Facebook Abone ve Arkadaş Kasma Hilesi

Cuma, 22 Şubat 2013, 21:38 | Teknoloji | 7 Comments | Read 13592 Times
by admin

Günümüz teknolojisi ile artık internet hayatımızın olmazsa olmazlarından. Şüphesiz internette de en çok kullanılan ve giriş yapılan site facebook. Artık öyle bir hal aldı ki insanın kimliğini karakterini yansıtır olmuş. Herkes önce araştırmak istedikleri kişiyi facebook adresinden kontrol ediyor. Bir yandan da kullanıcılar arkadaş ve abone sayılarını arttırarak insanların gözünde popülerliğini bu şekilde artırmak istiyor. Aşağıda anlatımını gerçekleştiğimiz uygulama ve yöntem sayesinde facebook abone ve arkadaş kasma hilesini çalıştırabilirsiniz.

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya sitesi olan Facebook neredeyse 1 Milyar üye sayısına yaklaştı. Dünyada Google’dan sonra en çok ziyaret edilen Facebook farklı bir dünya haline geldi. Artık insanlar bu tür ağlarda sosyalleşiyor ve kendilerini kaptırıyorlar. Dışarıda sosyalleşmek için nasıl arkadaş ediniyorsanız, Facebook’ta da arkadaş edinip, popüler olarak abone sayınızı artırabiliyorsunuz.

Abonelik sistemi ile Facebook’taki bir kişiyi eklemeden onun paylaşımlarını ve güncellemelerini takip etme olanağına sahip oluyorsunuz. Artık arkadaşlık isteği kabul edemeyen popüler kullanıcılar, abone ol sistemini kullanıma açarak kendilerini eklemek isteyen kullanıcıları bu şekilde kabul ediyorlar. Bu sebeple bir kişinin abonesi olmanız için o kişinin abonelik sistemini aktif hale getirmiş olması gerekmektedir.

Peki popüler olmadan abone sayınızı yükseltmek ya da internetteki tabiri ile abone kasmak mümkün mü? Tabii ki evet. Bu yazıyı yazmamızın asıl sebebi de bu zaten. Şimdi gelelim asıl önemli konumuz olan “Facebook abone kasma nasıl yapılır?” sorusunun cevabına..

Facebook Abone Kasma Hilesi

Kullanıcılar arasında kullanılan tabiri ile Facebook abone kasma birden çok yol ile yapılabilmektedir. Bu yazımızda bu yollardan birkaçını sizlere anlatacağız. Abone kasma olayı aslında kullanıcıların gösteriş yapmak yada çok popüler olduğunu için kullandığı bir yöntemdir. Yeni moda bu yöntem ile arkadaşlarınıza gösteriş yapıp, hava atabilirsiniz.

facebook abone kasma, facebook abone hilesi, facebook abone kasma hilesi 2013, facebook abone arttırma, facebook abone kasma programı

Öncelikle aşağıda anlatacağımız yöntemleri kullanabilmek için profilinizde “Abone Ol” butonunun bulunması gerekmektedir. Eğer abone ol butonu gözükmüyorsa, sistemi aktif hale getirmemişsinizdir. Nasıl aktif hale getireceğinizi buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Abone ol butonunu aktif hale getirdiğinizde aşağıdaki uygulamaları yaparak en kısa sürede abone sayınızı artırabilirsiniz.

Facebook Abone Kasma

İlk yöntem manuel olarak (el ile) yapılan yöntemlerden biridir. Öncelikle bir adet sahte Facebook profili oluşturuyorsunuz. Özellikle kız profili oluşturur ve güzel bir kız resmini de profil fotoğrafı olarak kullanırsanız emin olun arkadaş sayınız çok hızlı şekilde artacaktır. Profili oluşturup önünüze geleni ekleyin ve arkadaş sayınızı artırdıktan sonra sahte hesabınızdan kendi hesabınıza arkadaş önermeye başlayın. Gelen arkadaşlık isteklerini onaylamayın ya da şimdi değil seçeneğini seçmeyin. O şekilde kalınca o istekler sizde abone olarak gözükecektir.

Diğer yöntem ise uygulama ile yorulmadan abone kasma yöntemi. Fakat bu facebook abone kasma yöntemi diğer sisteme göre daha risklidir. Hesabınızın kapatılması ya da ceza alma riskiniz bulunmaktadır. Bu sebeple bu yöntemi kendi hesabınıza değilde farklı bir hesaba uygulamanızı tavsiye ederiz. Şimdi geçelim yöntemi nasıl yapacağınıza..

Şuanda abone artırma siteleri aşırı yüklenmeden dolayı oluşan sıkıntılar nedeniyle hizmet veremiyor. O sebeple bu siteleri size 1-2 gün içerisinde vereceğiz. Bildiğiniz siteleri yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Buraya tıklayarak addmefirst adlı siteye giriş yapıyorsunuz. Uygulayacağınız adımları aşağıdaki videodan izleyerek öğrenebilirsiniz.

facebook abone kasma hilesi 2013, facebook abone kasma 2013, facebook abone kasma programsız, facebook arkadaş ekleme hilesi, facebook arkadaş abone kasma nasıl yapılır 2013

Facebook üzerinden arkadaş ve abone ekleme işlemleri ile ilgili karşılaştığınız ve yaşadığınız sorunları aşağıdaki yorum bölümünden sorabilirsiniz.

7 responses to "Facebook Abone ve Arkadaş Kasma Hilesi"

 1. gerer diyor ki:

  Eklemek çalıştığınız Facebook sayfa yok ya da demografik veya yaş kısıtlı, coğrafi olarak.

 2. Ben Senin Babanım Yawrum diyor ki:

  Yalan Değil Abonelerim 7 İsken 500 Oldu Laaaaaa

 3. Anonim diyor ki:

  YaLaan BunnLaaar inanmayıın .

 4. Furkan diyor ki:

  hocam bana böyle bi hata veriyor site ekle dediğim zaman ..
  ” Eklemek çalıştığınız Facebook sayfa yok ya da demografik veya yaş kısıtlı, coğrafi olarak. ”

  Gönderiler herkeze acık aboneligimde acık yaşım zaten 19. nedeni ne ola bilir ?

 5. Hamza diyor ki:

  Çok güze bir hılle tavsıye ederimm.!

 6. EFE diyor ki:

  KAYIT OLUYORUM AMA MSNYE ONAY GELMİYO