Fox Tv Özür Dilerim Seni Seviyorum Dizisi

Pazartesi, 18 Şubat 2013, 13:56 | Televizyon | 0 Comment | Read 1052 Times
by admin

Fox Tv Özür Dilerim Seni Seviyorum Dizisi

Fox Tv Özür Dilerim Seni Seviyorum Dizisi

Özür Dilerim Seni Seviyorum dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Fox tv Özür Dilerim Seni Seviyorum ne zaman saat kaçta başlıyor? Özür Dilerim Seni Seviyorum oyuncu kadrosu ve oyuncuları kimler? Kore’de yayınlanan dünyaca ünlü I’m sorry I Love you” dizisinden uyarlanan Özür Dilerim Seni Seviyorum dizisi fox tv ekranlarında yayınlanacak. Özür Dilerim Seni Seviyorum konusu ne?

Ünlü Kore dizisi “I’m Sorry I Love You”nun yerli uyarlaması “Özür Dilerim Seni Seviyorum” önümüzdeki ay FOX’ta başlıyor.

Yapımcılığını MF yapım’ın üstlendiği “Özür Diliyorum Seni Seviyorum”un başrollerini Ufuk Bayraktar, Damla Sönmez, Zuhal Olcay, Yamaç Telli ve Elçin Sangu paylaşıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise son olarak fenomen dizi“Adını Feriha Koydum”u yöneten Barış Yöş bulunuyor.

Almanya’dan Türkiye’ye Uzanan Bir Aşk Hikayesi
“Özür Diliyorum Seni Seviyorum”un hazırlık aşamasında, daha önce hiç kullanılmayan yeni bir yöntem kullanılarak, oyuncuların stilleri bir renk uzmanıyla birlikte belirlenmiş.

Almanya’dan Türkiye’ye uzanan bir aşk hikayesini anlatan dizide, bir yandan Korkut (Ufuk Bayraktar) ve Ceylan’ın (Damla Sönmez) aşkına şahit olurken, bir yandan da Korkut ve Tolganın (Yamaç Telli) anne, sevgi ve aile arayışlarına tanık olacağız.

Mart ayında FOX’ta ekrana gelecek olan “Özür Dilerim Seni Seviyorum”un yayın günü ise henüz netlik kazanmadı.

Özür Dilerim Seni Seviyorum dizisi hakkında görüşleriniz nelerdir? Acaba diğer diziler gibi istenilen reying oranlarını yakalayamaz ve yayından kaldırılır mı?