Bayern Münih Barcelona Maçı Hangi Kanalda Ne Zaman 23.04.2013

Pazartesi, 22 Nisan 2013, 23:12 | Spor | 0 Comment | Read 1698 Times
by admin

Bayern Munich Barcelona takımları karşı karşıya geliyorlar. Bayern Munich Barcelona maçı hangi kanalda yayınlanacak, ne zaman ve saat kaçta başlayacak? Ayrıca Bayern Munich Barcelona maç özeti görüntüleri karşılaşma sona erdikten sonra bu sayfada eklenecektir.

Maç Detayları: Bayern Munich Barcelona Karşılaşması

23.04.2013 Saat 21:45

başlayacak.

Bayern Munich ile Barcelona takımlarının karşı karşıya geleceği ve 23.04.2013 tarihinde oynanacak olan maç hakkında sizlerde görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki bölümden yapabilirsiniz.

Bayern Munich Barcelona Maçı Canlı Hangi Kanallarda Yayınlanacak

C+ France , ITV 1 / HD , Nederland 3 , Sport 1 (Hun) , Star TV / HD , TV3 (Ireland) , UTV (ulster) / HD , TVi Portugal , ESPN Latin America , ESPN Pacrim , TV6 Sweden , BHT 1 , SuperSport MaXimo , 2BE , Al Jazeera Sport +3 , Viasat Sport Baltic , Al Jazeera Sport +4 , Viasat Football (Swe) , RSI La 2 , Sky Sport 1 (Germany) , Club RTL , bTV Action , STV (scotland) , Puls 4 , SuperSport 1 (alb) / HD , RTS Deux / HD , SF Zwei / HD , SuperSport 10 (africa)

Bayern Munich Barcelona Maç Özeti henüz eklenmedi ise yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

kg banko gibi gözüküyor

Eksik oyuncularala takılmayın! liglerinde şampiyon iki takım karşılaşıyor. Bütün hazırlıklarını bu maça yaptılar. Bayern favori takım ama Barcelona teknik direktörü nasıl bir kadroyla taktikle çıkartıyor bilemeyiz. Ama Bayern Münih karşısında kim olursa olsun gol atmasını hep bildi. KGV Uygundur.

münih barcalayacak

Basayım mı 250 tl kazanırmı beyler

kesin alt bitecek ya 0.0 yada 1.1

bayer barcayı rahat gecer tahmınım skor 3,1

5-1 BAYERN KAZANIR,BANKO H1

bu maç üçbuçuk üstü ve iki iki biter bu maç

Tagged with: , , , , , , , , ,