Can Yücel Metin Kimdir Kaç Yaşında Biyografi

Can Yücel Metin Kimdir Kaç Yaşında Biyografi Oldu TeşekkürlerCan Yücel Metin Kimdir Kaç Yaşında Biyografi

Show Tv ekranlarında yayınlanan Oldu Teşekkürler – Garbın Afakı dizisi Can Yücel Metin kimdir, biyografisi, hayatı…

Oldu Teşekkürler Can Yücel Metin kaç yaşında, nereli, vikipedia bilgileri, oynadığı diziler ve filmler hangileri?

1983, Ankara doğumlu. Lisede ve üniversitede amatör olarak oyunculukla ilgilenmiş olsa da hayatını reklam yazarı olarak kazanıyor. Medya ve yaratıcı endüstriler üzerine lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimlerini geçtiğimiz sene tamamladı. Cannes Lions Uluslararası Reklamcılık Festivali Genç Aslanlar Yarışması Üçüncülüğü ve Kristal Elma Reklamcılık Ödülleri Birinciliği’nin de aralarında bulunduğu çeşitli mesleki ödülleri var. Oldu Teşekkürler ekibinin bir parçası olmanın yanı sıra, düzenli olarak sahne alan rock grubu NeverBand’in vokalistliğini yapıyor. Ayrıca bütün dünyada 500′den fazla şehirde düzenlenen yaratıcı fikir buluşması PechaKucha’nın yurt içi ve yurt dışı moderatörlüğünü üstleniyor.

Show Tv Oldu Teşekkürler Dizisi Can Yücel Metin canlandırdığı karakter ve dizi hakkında görüş ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Can Yücel Metin Kimdir Kaç Yaşında Biyografi” üzerine 2 düşünce

  1. Sultan kaya Berlin

    Iyi geceler sizi canli yayinda izledim’,Rubrik ederim benim ve benim gibi düsünen bazi gürbetcilerin fikirlerini paylastiniz desdekliyoruz.

    Yanıtla
  2. Geri izleme: Oldu Teşekkürler Konusu Oyuncuları İsimleri | Portalhaber.net

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>