Telefondan Bilgisayara Bağlanma

Salı, 5 Mart 2013, 13:05 | Teknoloji | 3 Comments | Read 9535 Times
by admin

Telefondan Bilgisayara BağlanmaTelefondan Pc’ye Bağlanma
Cepten Bilgisayara Bağlanma

Androiod, iOs telefondan bilgisayara bağlanma için aşağıdaki uygulamalardan size uygun olanını indirmeniz gerekmektedir. Telefondan bilgisayara bağlanma programı ile kontrol işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Telefon için teamviewer uygulamaları ile ilgili linkler aşağıda belirtilmiştir.

Android, iPhone, iPad için TeamViewer programını kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzdan bilgisayarınıza bağlantı sağlama imkanı veren TeamViewer programını daha önce uzaktaki başka bir bilgisayara nasıl bağlanabileceğinizi anlatmıştık, bu yazımızda ise akıllı cep telefonunuz ile bilgisayarınızı TeamViewer programı ile birbirine bağlayacağız.

İlk yapmanız gereken önce bilgisayarınıza TeamViewer programı ile bağlanıyorsunuz. Bunu yapmak için aşağıda verdiğimiz linkten programı indirip bilgisayarınıza yüklemelisiniz. Burada dikkat etmeniz gereken şey yükleme bittikten sonra programın size verdiği ID numarasını ve şifreyi mutlaka kaydediniz.

Bilgisayara İndirmek İçin

Daha sonra mobil cihazınız için uygun uygulamayı yükleyip aktif hale getirmelisiniz. Eğer mobil cihazınızda TeamViewer uygulaması yüklü değilse aşağıdaki size uygun linklerden birinden indiriniz.

Cep Telefonunuza İndirmek İçin

Android Marketten indir

iPhone ve iPad için TeamViewer indir

TeamViewer sitesinden Android, İphone, İpad için TeamViewer İndir

Telefondan Bilgisayara Nasıl Bağlanılır

TeamViewer programını bilgisayarınıza kurdunuz ve bağlantı için verilen ID ve şifreyi not ettiniz, mobil cihazınız için uygun olan uygulamayı da cep telefonunuza yükleyip çalıştırdıktan sonra yapmanız gereken tek şey bağlantıyı oluşturmak. Yapacağınız şey oldukça basit bilgisayarınıza kurduktan sonra size verilen ID numarası ile şifreyi cep telefonunuzdaki uygulamaya girerek bilgisayarınıza bağlanıyorsunuz.

Telefondan Bilgisayara Bağlanma konusunda yapamadığınız sıkıntıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

3 responses to "Telefondan Bilgisayara Bağlanma"

  1. furkan diyor ki:

    internet gerekiyormu