Yandex Kaldırma

Yandex KaldırmaYandex Silme

Yandex Nasıl Kaldırılır

İnternet Explorer tarayıcınıza yandex arama çubuğu eklendi ve google yerine yandex üzerinden arama gerçekleştiriyor ise bunu kaldırmanın çözümü için şu adımları uygulamanız gerekmekte..

Başlat – Denetim Masası – Program Ekle Kaldır – Yandex Bar For İnternet Explorer seçerek yandex bar kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yandex’ten nasıl kurtulurum diyorsanız bu adımları yapmanız yeterli olacaktır. Yandex’i kaldıramıyorum diyorsanız yorum bölümünden sorularınızı belirtebilirsiniz.

Yandex Kaldırma” üzerine 7 düşünce

 1. tahir

  bir dosya indirme esnasında dosyayla birlikte gelen resmen bir virüs olan hemde
  günümüzün en tehlikeli ve en etkin çalışan ve de resmi bir şekilde işleyen resmen bir virüstür YANDEX kaç defa sistemi çökerti ve yeniden sistemi kurdum ve hala kalıcı bir çözüm bulamadım yandex için bunun önlemini devlet almalı ama devlettede böyle bir girişim yok yazılım şirketleride bunu nasıl çözeceği hakkında bir proje geliştirmemiş bakılırsa ayrıca akınsoft denen bir türk yazılımı var oda bu yandex’ se destek vvermekte kafelerden bu akınsoft proğramlarınıda kaldırmak lazım çünkü bunlar yandex le beraber hareket etmekte ayrıca proğram indirme siteleride bu işin ortakları onlarıda kullanmamak lazım benim başka düşünebildiğim bir şey yok bundan başka bir çözüm bulabilen varsa banada bildirirse sevinirim saygılar sevgiler

  Yanıtla
 2. nazım

  ARKADAŞLAR YANDEX Sİ KALDIRMANIN YOLU AYARLARDAN GİRİP SAYFALARI AYARLA VAR ORDA HEPSİNİ SİLİYORUZ İŞTE BU KADAR

  Yanıtla
 3. İsim

  bu yandeksın amına koyım yapanın kızını bebesını sikim siliyorsun yıne bulasıyor herhangı nır virus programı yokmu bunu engelleyecek yardımcı olursanız sevinirim.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>