Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

Sibel Kirer Kimdir Biyografi Hayatı Kaç Yaşında

Emrah’ın sevgilisi Sibel Kirer kimdir.. Sibel Kirer kaç yaşında, nereli, biyografisi ve vikipedia bilgileri şu şekilde.

Uzun zamandır televizyon ekranlarında göremediğimiz şarkıcı Emrah, sevgilisi ile bir galaya el ele katıldı. Emrah ve sevgilisi Sibel Kirer resimleri..

Genç ve güzel bir şarkıcı Sibel Kirer adını çok fazla magazin haberlerinde duymadığımız bir şarkıcı.Sibel Kirer 1980 yılında Belçika da dünyaya gelmiştir.Sibel Kirer Şarkı söylemeye olan ilgili küçük yaşlarda başlamıştı. Sibel Kirer yaşının küçük olmasına rağmen birçok kuruluşta şarkıcılık yapmıştır. Ayrıca Sibel Kirer 1998 yılında Az değilsin abisi ve 1999 yılında Bana göz kulak ol albümlerini yapmıştır.

Emrah, müzik kariyerinde 30 yılı geride bırakırken sinemaya da el attı. Ünlü şarkıcının hem senaryosunu yazıp hem de yönetmenliğini üstlendiği “Gelmeyen Bahar”ın galası önceki akşam Trump Towers’ta yapıldı.

Bunca yıl hiçbir kız arkadaşıyla görüntü vermeyen Emrah, yasağı kendi filminin galasında kaldırdı; galanın yapıldığı salona şarkıcı sevgilisi Sibel Kirer’le el ele girdi. Bu hareket, Emrah’ın Kirer’i annesiyle tanıştırdığı ve evlilik hazırlığında olduğu iddialarını güçlendirdi.

Sibel Kirer Resimleri

Sibel Kirer Kimdir Biyografi Hayatı Kaç Yaşında

Sibel Kirer Kimdir Biyografi Hayatı Kaç Yaşında1

Sibel Kirer Kimdir Biyografi Hayatı Kaç Yaşında2

Sibel Kirer Kimdir Biyografi Hayatı Kaç Yaşında3

Emrah ve Sibel Kirer hakkında görüş ve düşünceleriniz nelerdir?

Sibel Kirer Kimdir Biyografi Hayatı Kaç Yaşında” üzerine 188 düşünce

 1. esra

  ya bahar buraya yazmayı bıraktın sana bırsey sorucaktım emrah la kac senesınde flort ettınkı :D :D

  Yanıtla
 2. İsim

  Sibelim severim guzel soyluyor hosumada gidiyor durdu durdu turnayi gozunden vurdu emrahida severim delinkanli cocuk terbiyeli efendi hadi hayirlisi vatana millete hayirli olsun en az 3 cocuk haaaaa onaaaa gore

  Yanıtla
 3. hibo can

  allah mesut mutlu bahtiyar etsin birbirlerine yakışıyorlar sonları insallah mutlu biter diger unluler gibi reklam askıyla bitmez.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>