Skype Hesabı Silme Nasıl Kapatılır

Cumartesi, 8 Kasım 2014, 10:45 | Teknoloji | 133 Comments | Read 248484 Times
by admin

Skype Hesabı Silme Nasıl KapatılırSkype Hesabı Silme
Skype Nasıl Kapatılır

Skype hesap kapatma aslında düşünüldüğü gibi çok da zor ve karmaşık bir durum değil. Skype hesabını silmek isteyen kullanıcılar çok kısa bir şekilde hesaplarını pasif duruma getirebilir. Skype üyeliği nasıl iptal edilir öğrenmek mi istiyorsunuz? Skype hesabı nasıl silinir işte bilmeniz gerekenler…

Skype kullanıcılarının en büyük sorunlarından bir tanesi de Skype hesabını doğrudan silme yani kapatma veya geçici olarak dondurma bulunmamaktadır. Bunun nedeni ise Microsoft Skype hesabını doğrudan mail adresiniz ile ilişkilendirmektedir. Yani Skype hesabınızdan kurtulmak istiyorsanız mail adresinizi de kapatmanız gerekmektedir. Tıpkı mail adresini kapatmak istediğinizdeki gibi Skype kullanıcı bilgilerinizi silerseniz bir müddet sonra giriş yapmadığınız taktirde hesabınız otomatik olarak siliniyor.

Skype hesabınızdan rahatsız olmuş olabilir veya hesaptan kurtulmak isteyebilirsiniz. Yapmanız gereken şey hesap bilgilerinizi temizlemek ve hesaba bir daha girmemektedir. Skype ara yüzünden ilk kısımda yer alan Skype bölümüne tıklıyorsunuz daha sonra Kişisel Bilgiler bölümünden Bilgilerini Düzenle kısmına giriyor ve bilgilerinizi temizliyorsunuz. Hesabınız uzun bir süre giriş yapmamanız gerekiyor böylece hesap otomatik olarak kapanacaktır. Tekrar açmanız halinde üyeliğiniz devam edecektir.

Skype hesap kapatma işlemleri ile yapamadığınız kısımları yorum bölümünden bize sorabilirsiniz.

133 responses to "Skype Hesabı Silme Nasıl Kapatılır"

 1. Enter your name... diyor ki:

  abi ben silicem gerı yukluyecem

 2. rabia diyor ki:

  tamamen mi siliniyor

 3. Enter your name... diyor ki:

  kişisel bilgilerinizi düzenliyine gelin ordan Microsoft hesabını kaldırma yazısına tıklatın hesabınız kapatılır

 4. Enter your name... diyor ki:

  tamamen silinsin istiyoru fesbum…

 5. ıjıj diyor ki:

  lanet olsun skypeyi çıkarana