Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Hgs Kartı Nereye Nasıl Takılıyor

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

Hgs Kart Kullanımı, Hgs Nereye Yapıştırılır, Hgs Nasıl Takılır Sayın araç sürücüleri aracınıza almış olduğunuz HGS cihazınızı daha verimli ve zarar vermeden kullanabilmeniz için aşağıdaki prosüdürleri okuyarak uygulamanız sizlerin yararına olacaktır. almış olduğunuz HGS cihazlarınız yanlış kullanmaktan dolayı hasara uğrayabileceğinden geçişlerde mağdur olabilir, yeni bir HGS cihazına para vermek zorunda kalabilirsiniz. Hgs Kartı Nasıl Takılır, Hgs Nasıl Yapıştırılır, Hgs Yapıştırma lütfen HGS cihazının yapıştırmadan önce aşağıdaki klavuzu okuyunuz. Teşekkürler.

HGS etiketinizi düzgün bir şekilde aracınızın ön camına yapıştırmak için birkaç dakikanızı ayırmanız yeterlidir. Bu işlemden sonra aracınız HGS gişelerinden beklemeden geçiş için kullanıma hazır hale gelecektir. HGS’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bazı araçların önce camları metalik film tabaka kaplı olduğundan HGS etiketinizin veya diğer geçiş cihazlarının performansını zayıflatmaktadır. Eğer aracınız aşağıdaki listelenmiş araçlarda biri ise listedeki talimatlara uymanız gerekmektedir. Eğer Kullandığınız araç bu listede yer almıyor ise kurulum için “HGS ETİKET KULLANIMI” bölümündeki talimatlara uymanız gerekmektedir.

HGS ile ilgili orak bilgi almak ve varsa sorunları iletmek için karayolları internet sitesini gezebilir, karayollarına ait siteden yaralanabilirsiniz.

hgs kartı nasıl yapıştırılır, hgs kart nasıl kullanılır, hgs kart nasıl takılır, hgs nasıl kullanılır

Kategori : Eğitim - Etiketler : - Tarih : 31 Ocak 2013

Yorumlar (1)
 • 21 Şubat 2013 tarihinde cengiz gündoğdu tarafından

  etiket yapıştırılması gösterilmiş kartta aynı bölgeyemi yapışıyor hiç gösterilmemiş ayrıca kart alınırken imzalanan sözleşme işlem yapıldıktan sonra veriliyor gişe yoğunluğu nedeniyle mecburen incelemeden imzalanıyor bana göre yasal değil tam bir mecburiyet

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad :
  Yorum :
  Gerçek Memnuniyet v pills gold |
  Tüm Gece Sert kalın Cialis 20 mg ! |
  Etkili Penis Büyütücü Takviyeler ! |
  FDA onaylı vpills ! |

  Son Yorumlar

  wordpress statistics
  haberler