Skype Hesabı Silme Nasıl Kapatılır

Skype Hesabı Silme Nasıl KapatılırSkype Hesabı Silme
Skype Nasıl Kapatılır

Skype hesap kapatma aslında düşünüldüğü gibi çok da zor ve karmaşık bir durum değil. Skype hesabını silmek isteyen kullanıcılar çok kısa bir şekilde hesaplarını pasif duruma getirebilir. Skype üyeliği nasıl iptal edilir öğrenmek mi istiyorsunuz? Skype hesabı nasıl silinir işte bilmeniz gerekenler…

Skype kullanıcılarının en büyük sorunlarından bir tanesi de Skype hesabını doğrudan silme yani kapatma veya geçici olarak dondurma bulunmamaktadır. Bunun nedeni ise Microsoft Skype hesabını doğrudan mail adresiniz ile ilişkilendirmektedir. Yani Skype hesabınızdan kurtulmak istiyorsanız mail adresinizi de kapatmanız gerekmektedir. Tıpkı mail adresini kapatmak istediğinizdeki gibi Skype kullanıcı bilgilerinizi silerseniz bir müddet sonra giriş yapmadığınız taktirde hesabınız otomatik olarak siliniyor.

Skype hesabınızdan rahatsız olmuş olabilir veya hesaptan kurtulmak isteyebilirsiniz. Yapmanız gereken şey hesap bilgilerinizi temizlemek ve hesaba bir daha girmemektedir. Skype ara yüzünden ilk kısımda yer alan Skype bölümüne tıklıyorsunuz daha sonra Kişisel Bilgiler bölümünden Bilgilerini Düzenle kısmına giriyor ve bilgilerinizi temizliyorsunuz. Hesabınız uzun bir süre giriş yapmamanız gerekiyor böylece hesap otomatik olarak kapanacaktır. Tekrar açmanız halinde üyeliğiniz devam edecektir.

Skype hesap kapatma işlemleri ile yapamadığınız kısımları yorum bölümünden bize sorabilirsiniz.

Skype Hesabı Silme Nasıl Kapatılır” üzerine 80 düşünce

  1. Anonim

    ben bir kere feys hesabımla almıştım sonra tekrar facebook ile giriş yap dediğim de yeni bir skype açtım şu anda üç skype hesabım var ve sadece bir tanesinii girebiliyorum. yardım edin lütfen .

    Yanıtla
  2. ahu

    Skype ilk alirken ayni mail hesabimla iki adres almistim…biriyle skype adi digeriyle microsoft hesabi yazarak giriyordum. Hesap birlestirme yaptim ve microsoft hesabiyla girdiğim kisiler gitti …acil ulasmam gerek …lutfen yardim edermisiniz. ..

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>