Facebook E-Posta Adresi Alma

Facebook Adresi Al

@Facebook e-mail adresi nasıl alınır ?

Sosyal paylaşım ve arkadaşlık sitesi olan facebook sitesinden facebook.com uzantılı mail adresi almak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir. Nasıl facebook adresi alabilirim sorusunun yanıtını aşağıdan alabilirsiniz. Facebook mail adresi almak için yapmanız gerekenler;

Ücretsiz bir @facebook.com adresi oluşturmak için, Mesajlar görünümünüze gidin ve “Facebook e-postanı al” bağlantısına tıklayın.

E-posta adresiniz kullanıcı adınızla aynı olacaktır; örneğin:

Profil: facebook.com/kullanıcıadı
E-posta: kullanıcıadı@facebook.com

Henüz bir kullanıcı adınız yoksa, e-posta adresinizi oluştururken bir kullanıcı adı seçebilirsiniz.

E-posta adresinizi oluşturduktan sonra, insanlar size herhangi bir geleneksel e-posta sistemini (örneğin, Hotmail, Yahoo veya Gmail) kullanarak e-posta gönderebilir ve e-postalar Facebook Mesajlarınıza iletilir. Harici e-posta adreslerine mesaj gönderirken, e-postalar adınız, profil resminiz ve mesajınız dahil aynı Facebook’taki mesajlarınız gibi görünecek şekilde biçimlendirilir.

@facebook.com mail adresi açma konusunda sıkıntı yada sorun yaşıyorsanız aşağıdaki kutucuğu kullanarak öğrenmek istediğiniz bölümleri bizlere sorabilirsiniz.

Facebook E-Posta Adresi Alma” üzerine 446 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>