Facebook E-Posta Bulma

Perşembe, 30 Ekim 2014, 14:31 | Teknoloji | 215 Comments | Read 46123 Times
by admin

Sosyal paylaşım ve arkadaşlık sitesi facebook.com adresinde giriş yaptığınız kullanıcı adı e-mail adresinizi unuttuysanız aşağıdaki adımları uygulayarak çözüme ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki adımları tek tek uygulamanız halinde facebook e-posta bulma, facebook msn adresimi unuttum, facebook’ta kayıtlı mail adresini bulma, face e-posta adresi bulma sorunlarının cevabını bulacaksınız..

Yapmanız gerekenler;

Bir kullanıcı adı kaydettirdiyseniz, kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapmayı denemek için buraya tıklayın. Kullanıcı adı, kişiselleştirilmiş Facebook URL’nizdir (internet adresidir) ve profilinizi görüntülediğinizde tarayıcınızın adres çubuğunda “http://www.facebook.com/”dan sonra görünür. Giriş yaptıktan sonra, giriş yapmada kullandığınız e-posta adresini bulmak için Hesap sayfasının Ayarlar sekmesine gitmek için buraya tıklayın.

Cep telefonu numaranızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapmayı deneyin. Hesabınızda onaylanmış bir cep telefonu numaranız varsa, cep telefonu numaranız ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Cep telefonu numaranızı girerken, ülke kodunu eklediğinizden ve öndeki sıfırları ve sembolleri kaldırdığınızdan emin olun.

Şifre yenileme sayfasında hesabınızı bulmak için buraya tıklayın.

İpucu: Bir seçeneği kullanarak hesabınızı bulamazsanız, hesabınızı bulmak için diğer seçenekleri kullanmayı deneyin.

Facebook arkadaşlarınızın birinden profilinizi görüntüleyip, hesabınızda kayıtlı e-posta adresini size göndermesini isteyin.
Bunu yapmak için, arkadaşınızdan Profil sayfanızdaki “Bilgiler” sekmesine tıklamasını ve “İletişim Bilgileri” kısmına inmesini isteyin.

Bu bilgiyi aldıktan sonra, o e-posta adresiyle giriş yapmayı denemek için buraya tıklayın.

Yukarıda belirtilen adımları izlediyseniz ve hesabınıza hala erişemiyorsanız da buraya tıklamanız gerekmekte..

Facebook e-posta adresimi unuttum diyorsanız yapmanız gerekenler bu şekilde idi. Facebook’ta kayıtlı mail adresini bulma konusunda hala sıkıntı yaşıyorsanız yorum bölümünden bize sorabilirsiniz.

215 responses to "Facebook E-Posta Bulma"

 1. THT diyor ki:

  Böyle boş işlerle uğraşmayın!!! Sonunuz benim gibi olur ondan sonra.Ben de hacker lığa özenen biridim ıp adresim hiç aynı olmazdı.Bi gün Selena Gomez’in Resmi sitesine ddos atack yaptım ve birkaç program kullandım.Adamlar yerimi tespit edemedi ama e posta adresime ingilizce olarak saldırıyı geri cekmessem mahkemelık olacam yazıyodu.Lan ben daha o zaman 12 yasındaydım.Korktum saldırıyı durdurdum.O korkuyla elime 1 hafta bilgisayar alamamıstım:)

 2. Enter your name... diyor ki:

  bende kuramıyorum

 3. muvaffak diyor ki:

  facebook şifrem çalınd ne yapam

 4. onur parlamış diyor ki:

  ben tle numaramla değilde normal hesap açmak istiyorum

 5. Gizem Akbaş diyor ki:

  Bir arkadaşıma dedim iletişim bilgilerinden e-postama bak diye ama benim e-postama bakmak için benim izin vermem gerek ama ben nasıl verim izin ben facebookta değilim..Bana yardım edin

 6. Gizem Akbaş diyor ki:

  Ben faceme tel numaramla gidiyordum.başka bir arkadaşımda o ttel numarasını yazmış,ben bu yüzden faceme giremiyorum. E-posta adresimi de bilmiyordum.Lütfen bana yardımcı olun,ben bundan başka bir face blok yapamam,bu facebook benim için çok önemli.Nolur bana yardımcı olunnnn.Lütfenn,e-posta adresine girim..

  • Benazir Kurt diyor ki:

   Sorununuza cevap bulabildiniz mi aynı sorunu bende yaşadım . Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 7. ömer faruk demir diyor ki:

  face kuramıyorum

 8. ömer faruk demir diyor ki:

  arkaşlar feys kuramıyorum bana yardım edermisinizzzzzz

 9. nusret akgün diyor ki:

  mail adresimi ve şifre mi unuttum ne yapmayalım

 10. şeval erdoğan diyor ki:

  face kuramıyom