Facebook E-Posta Bulma

Perşembe, 30 Ekim 2014, 14:31 | Teknoloji | 216 Comments | Read 46746 Times
by admin

Sosyal paylaşım ve arkadaşlık sitesi facebook.com adresinde giriş yaptığınız kullanıcı adı e-mail adresinizi unuttuysanız aşağıdaki adımları uygulayarak çözüme ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki adımları tek tek uygulamanız halinde facebook e-posta bulma, facebook msn adresimi unuttum, facebook’ta kayıtlı mail adresini bulma, face e-posta adresi bulma sorunlarının cevabını bulacaksınız..

Yapmanız gerekenler;

Bir kullanıcı adı kaydettirdiyseniz, kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapmayı denemek için buraya tıklayın. Kullanıcı adı, kişiselleştirilmiş Facebook URL’nizdir (internet adresidir) ve profilinizi görüntülediğinizde tarayıcınızın adres çubuğunda “http://www.facebook.com/”dan sonra görünür. Giriş yaptıktan sonra, giriş yapmada kullandığınız e-posta adresini bulmak için Hesap sayfasının Ayarlar sekmesine gitmek için buraya tıklayın.

Cep telefonu numaranızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapmayı deneyin. Hesabınızda onaylanmış bir cep telefonu numaranız varsa, cep telefonu numaranız ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Cep telefonu numaranızı girerken, ülke kodunu eklediğinizden ve öndeki sıfırları ve sembolleri kaldırdığınızdan emin olun.

Şifre yenileme sayfasında hesabınızı bulmak için buraya tıklayın.

İpucu: Bir seçeneği kullanarak hesabınızı bulamazsanız, hesabınızı bulmak için diğer seçenekleri kullanmayı deneyin.

Facebook arkadaşlarınızın birinden profilinizi görüntüleyip, hesabınızda kayıtlı e-posta adresini size göndermesini isteyin.
Bunu yapmak için, arkadaşınızdan Profil sayfanızdaki “Bilgiler” sekmesine tıklamasını ve “İletişim Bilgileri” kısmına inmesini isteyin.

Bu bilgiyi aldıktan sonra, o e-posta adresiyle giriş yapmayı denemek için buraya tıklayın.

Yukarıda belirtilen adımları izlediyseniz ve hesabınıza hala erişemiyorsanız da buraya tıklamanız gerekmekte..

Facebook e-posta adresimi unuttum diyorsanız yapmanız gerekenler bu şekilde idi. Facebook’ta kayıtlı mail adresini bulma konusunda hala sıkıntı yaşıyorsanız yorum bölümünden bize sorabilirsiniz.

216 responses to "Facebook E-Posta Bulma"

  1. Gamze diyor ki:

    Ben facebooktaki e postami degistirdim ama eski epostami geri yaziyorum ama onayla diyor eski e postami giriyorum bole bi e posta yok diyor facebooj hesabim 10 s3nelik hesap ve hotmail olarakti kutfen yardim