Skype Parola Sıfırlama Şifremi Unuttum

Skype Parola Sıfırlama Şifremi UnuttumSkype adımı unuttum yada Skype parolamı unuttum sorunu yaşayanlar!

Skype şifre alma işlemleri için aşağıdaki anlatmış olduğumuz adımları gerçekleştirmeniz halinde kolay bir şekilde skype şifre sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Skype parole ve şifre değiştirme için yapmanız gerekenler…

Skype çıktığı günden beri kendi alanında bir numara olmayı başarmış bir sistemdir. Skype ile dünyanın neresinde olursanız olun, Skype’tan Skype çağrı yaparak herkesle ücretsiz konuşma imkanına sahipsiniz. Vermiş olduğu bu hizmet sayesinde Skype artık bir çok kişinin vazgeçilmezleri arasına girmiş bulunuyor. Bu yazımda Skype Parolanızı unutmanız halinde yapmanız gerekenleri adım adım anlatacağız.

Yapmanız gereken ilk iş aşağıdaki linke tıklamak ve Skype’nin şifremi unuttum sayfasına ulaşmalısınız. Sayfa Türkçe olduğundan ve yapmanız gereken adımlar oldukça basit olduğundan şifrenizi kolayca geri alabilirsiniz.

https://login.skype.com/intl/tr/account/password-reset-request

Bu sayfayı açtığınızda karşınıza aşağıdaki basit yönergeler çıkacaktır.

Skype Parolanızı mı unuttunuz?

Üç kolay adımda parolanızı değiştirin. Bu, yeni parolanızın güvende kalmasına yardımcı olur.

o E-posta adresinizi aşağıya girin.
o Size geçici bir kod göndereceğiz.
o Güvenli web sitemizde parolanızı değiştirmek için kodu kullanın.

E-posta adresinizi girin

Skype hizmetine kayıt olduğunuz E-Mail adresinizi girdikten sonra Sonraki adıma geç butonuna basarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. E-Mail adresinizi doğru girmeniz durumunda girmiş olduğunuz E-Mail adresiniz parola sıfırlama linki gönderilecektir. Eğer gelen kutusunda Skype’nin göndermiş olduğu parola sıfırlama linkini göremezseniz Junk, spam veya gereksiz klasörüne gelmiş olabilir.

Size Şöyle Bir mail gelecek:

Bu geçici kodla parolanızı sıfırlayın Lütfen bu bağlantının alındıktan sonra yalnızca 6 saat için etkin olacağını unutmayın. Bu zaman sınırı aşıldıktan sonra kod işlevini yitirir ve parola değiştirme talebinizi yeniden göndermeniz gerekir.

Skype Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve parolanızı unuttuysanız sıfırlamak için yukarıda ki işlemleri yapmanız yeterli. Karşılaştığınız sorun ve hataları aşağıdaki yorum bölümünden sorarak cevap alabilirsiniz.

Skype Parola Sıfırlama Şifremi Unuttum” üzerine 42 düşünce

  1. emreafsar

    GELEN MAIL E TIKLADIGIMDA BANA ”Üzgünüz işaret tanınmadı, lütfen tekrar girmeyi deneyin veya başka bir işaret alın.” ŞEKLİNDE BİR UYARI VERİYOR. ELLE BİLE GİRMİYORUM KOPYALA YAPISTIR YAPIYORUM AMA HEP AYNI. NEDİR BU. YARDIMCI OLURMUSUNUZ

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>