Show Tv Salih Kuşu Dizisi Konusu Oyuncuları

Çarşamba, 17 Nisan 2013, 9:34 | Televizyon | 0 Comment | Read 1282 Times
by admin

Show Tv Salih Kuşu Dizisi Konusu OyuncularıShow Tv Salih Kuşu konusu ne?_ Show Tv Salih Kuşu oyuncu kadrosu kimler oynuyor? Show Tv Salih Kuşu hangi kanalda yayınlanacak? Show Tv Salih Kuşu ne zaman saat kaçta? Show Tv Salih Kuşu hande ataizi.. Show Tv Salih Kuşu başrol oyuncuları… Süreç Film’in yapımcılığını yaptığı usta kalem Gani Müjde’nin de senaryosunu yazdığı “Salih Kuşu” dizisine Hande Ataizi’de katıldı.

Mayıs ayında Show TV’de başlayacak olan Salih Kuşu dizide Hande Ataizi, Yasemin Yalçın ve Levent Ülgen’le başrolü paylaşıyor. Gani Müjde imzalı “Salih Kuşu” dizisinde Hande Ataizi kötü bir kadını canlandıracak.

Hande Ataizi’nin yeni dizisi “Salih Kuşu”nda zengin bir işadamının yerine geçen Bahtiyar adlı adamın Salih’e dönüşmesi anlatılıyor.

Dizinin Konusu:
Öykünün kahramanı “Bahtiyar” eşi, iki çocuğu, kayınvalidesi ve başını sürekli belaya sokan kayınçosuyla ay sonunu zor getiren bir dar gelirlidir. Ancak bir gece sokakta bankta uyurken hayatını değiştirecek bir olay gerçekleşir.
“Bahtiyar” adamları tarafından günlerdir aranan zengin holding patronu “Salih Bey” sanılarak işadamının köşküne götürülür. Bu hayatı seven ve “Salih”i oynamaya devam eden “Bahtiyar” çeşitli sebeplerle gerçek ailesini de köşke getirtir. Ancak bu ihtişamlı hayatın sürmesi pek de kolay değildir.

Show TV’de yayınlanacak olan Gani Müjde’nin yeni dizisi Salih Kuşu’nun yayın günü belli oldu.

Başrollerinde Hande Ataizi, Levent Ülgen ve Yasemin Yalçın’ın rol alacağı yeni dizi Salih Kuşu, Show TV’de Pazartesi akşamları yayınlanacak. Dizi Mayıs ayında yayınlanmaya başlanacak.