9-10 Şubat Aöf Final Anayasa Hukuku Sınav Soruları Cevapları

Pazar, 10 Şubat 2013, 14:59 | Eğitim | 0 Comment | Read 1224 Times
by admin

9 ve 10 Şubat 2013 tarihlerinde gerçekleştirilen Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Anayasa Hukuku sınav soruları. http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/ adresinden Tc Kimlik numaranızı girerek dilediğiniz dersin sınav sorularına ulaşabilirsiniz. Aöf Anayasa Hukuku final sınavı, 2013 Aöf Anayasa Hukuku sınav soruları cevapları, 2013 Aöf Anayasa Hukuku yorumlar…

Anadolu Üniversitesi “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

9-10 Şubat Aöf Final Anayasa Hukuku Sınav Soruları Cevapları İçin Tıklayınız

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyelerimiz, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

e-Öğrenme portalına Türkçe karakterli alan adları (http://eöğrenme.aöf.edu.tr, http://eöğrenme.açıköğretim.edu.tr vb.) ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için Internet Explorer 7.0 ya da Mozilla Firefox 2.0 kullanmanız gerekmektedir.

2013 aöf Anayasa Hukuku sorular, 2013 aöf Anayasa Hukuku soruları cevapları, 2013 aöf Anayasa Hukuku sınavı