Skype Hesabı Silme Nasıl Kapatılır

Cumartesi, 8 Kasım 2014, 10:45 | Teknoloji | 128 Yorum | Read 233834 Times
by admin

Skype Hesabı Silme Nasıl KapatılırSkype Hesabı Silme
Skype Nasıl Kapatılır

Skype hesap kapatma aslında düşünüldüğü gibi çok da zor ve karmaşık bir durum değil. Skype hesabını silmek isteyen kullanıcılar çok kısa bir şekilde hesaplarını pasif duruma getirebilir. Skype üyeliği nasıl iptal edilir öğrenmek mi istiyorsunuz? Skype hesabı nasıl silinir işte bilmeniz gerekenler…

Skype kullanıcılarının en büyük sorunlarından bir tanesi de Skype hesabını doğrudan silme yani kapatma veya geçici olarak dondurma bulunmamaktadır. Bunun nedeni ise Microsoft Skype hesabını doğrudan mail adresiniz ile ilişkilendirmektedir. Yani Skype hesabınızdan kurtulmak istiyorsanız mail adresinizi de kapatmanız gerekmektedir. Tıpkı mail adresini kapatmak istediğinizdeki gibi Skype kullanıcı bilgilerinizi silerseniz bir müddet sonra giriş yapmadığınız taktirde hesabınız otomatik olarak siliniyor.

Skype hesabınızdan rahatsız olmuş olabilir veya hesaptan kurtulmak isteyebilirsiniz. Yapmanız gereken şey hesap bilgilerinizi temizlemek ve hesaba bir daha girmemektedir. Skype ara yüzünden ilk kısımda yer alan Skype bölümüne tıklıyorsunuz daha sonra Kişisel Bilgiler bölümünden Bilgilerini Düzenle kısmına giriyor ve bilgilerinizi temizliyorsunuz. Hesabınız uzun bir süre giriş yapmamanız gerekiyor böylece hesap otomatik olarak kapanacaktır. Tekrar açmanız halinde üyeliğiniz devam edecektir.

Skype hesap kapatma işlemleri ile yapamadığınız kısımları yorum bölümünden bize sorabilirsiniz.

128 responses to "Skype Hesabı Silme Nasıl Kapatılır"

 1. EREN Yuksel diyor ki:

  Bende ayni sekilde

 2. gaye diyor ki:

  bilgileri değiştirdim ama e posta farklı olduğu zaman şifreyi kabul emiyor e posta kalsa yinede sıfırler mı? cevap verirseniz sevinirim

 3. derail jade diyor ki:

  skyp berbat çıkmak bin berbat

 4. adm diyor ki:

  teşkler..

 5. admin diyor ki:

  Arkadaşlar araştırdım tek bu şekilde skype hesabınızı kaldırabilirsiniz. Başka yolu yok veya skype sitesinden kullanım şartlarını açın ve oradan aşağıdaki maddeyi bulup detaylı inceleyin.

  11. SKYPE İLE İLİŞKİNİZİ SONLANDIRMA

  11.3 Skype, Kullanıcı Hesabınıza, Yazılıma, Ürünlere ve/veya Skype Web Sitelerine (hangisi uygunsa) erişiminizi engelleyerek böyle bir sonlandırmayı gerçekleştirebilir. Bir (1) yıldan uzun süre faaliyeti olmayan Kullanıcı Hesaplarını iptal etme hakkını saklı tutuyoruz.

 6. ali diyor ki:

  skyplar ücretlimi

 7. Anonim diyor ki:

  skyp hesapları ücretli yardımcı olursanız sevinirim

 8. Anonim diyor ki:

  skype hesabım açık kaldı ve şifresini kullanıcı adımı hepsini unuttum nerden balabilirim

 9. Gau diyor ki:

  – Hi Andi- I didn’t realize these were on your site until ydtesreay (1-18-12). Great pics as always- but I just wanted to thank you for your kind words and let you know we love you very much and we’re very proud of you and the wonderful person you are!

 10. yasmin diyor ki:

  skype silmek istiyorum ama nasıl silebilirim yapamıyorum ben

Leave a reply