Rüyada Fotoğraf Görmek

Rüyada Fotoğraf görmek ne demek? Diyanet Rüya Tabirleri Ve Anlamları Bu Sayfada. Rüyamda Fotoğraf gördüm ne anlama gelir? Rüyada Fotoğraf görmek iyi midir, kötü müdür? İslami ve Dini rüya tabiri. Rüyada Fotoğraf görülmesi neye işarettir?
 
Bakınız; Resim.Yakın bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğratılacaksınız demektir. Yakın bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğratılacaksınız demektir. Çevrenizde birtakım sahtekar insanlar var. Onlara dikkat edin.Başarıdır. Kişinin olayları değerlendirip, başarıya yükseleceğini haber verir.Rüyada fotograf görmek çagridir. Rüyasin-da kendi fotografini elinde görenin eceli yaklasmistir. Elinde ev halkindan veya tanidigi birisinin fotografi varsa, o kisinin eceli ya-kindir. Kendisini bir fotografhanede veya baska bir yerde fotograf çektigini görmesi, hastaliga, kendi fotografini çektirmesi ise tehli-keli bir yolculuga çikacagina yorumlanir.
 

Rüyada Fotoğraf Görmek Hakkında Aşağıda Ki Yorum Bölümünden Mesaj Gönderebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>