Hgs Kartı Nereye Nasıl Takılıyor

Perşembe, 31 Ocak 2013, 15:20 | Eğitim | 1 Yorum | Read 4890 Times
by admin

Hgs Kart Kullanımı, Hgs Nereye Yapıştırılır, Hgs Nasıl Takılır Sayın araç sürücüleri aracınıza almış olduğunuz HGS cihazınızı daha verimli ve zarar vermeden kullanabilmeniz için aşağıdaki prosüdürleri okuyarak uygulamanız sizlerin yararına olacaktır. almış olduğunuz HGS cihazlarınız yanlış kullanmaktan dolayı hasara uğrayabileceğinden geçişlerde mağdur olabilir, yeni bir HGS cihazına para vermek zorunda kalabilirsiniz. Hgs Kartı Nasıl Takılır, Hgs Nasıl Yapıştırılır, Hgs Yapıştırma lütfen HGS cihazının yapıştırmadan önce aşağıdaki klavuzu okuyunuz. Teşekkürler.

HGS etiketinizi düzgün bir şekilde aracınızın ön camına yapıştırmak için birkaç dakikanızı ayırmanız yeterlidir. Bu işlemden sonra aracınız HGS gişelerinden beklemeden geçiş için kullanıma hazır hale gelecektir. HGS’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bazı araçların önce camları metalik film tabaka kaplı olduğundan HGS etiketinizin veya diğer geçiş cihazlarının performansını zayıflatmaktadır. Eğer aracınız aşağıdaki listelenmiş araçlarda biri ise listedeki talimatlara uymanız gerekmektedir. Eğer Kullandığınız araç bu listede yer almıyor ise kurulum için “HGS ETİKET KULLANIMI” bölümündeki talimatlara uymanız gerekmektedir.

HGS ile ilgili orak bilgi almak ve varsa sorunları iletmek için karayolları internet sitesini gezebilir, karayollarına ait siteden yaralanabilirsiniz.

hgs kartı nasıl yapıştırılır, hgs kart nasıl kullanılır, hgs kart nasıl takılır, hgs nasıl kullanılır

1 response to "Hgs Kartı Nereye Nasıl Takılıyor"

  1. cengiz gündoğdu diyor ki:

    etiket yapıştırılması gösterilmiş kartta aynı bölgeyemi yapışıyor hiç gösterilmemiş ayrıca kart alınırken imzalanan sözleşme işlem yapıldıktan sonra veriliyor gişe yoğunluğu nedeniyle mecburen incelemeden imzalanıyor bana göre yasal değil tam bir mecburiyet