben tamer yalçınkaya çelik imalat montaj ve kaynak ustasıyım yıl lardır yurt dışın dayım ekibimde var daha ön ceki calış tıgım firmalar gama katar .enka moskova. nurol katar. sembol kazakiksan. tav tunus alarko kazakistan 05319798542

 • 28 Mayıs 2014 tarihinde tayfur tarafından

  22yıllık oto elektrikcisiyım urt dışı işine bakıyorum 1yıl arge işaatta calıstım 05427221603

 • 29 Mayıs 2014 tarihinde remzi tarafından

  ben enaz 20 yıllıkaynakcıyım tercübeliyim gazaltıkaynagı vedigerlerini biliyorum tel-05448544553

 • 31 Mayıs 2014 tarihinde ahmet tarafından

  selam ben muhasebeciyim 7 yıllık deneyimim var yurtdışına çıkmak çok istiyorum eğer değerlendirirseniz çok sevinirim teşekkürler.

 • 31 Mayıs 2014 tarihinde ahmet tarafından

  selam ben muhasebeciyim 7 yıllık deneyimim var yurtdışına çıkmak çok istiyorum eğer değerlendirirseniz çok sevinirim teşekkürler.05435736674

 • 31 Mayıs 2014 tarihinde ahmet tarafından

  slm inşaat üzeri 3 ustalığım var cekirdekten yetişmeyim parke boya fayans ustasıyım irtibat tlf 0543 241 36 12

 • 01 Haziran 2014 tarihinde yusufyaşar tarafından

  slm. seramik ve alçıpan uygulama ustasıyım. eleman ihtiyacı olanların 0553 286 73 81 nolu telimi arayabilirler.

 • 01 Haziran 2014 tarihinde doğan evkin tarafından

  slm ben doğan dış cephe kompozit kaplama, cam cephe giydirme, otomatik kepenk, alüminyum korkuluk, alüminyum doğrama, taşyünü asma tavan ve kaynak ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum saygılarımla no : 0545 535 33 98

 • 01 Haziran 2014 tarihinde Kenan Evren Karataşlı tarafından

  selam beton santral operatörüyüm
  10 yıllık tecrübem var kuru beton (standart kalıp betonu) ve aynı zamanda piyasa betonu dökebilen deneyimli sevkiyatını sağlayabilen tekno,vuruşkan,semix,pimak,güriş mobil ve sabit santrallerini kullandım yaşım 33 yurt dışındada çalıştım tecrübem var şuana kadar çalıştığım şirketler çelikler holding,kolin inş, tır tel: 543 937 2499

 • 02 Haziran 2014 tarihinde ferat şimşek tarafından

  selam benim avrupa pasaportum var şuan irlanda da yaşıyorum elektirik kaynağı biliyorum ingilzcem çok iyidir ayrıca avrupa terciğimdir saygılar

 • 02 Haziran 2014 tarihinde temel kaşık tarafından

  slm ben kaynak işi yapıyorum yurt dışında calışmak istiyorum insaat firmaları içinde boya ve sıza işi yaptım ve hala ek iş olarakda yapıyorum kaynak sertifikalarım vardır. tlf 05312684831

 • 03 Haziran 2014 tarihinde murat tarafından

  betonsantral opratörüyüm 10 yıl rusya 2 yıl kırgızistan 1 afganistan tercübem var 05312256996

 • 03 Haziran 2014 tarihinde Anonim tarafından

  slm ben yirmi yilik insaat ustasiyim duvar siva şap seramik her işte çaliştik bir yildir rusya sochideyim bir ay sunra dünecem yurt disinda calizmay devm etmek istiyorum +79384396899 05316679148 saygilar

 • 03 Haziran 2014 tarihinde hakan tarafından

  tercübeli loder optyum belgem var 10 yıldır bu işi yapıyorum ayreten tır şöföruyum
  tel:0532 515 42 08

 • 03 Haziran 2014 tarihinde yavuz selcuk toyguncu tarafından

  15 yıl lık sılındır vabıl ve forklıft oparetoruyum yurt dısı ısı aramaktayım 0537-4220339 7-24 araya bılırsınız sadece yurt dısı ısı ıcın arayınız lutfen

 • 03 Haziran 2014 tarihinde yavuz selcuk toyguncu tarafından

  15 yıl lık sılındır vabıl ve forklıft oparetoruyum yurt dısı ısı aramaktayım 0537-4220339 7-24 araya bılırsınız sadece yurt dısı ısı ıcın arayınız lutfen somalı ve doha katar alt yapı da ve sanat yapıların da calıstım

 • 03 Haziran 2014 tarihinde yunus çınar tarafından

  Merhaba ben 20 senedi inşaat da alci boya işleri yapmaktayim 15 20 kişi ile faliyet göstermekteyim SAYGILARIMLAR

 • 03 Haziran 2014 tarihinde yunus çınar tarafından

  Merhaba ben 20 senedir inşaat ta alçı boya işleri yapmaktayim 15 20 kisilik ekibimle şehir dişinda faliyet gostermer istiyoruz
  SAYGILARIMLA
  05335777893

 • 10 Temmuz 2014 tarihinde Anonim tarafından

  kalıp kalfasıyım 9 yldır kalfalık yapıyorum ve guçlü bir ekipim var yurt içi ve yurt dışı olablir 05417310269

 • 10 Temmuz 2014 tarihinde KAMER tarafından

  slm ben kaynakçıyım 10yıdır kendime ait dükkan çalıştırdım portal viç monoray vinç imalatı ve çelik konsrüksüyon işiyaptım maddi olumsuzluklardan dolayı dükkanı kapatım takımlarım kaynak malzemelerim mevcut olup iş aramaktayım kendi ekibim var götürü işi veya uyugun aylıkla çalışmak için iş arıyorum yurt dışı olursa benim için daha iyi olur her tür çelik imalatı çelik çatı ve kaynak işi yapabilirim saygılarımla kamer GÜNDOĞAN TEL.. 05317225486

 • 13 Temmuz 2014 tarihinde turan erkut tarafından

  ben demir dograma celik konstiriksiyon ustasiyim 10 yil kazakistanin degisik sehirlerinde usta formen ve taseron olarak calistim. kazakistanda 2023 yilina kadar oturma iznim var. rusca kazakca biliyorum. kazakistan veya rusyada is yapan bir firmayla calismak istiyorum .

 • 13 Temmuz 2014 tarihinde alparslan yeni tarafından

  seramik boya alcıpan sıhhi tesisat işleri yapıyorum almanyada çalışmak istiyorum

 • 13 Temmuz 2014 tarihinde alparslan yeni tarafından

  seramik boya alcıpan sıhhi tesisat işleri yapıyorum almanyada çalışmak istiyorum 0531 789 25 22 alparslan yeni

 • 14 Temmuz 2014 tarihinde sinan özbilge tarafından

  10 yıldır kaynakçılık yapıyorum yurt dışında en az 1 yıl süreyle iş arıyorum. telefon: 0 505 289 44 77

 • 15 Temmuz 2014 tarihinde Emre Eroğlu tarafından

  Meraba.ben Emre. Alçıpan ustasıyım 4 yıldır farklı konumlarda inşaat sektörüne azerbaycan da hizmet etmekteyim hizmetimin ve sanatımın devamı için ( (sadece )) Azərbaycan olmak üzere ne çeşit asma tavan baranjı olursa sıkıntısıs full proje okuyarak çalışa.bilirim.ilgileriniz için şimdiden TEŞEKKÜRLER Gsm ( 0545 824 99 14 )

 • 16 Temmuz 2014 tarihinde Selahattin ozkaya tarafından

  slm . benim adi Selahattin Ozkaya. yurtdişinda calismak istiyorum. daha once nijerya calistim 05350401599

 • 16 Temmuz 2014 tarihinde oguz tarafından

  merhaba ben 17 yildir mermer ustasiyim genellikle yurt disinda calistim ekip vardir tesekurler 0532 051 87 38

 • 17 Temmuz 2014 tarihinde ibrahim tavukcu tarafından

  9 yıldr insaat kalıp duvar yanımdaki ustalar 30 yıllık ustalar herdürlüsü dugla kaz beton ytg ustasıyız …ekip. sıkıntıyok meleket sinob istanbul esenyut ikah met barasıkın tısı olmayan bir yre giderim 30 atamım var ustalar paştan sagma degi ..05370568596 bayramdan sora birkacyer deger ledirmeye aldım ya

 • 17 Temmuz 2014 tarihinde abdülgadir tarafından

  4 senedir asfalt şantiyesinde çalışıyom yurtdışında denemek istiyom şansımı nasip olursa saygılar

 • 17 Temmuz 2014 tarihinde yunis eş tarafından

  20 senelik mobilya montaj marangoz ustasıyım elimde usta usta öğretiçi agır işlerde çalışma diplomalarım var ayrıca on senelik pasapottum var yurtdışında çalışma engelim yok inşaaat tecrubemde var mesleklisesi mezunuyum yurtdışında görev almak istiyorum tl 05393764125

 • 19 Temmuz 2014 tarihinde Anonim tarafından

  Ben mobilyaciyim is aryorum 05415275493

 • 19 Temmuz 2014 tarihinde doganay tarafından

  Merhaba mobilya işinde calisiyorum yurt dişinda calismak istiyorum düzgün firmalarla

 • 20 Temmuz 2014 tarihinde orhan akkurt tarafından

  kalıp ve duvar ustasıyım 05377844756. slm saygılar

 • 21 Temmuz 2014 tarihinde ibrahim vural tarafından

  1992-1994 HES KABLO HACILAR MAKINA SANAYİ A.Ş DE DEVLETTEN ALINAN PROJELERDE KÜTAHYA İLÇE VE KÖYLERİ VE BİLECİKTE GÜZERGAH VE MERKEZLERDE TELEFON KABLOLARI EKLEME VE BU PROJELERE BAĞLI TELEFON SANTRALLARININ MONTAJI VE ÇALIŞTIRILMASI KONUSUNDA 6 ADET 1800 LÜK SANTRAL ŞEBEKESİNDE ÇALIŞTIM.
  KASIM 1994-TEMMUZ 2013 19 YIL GÜRAL PORSELENDE ELEKTRİKÇİ OLARAK ÇALIŞTIM VE AYRICA 2008-2013 YILLARI ARASINDA ELEKTRİK BAKIM ATELYESİNDE FORMEN OLARAK GÖREV YAPTIM.ÇALIŞTIĞIM SÜRE İÇİNDE BÜNYEMİZE BAĞLI 2 TANE PORSELEN FABRİKASI VE 1 TANE VİTRA FABRİKASININ MAKINA VE AYDINLATMA MONTAJI VE MAKINALARIN ÇALIŞTIRLMASINDA GÖREV YAPTIM.MONTAJI YAPILAN MAKINALARIN ELEKTRİK PANOLARI SIFIRDAN ŞAHSIM VE EKİBİM TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.OTOMATİK KUMANDA VE PLC İLE ÇALIŞAN MAKINALARININ KURULUM VE ÇALIŞTIRILMASI KONUSUNDA GEREKLİ DENEYİMİM VARDIR.AYRICA BİNA VE SİTE ELEKTRİK TESİSAT VE MONTAJLARINDA GEREKLİ BİLGİ VE DENEYİMİM VARDIR.
  TEMUZ 2013-MART 2014 ENKA ŞİRKETİNDE 6 AY IRAK ERBİLDE ÇEVRİMİÇİ TERMİK SANTRALİ MONTAJINDA SAHA ELEKTRİK VE TERMÜNASYON EKİPLERİNDE ÇALIŞTIM
  3 NİSAN-16 MAYIS TARİHLERİ ARASINDA SİEMENSİN KARTALDAKİ FABRİKASINDA NXAİR
  ORTA GERİLİM PANOLARI VE KABLO BAŞLIĞI YAPIMI KONULARINDA VERDİĞİ EĞİTİME KATILDIM VE YAPILAN SINAVLAR SONUNDA BELGEYİ ALMAYA HAK KAZANDIM.(BELGE YANIMDADIR)

 • 22 Temmuz 2014 tarihinde soner aydın tarafından

  yurt dışında çalışmak istiyorum işmakinası oparatörüyüm kullandığım makinalar loder bekolder ekskavatör

 • 23 Temmuz 2014 tarihinde ayhan tarafından

  slm ben ayhan inşaat ustasiyim alçı boya dekoratif discephe işleri yapıyorum ekibim var yurtdışında iran rusya kazakistanda çalıştım şuan boştayiz saygılar no. 0544 972 46 72

 • 23 Temmuz 2014 tarihinde tekin tarafından

  selam oncelık ilgı duyan guzel abımlere ben inssaaat ve sıvada ustayım son seneler için de bu meslegi seçtım tır soforlugu her ısıs yapmaya curret ve guler yuzle yapmaya haz<ırım saygılar yurt dısı tercıhım

 • 25 Temmuz 2014 tarihinde abdullah tarafından

  ben abdullah tudeş 7 senedir antalya alayada kahvaltıcıyım yurt dışında hünerlerimi göstermek istiyorum 0543 714 5219

 • 25 Temmuz 2014 tarihinde mustafa usta tarafından

  slm ben yirmi yıllık souk demir ustasıyım yaşım kırk yurt dışı tecrübemde var iş tekliflerinizi bekliyorum 0531 101 20 06

 • 30 Temmuz 2014 tarihinde mimar serdar tarafından

  kuveyt….y.zellanda….bahreyn….avustralya….katar….irlanda….umman….kanada….B.A.E….iskoçya…. Bu ülkelerde çalışmak istiyorum…… 0546 203 44 90

 • 01 Ağustos 2014 tarihinde murtaza-yildirim@hotmail.com tarafından

  selam ben 23 yıllık iş makineleri oparatöve7yıllık altyapı formeniyim yurtdışı tecrübem vardır rusca dil biliyorum yurtdışında çalışm,
  ak şstiyorum Saygılar
  Tel 05436349575 MURTAZA

 • 01 Ağustos 2014 tarihinde AYDIN CAGLIK tarafından

  24 yillik gazalti ozlu tel sg 2 ve Elektrik kaynakcisiyim Kirgizistan ve kazakistan almahatada is ariyorum cesitli firmalarda ve kazakistan da cesitli firmalarda sertifikalarim mevcuttur 7 yil yurtdisi tecrubem var kaynakci ariyanlarin aramasini rica ederim cep tlf 05315871588

 • 01 Ağustos 2014 tarihinde AYDIN CAGLIK tarafından

  24 yilik gazalti ozlu tel sg2 ve elektrik bazik kaynakcisiyim turkiyede cesitli firmalarda ve 7 yil yutdesinda calistim kirgizistan ve kazakistan Almhatada is ariyorum cesitli firmalarda ve kazakistanda aldigim sertifikalarim mevcut kirgizistan ve almahatada kaynakci arayanlarin iletisim kurmasini rica ederim SAYGILARIMLA CEP TLF O5315871588

 • 01 Ağustos 2014 tarihinde ibrahim ozmen tarafından

  Slmlar ben ibrahim 1983 doğumluyum 10 senelik kaynakciyim her türlü kaynak ve tesisat işleri yapıyorum yurtdışında çalışmak istiyorum askerlik engeli yok ustalık belge var

 • 01 Ağustos 2014 tarihinde Tunahan sahin tarafından

  Slmlar ben Tunahan 1984 doğumluyum 5 yıldır aynı firmada elektrik ci olarak çalışmaktayım her türlü elektirik işleri ve kumanda panosu yapabilmekteyim askerlik engeli yok irtibat 0539 400 3967

 • 02 Ağustos 2014 tarihinde abdurrezzak tarafından

  slm ben abdurrezzak 15 senedir kaynakçıyım filimlik kaynak yapıyorum yurtdışında çalışmak istiyorum

 • 03 Ağustos 2014 tarihinde ahmetduman tarafından

  Merhaba ben 27 yıllık dunyamutfagindananlayan sheef asci yim yurtdışında önümüzdeki görebilecek bir iş arıyorum telefonu 05342225630 pasaportumvegereken evraklarımvar

 • 04 Ağustos 2014 tarihinde aşçı ali tarafından

  ismim ali 30 yasındayım ve 15 yıldır mutfak sektöründe çalışmakdayım meslek hayatımın son 7 yılını yurtdısında libya ırak sudan ve hindistanda geçirdim aşçılık okulu mezunuyum ve saglam toplu yemek ustasıyım tekrardan yurtdısında iş arıyorum mutfa sorumlusu olarak ve idareci şantiye aşçısı olarak arapça iyi derecede 2016 yılına kadar pasaportum hazır bulunmaktadır cep telefonu numaram 05427414120

 • 04 Ağustos 2014 tarihinde fikret tarafından

  slm ben fikret casever ırak rusya da çalıştım duvar kalıpişleri yaparım işlerinizi yaparım teşekürler 0542 534 51 67

 • 05 Ağustos 2014 tarihinde mehmet aksoy tarafından

  selam yurtiçi kamp amiri yurt dışı atölye kaynakçısı olarak çalıştım emekliyim tekrar çalışmak istiyorum yurt dışı yurt içi farketmez tel 05378242444

 • 06 Ağustos 2014 tarihinde bedri tarafından

  şirketinizde çalışmak istiyorum evet pasaportum hazır iş istiyorum ingilizce türkçe ve kürtçe konuşuyorum elektirik ustasıyım num..05414550663

 • 06 Ağustos 2014 tarihinde taner ucak tarafından

  mrb ben restaurant branşında 8 yıllık tecrübesi olan ve orta Avrupa ve batı avrupada calısmak ıstıyorum..İngilizce .isvecce-danımarkca- norvecce dillerini konuşabiliyorum…kendime yurtdışında iş arıyorum..

 • 07 Ağustos 2014 tarihinde mert köse tarafından

  merhaba ben mert köse izmir karşiyaka da oturmaktayim 21 yaşindayim askerden yeni geldim elekririk kaynak sprel kesım okjıjen keısm ustasıyım sızınle çalişmak ısterım tel : 0553 232 10 22

 • 07 Ağustos 2014 tarihinde Anonim tarafından

  Selam ismim Adem Mekanik formeniyim formenlk isi ariyorum yurtdindan ekibim var 05413724837

 • 07 Ağustos 2014 tarihinde Adem tarafından

  Selam ismim Adem Doğan Mekanik formeniyim yurtdisinda ise bakiyorum metmuhendislik de formenlik yaptim ekibim var 05413724837

 • 08 Ağustos 2014 tarihinde mustafa gökçek tarafından

  ben 30 senelik mekanik ve sıhhı tesisat ustasıyım yurt dışında calışmak istiyorum ilgilenirseniz tel numara 05071546156

 • 09 Ağustos 2014 tarihinde zulkuf tarafından

  Zulkuf bn 17 yillik Ekskavator operatoryum e g ehliyetim var is konusunda tecrubeliyim pasaportum var yurt didinda yeni geldim yurt disinda saglam ve guvenilir firmalarla clismak istiyorum 0532 051 23 79

 • 09 Ağustos 2014 tarihinde ahmet tarafından

  Makina imalat ve montaj formeniyim ilgili sirketlerle yurtdisinda calismak isterim .sirketim vardi kapattim yurt disi tercubem vardir saygilarimla tlf 05350572321

 • 11 Ağustos 2014 tarihinde kemal tarafından

  slm ben azerbaycanda calışmak istiyorum inşat deneyım var pıroje ve şante yurute bılirim iş konusuda butun işleri yaparım 05438219312

 • 11 Ağustos 2014 tarihinde semih akkurt tarafından

  sivaciyim is ariyorum daha unce suuydi arapistanda calistim 05388174938

 • 12 Ağustos 2014 tarihinde ali adalı tarafından

  İnşaat kalıp duvar sıva kalfasıyım yurtdışı tekfen rönasans alarko projelerinde çalışdım iyi bir projede çalışmak isterim saygılar ordu fatsa ali adalı 05384603093

 • 12 Ağustos 2014 tarihinde vahdet tarafından

  Slm ben elektirikci kalfasiyim yurt disinda calismak istiyorum 0543 921 1554

 • 14 Ağustos 2014 tarihinde mustafa usta tarafından

  slm ben yirmi yıllık soğuk demirci ustasıyım yurt dışı tecrübemde var aynı zamanda kaynakçı ustasıyım iş tekliflerinizi bekliyorum 10 1 101 20 06

 • 15 Ağustos 2014 tarihinde Murat sarı tarafından

  Montaşcıyım sizinle calışmak istiyom :D 05362258097 saygılar

 • 15 Ağustos 2014 tarihinde Mustafa tarafından

  Merhaba dış cephe ustasiyim mantolama kaplama boya işi yapıyorum yurtdışında çalışmak istiyorum 0545 315 99 55

 • 17 Ağustos 2014 tarihinde ibrahim tarafından

  eskavatör operatörüyüm

 • 17 Ağustos 2014 tarihinde ibrahim tarafından

  eskavatör operatörüyüm yurt dışıda çalışmak isterim tlf 05382326211

 • 17 Ağustos 2014 tarihinde murat karaca tarafından

  sııhı tesısat ,dogalgaz,alt yapı ıslerınde caliştım alın kaynak,elektrofızyon kaynak yapıyorum sızınle calişmayı ısterım arayın konusalim, 05342239853

 • 17 Ağustos 2014 tarihinde nuri koçyıgıt tarafından

  asfalt formenıyım ekıbımınle yurt ıcı yurt dışı iş arıyoru saygılarımla

 • 17 Ağustos 2014 tarihinde ATANUR tarafından

  selam ben atanur yurt disinda biskuvi fabrikasinda calismak istiyorum 15 yil romanyada calistim numaram 05377897394

 • 18 Ağustos 2014 tarihinde Semih tarafından

  Endustri Meslek Lisesi Makina Bölümü (cnc,torna tesviye,bakım onarım ve endüstriyel kalıpçılık) mezunuyum. 1.5 yıldan beri hem kendi mesleğimi hemde puantörlük yapıyorum tabikide sizinle çalışmak isterim. 0543 550 74 17 Manisa/SOMA

 • 20 Ağustos 2014 tarihinde rahmi tarafından

  ben tekniker daha önce azerbeycanda ve irakta ve iranda şantiye şefidim inşaat alaninda tercubem var 05320526053

 • 20 Ağustos 2014 tarihinde ünal tarafından

  inşaat ustasıyım yurt dışından iş arıyorum 05304991452

 • 20 Ağustos 2014 tarihinde Turan güner tarafından

  7 yıllık topoğrafçıyım iş arıyorum 0543 658 99 21

 • 20 Ağustos 2014 tarihinde samed tarafından

  vasıfsız okumuş ne işi olursa olsun yurt dışı olsun parasıda iyi olsun nuamaram 0537 938 24 73

 • 20 Ağustos 2014 tarihinde ibrahim uysal tarafından

  benkalıp çıyım yurtdışında çalışmak istiyorum vede ne iş olsa yaparım 05466637558

 • 20 Ağustos 2014 tarihinde fuat ogur tarafından

  Ağır vasıta şoför E ehliyetim var 3yildır ııraka çalışıyorum SRC 1-2-3-4 belgem var tel 0535 543 42 62

 • 21 Ağustos 2014 tarihinde ibrahim bakırcı tarafından

  Kaynak ustasıyım
  yurt dışında çalışmak istiyorum
  05428098012

 • 23 Ağustos 2014 tarihinde Uğur konak tarafından

  Kaynakça ve çelik konstrüksiyon isinde ustasıyim Rusya veya Kazakistan Özbekistan fark etmez çalışırım 05322437618 ugur

 • 23 Ağustos 2014 tarihinde cihat sahin tarafından

  mrb ben yurdisinda rusyada demirci olarak calisdim demirci ihdiyaci olan sirketle duyrulur tel 05070580782

 • 24 Ağustos 2014 tarihinde vakkas çobanoğlu tarafından

  slm kalıpçı ustasıyım yurtdışında şalışıyorum genellikle eyer sizlerde uygun görürseniz sizlerle çalışmak istiyorum telofon 05422757976 telofondan arıya bilirsiniz saygılarımla

 • 25 Ağustos 2014 tarihinde fatih arslan tarafından

  Yurt disinda calistim azerbaycanda kanalda yolda calistim yeni geldim yurt disindan yine calismak isterim pasaport var 10 yillik ehliyet var tercube var

 • 27 Ağustos 2014 tarihinde abdullah doğan tarafından

  uzun yıllar yurt dışında çalıştım çelık montaj çelık kaynağı gaz beton fabrıkasında işletmede çalıştım şimdi tekrar yurt dişında çalışmak ıstıyorum uym sorunu olmayan yükseklik korkusu olmayan iş arkadaşları ile sorun yaşamayan mesaı saatlerı uyumu sorunu olmayan çalışmak için yurt dışına çıkmak isteyen cıddı bır teklıf bekliyorum 05462418683 selamlar

 • 29 Ağustos 2014 tarihinde Yakup güler tarafından

  Slm ben yakup güler mermeri ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum tel 0544 282 3465 saygilar

 • 29 Ağustos 2014 tarihinde Yakup güler tarafından

  Ben yakup güler mermer ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum tel 0544 282 3465 saygilar

 • 30 Ağustos 2014 tarihinde yunus Akyuz tarafından

  slm öncelikle on yildir kalipciyim ve bunun uc yili formen lik le gecti dort yil yurdisi tecrubem var celik ve betonarme olar calistim su anda Mecidiyeköy de kuasar insaat otuz kisilik ekibimle calismaktayim ve yurdisi icin pasaport larimiz hazir ayni zamanda ustalariminda yurtdışı tecrübeli dirler simdiden teşekür ederim iletisim 0541 903 10 42

 • 31 Ağustos 2014 tarihinde umut tarafından

  slm ben insaat ta calısıyorum sıva fayans yapıyorum 05432858306

 • 02 Eylül 2014 tarihinde resul aslan tarafından

  ben 17 senelik mobilya ustasıyım yurt dışı deneyimim var halen nijeryada çalışıyorum terör yüzünden ülke degiştirmek istiyorum. 05443345396

 • 03 Eylül 2014 tarihinde Mustafa Karasen tarafından

  Elektrik ark kaynakcisiyim yurtdışında çalışmak istiyorum. (4 yillik tecrübem var.)

 • 04 Eylül 2014 tarihinde turgut tarafından

  asmatavan alcıpan duvar kompozıt ekıbım var ekıbım proje uzerı calısan yuksek deneyımlı ustalardan olusmaktadır..0535 076 25 46

 • 04 Eylül 2014 tarihinde halil kabaklıoglu tarafından

  ben halil kabaklı oglu sizinle calısmak istiyorum mesleyim mob mar ureticiyim 05311009232

 • 05 Eylül 2014 tarihinde ferhat tarafından

  Ben kalipci formen i olarak daha önce bir kaç ulkede enka polimeks ile calistm is arıyorum 05545058005

 • 05 Eylül 2014 tarihinde senol kulfal tarafından

  boya ve mantolamada 20 yillik tecrubeliyim yurt disinda is ariyorum israilde calistim.0543 522 9480

 • 05 Eylül 2014 tarihinde senol kulfal tarafından

  boya mantolama kalip ve soguk demir isciliginde tecrubeliyim is ariyorum yurt disi ustalik ve sanaat konusunda tecrubeliyim 0543 522 9480

 • 05 Eylül 2014 tarihinde senol kulfal tarafından

  boya mantolama kalip ve soguk demir isciliginde tecrubeliyim is ariyorum yurt disi ustalik ve sanaat konusunda tecrubeliyim 0533 381 7370

 • 06 Eylül 2014 tarihinde mustafa tarafından

  Endüstiriyel zemin şap ustasıyım yurt dışı işi aramaktayım 2 kişiyiz sizlerle çalışmak isteriz 0541 595 18 34. Mustafa yumuk

 • 08 Eylül 2014 tarihinde m izci tarafından

  ağır vasıt şoförüyüm yurt dışında çalışmak istiyorum

 • 08 Eylül 2014 tarihinde önder tarafından

  alçı sıva ve mantolama ustasıyım iş arıyorum 05424185349

 • 08 Eylül 2014 tarihinde Anonim tarafından

  İbrahim yumrutepe 1 ülkede bulundum asansör v ve yürüyenmerdiven montajcısıyım
  0538 253 60 39

 • 08 Eylül 2014 tarihinde ibrahim tarafından

  Asansör ve yürüyen merdiven montajcısıyım

 • 08 Eylül 2014 tarihinde ibrahim tarafından

  Asan
  sör ve yürüyen merdiven montajcısıyım.
  0538 295 04 26

 • 12 Eylül 2014 tarihinde emre tarafından

  yurt dışında çok bulundum insanlarla sosyalim çok kuvetli olduğundan her türlü iş ve hertürlü yaşam şartlarına uyum sağlayabilirim asıl mesleğim profesıonal futbolcu yaşım 22 süperlig kasımpaşada ve bir çok takımda futbol oynadım şuan çalışmak zorundayım 5536053409

 • 12 Eylül 2014 tarihinde hüseyin ocak tarafından

  loader ve beko ler operatörüyüm yurt dışı iş arıyorum yurt dışı tecrübem var iş bitimi belgem var tel 0544 694 6043

 • 13 Eylül 2014 tarihinde mustafa döne tarafından

  Hiap vinç operatörüyüm yurt dişinda çalişmak istiyorum 0535 692 48 34

 • 14 Eylül 2014 tarihinde Varol Ramazan tarafından

  Damperli kamyon kirkayak ciftceker tir deneyimli soforum bekarim hic bi engelim yok yurtdisinda is ariyorum 0553 533 88 37

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad :
  Yorum :