Show Tv Salih Kuşu Oyuncuları

Cumartesi, 30 Mart 2013, 10:37 | Televizyon | 1 Yorum | Read 1550 Times
by admin

Show Tv Salih Kuşu OyuncularıSalih Kuşu dizisi hangi kanalda? Salih Kuşu oyuncu kadrosu. Salih Kuşu konusu ne? Salih Kuşu ne zaman hangi kanalda?

Süreç Film’in yapımcılığını yaptığı usta kalem Gani Müjde’nin de senaryosunu yazdığı Salih Kuşu dizisinin ilk oyuncusu belli oldu.

En Son Babalar Duyar, Çiçek Taksi ve Bizim Okul dizilerinden tanıdığımız Levent Ülgen, Salih Kuşu dizisinde iki karakter birden canlandıracak. Dizinin ana karakterlerinden Bahtiyar ve Salih Bey’i canlandırması beklenen Levent Ülgen, iyi ve köti adamı oynayacak.

Salih Kuşu KONUSU:

Öykünün kahramanı “Bahtiyar” eşi, iki çocuğu, kayınvalidesi ve başını sürekli belaya sokan kayınçosuyla ay sonunu zor getiren bir dar gelirlidir. Ancak bir gece sokakta bankta uyurken hayatını değiştirecek bir olay gerçekleşir.

“Bahtiyar” adamları tarafından günlerdir aranan zengin holding patronu “Salih Bey” sanılarak işadamının köşküne götürülür. Bu hayatı seven ve “Salih”i oynamaya devam eden “Bahtiyar” çeşitli sebeplerle gerçek ailesini de köşke getirtir. Ancak bu ihtişamlı hayatın sürmesi pek de kolay değildir.

TVAKTUEL

1 response to "Show Tv Salih Kuşu Oyuncuları"

  1. gamze şimşk diyor ki:

    akazya turagı guzel sevdıgım dızılerdendır sınan beni gulduren oyunçulardan biri dır