Rüyada Kepenk Görmek

Perşembe, 5 Eylül 2013, 19:45 | Sağlık | 0 Comment | Read 358 Times
by admin

Rüyada Kepenk görmek ne demek? Diyanet Rüya Tabirleri Ve Anlamları Bu Sayfada. Rüyamda Kepenk gördüm ne anlama gelir? Rüyada Kepenk görmek iyi midir, kötü müdür? İslami ve Dini rüya tabiri. Rüyada Kepenk görülmesi neye işarettir?
 
Rüyada bir dükkanı kepenkli gören kimseye henüz ortaya çıkmamış bir kısmet var demektir.Kepenk kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kepenk görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
 

Rüyada Kepenk Görmek Hakkında Aşağıda Ki Yorum Bölümünden Mesaj Gönderebilirsiniz