Genel Af Çıkacak Mı Ne Zaman Çıkacak 2013

Genel Af Çıkacak Mı Ne Zaman Çıkacak 2013Son Dakika Genel Af Açıklamaları, Haberleri ve Gelişmeleri…

Genel Af Çıkacak Mı?

Genel Af Ne Zaman Çıkacak?

Balıkesir’de bir konuşma yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, genel af bekleyen mahkum ve aileleri için üzücü bir açıklama yaptı. Akp genel başkanı Tayyip Erdoğan yaptığı konuşmada genel af ne zaman çıkacak 2013, genel af varmı,2013 çıkacak olan aflar,genel af çıkacak mı 2013,genel af kimleri kapsıyor,genel af olurmu sorularının da cevaplarını vermiş oldu.

“GENEL AF OLMAYACAK”

Genel af çıkacak mı. Kardeşim sen bizi hiç dinlemiyorsun demek ki. Biz bir genel affın olamayacağını defaatle ifade ettik.
Ben bunu bizzat ifade ettim. Bir insanı öldürenin af yetkisini ben kendimde bulamam dedim. Ben bu ifadeyi kullandım diye ana muhalefet “şeriat getirmek istiyorlar” dedi. Bununla ilgili çalışma yapmak gerekiyorsa bunu da yapmak durumundayız. Devlet kendisine karşı işlenen suçları affedebilir ama kişiye karşı bir af hakkı maktulün ve yakınlarınındır.

Ben buna böyle bakıyorum. İşte geçenlerde bir bayanı 8 yerinden bıçaklıyor mahkemeye gidiyor sonra yargı bunu serbest bırakıyor. Ben bunu anlamakta zorlanıyorum. ‘Bu nasıl adalettir’ sorusunu ben kendime soruyorum. Adalet Bakanı’ma söyledim. Bu işin üzerine nasıl gideceksek gidelim.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın genel af ile ilgili yaptığı son açıklamalar bu şekilde. Konu hakkında söylemek istediklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Genel Af Çıkacak Mı Ne Zaman Çıkacak 2013” üzerine 389 düşünce

 1. kizil elma

  Sayin basbaskanm dogru soyluyor.. Acimasizca insan keseknler adam oldurenler baskasnin rizkini calanlar hirsilik yapanlr.. Ve genc kizlarin irzina girip tecavuz edenler.. Bunlar nasil serbest biraklr.. Ama sucu hafif ve hatta sucsuz insanlr bile vardr ceza evnde iste onlar arastrilsn ve oara af gelsin.. Ve adalet yerini bulsun…

  Yanıtla
 2. cansl

  ya genel af olmasa bile noğlur bi ceza indirimi çıksın noğlur duy artık sesimizi başbakan.

  Yanıtla
 3. ayşe

  af çıksın daha fazla çocuklar anneler eşler ağlamasın.benim amcam hapiste gerçekten çok zor başımıza gelince anladık.sanki amcam değil ben girmiş gibiyim…

  Yanıtla
 4. zaman

  kucuk umutlarimizi kucuk hayallerimizi kucuk dunyamizi senin iki dudaginin arasindan cikan cumleye ve merhametine biraktik aff cikarda bizde kucuk dunyamiza kaldigimiz yerden devam edelim..

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>